|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
3.3.2010 19:03:44   
caja 2
ja cu dati sve od sebe da stavim te slike ovdje a za paprikovac cu se vec sutra poceti raspitati,koji je najlaksi nacin da dodjem na histeroskopiju

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
3.3.2010 19:12:08   
bluka
ja sam rođena i odrasla u bluci. ako želite mogu vam preko pp preporučiti ginekologe, koji rade privatno a i one u državnom zdravstvu.

(odgovor članu caja 2)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
3.3.2010 19:24:25   
pepino
Otidji u bolnicu kod vas tu u Srbcu,trazi od ginekologa uputnicu za Paprikovac,reci joj sta je u pitanju.Kad dodjes kod njih otidji u podrum zgrade (ako znas koja je) dole su ti svi pregledi,ultrazvuk.Pitaj neku sestru da li mogu da te prime,objasni odakle si i kakav imas problem.Probaj ih zamoliti,ako ne mogu taj dan da te prime pitaj da te naruce za sledeci neki(sad se kod njih svi pacijenti moraju naruciti na sve preglede,sem kad je naravno hitan slucaj).Nadam se da ces uspjeti nesto napraviti!Ako ti se ne bude dalo tako trazi neku vezu-stelu,ako poznajes nekog iz Srbca da je isao kod nekog doktora na Paprikovac na preglede,da mu je vodio trudnocu,sta bilo,zamoli ga da te naruci,dalje ces lakse!

(odgovor članu caja 2)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
3.3.2010 19:26:56   
pepino
Cao bluka,nismo se cule odavno!Hvala ti,ja ih vec skoro sve dole znam,kao da zivim u Banja Luci,u bolnici takodje,dok sam lezala skoro sve doktore sam upoznala!Puno te pozdravljam!!!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
3.3.2010 19:30:59   
bluka
ćao! sve ok sad? bila si na kontroli?
znam da ti znaš, nego zbog caje rekoh.
mislim da će bolje biti da ode na drugi sprat, na konzervativu, i traži sestru jadranku pa da se dogovori sa njom. jer iz podruma će je svakako poslati na konzervativu.


(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
3.3.2010 19:38:35   
pepino
Pa mozda,ne znam,ja nikada nisam tako isla,ako si ti vidjela da to ide tako neka ode,probaj Caja na sve nacine,nekako ces vec uspjeti da te prime!Nisam jos isla na kontrolu,cekam da dobijem,pa kontam kad mi se ciklus zavrsi da odem.Kasni mi cesto,a vjerujem da ce i sada dosta kasniti jer sam dugo imala iscjedak.Dobro sam,samo me prije par dana ruzno zaboljela materica i jajnici,pa sam sa malo prepala,al proslo je,valjda nije nista strasno!I isla sam u petak privatno,na svoju ruku na ultrazvuk da vidim vide li ima li imalo septuma,ovaj doktor kaze da je sve uredu!!!

(odgovor članu bluka)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
3.3.2010 19:48:59   
bluka
znaš kako, i ja se raspitivala i za sve su me upućivali na sestru jadranku. sa njom se sve dogovorila, naručila me ona, to jutro u prijemnoj imali info da dolazim i šta radim. čini mi se da ona organizuje sve.

ako je uz ok, to je onda to! sad navijamuser posted image user posted image user posted image .
pozdrav!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
3.3.2010 19:59:26   
caja 2
joj drage moje.ja se nadam da cu vrlo brzo u B.L i mislim da znam gdje je to na paprikovcu,posto ja u podrumu u labaratoriji vadim hormone zbog stitne zlijezde a gora sam isla na genetsko savjetovaliste zbog kariotipa kad smo vadili sve nalaze.otici cu,moram nazvati prvo pa pitati vas sta da im kazem dal da idem prvo na 3d ltrazvuk ili..............user posted image user posted image user posted image joj koliko mi je drago da to ima na paprikovcu. jos nesto user posted image dali se ta pregrada vidi na 3D UZ I KOLIKO KOSTAKAD BI ISLA PRIVATNO.

(odgovor članu bluka)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
3.3.2010 20:03:49   
bluka
moj savjet ti je da prvo dogovoriš pregled sa doktorom koji bi te i operisao, da ti uradi 4d uz u bolnici, pa ako i on potvrdi, onda se dogovoriš s njim sve. zovni ginekološku kliniku i pitaj kad radi doktor i naruči se. šaljem ti pp sa imenima ginekologa koji rade laparaskopije i histeroskopije i važe za dobre hirurge. 

(odgovor članu caja 2)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
3.3.2010 20:16:58   
pepino
bluka jeste,ona je glavna na odjelu,kao sto vec znas,neka Caja ode,pa gdje god je upute valjda ce uspjeti!Samo me malo buni sto nije iz B.L. i ako kaze da joj je tu dijagnozu dao privatni doktor ne znam hoce li je tek tako htjeti primiti i kako ce odluciti kojem doktoru ce je poslati,jer su cesto svi zauzeti i popunjeni.Al Cajo moras probati,drzim ti fige!!!
bluka hvala ti,nadam se da ce i kad odem gore u bolnicu na kontrolu sve biti ok!!!
Cajo oni ce te odma pregladati(ako te prime) na tom 4d,oni sve pacijente pregledaju na tom najboljem ultrazvuku!I jeste ultrazvuk ti je u podrumu,a konzervativa na drugom spratu!I ja sam trebala u genetsko da bi radili amniocintezu,ali sam izgubila bebu,pa je to propalo!A ne garantujem ti da ce ti vidjeti septum bez histeroskopije,na 3d,4d pokusace,ali to ide poprilicno tesko.Privatno sad u petak kad sam isla trazila sam da me pregledaju na 4d kad sam ih zvala da se narucim,mislila sam da ce biti skuplje,ali meni uzese samo 40km,kao i na svakom ultrazvuku.

(odgovor članu caja 2)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
3.3.2010 20:22:20   
caja 2
hvala vam do neba.zvati cu sutra pa pitati kako bi dosla do njih a sad pokusavam prebaciti slike one sto sam obecala ja se samo nadam da ce moci.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
3.3.2010 20:28:25   
pepino
Nema na cemu,tu smo da pomognemo jedne drugima koliko mozemo i da se podrzavamo!Ja se nadam da ces to sve uspjeti i da ce biti da je doticni pogrijesio,a i ako ne bude nemas brige,sve je to rjesivo i nije uopste strasno!!!Javi nam kad budes imala neke nove vijesti!!!Cuvaj se i samo pozitivno i polako!!! 

(odgovor članu caja 2)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
3.3.2010 20:38:47   
caja 2
user posted image
evo vam drage moje slike moje pa vidite to mi je dao poslije histeroskopije.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
3.3.2010 21:06:48   
pepino
Ne znam sta da ti kazem,da sam bar doktorica pa da ti odma kazem sta i kako,ali na zalost nisam!Prva slika mi djeluje kao ulaz u jajovod kao sto si rekla,a ove dvije mi malo lice na manji septum,al ja lupam,govorim ti svoje laicko misljenje!Ako nisi pogledala na You tubu ukucaj uterus septus ili subseptus i izbacice ti slike-snimke operacija(resekcija) septuma,malo mi slice slike tim tvojima,al na tim snimcima su mnogo veci septumi(poput mog:-)). Ja nikada nisam imala ovakve snimke,u boji,vidi se da su dobro opremljeni!Meni kada je god doktor gledao na 4d septum isto izgleda kao i na najobicnijem ultrazvuku,u crno bijeloj boji je bilo,ni nalik ovome!Stvarno su ovo dobri snimci,al ne znam cega.Obavezno ih ponesi na Paprikovac,ako te zapadne moj doktor mislim da ce ti znati reci sta je na tom snimku!

(odgovor članu caja 2)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
3.3.2010 21:14:00   
caja 2
neznam sta da ti kazem,ove slike su malo neugodne sto vam pokazujem mozda ce te mi zamjeriti al htjela sam podjeliti sa vama,a to cu obavezno ponijeti da vide i ginekolozu na paprikovcu.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
3.3.2010 21:22:10   
pepino
Ma ne lupaj,sto bi bile neugodne,to je nesto najnormalnije!I ja bi ti poslala da imam ikakve.Javi sta si napravila!

(odgovor članu caja 2)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
10.3.2010 16:45:14   
Mizzy
Zakazana mi je kontrolna histeroskopija za sledecu nedelju :) Ako verujete, pocela sam da kasljem i krcim u plucima, nadam se da cu se zaleciti do sl nedelje!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
10.3.2010 16:53:46   
caja 2
cao mizzy,reci mi jel ti imas pregradu ili si imala problema nekih pa otkrilauser posted image

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
10.3.2010 17:23:10   
Mizzy
Imala pregradu, imala prvu hist u januaru, sad kontrolna. I valjda je ostalo par milimetara od pregrade.... Videcemo.

(odgovor članu caja 2)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
10.3.2010 21:11:49   
pepino
Mizzy proce valjda,nadam se da ces uspjeti i da ce sve biti Ok,javi nam obavezno sta je bilo!
Srecno!

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
10.3.2010 21:21:19   
bluka
pepino, je l' prošla kontrola? kako si ti sad?

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
10.3.2010 21:39:55   
pepino
Ma nisam jos bila,samo na onom ultrazvuku privatno,sto sam ti pisala.
Cekam da dobijem prvi put nakon histeroskopije,al nema jos,oduzilo se,cim me prodje odo na kontrolu!

(odgovor članu bluka)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
14.4.2010 10:31:45   
Mizzy
Devojke, sta se desava? Ja sam dobila bronhitis, i odlozila histeroskopiju, pa se sada ponovo spremam...

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
14.4.2010 18:45:39   
pepino
Pa gdje si ti nama Mizi!!!????user posted image Caja je cini mi se rekla da nema,izgleda, septum,ne javlja se odavno!!Vjerovatno radi na trudnoci!!!user posted image
Ja ga se rijesila,al sad imam izgleda gore i teze probleme,al sta da se radi!!!user posted image
Ti tjeraj taj bronhitis i sjeckaj to sto je ostalo(ako je ostalo)septuma!!!user posted image

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Pregrada u materici (uterus subseptus)
19.4.2010 21:01:19   
caja 2
EVO mene al nisam mogla uci u forum pa sam poslala zahtjev za zaboravljenu sifru pa sam tek sad dobila neznam sta se to desava.Sta da vam napisem o toj pregradi mojoj ako je uopste imam zaboravila sam je pokusat cu ostati trudna jos jednom ako se desi opet a valjda nece opet pobacaj e onda neizlazim iz bolnice dok to nerijesim,Pepino zna koji mi je doktor to otkrio a ostalih 5 nije sad radim na trudnoci pa sta bo bog dragi da..............

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here