|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
6.5.2010 10:01:09   
Anoniman
hahaha...kako znash koja je koja bila u stomaku? user posted image user posted image user posted image

Mene ovih dana vaga zeza.... tako da shetam od 13-14-15 kg u plusu od pochetka.... izgleda mi jako varira kilaza zbog vode...user posted image

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
8.6.2010 8:41:57   
bokicans
Veliki pozdrav svima!Ja sam nova,ovde pa reko  i ja malo da se ubacim!Meni je ovo druga trudnoća,sada sam trrudna 15 nedelja a dobila sam 3,5 kg!Šta li ce biti do kraja???user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
15.6.2010 17:43:33   
Netke
Dobrodosla! user posted image
Ja sam se bas danas merila (33+0 nedelja) i ugojila sam se 13kg - ali je ok jer su ipak blizanci u pitanju i to napredni reklo bi se:-)
U poslednjih mesec i po ne jedem slatko niti pijem sokove (zbog intolerancije na secer) i to mi je dosta pomoglo da ne postanem malo user posted image
user posted image
Samo gledaj da ne jedes przeno i slatko i sve ce biti ok.

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
19.6.2010 12:12:11   
bokicans
Joj moram paziti svakako,i ovako sam skola gojenju !!A za tebe veliki aplauz,svaka ti cast.Ja cu morati da povedem malo vise racuna!

(odgovor članu Netke)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
29.6.2010 15:28:13   
Medeno
Za sada ide dobro, ugojila sam se 13 kg, a tek smo 29 nedelja.

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
30.6.2010 7:50:06   
Anoniman
Konachan rezultat....20kg u plusu (mozda je i 19-21 poshto mi je zbog vode varirala kilaza) user posted image

Puno zvuchi....al eto..ja sam 15kg ostavila u porodilishtu....a otkad sam doshla kuci...imam josh 2kg manje...i smanjuje se... jedino chekam kad budem mogla(bolje retji smela) da vezbam...poshto su mi mishitji opushteni...

(odgovor članu Medeno)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
30.6.2010 11:48:50   
bokicans
Smeshkice,pa to je super,ti se brzo vracas na staro!user posted image Veliki poljubac za smizlice!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
30.6.2010 11:55:14   
Anoniman
Veruj mi i ja sam se iznenadila user posted image

Uvek sam mislila da ce od mene da ostane trokrilni shifonjer posle trudnoce...ali eto...super je proshlo user posted image

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
30.6.2010 12:17:26   
engimengi
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Konachan rezultat....20kg u plusu (mozda je i 19-21 poshto mi je zbog vode varirala kilaza) user posted image

Puno zvuchi....al eto..ja sam 15kg ostavila u porodilishtu....a otkad sam doshla kuci...imam josh 2kg manje...i smanjuje se... jedino chekam kad budem mogla(bolje retji smela) da vezbam...poshto su mi mishitji opushteni...



E i ja sam se isto ugojila 19 kg,posle dosla kući sa 15 kg manje a sad imam kg manje nego pre trudnoćeuser posted image Al stomače se vidiuser posted image


_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
30.6.2010 15:12:56   
bokicans
user posted image user posted image Nadam se da cu i ja tako,da necu ostati mala user posted image !Ali sa obzirom da sam u prvoj trudnoci dobila 20kg i uspela sve da skinem,,,nadam se da cu uspeti još jednom.Ipak ce ih zajedno biti troje!!!

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
3.7.2010 12:20:36   
bokicans
JAOOOOOOO,što je ovde pusto,nije valjda da nema vise duplih trudnica?

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
4.7.2010 18:50:53   
Medeno
Ima i te kako,nego smo se malko ulenjile,zar ne ?  user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
4.7.2010 21:52:02   
bokicans
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jao divno,pa ja danima već čekam da se neko javi!!Veliki poljubac!!!!!Pa sada sam se baš obradovala!!user posted image

(odgovor članu Medeno)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
4.7.2010 21:55:00   
bokicans
Ti si više trudna od mene tj dužeuser posted image ,Kako ti odmiče trudnoća?bebane?

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
5.7.2010 10:05:09   
sanji

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Konachan rezultat....20kg u plusu (mozda je i 19-21 poshto mi je zbog vode varirala kilaza) user posted image

Puno zvuchi....al eto..ja sam 15kg ostavila u porodilishtu....a otkad sam doshla kuci...imam josh 2kg manje...i smanjuje se... jedino chekam kad budem mogla(bolje retji smela) da vezbam...poshto su mi mishitji opushteni...


Super Smeshkice!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image
Vidiš kako brzo silaze! Ja sam mršavija nego pre trudnoće a čini mi se da još silazi kilaža!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
5.7.2010 10:08:47   
sanji

IZVORNA PORUKA: engimengi

Al stomače se vidiuser posted image


Ja sam došla kući sa minusom kg ali stomače se još uvek vidi!!!!!!!! I mnogo me nervira!user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
22.7.2010 14:40:21   
bokicans
auuuuuuuuuuuu sto je pusto!!!!!!

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
22.7.2010 15:59:11   
sanji
Pa mi smo napravile konačni obračun! user posted image Sad je red na vas koje ste još trudne!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
23.7.2010 15:51:33   
bokicans
Ma izgleda sam ovde samo ja!

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
25.7.2010 15:11:38   
Pikoli
Evo vam jos jednog novog clana, do sada sam pasivno citala sve sto pisete, al' mislim da je red da se malo aktiviram... Pozzz svima

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
25.7.2010 18:42:08   
bokicans
user posted image user posted image user posted image user posted image ,bravo pikoli nisam sama!!!!!

(odgovor članu Pikoli)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
26.7.2010 22:56:59   
ivana5
Evo i ja da se javim, mada sam tek u 10 nedelji... kao i sve duple trudniceuser posted image razmisljam o kilogramima koje cu nabaciti... Do sad sam se ugojila 3kg. Ne brine me toliko koliko cu kg dobiti u trudnoci, nego kako cu ih posle skinuti... ipak ja imam 33god.

Mada, posto sam ovoliko cekala na trudnocu... nema veze! Najvaznije je da moje bebe budu zdrave!!!!

Veliki pozdrav za sve duple mame!!!user posted image user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
27.7.2010 8:22:50   
bokicans
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo ,jos jedna mamika.Sada nas ima čak triuser posted image !

(odgovor članu ivana5)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
27.7.2010 12:12:50   
Pikoli
Ja sam u 11-toj nedelji, i za sada nisam se ugojila nimalo, ali ono sto mene brine je to da sam inace krupna i punija, i da sam u momentu kad sam zatrudnela imala 92 kg, jos uvek imam toliko, ali plasim se kako ce se stvari odvijati kad pocnem da dobijam na tezini, ipak su dve bebice u pitanju. Slutim da mi stotka ne gine i mogu vam reci da mi se to nimalo ne dopada, no prezivecemo i to...

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
27.7.2010 13:49:30   
Biki34
A jel primate i mene...Ja sam trudna 16n+2d...Ugojila se jos uvek nisam jer i dalje imam mucnine i povracam...Trenutno imam 61kg a pre trudnoce sam imala 63kg...

(odgovor članu Pikoli)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here