|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko ste se ugojile u trudnoći sa blizancima?
11.8.2008 23:16:58   
guppy RR
Ja sam skupila 20 kilograma, a na dan kad sam došla kući iz porodilišta, imala sam MINUS!!
user posted image user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
12.8.2008 11:02:34   
ElmaB
Ja sam se sa blizancima udebljala samo 15 kg, sto ljekari kazu da je idealno. Ali, u prvoj trudnoci, sa jednom bebom, nevjerovatnih 27 kg. I sada, poslije blizanaca, sam se vec vratila na svoju kilazu, od prije trudnoce!

Pozdrav!user posted image


_____________________________

Mamina zlata

Tea, 11.02.2005.
Lana,31.03.2008.
Deni,31.03.2008.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
12.8.2008 11:08:13   
guppy RR
Hehhehehe :))))
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
6.1.2009 12:34:23   
Anoniman
Bas mi je zao sto je zapostavljena ova tema. A mene bas interesuje kako napreduje vasa kilaza sa vasom trudnocom. Ja sam trenutno u 24-toj nedelji i ugojila sam se 9 kg, a merila sam i obim struka i on je trenutno 94 cm. Kako je kod vas duple trudnice? Kako se borite sa apetitom? Ja sam non-stop gladna. Citala sam na netu da u blizanackoj trudnoci treba da se ugojimo izmedju 18 i 25 kg. Svi me plase da mi tek sad predstoji gojenje. Znam da su mi bebice najbitnije, ali stvarno imam frku da se ne ugojim 100 kila.

Javite se.
Pozdrav iz NS.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
6.1.2009 13:03:54   
gina
 
Evo mene na kraju 26, nedelje blizanacke trudnoce. Imam +10kg i obim stomaka od 110cm. Kilogrami su poceli naglo da rasto od 24. nedelje a ne jedem nista vise. user posted image user posted image  bas rastu user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
6.1.2009 13:10:41   
dorina
I ja sam bila jako zabrinuta zbog istog problema ali vremenom se pomiriš. Uzmi u obzir da imaš dvije bebe, dvije placente, dvije amnionske tečnosti (najviše je krajem osmog mjesec po čitav litar), puno veća materica nego sa jednom bebom, pa onda uvećane dojke, pa bar 1.5 litara krvi više nego inače, još ako zadržiš više tečnoti to ti dođe na tih famoznih 15kg bez nabacivanja masnog tkiva user posted image .

Ja sam imala bar 7 kg viška kad sam zatrudnila pa sam zato dobila sada manje. Sve zavisi od konstitucije, uhranjenosti....ti si sigurno bila mršavija u startu.
Sada sam u 32.nedelji i do sada sam dobila nekih 10-11kg, i obim struka mi je 110cm. Opet obim struka i oblik stomaka zavisi od mnogo faktora....konstitucije, visine, stanja trbušnih mišića i materice, položaja beba i sl.
Sve se to kasnije sredi, sada je samo bitno da naše blizance donesemo zdrave na svijet.



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
6.1.2009 15:32:50   
Anoniman
Jako mi je drago sto ste se javile. Lakse mi je kad znam da smo tu negde sa kilama. U trudnocu sam usla sa 53 kg, a visoka sam 168 cm. S obzirom da sam prva tri meseca samo povracala i da nisam nista jela, oslabila sam bila 4 kg. Tako da ovih 9 kg viska sam nabacila za nepuna 3 meseca. Koliko vidim, gojim se oko 1 kg nedeljno. Nemam nikakve posebne prohteve sto se tice vrste hrane, ali sam non-stop gladna, Trudim se da zdravo jedem, ali jedem i dosta slatkisa. Sad sam tokom novodogisnjih praznika vecinu kolaca pojela sama. Sreca pa nisam dobila vise od 1 kg za tu nedelju. Mislim da sam muzu vec dosadila koliko kukam o kilogramima. Njemu je to, u ovom trenutku, totalno nebitno.
Verovatno je za utehu da cemo posle porodjaja imati toliko trke oko bebana, pa ce se to sve otopiti. Nadam se.

Pozdrav iz NS.

(odgovor članu dorina)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
11.9.2009 23:36:19   
Boyanna
Pozdrav i od mene :)
Evo i ja da se javim, pa da počnem na ovoj temi :)
Neke mamike već znam, pozdrav Ginaaa :)
Lelu sam srela par puta kod Mercatora u NS :) mada se nikad nismo upoznale ali uvek malo proćaskamo :)

Evo i ja da se pohvalim, ugojila sam se samo 10 kg, porodila se u 38. nedelji,
rodila sina i ćerku :)
Sin je imao 3530g i 50cm, a ćerka 3060g i 48cm, dve velike bebane :)
Sada imaju 3 meseca i bata nam ima oko 8 kg, a seka nešto manje od 6kg, ne znam tačno, nemam više gde da ih merim :)user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
12.9.2009 19:02:12   
guppy RR
Dobro nam došla !!!!!
Popričaj sa nama i u drugim temama!

(odgovor članu Boyanna)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
3.4.2010 20:51:46   
Anoniman
Evo malo da aktiviram ovu temu user posted image

Danas sam se merila... punih 27 nedelja... i ravno +10 kila od pochetka trudnoce... i evo sad sam prvi put izmerila obim stomaka... ravno 110 cm user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
9.4.2010 11:10:14   
engimengi
Ugojila sam se 19 kg,obim stomaka bio 116cm,porodila sam se sa punih 35 ned!!(posle porodjaja otislo 15 kguser posted image )

_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
27.4.2010 21:06:51   
Netke
Danas sam se merila - ulazim u 27.nedelju i ugojila sam se 9kg od pocetka trudnoce, mislim da je to ok?! user posted image

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
28.4.2010 0:14:44   
sanji
Ja sam se ugojila samo 14 kg, posle pet dana kući imala sam 19 manje! 5 manje nego pre trudnoće! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Netke)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
28.4.2010 17:30:50   
Anoniman
Sanji...pa ti si odlichna....

Ja sam sad 30+4 i ugojila sam se oko 13kg.... bice tu josh najmanje 4-5 do 35-te nedelje... user posted image

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
28.4.2010 17:40:15   
Anoniman
I šta očajavaš??? Pa ja sam se toliko ugojila sa jednim detetom u stomaku. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
28.4.2010 17:45:52   
Anoniman
heh...ma ne ochajavam...koliko sam mislila da tju nagurati kila....extra sam proshla.... nego kad je sanji napisala da se za celu trudnocu ugojila 14.... ja imam josh 10 nedelja...i vetj sam se ugojila 13... nekako mi puno dodje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
28.4.2010 17:48:35   
Anoniman
hahahahaha, još 10 nedelja... stvarno misliš da guraš do kraja i da se porodiš prirodno? Ti ćeš biti prva dupla mama koja je to na RR uradila! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
28.4.2010 17:52:08   
Anoniman
Pa neznam dokle tju gurati...ali s obzirom kako se osetjam...mogla bih do krajauser posted image .... samo mi prirodan porodjaj polako pada u vodu...poshto mi donja beba sedi na grlicu, i danas...i proshli pregled (pre 4 nedelje), samo se gornja vrti.... tako da mi trenutno stoji carski rez.... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
28.4.2010 17:58:11   
Anoniman
Ne očajavaj, nije ni to toliko strašno. user posted image Been there, done that... 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
28.4.2010 17:59:51   
Anoniman
Ne ochajavam.... kako bude bice....bitno da one zive i zdrave dodju na svet...a ja tju se vetj prilagoditi situaciji user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
28.4.2010 18:01:34   
Anoniman
"očajavaj"... odakle mi sad ta reč???? Oh svašta! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
28.4.2010 18:04:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

"očajavaj"... odakle mi sad ta reč???? Oh svašta! user posted image


hahahah user posted image user posted image user posted image

nego...idem ja napolje da farbam krevetice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
28.4.2010 18:08:17   
Anoniman
user posted image Da nam ih slikaš posle! 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
28.4.2010 21:32:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image Da nam ih slikaš posle! 


Naravno user posted image Jedva chekam da ih sredimo i stavimo u sobu user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoći sa bliza...
5.5.2010 23:05:09   
sanji
Smeshkice ja mislim da sam se najmanje ugojila poslednjih 5-6 nedelja! Bila je gužva u stomaku a bile su visoko pa me nisu puštale da mnogo pojedem! user posted image 2 puta sam se lepo najela pa mi je Una (ona je bila gore ) lepo sve isterala iz želudca! user posted image To su bila jedina dva povraćanja u celoj trudnoći! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here