|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: cipele
30.5.2010 23:43:15   
Anoniman
Uf marinče, sandale i torba su boli glava!

Na potamneo ten ... i neko sexy *aljinče ...user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 326
   RE: cipele
30.5.2010 23:59:03   
marince1
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Uf marinče, sandale i torba su boli glava!

Na potamneo ten ... i neko sexy *aljinče ...user posted image



jos da smrsam pa da imam na sta aljince da turim user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: cipele
1.6.2010 7:31:00   
bebironcic
Obisla sam sve radnje u Krusevcu gde se prodaje obuca,i verujte mi...na kraju cu ici bosa!Katastrofa....nista nisam kupila,trazila sam sandale,onako za svaki dan ali su modeli user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: cipele
1.6.2010 7:39:35   
afrodita
IZVORNA PORUKA: bebironcic

Obisla sam sve radnje u Krusevcu gde se prodaje obuca,i verujte mi...na kraju cu ici bosa!Katastrofa....nista nisam kupila,trazila sam sandale,onako za svaki dan ali su modeli user posted image


Ne brini bebironcicu, neces ici bosa a nece ti ni trebari sandale.
Prosle nedelje sam i ja isla u potragu za sandalama i nasla
predivne cipele za kisu. Njih cu sigurno nositi-svaki danuser posted image

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: cipele
1.6.2010 7:44:20   
bebironcic
Afrodita,mozda ce i biti tako,ova kisa se okomila na nas....a ja tako imam veliku zelju da kupim sandaleuser posted image jedino resenje je da skoknem do Nisa,do mojih,tamo cu sigurno nesto naci,nadam seuser posted image



_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: cipele
8.7.2010 8:38:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tashke

Kupila sam baletankice uz tašnu koju sam već imala:

user posted image



Joj, Tashke, divna je kombinacija i mnogoooo mi se svidjaju!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 331
   RE: cipele
8.7.2010 9:15:10   
Anoniman
zaljubljena sam u ove i nadam se da ce ostati jos u prodaji dok ne dobijem platu... aaaaaaaaa

user posted image

a i ove su mi extra:

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 332
   RE: cipele
8.7.2010 9:44:45   
pepino
Prve mi se ne svidjaju zbog boja,nekako su mi previse,ne znam,3 boje,a sve sjajne....
A ove druge su vec puno bolje!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: cipele
8.7.2010 9:47:52   
Anoniman
ma ja sam nesto skroz poludela za ovakvim cipelama u poslednje vreme, bas bih sebi napravila kao Keri Bredso garderober, ali samo za cipele da imam gde i da imam para!

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 334
   RE: cipele
8.7.2010 9:49:17   
pepino
Svi bi to Trini!user posted image
Al sipak,ne mere,nije svako Keri!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: cipele
8.7.2010 9:59:50   
Anoniman
joj, joj, nisam ja bila takva pre, kunem se... nije mi bilo bitno tako nesto, al od kad se udah, Boze mili kao da sam druga osoba... odjednom obozavam soping... cipele... garderobere...

verovatno zato sto sada uopste skoro nista sebi ne mogu da priustim i ne idem u sopinge! user posted image


< Poruku je uredio Trinny -- 8.7.2010 10:00:26 >

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 336
   RE: cipele
8.7.2010 10:53:30   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: Trinny

a i ove su mi extra:

user posted image


Super suuser posted image a sigurno im je i cena superuser posted image


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: cipele
8.7.2010 11:27:26   
Anoniman
e neces mi verovati, ali nisu preko 2.500 din koliko se secam da sam videla na njihovom sajtu... i imaju tri radnje - u bulevaru i jos negde u centru, ne secam se gde bese!

ne znam da li ima te radnje u nekim drugim gradovima, ali ja planiram da odem sledeci vikend, pa cu da ti kazem tacnu cifru, a i da ti budem iskrena nadam se da ih je ostalo jos u prodaji!


< Poruku je uredio Trinny -- 8.7.2010 11:28:25 >

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 338
   RE: cipele
8.7.2010 11:28:56   
bebironcic
To nije skupo,ja sam mislila da ces mi reci neku cenu da me glava zaboli...user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: cipele i tašne
8.7.2010 11:31:16   
Lu
Uf jesu dobreuser posted image user posted image user posted image
...moj brojuser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 8.7.2010 11:32:15 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: cipele
8.7.2010 11:34:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebironcic

To nije skupo,ja sam mislila da ces mi reci neku cenu da me glava zaboli...user posted image


ma jok, i ja sam mislila da je tako dok nisam videla na sajtu da im je cena do 20e. user posted image

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 341
   RE: cipele i tašne
8.7.2010 11:35:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Uf jesu dobreuser posted image user posted image user posted image
...moj brojuser posted image


jos samo da su udobne i odma ih plenim! za te pare... ih i 3 para cu da kupim!

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 342
   RE: cipele i tašne
8.7.2010 11:39:43   
bebironcic
user posted image
Ja sam kupila oveuser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 8.7.2010 11:42:24 >


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: cipele i tašne
8.7.2010 11:42:16   
Anoniman
e pa skoro da su slicne! user posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 8.7.2010 11:43:09 >

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 344
   RE: cipele
8.7.2010 11:45:24   
pepino
O Bebi i one su jako lijepe!user posted image
Ja sam kupila skoro sebi ravne,za svaki dan i na stiklu,htjela sam nesto slicno tvojim Bebi,ali u bez ili nekoj drugoj boji,ali nisam nasla pa sam kupila sandale sa drvenim djonom,kao nanule,ali na veliku stiklu,a gore su kajiscici i ostalo crno,platila sam 40e,ne vjerujem da cu moci dugo izdrzati u njima,izgleda da su neudobne,ali ja u poslednje vrijeme sta god kupim neudobno mi,ne znam procjeniti kad probamuser posted image user posted image

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: cipele
8.7.2010 11:48:24   
Anoniman
Pepino, ne znam ni ja da ocenim kad isporbavam nesto u butiku... dok god ne stojis na njima par sati, ne mozes ni da procenis, znam da ja ne umem! nekad potrefim, nekad ne! user posted image

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 346
   RE: cipele
8.7.2010 11:50:05   
bebironcic
Isti slucaj i kod mene,imam gomilu obuce koju ne nosim jer sam kupila zato sto mi se svidjaju a ispalo je da su jako neudobneuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: cipele
8.7.2010 12:06:16   
pepino
I ja sve takouser posted image
A muz me izludi,kaze da nisam normalna jer toliko para dajem na cipele a nista ne nosim,stalno kukam kako nemam,a stvarno tako i ispada....
I prije 2 dana mi je drugarica kupila jos jedne koje sam probavala,pa sam sinoc rekla muzu da sutra idemo po njih,poludio je,sad trebamo na more,a ja samo kupujem,nisu skupe,ali jedne po jedne i trosak se napravi....user posted image
Ko ce nama popraviti,ja bi da su mi lijepe,udobne,a da imaju vecu stiklu,ne volim malu i malo koja mi se svidja,i da ih mogu iskombinovati uz vecinu stvari....
E takve NE POSTOJE!!!!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: cipele
8.7.2010 12:08:51   
Anoniman
ma ja sebi ne kupih vec duuuuuuzeee vreme ni jedne cipele, cizmice, nishta! Mislim da je krajnje vreme, pa makar bile i neudobne! user posted image user posted image user posted image da me utepa muz puz!

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 349
   RE: cipele
8.7.2010 12:10:01   
bebironcic
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here