|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
8.7.2010 10:48:29   
jelena038
Hej, zene, znate li ikoga koga u vreme ocekivane menstruacije nisu bolele inace uvek u to vreme uzasno bolne grudi, a da je bio trudan? imam sve simptome da cu a dobijem danas, kad i treba, ali nje nema, a grudi su trebale da pocnu da bole jos pre nedelju dana, ali nisu se ni nadule, niti bole..


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1726
   RE: Znaci trudnoće
8.7.2010 13:13:41   
dacca
Moji simptomi i ovaj put odlaze u kantu za smece! Dosla mi je user posted image , jutros kao srecna! .ebe mi se vise za simptome i za sve. Ovaj put sam imala sve imptome za user posted image i nista.
Cure moje, volim vasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 1727
   RE: Znaci trudnoće
9.7.2010 12:36:56   
zvezdica009
daco ne sekiraj se, bice, meni tek prosla ovulacija pa vec tripujem da sam user posted image luda glava user posted image

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 1728
   RE: Znaci trudnoće
9.7.2010 12:41:17   
nolinica
Da ne tripujem, simptomi ne mogu da se pojave pre 7 dana? A i to je rano, jel tako ili?

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 1729
   RE: Znaci trudnoće
9.7.2010 12:46:11   
zvezdica009
rano je nolinice ali ima slucajeva da zena nekako predoseti da je trudna, a mozda i moze nekad da se javi neki znak, mozda neko probadanje u predelu jajnika kad je implantacija ili ne znam ni ja sta bih jos mogla navesti, mozda neka preterana zelja za hranom ili mozda neko gadjenje na neku hranu, a i ono da ti se cesto piski. u svakom slucaju ja jos nista od toga nemam , sem zelje u glavi user posted image

(odgovor članu nolinica)
Direktna veza do poruke: 1730
   RE: Znaci trudnoće
9.7.2010 13:37:38   
nolinica
Ma, ja sam sledeci dan nakon inseminacije vec imam simptome...user posted image
Luda glava, sta drugo!!!

(odgovor članu zvezdica009)
Direktna veza do poruke: 1731
   RE: Znaci trudnoće
10.7.2010 15:45:12   
Launa
Ne pada mi više na pamet da osluškujem svoje telo posle ovulacije.

(odgovor članu nolinica)
Direktna veza do poruke: 1732
   RE: Znaci trudnoće
10.7.2010 17:28:01   
dobro bice iz bajke
Devojke,ja treba da dobijem za dva dana,grudi me nenormalno bole,pogotovo sa strane..Evo trenutno mi je bas muka,da oprostite gacice su mi skroz mokre kao da sam se upiskila,i ide mi beli sekret..Radila sam ovoga meseca hormone i lh,fsh mi nisu dobri,moja dr kaze da nije doslo do ovulacije a ja sam je bas osetila..BT mi je bila visoka sada pada,pa skace pa pada.Mi smo tih dana bas muckali kad sam osetila ovulaciju..Osecam kao da cu svakog trenutka dobiti,ziga me desni jajnik bas.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Launa)
Direktna veza do poruke: 1733
   RE: Znaci trudnoće
10.7.2010 18:43:30   
Sonreir
Znas da nema sigurnih simptoma trudnoce i da ti nijedna od nas ne moze reci nista novo. To sto si napisala mogu biti i znaci M i znaci T, ali zaista je to istina. Ako ti nesto znaci - ja imam takav sekret i cesto sam kao upisana (da me izvines), a nemam nikakve bakterije niti upale, to je normalno u trudnoci, tako da... ostaje nam da ti drzimo palceve i cekamo 12-ti user posted image

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 1734
   RE: Znaci trudnoće
10.7.2010 18:46:24   
dobro bice iz bajke
Draga sve mi je jasno!!!Znam da mogu biti i simptomi  user posted image ,najbolje je da uradim testic veceras pa da znam na cemu sam..user posted image user posted image

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 1735
   RE: Znaci trudnoće
13.7.2010 17:03:44   
mickybap
imam jedno pitanje,da li nekom uopste grudi nisu bolele pred menstruaciju,ja sam zadnji put imala 11.06. i jos nista?

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 1736
   RE: Znaci trudnoće
13.7.2010 17:08:43   
Tinana
meni se desevalo da me grudi uopste ne bole,i ginekolog mi je rekao da tog meseca  nisam imala ovulaciju.

_____________________________

Nije srećan onaj koji mnogo ima,već onaj kome malo treba!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 1737
   RE: Znaci trudnoće
13.7.2010 18:12:08   
ksenija81
IZVORNA PORUKA: mickybap

imam jedno pitanje,da li nekom uopste grudi nisu bolele pred menstruaciju,ja sam zadnji put imala 11.06. i jos nista?


Mene su zadnji put bolele pred m u septembru, ranije uvek, a sad jako jako retkouser posted image
Jel to znaci da nemam O? Secam se ranije su umele da mi toliko nateknu, da bole, budu vrele, a sad nista...


(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 1738
   RE: Znaci trudnoće
13.7.2010 18:13:24   
mickybap
meni je ovo prvi put nikad mi nije tako,uvek dve nedelje pred m me bole

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 1739
   RE: Znaci trudnoće
13.7.2010 18:17:58   
ksenija81
pa ne znam sta da ti kazem...
Meni je malo frka, ali tebi je tek prvi put user posted image
Ne sekiraj seuser posted image

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 1740
   RE: Znaci trudnoće
13.7.2010 18:28:22   
franceska
Cao svima! Nova sam. Kao i svi i ja zeljno iscekujem user posted image . Medjutim, evo vec dva meseca nista. Ovog meseca jos nisam dobila, danas mi je 23. dan, mada kod mene to nista ne znaci jer mi je ciklus neredovan. U poslednje vreme sam umorna, a danas sam imala pojacani beli iscedak. Vec nekoliko dana imam imam povremeno probadanje u donjem delu stomaka. Nadam se da ce sada biti user posted image .

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 1741
   RE: Znaci trudnoće
13.7.2010 18:31:17   
ksenija81
Dobrodosla Franceska, zelim ti da ugledas user posted image sto pre...
Sacekaj jos koji dan pa uradi testic user posted image

(odgovor članu franceska)
Direktna veza do poruke: 1742
   RE: Znaci trudnoće
13.7.2010 18:36:59   
dobro bice iz bajke
Dobro dosla Fracenska!!!Navijam za tebe.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu franceska)
Direktna veza do poruke: 1743
   RE: Znaci trudnoće
13.7.2010 18:43:04   
franceska
I ja Vama! user posted image user posted image user posted image Koliko dugo vec pokusavate? 

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 1744
   RE: Znaci trudnoće
13.7.2010 18:46:02   
dobro bice iz bajke
Ja pokusavam godinu ipo dana!!!Imala sam dva spontana,sutra pocinjem da pijem neke hormone,pa cemo da vidimo sledeci mesec!!!Koliko ti pokusavas?

(odgovor članu franceska)
Direktna veza do poruke: 1745
   RE: Znaci trudnoće
13.7.2010 18:47:48   
ksenija81
I mi pikusvamo oko god i po dana, al dace Boguser posted image

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 1746
   RE: Znaci trudnoće
13.7.2010 18:49:30   
dobro bice iz bajke
Joj vise mi je muka od lekara i ispitivanja!!!Videcemo kako ce da se pokazu ovi hormoni..Dace Bog da imamo nase user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 1747
   RE: Znaci trudnoće
13.7.2010 18:57:16   
franceska
Ja pokusavam tri meseca ako racunam i ovaj. Osim simptoma koje sam navela ovog meseca me bole grudi tako da ne mogu da spavam na stomaku. 

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 1748
   RE: Znaci trudnoće
13.7.2010 18:58:49   
ksenija81
cesto su ti isti simptomi... i kod iste osobe variraju user posted image

(odgovor članu franceska)
Direktna veza do poruke: 1749
   RE: Znaci trudnoće
13.7.2010 19:03:55   
franceska
Znam. Moram da idem. Vidimo se! Puno pozdrava obema.

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 1750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Predlozite mi vama neko lepo zensko ime koje ide uz prezime Savkovic!
pisuljica

Napisite u komentar, i da ne bude jako cesto ako moze! unapred hvala na predlozima :)

. (93%)

.. (7%)


Ukupan broj glasova: 45

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here