|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
19.7.2010 16:25:04   
zeljo
Sve sam strane iščitala pa sam u velikoj nedoumici, a strah me da uradim test koji bi bilo šta potvrdio. Ne znam ni sama da li imam simptome, ili nemam. Osim bolnih grudi i učestalijeg mokrenja to je sve, mada, dešava se da i pred ciklus imam mučninu, poječanu osetljivost na mirise, razdrazljivost, bolne grudi, bolove u donjem delu stomaka, tako da ništa ne mora da znači, osim možda sledeceg. – Prosli ciklus mi je kasnilo 8 dana (inače je koliko toliko redovna, na svaki 30-32 dan), kašnjenje pripisujem promeni klime, odlasku na more, dobijem, ali jako malo i trajalo je svega 2-3 dana... Medjutim 15 dan od ciklusa, pojavi se braonkasti iscedak (mada nije tada ovulacija, javlja se pre i posle menstruacije – maybe baby mikroskopcic user posted image ) samo jedan dan, sada pred menstruaciju opet braonkasti iscedak, nemam nikakve simptome da cu dobiti, a inace radimo na bebi nekih 8-9 meseci, sa malim prekidom koji je usledio zbog eserihije (pisala sam i o tome). Oduzila sam sa pisanjem, a u stvari sam samo htela da pitam, da li je neka od vas imala slična krvarenja u trudnoći????? Jaooooo, strah me da uradim test i opet se razocaram user posted image

(odgovor članu franceska)
Direktna veza do poruke: 1751
   RE: Znaci trudnoće
19.7.2010 16:33:42   
Anoniman
a koliko ti kasni?
ja se ne bih bas uzdala u mikroskopcic mb,ja ga imam i nikada mi nije pokazivao ovulaciju,odnosno,kod mene ti je bilo da su mi dva dana plodna pa tri neplodna i sve tako...bzvz,sama najbolje prepoznas ovulaciju,a sasvim je moguce da ti je ono petnaestog dana bila ovulacija...

(odgovor članu zeljo)
  Direktna veza do poruke: 1752
   RE: Znaci trudnoće
19.7.2010 16:37:12   
zeljo
To i ja pretpostavljam.. A kasni svega tri dana, kratak je to period da bi bilo šta pokazalo.
Nego mi je veća muka što je postalo tako neredovno i što se javljaju ta krvarenja, jer pre ih nikad nije bilo.
a za MB si verovatno u pravu, jer je meni jednom pokazivalo plodne dane skoro 10 dana user posted image

edit: Hvala na brzom odgovoru user posted image


< Poruku je uredio zeljo -- 19.7.2010 16:38:08 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1753
   RE: Znaci trudnoće
19.7.2010 16:44:13   
Anoniman
nije rano jer je meni pokazalo trudnocu deset dana od zaceca bebe,ali me je to posle kostalo zivaca jer nije mogao da se vidi plod na uz pa su na svasta pomisljali. ako si nestrpljiva sigurno sto ce ti pokazati jesi li trudna je da uradis betu hcg(iz krvi hcg hormon),ja sam tako uradila isti dan kaad mi se "ucinila" blega druga crtica...
zelim ti da bude user posted image ,a ti nam javi kad se osmelis da uradis test
navijam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zeljo)
  Direktna veza do poruke: 1754
   RE: Znaci trudnoće
19.7.2010 16:46:44   
smeško
Zeljo, nisam najbolje razumela, kasni ti meca ili ne?

(odgovor članu zeljo)
Direktna veza do poruke: 1755
   RE: Znaci trudnoće
19.7.2010 16:47:31   
zeljo
Hvala user posted image   navijam i ja već neko vreme, pa se uvek malo obesrhrabim kad se pojavi user posted image
Ali, ne damo da nam duh posrne, pa vredno nastavljamo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1756
   RE: Znaci trudnoće
19.7.2010 16:49:28   
zeljo
IZVORNA PORUKA: smeško

Zeljo, nisam najbolje razumela, kasni ti meca ili ne?


Kasni 3 dana, i opet taj braonkasti iscedak, koji se javlja u vreme kad bi trebalo da se i javi menstruacija.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1757
   RE: Znaci trudnoće
19.7.2010 16:49:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zeljo
Ali, ne damo da nam duh posrne, pa vredno nastavljamo user posted image



tako i treba draga,nema posustajanja user posted image bice user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zeljo)
  Direktna veza do poruke: 1758
   RE: Znaci trudnoće
19.7.2010 16:55:42   
smeško
Onda uradi beta Hcg iz krvi. Jer, bolje malo da se razocaras ako nisi trudna, nego da jesi i da ti fali progesteron, koji je vrlo vazan kad se zigot ucvrscuje.
Drzimo ti palceve za  user posted image !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1759
   RE: Znaci trudnoće
19.7.2010 19:26:05   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: maja/mne

zdravo svima, pisem po prvi put... menst mi kasni vec dana, a vec nekih 15 tak dana ako ne i vise imam pojacano bijelo pranje, iscjedak mi je bas bas gusti, ponekad mi se zamanta na sec i prodje, boluckaju malo grudi al ne nista pretjerano, sinoc sam imala bolove na desnoj strani stomaka koji se protezao do prepone i desne noge a jutros kad sam se ustala imala sam prvo dve kapi krvi a zatim posle par sati par kapi smedjih i nista vise... bavim se takvim poslom da nemam kad izaci i poci kupiti test a jos manje poci kod gin za sada jer sam pomorac... zahvalna


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1760
   RE: Znaci trudnoće
19.7.2010 21:19:09   
Anoniman
ako ti inace ne kasni 99% si trudna

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 1761
   RE: Znaci trudnoće
20.7.2010 10:06:35   
sakili
Zeljo, uradi betu. To je najsigurnije.
Ja sam zadnja 3 meseca bila na terapiji klomifenom, pa otisla na more sa dragim.
Po povratku sa letovanja mi se u vreme ocekivane menstruacije, pojavio braonkasti iscedak i to je trajalo 2 - 3 dana.. Uradila sam test, bio je negativan. Zatim sam posle 4 dana ponovila i videla 2 crtice, radila i betu i rezultat je pozitivan user posted image .

(odgovor članu zeljo)
Direktna veza do poruke: 1762
   RE: Znaci trudnoće
20.7.2010 10:16:37   
Misica 3
Sakili cestitamuser posted image user posted image user posted image
Zelim ti lepu i laku trudnocuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sakili)
Direktna veza do poruke: 1763
   RE: Znaci trudnoće
20.7.2010 12:40:57   
sakili
Hvala draga moja!

(odgovor članu Misica 3)
Direktna veza do poruke: 1764
   RE: Znaci trudnoće
20.7.2010 14:17:42   
zeljo
IZVORNA PORUKA: sakili

Zeljo, uradi betu. To je najsigurnije.
Ja sam zadnja 3 meseca bila na terapiji klomifenom, pa otisla na more sa dragim.
Po povratku sa letovanja mi se u vreme ocekivane menstruacije, pojavio braonkasti iscedak i to je trajalo 2 - 3 dana.. Uradila sam test, bio je negativan. Zatim sam posle 4 dana ponovila i videla 2 crtice, radila i betu i rezultat je pozitivan user posted image .


E da , zaboravih... Ja pijem Folnak već nekih mesec ipo dana, pa sam pomislila da nema to veze sa tim iscedkom. Kakav sam hipohondar, svašta mi ružno pada na pamet.

Sakili, čestitam ti od srca user posted image

(odgovor članu sakili)
Direktna veza do poruke: 1765
   RE: Znaci trudnoće
20.7.2010 14:21:02   
dobro bice iz bajke
Saki cestitam od srca!!!Ja sam isto na terapiji klomifenom,popila sam jednu terapiju,pa sad idem na ultra zvuk!!!Koliko si pokusavala da ostanes user posted image  pre terapije?

(odgovor članu sakili)
Direktna veza do poruke: 1766
   RE: Znaci trudnoće
22.7.2010 10:23:07   
sakili
Draga, pokusavali smo godinu dana,  a zadnja 3 meseca sa klomifenom. Pila sam ga od drugog, do sestog dana..
Moj doktor kaze da inace ta terapija sme samo 3 meseca da se koristi, pa se pravi pauza.
Hvala na lepim zeljama, isreno se nadam da ces uskoro i ti ugledati svoje II crtice.

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 1767
   RE: Znaci trudnoće
22.7.2010 10:25:34   
sakili
Hvala Zeljo!
Mislim da Folnak nema nikakve veze sa tim. Pila sam ga i ja mesecima.

(odgovor članu sakili)
Direktna veza do poruke: 1768
   RE: Znaci trudnoće
22.7.2010 11:43:07   
dobro bice iz bajke
I ja sam pila od drugog do sestog dana,po dve dnevno tako mi je rekao Dr.Sad treba da idem na UZ,da vidimo kakvi su folikuli,mene malo boli donji stomak..Dobro sam reagovala na njih.Bas mi je drago Saki,uzivaj u svojoj user posted image

(odgovor članu sakili)
Direktna veza do poruke: 1769
   RE: Znaci trudnoće
22.7.2010 12:18:29   
sakili
Nadam se da ces imati srece i od srca ti zelim user posted image
Ja u ovoj trecoj turi, cak nisam ni isla na UZ zbog merenja folikula, jer smo bili na moru.
Inace sam se prethodna 2 puta, kada sam isla na merenje folikula, bas grozno osecala.
Nekako se uvukla neka nervoza, pa ciljani odnosi budu neprijatni... Prosto mi nije bilo ni do cega, zato sam se na moru opustila i eto...
Sutra cu ici na prvi UZ!

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 1770
   RE: Znaci trudnoće
22.7.2010 17:43:56   
smeško
Folnak je samo vitamin i ne moze da prouzrokuje nikakvo krvarenje. Krvarenje, ako je trudnoca u pitanju, moze doci u vreme ocekivane menstruacije, zatim kao rezultat implantacije oplodjene jajne celije i od nedostatka progesterona (hormona koji je odgovoran za ucvrscivanje trudnoce. Zeljo, radla test?

(odgovor članu sakili)
Direktna veza do poruke: 1771
   RE: Znaci trudnoće
23.7.2010 14:09:59   
zeljo
IZVORNA PORUKA: smeško

Folnak je samo vitamin i ne moze da prouzrokuje nikakvo krvarenje. Krvarenje, ako je trudnoca u pitanju, moze doci u vreme ocekivane menstruacije, zatim kao rezultat implantacije oplodjene jajne celije i od nedostatka progesterona (hormona koji je odgovoran za ucvrscivanje trudnoce. Zeljo, radla test?


Jasno je meni za folnak, nego sam veeeliki hipohondar user posted image
Zeljo ceka vikend da radi test, kukavica user posted image ... Ako me ne preduhitri meca... user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1772
   RE: Znaci trudnoće
23.7.2010 15:55:15   
Launa
Ćao cure.Danas mi je deseti dan od inseminacije i izgleda da nisam trudna.Stomak me boli kao da ću da dobijem,grudi se nisu promenile i bole me manje nego u pmsu.Baš sam nešto bezveze.

(odgovor članu zeljo)
Direktna veza do poruke: 1773
   RE: Znaci trudnoće
23.7.2010 15:58:08   
Anoniman
launa,skoro sve smo imale osecaj da cemo dobiti mecu,a bile smo user posted image ,znas da to nista ne znaci...navijam da dobijes,ali user posted image user posted image

(odgovor članu Launa)
  Direktna veza do poruke: 1774
   RE: Znaci trudnoće
23.7.2010 16:37:08   
Misica 3
Launa, nemoj da se brines, razmisljaj pozitivno...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here