|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ishrana na poslu
13.10.2010 11:29:32   
*Alexx*
Šta jedete na poslu? Kako se hranite? Nosite li od kuće?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ishrana na poslu
13.10.2010 11:31:13   
anajid
Alexx ja imam u firmi rucak,kuvano.Ali jedno vreme nismo imali pa smo nosili od kuce,pa to je robija!Svakako sam se domisljala,nisam vise bila pametna sta jesti,sve mi se bilo zgadilo!Nema bez kasike nista!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ishrana na poslu
13.10.2010 11:33:51   
Jeca*
Pa prvo čim dodjem popijem kuvanu kafu. Jednu popijem oko 8 drugu posle pauze tj oko pola 11.
U medjuvremenu gledam da doručkujem neko voće. Trudim se da hranu ne jedem na poslu jer puno sedim i čim krenem da jedem sendviče, pecivo i sl, počnem da se gojim. Ovako uzmem 2-3 kašike ovsenih pahuljica sa jogurtom (to drži sitost), ili baš ponekad i pojedem parče pite koje ponesem od kuće ili djevrek, ali globalno gledam da izbegavam da jedem na poslu. Kvalitetnije mi je da grickam voće i pijem puno vode, a onda lepo ručam kod kuće

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ishrana na poslu
13.10.2010 11:51:18   
*Alexx*
Kod nas je "problem" što mm ima menzu na poslu, pa tamo ruča. A meni je onda glupo da kuvam samo za sebe. Kad dođem kući, obično što pre izlazimo napolje jer brzo pada mrak. To znači da mogu da skuvam nešto tek kad se vratimo, oko 19h. A treba izdržati do 19h user posted image Zato mi je taj "ručak" na poslu neophodan. Da bih naručila neki ketering, moram da imam bar 5 obroka, a ovi moji iz kancelarije nisu zainteresovani za tu varijantu. Svi naručuju roštilje, kupuju u pekari, sendviči, palačinke... sve što goji.
Znam da je najbolja varijanta da skuvam kod kuće, pa nosim na posao, i to bih uvela, ali ne mogu čorbu od boranije da nosim na posao user posted image Zato pitam šta jedete.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ishrana na poslu
13.10.2010 11:58:56   
Anoniman
Bez da čitam prethodne postove, evo mog odgovora...

Prvo sam jela u menzi, i natovila se kao prasica, jer je bilo "Jedi koliko možeš". Onda su ukinuli menzu (shvatili ljudi da im se to ne isplati user posted image ), i onda sam živela na pekari, pizzi, toplim sendvičima, grickalicama... i tovila se dalje.

Nemam rešenje kako se hraniti na poslu na kom se sedi 8h (minimum), a da ne budeš debeo. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ishrana na poslu
13.10.2010 11:59:32   
Jeca*
ja sam digla ruke od kuvanog pa i ne jedem ništa user posted image
kuvam vikendom, a kad dodjemo sa posla nešto glocnemo usput i to je to. Ponekad ispržim neko meso (nešto što se brzo spremi), nekad samo uzmem komadić hleba i ajvar i dosta mi je. Zato sam valjda i uspela da smršam user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ishrana na poslu
15.10.2010 10:24:44   
*Alexx*
Ova dva dana (kako sam otkukala ovde na forumu) sam jela ujutru musli, pa neko voće, i ponela sam činijicu klope koju sam spremila kod kuće. Juče su to bile njoke sa tunjevinom i kačkavaljem (spremno za 20 min), danas će biti piletina sa pečurkama (priprema 10 min, pa se peče u rerni pola sata).
Nije dijetalno, ali bar nije iz pekare, raznovrsno je.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ishrana na poslu
15.10.2010 10:30:46   
viking
Super je tema :)

Meni je firma u centru, pa se može raći da imamo izbor za kupovinu... Najčešće kupujemo u Hleb i Kifle ili u Alonsu gde imaju i gotova jela, kao i Fish bar gde je veliki izbor gotovih ribljih i morskih specijaliteta.
Ponekad naručimo nešto iz kineskog restorana. Skoro svaki dan kupujemo voće pa delimo. Nekad u Alonsu kupimo hleb, povrće i suhomesnato pa pravimo masovne sendviče. Zavisi kako je ko raspoložen tog dana.
Kad nemam nikakvu inspiraciju, tu su slani štapić i jogurt iz školske pekare.


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ishrana na poslu
15.10.2010 10:41:18   
*Alexx*
Meni je u centru fantastično to što imaš tih restorančića u kojem ima ili dnevni meni, ili možeš da uzmeš tako nešto na meru. U blizini moje firme toga nema user posted image  

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ishrana na poslu
15.10.2010 17:42:23   
jance
ja imam veliku srecu sto u firmi imamo lepo uredjenu kuhinju, koja ima reso, dva frizidera i mikrotalasnu, pa ako hocu , mogu i rucak da si spremim tamo, jer mi je to na 2 koraka od kancelarije. koleginica iz susedne kancelarije je pravila sebi salatu od tunjevine na poslu. sve je spremala na poslu, i jaja je kuvala tamo, i luk je seckala ( na opstu radost svih ostalih stanara kancelarija u blizini) i sve ostalo. ja si obicno ponesem u cinijici od rucka sta imam i jednu jabuku, pa stavim ujutru u frizider i kad ogladnim podgrejem.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ishrana na poslu
25.10.2010 13:01:31   
caca81
Voće i plazma keks, od svega ostalog se gojim. Ujutro popijem čaj i umočim 2-3 keksa, oko 10h pojedem voće, oko pola jedan pijem kafu sa opet 2-3 keksa i oko 14 h voće, Ručam kod kuće oko 17 h.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ishrana na poslu
25.10.2010 17:01:38   
Parižankaa
samo ujtru,oko pola 10,kad nam je pauza,jedne nedelje musli-po sopstvenom izboru ,sa jogurtom,a druge nedelje po jabuku.
Kući sam kako kad,nikad posle 14h,tako da mi je u kući ručak.


_____________________________

ja ''''78.g.
m.m. ''''71.g.
2 IVF beta 0
1 ICSI beta 1,87

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here