|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Štapni mikser, blender
2.3.2011 23:55:03   
Anoniman
Ja u kući imam onaj Choper secko sa noževima na dnu posude , i imam neki blender Mulinex , koji izgleda kao bokal a isto na dnu ima nožiće koji se rotiraju i seckaju .

Da li ste i to koristili user posted image
Jer , sad sam zbunjena , šta je blender , šta seckalica , jedino mi je jasan štapni mikser user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Štapni mikser, blender
2.3.2011 23:57:28   
lanajelena
Ja koristim taj choper samo se ne zove tako neki kinez sto posto user posted image  dobila mama za NG na tomboli user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Štapni mikser, blender
2.3.2011 23:57:50   
Snelle
Bubo, moje iskustvo - moji roditelji imaju 3 vrste tih "seckalica" i od svih najbolji je jedan najmanji, najšugaviji user posted image jer najbolje secka. Nemoj da se zalećeš i da daješ silne pare na to, jer može da se desi da ti ne blenda lepo hranu, tj. da ostaju komadi! Raspitaj se prvo koji je dobar, tj. koji ti žene preporučuju pa onda kupi!

< Poruku je uredio Snelle -- 2.3.2011 23:58:23 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Štapni mikser, blender
2.3.2011 23:59:49   
Lu
Ma blender i sjeckalica je jedno te istouser posted image
Samo što se blender zove ono veće, ima slika na prvoj strani pogledaj baš od moulinex (trca stavila)
Možeš Bubo u tome što imaš sigurno, nemoj se sad bacati u trošak bezvezeuser posted image

I što ne reče odmah da imaš, mi se satrašmo ovdje objašnjavajućiuser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 3.3.2011 0:01:41 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Štapni mikser, blender
3.3.2011 0:07:02   
Anoniman
Pa otkud znam , sve mislim da to što imam nije dovoljnom dobro ili da to nije to user posted image A i mislila sam da kupim nešto novo , što će biti samo za Ninu .

Svakako ću ja kupiti štapni mikser . Jer , onaj bokal - blender će izgleda da krepava . Čoper radi kao blesav , ali nikad nije usitnio hranu da od nje napravi kašu , već uvek ostanu komadići , ja mislim da on ni ne može baš tako jaaako da ispasira , jedno je ipak seckanje a drugo pasiranje . Zato bih ja štapni mikser . Vidim da žene hvale Bosh i Gorenje ?

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Štapni mikser, blender
3.3.2011 0:15:50   
Lu
Ja falim gorenjeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Štapni mikser, blender
3.3.2011 10:08:46   
Jele
Evo Bubo moj, Bosch 300W jačine - moja mama ima slabiji, ali bolje je jači i recimo na onoj lepezi dole moj ima otvore i to mi je bolje nego da je ta lepeza skroz zatvorena, razumeš?

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Štapni mikser, blender
3.3.2011 10:10:36   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ja falim gorenjeuser posted image


E, da! Eto, još jedna stvar koja nam se raspala od Gorenja. user posted image Jesam li već rekla da ne volim Gorenje? user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Štapni mikser, blender
3.3.2011 10:12:12   
Olga75
Alexx , slazem se Gorenje je kaka

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Štapni mikser, blender
3.3.2011 10:13:00   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: olga75

Alexx , slazem se Gorenje je kaka


user posted image Samo da nas Vučko ne vidi.... user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Štapni mikser, blender
3.3.2011 10:13:08   
minavb
Ja imam Zepter. Mislim da bi i beton samleo.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Štapni mikser, blender
3.3.2011 10:13:47   
Jele
Ma Bosch rules user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Štapni mikser
3.3.2011 10:14:37   
minavb
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

user posted image

ja ne znam kako bih zivela bez ovoga user posted image
zepter mixsy

Ovaj imam.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Štapni mikser
3.3.2011 10:18:20   
Anoniman
Mina , koliko košta ovaj Cepterov ?

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Štapni mikser
3.3.2011 10:23:10   
minavb
Pojma nemam koliko je sad. Meni ga je mama kupila pre 3 godine i mislim da je kostao oko 250 evrica.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Štapni mikser, blender
3.3.2011 10:27:56   
Ana RR
Ja imam Bosh, skoro je isti kao ovaj što je Jele postavila, i on je spas u kuhinji. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Štapni mikser, blender
3.3.2011 10:31:09   
Anoniman
Ja imam Bosh kao sto je jele postavila sliku i super je. Ja sam ga kupila kad je sestrin klinac bio beba i to samo da bi njemu pasirala hranu. Bio mi se supe za to. I sad ga koristim nekad za corbice. Njeha mozes direktno u posudu u kojij spremas jer je nozic malo uvucen pa ne moze da osteti posudu

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Štapni mikser, blender
3.3.2011 11:42:39   
Lu
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ja falim gorenjeuser posted image


E, da! Eto, još jedna stvar koja nam se raspala od Gorenja. user posted image Jesam li već rekla da ne volim Gorenje? user posted image


Na predhodnoj stranici si rekla da ga volišuser posted image
I nemojte da mi kudite gorenje, ja imam sve od gorenja, osim perilice i sušilice za veš (boshuser posted image ), sve u kuhinji mi je gorenje, 7 godina rintaju ti strojevi za mene i ništa se nije kvarilo do sada a ovaj blender koristim svakodnevno za sjeckanje i ne znam u čemu je vama problem ali ja nemam problema s tim, možda ne znate da radite sa timuser posted image

< Poruku je uredio Lu RR -- 3.3.2011 11:43:21 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Štapni mikser, blender
3.3.2011 11:44:23   
Ana RR
Lu, i meni Gorenje odlično radi user posted image čak razmišljam da prodamo Candy mašinu za veš i kupimo Gorenje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Štapni mikser, blender
3.3.2011 17:09:45   
Anoniman
Ja sam danas preko neta poručila OVO . Naletela za neke sitne pare , a deluje mi ok . Čitala sam šta ste pisale da je vama bitno , pa sam analizirala - ovaj ima metalnu "lepezu" što kaže Jele i ima te otvore na njoj , a i ima start - stop dugme (rekli ste da vas bole prstići kad držite , pa sam ja Crnogorka našla aparat na on - off user posted image ) . Btw , kombinacija materijala je plastika , inox i nerđajući čelik , a sa dostavom me izađe smešnih 1500 dindži . Za te pare nek traje i 5 dana user posted image

< Poruku je uredio BubaMira -- 3.3.2011 17:10:29 >

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Štapni mikser, blender
3.3.2011 20:59:44   
Lu
Bubo sretno sa blendiranjem i sjeckanjemuser posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Štapni mikser, blender
3.3.2011 23:40:14   
Anoniman
Hvala , nadam se da će ova skalamerija raditi kol'ko - tol'ko user posted image .

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Štapni mikser, blender
3.3.2011 23:47:38   
Anoniman
To je tačno ono što ti treba! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Štapni mikser, blender
4.3.2011 0:02:27   
mati
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Hvala , nadam se da će ova skalamerija raditi kol'ko - tol'ko user posted image .

Bubo, meni npr ovaj secko pravi jako dobre kasice. Probaj i videces, sa kuvanim krompirom i sargarepom, cisto da vidis kako ce napraviti taj koji ti imas. U kupovnim kasicama se meso uvek izdvaja, kao vlakna, dok kasica koju ja napravim seckom je bas kasica, ne primecuje se da ima mesa. Ali kada si vec nasla tako povoljno stapni, uzmi, laksi je za pranje :).
user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Štapni mikser, blender
7.3.2011 0:23:39   
Jele
Koliko sam ja mogla da primetim kod štapnih miksera upoređujući ih, moj i od drugarica, bolje je uzeti neki malo bolji, jer recimo nekim mojim drugaricama se desilo da im se brzo istupe nožići pa neće dapravi skroz kašu već ima komadića - što možda i nije tako loše kad hoćete da pređete na gnječeno user posted image Kad se već spominu cene, ja sam moj na nekoj 'akciji' kupila za 2600 ili 2300, nisam sigurna tačno...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here