|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Štapni mikser, blender
7.3.2011 0:26:51   
Anoniman
Meni stiglo ovo moje čudo , i deluje skroz ok ... Dobila sam još neke delove kojih nema na slici - neke držače , drangulije , i ono za mixer (mučkalica) . Deluje mi čvrtso , jedino što mi se čini da je bučan , ali je ipak tiši od čopera koji već imam , a i od blendera .

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Štapni mikser, blender
7.3.2011 0:37:05   
sneza24

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja sam danas preko neta poručila OVO . Naletela za neke sitne pare , a deluje mi ok . Čitala sam šta ste pisale da je vama bitno , pa sam analizirala - ovaj ima metalnu "lepezu" što kaže Jele i ima te otvore na njoj , a i ima start - stop dugme (rekli ste da vas bole prstići kad držite , pa sam ja Crnogorka našla aparat na on - off user posted image ) . Btw , kombinacija materijala je plastika , inox i nerđajući čelik , a sa dostavom me izađe smešnih 1500 dindži . Za te pare nek traje i 5 dana user posted image

Bubo ja imam takav.Samo je kod mog i donji deo od plastike.Ja sam ga kupila pre godinu dana i evo jos radi.I kasice pravi super kao kupljene budu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Štapni mikser, blender
7.3.2011 14:08:32   
Anoniman
Super , Snežo , prava info za mene user posted image . Hvala .

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Štapni mikser, blender
7.3.2011 14:30:03   
sneza24
Nema na cemu Bubo.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Štapni mikser, blender
9.3.2011 18:43:12   
Anoniman
Pošto se onaj gorepomenuti mikser zapalio pri prvoj upotrebi (pisala sam u negativnoj energiji da je mm umalo glavu izgubio) - vratili smo ga , naravno .
Danas mi je mm kupio Boshov štapni mixer , valjda nam ovaj neće doći glave . Ovakav je .

user posted image

Vidim da ste hvalili Bosh , i potrefilo se , danas iz nevezuše baš Bosh kupio .

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Štapni mikser, blender
9.3.2011 19:02:35   
pepeljuga
bosch aparati su generalno kvalitetni, ja bih, da nisam dobila gorenje, sigurno izabrala bosch user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Štapni mikser, blender
9.3.2011 19:10:14   
magnetic
Ja imam Braunov,ovakav
user posted image

Zadovoljna sam

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Štapni mikser, blender
9.3.2011 19:33:00   
New Mom
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Danas mi je mm kupio Boshov štapni mixer , valjda nam ovaj neće doći glave . Ovakav je .


Imamo isti, prezadovoljna sam.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Štapni mikser, blender
9.3.2011 20:27:50   
Ivanka 75
Ja vec godinama imam Zepter-ov Mixsy, fenomenalan je, melje cak i secer u kocki!

user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 9.3.2011 20:28:39 >

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Štapni mikser, blender
10.3.2011 1:05:20   
gagana83
Ja sam imala neki Simensov najobicniji plasticni stapni mikser i on nas je super sluzio ali sam ga polomila.
Onda smo kupili ovaj Bosch kao sto ima Bubamira i on mi je bio katastrofalan,nije imalo sanse meso da izmiksauser posted image
E onda sam nabavila ovaj mini blender
user posted image i ja sam odusevljenauser posted image
Pored klasicnog malog blendera ma jos dva dodatka,jedan melje lesnike,kafu,kocke secera.... a drugi vlazne sastojke(recimo kuvano meso,bukvalno ga u prah pretvori)


< Poruku je uredio gagana83 -- 10.3.2011 1:06:10 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Štapni mikser, blender
31.3.2011 19:45:07   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

bosch aparati su generalno kvalitetni, ja bih, da nisam dobila gorenje, sigurno izabrala bosch user posted image



prosle nedelje mi je pao stapni mikser sa pulta i pukao na pola, tako da sam odmah otisla i kupila bosch user posted image

imam i seckalicu gorenje i blender phillips, ali iskreno ja sam previse lenja da to sve montiram, tako da mi je ovaj stapni zakon user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Štapni mikser, blender
13.4.2011 23:37:53   
Nensi*
Koliko kostaju stapni mikseri,i koji mi preporucujete? Treba mi da bas lepo samelje jer se Vuk davi i sa najmanjim komadicima hrane.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Štapni mikser, blender
13.4.2011 23:38:43   
Ana RR
Nensi, ja imam Bosh i prezadovoljna sam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Štapni mikser, blender
14.4.2011 0:00:27   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Koliko kostaju stapni mikseri,i koji mi preporucujete? Treba mi da bas lepo samelje jer se Vuk davi i sa najmanjim komadicima hrane.


Cena je od 2-3 hiljade pa na vise.
Pisala sam gore,mi smo imali neki najjeftiniji Simens koji je odlicno sluzio,ali se polomio pa smo kupili neki Bosch koji je bio jaci i puno skuplji i ali nije bio ni priblizno dobar kao ovaj prethodni.
Sad koristim ovaj mini blender za koji sam gore stavila sliku,odlican je!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Štapni mikser, blender
14.4.2011 10:02:10   
Nensi*
Jel ima neko ovaj?

user posted image

Ili ovaj?

user posted image

U principu su isti,jedino ovaj drugi ima ovu posudu i malo je jaci,prvi 280W a drugi 300W.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Štapni mikser, blender
14.4.2011 10:03:17   
jelenadunja
ja sam uzela bosh,platila sam 1.600 u tehnomarketu,i super jeuser posted image

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Štapni mikser, blender
14.4.2011 10:06:54   
Ana RR
Nensi, ja imam taj sa posudom ( uz njega ide i secko, on ima svoju posudu, i mikser).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Štapni mikser, blender
14.4.2011 10:07:24   
Anoniman
Ja imam ovaj prvi (bez posude) Bosh-extra je. Dok je Miško bio beba sve sam mu miksala njime, a sad se služim za pravljenje krem-čorbi, pire krompira, mućenje jaja i sl. 

(odgovor članu jelenadunja)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Štapni mikser, blender
14.4.2011 10:11:00   
Nensi*
Ti Ana onda imas ovaj

user posted image

Meni secko ne treba,to imam,samo mi mikser treba.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Štapni mikser, blender
14.4.2011 19:12:44   
Ana RR
Taj Nensi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Štapni mikser, blender
14.4.2011 19:14:42   
eni26
Ja volim domaci majonez kad mama napravi sa tim blenderom!!njammmm

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Štapni mikser, blender
14.4.2011 19:14:58   
gagana83
I ja imam isti ali ga nikako ne preporucujem,da se ne ponavljam,pisala sam vec.
Ne znam da li samo ovaj moj ima neku falinku,uglavnom meso nema sanse da izmiksa,cak ni piletinu,o teletini da ne pricam.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Štapni mikser, blender
14.4.2011 19:16:03   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Ti Ana onda imas ovaj

user posted image

Meni secko ne treba,to imam,samo mi mikser treba.

Imam i ja ovaj , samo bez ovih posuda user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Štapni mikser, blender
14.4.2011 19:16:05   
Ana RR
Stvarno, gagana? Bezveze. Ja sam prezadovoljna, pasirala sam bratanici klopu i bude savršena kaša user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Štapni mikser, blender
14.4.2011 19:17:07   
Ana RR
Buba, ti imaš samo štapni mikser. A ja imam u kompletu sa seckom, posudom za pasiranje i jednom žicom za mućenje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here