|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
24.2.2011 15:21:12   
Maleno85
Ja zalutala sa ovom pricom u pogresnu temu, pa evo da prebacim ovdje.. Izvinjavam se moderatorimauser posted image
IZVORNA PORUKA: Maleno85

Ja vama nisam nesto kazala.. Jako sam tuzna od vikenda, a sve se nadam da ce se to ubrzo promijeniti, ali posto je proslo vec 4 dana i nema nikakvih novosti moram ovo da podijelim sa vama..

Naime, u dvoristu kuce u kojoj stanujemo bio je cuko, zlatni retriver, zove se Zuco. Mm i ja smo ga hranili, set_ali, igrali se sa njim. Mm radi u ovoj zgradi (poslovno-stambeni objekat) vec 5 godina i cuko se jako vezao za njega. Prije nas niko nije stanovao i cuko je tu sluzio samo kao cuvar, mada taj cuko nista ne moze da cuva, on je kao malo dijete, samo se igra. I dok nismo zivjeli ovdje mm je cuku kupao, hranio ga, cistio boks, pustao ga svaki dan poslije posla da se istrci po veeeelikom dvoristu i tako. Mi smo tu od maja i on nam je postao kao clan porodice, jako smo vezani za njega. U nedelju je gazda objekta (nas jako dobar drug) otvorio kapiju jer nije znao da je Zuco pusten i Zuco je istrcao na ulicu i udarilo ga je autouser posted image user posted image On je odmah ustao i otrcao. Dok je ovaj parkirao auto i krenuo za njim, nije ga uspio naci. I ranije se desavalo da nekome istrci iz kapije (mm i meni nikada, jer se ne odvaja od nas) ali bi se odmah sutradan vratio kad se istrci. Mm i ja smo ga trazili sve ove dane i nigdje ga nemauser posted image , da je zdrav, sigurni smo da bi se do sada vratio. Boli nas pomisao da se negdje samo srusio i uginuo, jos se ne mirimo sa tim. Zelimo da vjerujemo da ga je neko udomio, bolje i to nego da ga nema vise. Sada jako pada snijeg i puno je hladno i mi stano mislimo sta je sa nasim Zucom. I danas cemo ga traziti. Jos se nadamo da ce nas njegov lavez probuditi..

izvinite ako vas ratuzim, Marija rece da pisemo o ljepsim stvarima, a ja zacrni pravo. Nisam vise mogla da drzim ovo u sebi, ovo je skroz of topic, pa se nadam da necu dobiti po nosuuser posted image



IZVORNA PORUKA: MarijaBg

To je stvarno tuzno i stresno user posted image
Moj pas se prosle godine izgubio, tad je bio mali, 8 meseci je imao, ja sam htela da umrem...
Otisao je sa nekim lutalicama, trazili smo ga ceo dan, ma nismo ni jeli... Obavestili smo sve ljude u komsiluku koje poznajemo, i ujutru rano nas je par njih zvalo da nam kazu da su ga videli... Nasli smo ga pokislog, prljavog, sakrio se u necijem dvoristu. Cim nas je cuo dotrcao je, uleteo u kola cim smo mu otvorili vrata i posle toga danima nije mrdao iz prednjeg dvorista. Ocigledno je bio preplasen i nije znao da se vrati kuci user posted image
I vas pas je jako uplasen sigurno i pod stresom, mozda ne ume da se vrati kuci... Zovite po komsiluku, mozda ga je neko video. A vrlo je moguce i da se vrati sam... Jel cipovan pas?


IZVORNA PORUKA: Maleno85

Mislim Marija da nije cipovan. Malo znam o njemu jer se ja druzim sa njim konstantno samo ovih mjeseci od kako smo u braku, ranije bih se samo malo poigrala sa njim. Prave gazde tog cuke ga redovno vode na vakcine i sva ta cuda, i oni se sada sikiraju, zovu nas svaki dan po par puta da vide da li se vratio, ali njega nemauser posted image Ja sam se jako vezala za njega, jer obozavam zivotinje, pse i konje posebno. Ne zgodno je to sto mi nismo u kontaktu sa nasim komsilukom. Ovo je jedno vise poslovno naselje, izmedju dva glavna puta, tako da nema onih komsijskih zasjedanja i slicno. Pitali smo od vrata do vrata, ali niko ga nije vidio. Nema ga i gotovo user posted image
On je isto jako strasiv, mozda je od straha kad ga je auto udarilo, otisao negdje gdje nije do sada bio i ne zna se vratiti. Nekako je proslo puno dana, mogao je preci puuuno km, ne znamo vise kuda da ga trazimo. Gazde vec hoce da kupe novo kuce, od ljudi koji imaju kujicu koju je Zuco oplodio. Ali mm i ja jos ne odustajemo od potrage..



IZVORNA PORUKA: MarijaBg


IZVORNA PORUKA: Maleno85

On je isto jako strasiv, mozda je od straha kad ga je auto udarilo, otisao negdje gdje nije do sada bio i ne zna se vratiti. Nekako je proslo puno dana, mogao je preci puuuno km, ne znamo vise kuda da ga trazimo. Gazde vec hoce da kupe novo kuce, od ljudi koji imaju kujicu koju je Zuco oplodio. Ali mm i ja jos ne odustajemo od potrage..



Ako se ne pojavi za 7 dana, to je najbolje resenje user posted image Nista sladje od malog steneta user posted image



< Poruku je uredio Maleno85 -- 24.2.2011 15:26:17 >


_____________________________

Sve mi je lako kad znam da me TI volis..
T&N 15.05.2010.
Nase malo carstvo, nasa sreca najveca, ponos i podsticaj..
ZAJEDNO SMO JACI :-)
TNT 14.05.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.3.2011 10:39:48   
NadaR
Evo i moje bebice user posted image
kada je bio mali :

user posted image

sada :
user posted image

Zove se Mrvica!

Uff , kada ga zovnem > Mrviceeee a on grdosija , svi kolutaju ocima user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
11.3.2011 12:44:44   
mati
Hitno mi je potreban odg. Moja mama je uzela hrcka, malog, ne raste, i svratila do nas. Matija se bas obradovao, smeje se non stop. E sad, ona hoce sve da nam ostavi, ali ja ne znam smemo li zbog Matije? Alergije, itd. Ako neko ima iskustva, znacilo bi mi...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
16.3.2011 22:51:51   
MaDi
Imamo malo slatko umiljato kucence..labrador retriver...najbolji pas za porodicu..za decu...svima ga preporucujem...user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
21.3.2011 15:08:52   
gagana83
Upoznajte Spajkauser posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
21.3.2011 15:09:41   
Vučko.ba.
jel ovo labrador ????

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
21.3.2011 15:10:07   
gagana83
Jeste Vuckouser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
21.3.2011 15:11:53   
Vučko.ba.
kako je sladak user posted image

neki dan je tetka moje djece zvala jednog lika bas za labradora, mislim bio bi kod nje u stanu, ne kod mene (jer ja nisam za psa u stanu) a upravo iz razloga sto je on najbolji za djecu, pa ćemo vidjeti šta će biti

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 21.3.2011 15:12:12 >


_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
21.3.2011 15:12:39   
maslachak
jooj kako je divan..
mi nemamo kod nas u kuci zivotinju,ja nekako nisam bila za bar dok je Visnja beba..kod mojih imam macku..ali bih tako volela kad Visnja malo poraste da uzmemo psa,francuskog buldoga user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
21.3.2011 15:14:39   
gagana83
Ma necemo ga drzati u stanu,ja nisam za to.Samo dok malo ne poraste,ipak je maliuser posted image A inace ga ne cuvamo kod nas na spratu, vec je kod svekra i svekrve u prizemlju.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu maslachak)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
7.6.2011 17:14:01   
Kookai
ja imam cica macuuser posted image

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
7.6.2011 18:02:05   
Maya21
Mi smo imali kucu, sivu pudlicu Agi koja je uginula pre 3god user posted image user posted image user posted image

a nadam se da cemo jednog dana kupiti bebu ovih mame i tate, to su harlekin pudle koje su kod nas veoma retke user posted image

user posted image

(odgovor članu Kookai)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
7.6.2011 18:03:37   
eni26
jaooo,male duse,sad bi ih gnjavila user posted image user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
7.6.2011 18:07:33   
Nina...
Gagana, Maya user posted image user posted image  jao divote!!!

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
7.6.2011 18:10:31   
Maya21
Nina ja sam se zaljubila u njih cim sam ih videla, a zenkica mi je skocila u krilo cim sam se spustila, umiljatije nesto nisam srela user posted image i jedva cekam da skupimo pare da kupimo njihovu bebu, prelepi su miuser posted image
inace obozavam pudlice, samo ne one osisane po PS, volim cupkave njuskice user posted image

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
7.6.2011 18:14:50   
Nina...
Maya, ja ludim za svim kucama. Ove pudle su fenomenalne, najvise generalno volim kuce male i srednje velicine, ali obavezno da su cupavi. Ne voli kad ih sisaju, uopste mi se to ne dopada. Inace, ja sam imala bolonjezera... je l' znas kakvi su?
Sad zivimo u stanu, pa planiram jednog lepog dana kada budemo ziveli u kuci da kupim nekoliko razlicitih user posted image

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
1.7.2011 22:35:54   
PoisonEve
Smatram da je jako vazno da se deca privikavaju na zivotinje i da ih vole. Bez nerealnih strahova i ustrucavanja. Moj tata je mene ucio da volim cak i zmije i bube. Ni danas ih se ne plasim. Evo,ovo je slikano na Dunavu.

user posted image

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
2.7.2011 9:46:25   
mama kukunka
Moju cerku  je iz prorodilista u stanu  docekao Veliki Snaucer.  Cim smo usli na vrata, spustila sam korpu sa bebom da je onjusi, na opste zgrazavanje okoline . On ni jednog trenutka nije bio ljubomoran. Samo bi, ukoliko neko  koga ne poznaje dodje (babine  i tako to) stao na vrata od sobe gde je beba, bez rezanja ili  lajanja, ali bi se pomerio tek ako  ja ili mm  krenemo u sobu.  Za ljubomorom nije bilo potrebe, jer se kad je beba dosla u stvari i njemu promenio zivot na bolje- vrlo malo je ostajao sam, uvek je bilo nekog kod kuce, napolju je bio mnogo vise-celo to prolece provedosmo na Kalemegdanu...
Onda sam ja dosla na ideju koja  je svima bila katastrofa-sa bebinih 5 meseci, u maju sam se spakovala sa sve Fedjom (jesam li rekla da  je to nadimak mog matorog Ferdinanda)  i otisla na 4 meseca na more.. MOji ( mm, sestra, mama) su dolazili povremeno, li najveci deo vremena smo nas troje bili sami)..Meni je to tada delovalo potpuno normalno...Beba na prednejm sedistu, pas na zadnejm sedistu, kolica u gepeku... Ma svi su me gledali  k`o potpunog ludaka... Kad dete zaspi ja izvedem psa ispred zgrade i nosim bebi alarm (prizemlje je u pitanju)...Evo nas,  7 godina kasnije,  Fedja  gura 13. godinu -sada zivimu u kuci, pa  uziva u dvoristu..ja ponovo cekam bebu..i molim se da je i Fedja doceka...Imamao i jednog smesnog baset_a, macku ( behu i macice ali ih je izgleda negde raznela, nije bila bas neka majka)..do skoro smo imali i familiju hrcaka (majku i 3 mladunceta)..
Od svoje 12. godine ziim sa psima..i mislim da cu uvek ziveti.. Tako sam i dete naucila ( mm se navikao, sta ce, mada on nije iz kuckarske familije, naprotiv).. Obaveza, ali i ogromna radost.. Tuga je ogromna kada ih vise nema, nazalost, zivotni vek im je mnogo kraci od naseg)...Mada, razmisljala sam, i deci to  pomaze da shvate zivotni ciklus-zivot i smrt...i novo radjanje..Da nekog ima pa nema...Bar je moja cerka vrlo rano pocela da shvata (jer su uginule 2 kuje kod moje mame kad je ona bila mala) I zato sam za to da se nakon rastanka sa jednim ljubimcem ne ucaurimo i ne kazemo ``nikada vise necu imati psa, moj  xxxxx je bio jedinstvem nikoga necu voleti tako``..Uzmite, usrecite novog, bice vam zahvalan za to sto ste ga bas vi odabrali, a vi cete ga voleti na drugi nacin, ali cete ga ipak voleti..a on ce voleti vas nemerljivom ljubavlju.. bice vam odan, i nece znati da je pe njega postojao neki, koga ste vi voleli vise...
Evo  slicice iz 2004!




< Poruku je uredio mama kukunka -- 2.7.2011 10:00:42 >

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
2.7.2011 10:01:38   
mama kukunka
zasto ja na mogu da okacim sliku?? evo, sad cu opet da probam
http://img233.exs.cx/img233/1987/jelena9ih.jpg


odoh da procitam na forumu kako se kaci slika. eee, ja pamtim titai tehnika mi nije bas jaca strana user posted image


< Poruku je uredio mama kukunka -- 2.7.2011 10:07:11 >

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
2.7.2011 10:30:29   
PoisonEve
Izgledaju kao pravi drugari na slici!user posted image

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
2.7.2011 10:40:40   
mama kukunka
PE, i jesu drugari..I vec mi je jako tesko sto ON ima punih 12 godina...Jos uvek je vitalan i ne izgleda  tako...ali..za  psa velike rase to su ozbiljne godine..imam ja jos zanimljivijih slika sa njima, ali nisu na  ovom kompu..nego sam se ove setila , bila je na nekom  drugom forumu, na kuckarskoj temi

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
2.7.2011 10:43:02   
PoisonEve
Mngog bi se potresla kad bi moja Milica umrla. user posted image Kako izlazis na kraj sa veterinarima? Jel ih cesto posecuje?

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
2.7.2011 10:54:50   
mama kukunka
 Da kucnem u drvo, pupu Fedja je samo na vakcinacijama bio do sada, ali sam zato  sa svima ranije prosla svasta -operacije svega-besike, mokracnih kanala, i svacega, srcana oboljenja, cepanje koze na cetinare pa usivanje po celu noc,  vadjenja materice, tumore...  Kako  sam kao klinka imala dvoriste i obozavala pse, kod mene je nekako uvek bilo vise od 1 ( tipa, neko od ``odgovorne`` rodbine mi ostavi zenku na cuvanje, ja je cuvam 1o god user posted image tj ceo njen zivot,ona se pari, uvek po neko stene ostane...itd)...Poslednje sto sam prezivela  u oktobru je   operacija torzije zeluca staroj kuji  od 10 koja je bila kod moje mame..Operacija iz koje se 1% izvlaci..ona se izvukla, ali je zimus uginula-tumor..nije bilo vise smisla operisati... Tesko  je to jako.. Uz to,ja sam iz lenjosti tehnolog ( mrzelo me da spremam biologiju za prijemni na veterini-mladost -ludost), a htela sam da budem veterinar, pa mogu da gledam sve to,   valjda mi je u krvi, ali kada se rastajes od ljubimca, svaki put je jako tesko...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
4.7.2011 23:31:51   
GRGA
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=151463741554351&set=a.101071583260234.2400.100000721787135&type=1&theater Jesam li dobro savila:))Upoznajte grgu!!!!

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
4.7.2011 23:33:50   
GRGA
Zaista ne znam da stavim sliku pa cudo!!!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here