|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako perete peškire?
20.3.2011 13:26:37   
MarijaBg
Moja doktorka zabranjuje svojim pacijentima dnevne uloske user posted image
Ves bi inace trebalo prati na 60, probaj tih dana da nosis gacice koje mogu na 60.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kako perete peškire?
20.3.2011 13:27:11   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Dunja, trebalo bi da se skine ako, dok je sveža, opereš hladnom vodom, zar ne?



ali šta ako sam na poslu, ne mogu tamo skidati gaće i prati? user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kako perete peškire?
20.3.2011 13:27:52   
Anoniman
ne znam, dunja, mozda prvo malo da potopis da odstoji u deterdzentu user posted image  ja sam pocela sa peglanjem vesa i peskira od kad sam pre dve godine pocela da mucim muku sa gljivicama. iskrena da budem, peglanje vesa i peskira je brzo i nije nikakav problem. koliko treba za sve to, toliko treba za dve kosulje mm. ako bih mogla da biram uvek bih radije peglala ves i peskire, nego pantalone i kosulje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kako perete peškire?
20.3.2011 13:28:45   
anajid
Joj MaliMisu,ne znas ti moju mamuuser posted image .Ta bi napunila magacin,nije joj krtica ravna.

@Ja nosim dnevne uloske i ne ponosim se time,nego sam jednostavno navikla,pa kad ih nemam ko da mi promaja dole duvauser posted image

< Poruku je uredio anajid -- 20.3.2011 13:29:52 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kako perete peškire?
20.3.2011 13:28:51   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Dunja, trebalo bi da se skine ako, dok je sveža, opereš hladnom vodom, zar ne?



ali šta ako sam na poslu, ne mogu tamo skidati gaće i prati? user posted image



mislim dok je sveža....

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.3.2011 13:29:01 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kako perete peškire?
20.3.2011 13:29:24   
Lilly*
Ne možeš user posted image Ne znam Dunjaška, jesi li probala neko sredstvo što kaže da skida i krv user posted image Mada, ja veš uvek iskuvavam

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kako perete peškire?
20.3.2011 13:30:05   
Anoniman
Cigancici imaju problem, umiru mladi i imaju sve moguce kozne i cevne bolesti, ne pitaj me kako znam.

Dunja ja nemam taj problem, niti nosim dnevne uloske, mislim da su nezdravi. Ko zna kakva je tu hemija, posebno oni sto mirisu na sve i svasta. Pa ko zeli da mu ona stvar mirise na prolece user posted image Mislim da izazivaju zavisnost.

Probaj da promenis prasak. Ili ves. Mozda tako pamuk reaguje. Ja na svim gacicama imam one ostavice ali ne znam od kog je to materijala, valjda je pamuk. Mozda da probas tako sto ces par novih gacica od pocetka da peres na nizim temperaturama, da ih uopste ne otkuvas pa da vidis reakciju. Ja mislim da otkuvavanje unistava strukturu tkanine.

Probaj Vanish. Ali bolje i fleka nego dnevni ulozak. Odvoj par komada vesa samo za dane ovulacije.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kako perete peškire?
20.3.2011 13:31:14   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

Ne možeš user posted image Ne znam Dunjaška, jesi li probala neko sredstvo što kaže da skida i krv user posted image Mada, ja veš uvek iskuvavam


pa da, takve fleke mi se skinu tek iskuvavanjem

kada ih nema operem ja veš i na 40-60C

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kako perete peškire?
20.3.2011 13:31:38   
New Mom
Kad mi probije od user posted image , to najbolje skine kuhinjska so. Ne znam da li si probala.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kako perete peškire?
20.3.2011 13:33:23   
Anoniman
Krv perite čim probije (dok je sveža) hladnom vodom (ako ste u mogućnosti odmah da perete). Tako silazi. 

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kako perete peškire?
20.3.2011 13:34:10   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: New Mom

Kad mi probije od user posted image , to najbolje skine kuhinjska so. Ne znam da li si probala.


Meni se i krv lakše skine nego ove fleke, zgadiću vam dan, završavam user posted image


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kako perete peškire?
20.3.2011 13:34:29   
Anoniman
Ups, vidim da ste već to pisale. user posted image

Možeš dunja, nosi rezervne gaće, presvuci se, operi, stavi u kesicu, pa u tašnu. user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kako perete peškire?
20.3.2011 13:35:00   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Tash

Krv perite čim probije (dok je sveža) hladnom vodom (ako ste u mogućnosti odmah da perete). Tako silazi. 


znam Tashke, ali ovde nije krv u pitanju, bolje da ne nastavljam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kako perete peškire?
20.3.2011 13:35:31   
MarijaBg
Meni se krv skine i na 40user posted image Mozda zbog praska, Ariel bas lepo skida sve fleke

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kako perete peškire?
20.3.2011 13:35:41   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Tash

Ups, vidim da ste već to pisale. user posted image

Možeš dunja, nosi rezervne gaće, presvuci se, operi, stavi u kesicu, pa u tašnu. user posted image



operacija "Fleka od ovulacije" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kako perete peškire?
20.3.2011 13:37:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: Tash

Ups, vidim da ste već to pisale. user posted image

Možeš dunja, nosi rezervne gaće, presvuci se, operi, stavi u kesicu, pa u tašnu. user posted image



operacija "Fleka od ovulacije" user posted image



user posted image ma ebo gaće, bitna je ovulacija. user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kako perete peškire?
20.3.2011 13:37:33   
MarijaBg

IZVORNA PORUKA: Tash

Ups, vidim da ste već to pisale. user posted image

Možeš dunja, nosi rezervne gaće, presvuci se, operi, stavi u kesicu, pa u tašnu. user posted image



He, he, koleginice, pristavi kafu dok ja promenim i operem gace user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kako perete peškire?
20.3.2011 13:37:56   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: MarijaBg


IZVORNA PORUKA: Tash

Ups, vidim da ste već to pisale. user posted image

Možeš dunja, nosi rezervne gaće, presvuci se, operi, stavi u kesicu, pa u tašnu. user posted image



He, he, koleginice, pristavi kafu dok ja promenim i operem gace user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kako perete peškire?
20.3.2011 13:38:15   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: Tash

Ups, vidim da ste već to pisale. user posted image

Možeš dunja, nosi rezervne gaće, presvuci se, operi, stavi u kesicu, pa u tašnu. user posted image



operacija "Fleka od ovulacije" user posted image



user posted image ma ebo gaće, bitna je ovulacija. user posted image



user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kako perete peškire?
20.3.2011 13:39:30   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

Najbezbolnije je da uzmes one mrezaste uloske ili da stavis malo vate. Ili da kupis pa da je sam stavis u te mrezice i one mohu da se kupe posebno. Pa napravi sebi za cas vise komada i spakuj u neku kesu ili kutiju pa si mirna po par meseci.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kako perete peškire?
20.3.2011 13:41:47   
jovicaa
probaj sa arielom, stvarno ubija fleke. ili u tom peridu nosi cege koje se kuvaju  :). kao sto neko vec rece

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kako perete peškire?
26.3.2011 7:49:29   
Anoniman
Cao zene (devojke). Nije vas bilo skoro ovde, pa reko da se pridruzim. Sto se tice peskira imam 2 ili 3 tamnija i oni zavrse na 60, a svi ostali beli, roze, zuti i sarenkasti na 90. Sto je sigurno, sigurno je. A ni gace ne prolaze drugacije. Naravno sve to znaci da boje moraju da budu postojane, a i ono sto vremenom izbledi, pa, Boze moj, ostarilo je. Pozdrav.user posted image

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kako perete peškire?
26.3.2011 8:08:52   
zoća
beli veš (gde ubrajam i peškire)perem na 90 a ostali na 50 stepeni.Imam čak i teget piškire koje tako perem ne puštaju boju ali koštaju ko đavo,kao da imaju zlatnu nit,ipak se isplate na krajuuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kako perete peškire?
26.3.2011 8:30:44   
isidora88
perem na 95 ali sam se zeznula i ubacila crveni peskir i neki teget,ne pustaju oni bas boju ali ves mi nije onako cisto beo nego nekako siv user posted image
mozda da probam duel prasak user posted image
inace koristim persil ili tide,kako kad.
stavljate li vi neki izbeljivac kad perete beli ves?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kako perete peškire?
26.3.2011 8:33:08   
zoća
stavim samo po jenu kesicu onog arijela za beli veš u bubanj inače koristim merix i prezadovoljna sam

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here