|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 9:53:50   
isidora88
ana a gde ima fisher price,u ns nema nigde ta marka da se kupi a meni oni imaju super stvariuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 9:54:31   
isidora88
ana da li se i one igracke dobiju?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 9:56:27   
Ana RR
Uh, nemam pojma.. ja sam našla kod nas u BG u robnoj kući Leto. Sad kad razmislim, ne sećam se da sam još negde videla. Možda da pitaš u nekim boljim radnjama da li mogu da ti poruče.

Da, išla je i igračka, kao velika zvečka.


< Poruku je uredio Ana RR -- 31.3.2011 9:57:52 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 10:03:08   
isidora88
nema nigde u ns,ja trazila user posted image
ima li leto svoj sajt ili hoces li mozda ti ici u skorije vreme tamo?ja nikako ne mogu u bg,nemamo kola a i mm mi nece biti tu skoro do kraja aprila pa nemam kako da odem user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 10:05:46   
Ana RR
Nemaju sajt, na žalost user posted image kad budem išla kod mojih mogu da svratim da vidim šta imaju, usput mi je. Mada neću skoro jer su moji svi gripozni. A da ih nazoveš da pitaš šta imaju od modela?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 10:15:45   
isidora88
ana imas li njihov broj pa da pozovem?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 10:19:21   
Ana RR
Vidi OVDE

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 10:25:37   
isidora88
ne vidim nigde broj telefona user posted image
u kom delu beograda se nalazi Leto?

< Poruku je uredio isidora88 -- 31.3.2011 10:26:04 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 10:26:40   
Ana RR
Klikni na read more i otvoriće ti se ceo tekst, na kraju je telefon.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 11:42:38   
nela79
IZVORNA PORUKA: isidora88

sta mislite o ovoj hranilici,da li je cena ok,tj. ima li negde jeftinije ili je ovo ok cena i da li ova boja moze za decake?deluje mi na slici ok ali ne znam kakva je uzivo user posted image

KLIK DO HRANILICE


Vec sam to negdje nekom pominjala, bratovoj curici smo u Zemunu u Kalisi kupili hranilicu cini mi se da je Pegolini. Ima sve funkcije kao ova Peg Perego a cijena joj je tad bila oko 8000. Ako te ne mrzi ti provjeri. KOd njih ima dosta tih stvari po povoljnim cijenama

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 19:56:39   
Ana007

IZVORNA PORUKA: isidora88

sta mislite o ovoj hranilici,da li je cena ok,tj. ima li negde jeftinije ili je ovo ok cena i da li ova boja moze za decake?deluje mi na slici ok ali ne znam kakva je uzivo user posted image

KLIK DO HRANILICE


Mi imamo istu takvu.Mi smo stvarno prezadovoljni.Stabilna je.Mi smo je ja mislim platili jedno 500-600 din skupljeuser posted image .Ali mislim da nećeš naći da je negde jeftinija od toga.Uglavnom je tu cena oko 17 000.


_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 22:46:10   
Anoniman
potreban mi je savet. ..
da li da uzmemo onu drvenu stolicu koja je posle modifikuje u stocic i stolicicu ili da uzmemo klasicnu stolicu za hranjenje bebe?? user posted image
gledali smo obe. .  ona drvena mi je jako simpaticna, ali ono sto se meni nije dopalo je sto je nekako mali onaj deo napred gde hrana stoji, suvise je uska ona dascica. sem toga, drvena je, pa ne znam koliko mi je prakticno, jer ce se hrana prosipati tu. plasticna stolica ima bas veliki taj deo gde hrana stoji i laksi mi je za odrzavanje, samo prebrisem plastiku i gotovo.
moja sestra i zet imaju drvenu i zadovoljni ali njihov mali koji ima 2,5 godine jos uvek tu sedi. kada ce onda poceti da koristi kao stocic i stolicu? a uskoro mozda stigne i druga beba, pa nece ni imati vremena za drugu funkciju.
nisam ni sama pametna .. .  user posted image

(odgovor članu Ana007)
  Direktna veza do poruke: 262
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 22:52:16   
madre
IZVORNA PORUKA: Macaki

potreban mi je savet. ..
da li da uzmemo onu drvenu stolicu koja je posle modifikuje u stocic i stolicicu ili da uzmemo klasicnu stolicu za hranjenje bebe?? user posted image
gledali smo obe. .  ona drvena mi je jako simpaticna, ali ono sto se meni nije dopalo je sto je nekako mali onaj deo napred gde hrana stoji, suvise je uska ona dascica. sem toga, drvena je, pa ne znam koliko mi je prakticno, jer ce se hrana prosipati tu. plasticna stolica ima bas veliki taj deo gde hrana stoji i laksi mi je za odrzavanje, samo prebrisem plastiku i gotovo.
moja sestra i zet imaju drvenu i zadovoljni ali njihov mali koji ima 2,5 godine jos uvek tu sedi. kada ce onda poceti da koristi kao stocic i stolicu? a uskoro mozda stigne i druga beba, pa nece ni imati vremena za drugu funkciju.
nisam ni sama pametna .. .  user posted image

mi vec imamo klasicnu plasticnu stolicu, ali meni je ta drvena tako slatkaaa da mi je prosto krivo sto smo ovu vec dobiliuser posted image ja koliko sam primetila ta drvena je lakirana tako da je laka za odrzavanjeuser posted image da nemam stolicicu, prilicno sam sigurna da bih kupila taj drveni setuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 22:53:46   
Snelle
Maco, što si požurila sa kupovinom hranilice? Imaš ti ihaj vremena dok dodjete do nje user posted image
Moja preporuka - plastična visoka stolica. Ja je imam, i možda nisam objektivna ali meni je ona super user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 22:57:41   
madre
IZVORNA PORUKA: isidora88

sta mislite o ovoj hranilici,da li je cena ok,tj. ima li negde jeftinije ili je ovo ok cena i da li ova boja moze za decake?deluje mi na slici ok ali ne znam kakva je uzivo user posted image

KLIK DO HRANILICE

isidora, ja mislim da je preeeskupauser posted image a sto se boje tice, mislim da je prilicno svetla za stolicu u kojoj ce se beba hranitiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 23:05:43   
Jele

IZVORNA PORUKA: isidora88

sta mislite o ovoj hranilici,da li je cena ok,tj. ima li negde jeftinije ili je ovo ok cena i da li ova boja moze za decake?deluje mi na slici ok ali ne znam kakva je uzivo user posted image

KLIK DO HRANILICE


Ja ima Peg Peregovu Prima Pappa, postavila sam sliku negde... Super je, ali ti je 17000 stvarno preskupo... Mi smo uzeli polovnu preko ebaya, ja je oprala i dezinfikovala i super nas služi, koštala nas je 20 EUR, bila u savršenom stanju, ali stariji model...
Pogledaj malo sajtove tipa limunda i kupinda, imaš tih hranilica često i novih, povoljnijih, jer ljudi često za poklone dobiju duple stvari pa prodaju za mnogo jeftiniju lovu nego u radnji...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 23:07:18   
Anoniman
snelle, nismo planirali da je sad kupujemo, nego smo samo gledali ranije i onda sam se ja bez veze izletela pred zaovom kako mi se dopala ona drvena i kako mi se cini da je bas prakticna. i ona valjda razmisljala da nam to ona kupi, pa me pita pre neki dan: a gde ste to videli i ja joj rekla, pa mi posle par dana kaze: eee isla sam i videla sam stolicu, bas je super.
i sad se ja mislim, sto posto je ona planirala da je uzme, a ja vise uopste nisam sigurna da je zelim! nekako mi je sad cine bolje one plasticne i lakse su za odrzavanje i sklapaju se!
i sad mi je glupo da odjednom kazem, ipak smo razmisljali, ne svidja nam se user posted image ispada da zezamo.. .  a i glupo mi to jos da joj to kazem jer se nije izjasnila da bi je kupila. a sa druge strane da ne pozuri i kupi, sta cu posle? user posted image
u covece , koji problemi user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 267
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 23:24:48   
Jele

IZVORNA PORUKA: isidora88

sta mislite o ovoj hranilici,da li je cena ok,tj. ima li negde jeftinije ili je ovo ok cena i da li ova boja moze za decake?deluje mi na slici ok ali ne znam kakva je uzivo user posted image

KLIK DO HRANILICE


Ja ima Peg Peregovu Prima Pappa, postavila sam sliku negde... Super je, ali ti je 17000 stvarno preskupo... Mi smo uzeli polovnu preko ebaya, ja je oprala i dezinfikovala i super nas služi, koštala nas je 20 EUR, bila u savršenom stanju, ali stariji model...
Pogledaj malo sajtove tipa limunda i kupinda, imaš tih hranilica često i novih, povoljnijih, jer ljudi često za poklone dobiju duple stvari pa prodaju za mnogo jeftiniju lovu nego u radnji...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 23:47:08   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Macaki

snelle, nismo planirali da je sad kupujemo, nego smo samo gledali ranije i onda sam se ja bez veze izletela pred zaovom kako mi se dopala ona drvena i kako mi se cini da je bas prakticna. i ona valjda razmisljala da nam to ona kupi, pa me pita pre neki dan: a gde ste to videli i ja joj rekla, pa mi posle par dana kaze: eee isla sam i videla sam stolicu, bas je super.
i sad se ja mislim, sto posto je ona planirala da je uzme, a ja vise uopste nisam sigurna da je zelim! nekako mi je sad cine bolje one plasticne i lakse su za odrzavanje i sklapaju se!
i sad mi je glupo da odjednom kazem, ipak smo razmisljali, ne svidja nam se user posted image ispada da zezamo.. .  a i glupo mi to jos da joj to kazem jer se nije izjasnila da bi je kupila. a sa druge strane da ne pozuri i kupi, sta cu posle? user posted image
u covece , koji problemi user posted image



Pa ti kao kroz priču ubaciš kako si videla kod drugarice plastičnu i kako ti je ona rekla da je ta plastična mnogo praktičnija i bolja user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
31.3.2011 23:55:26   
JMPM

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Evo nase hranilice,sedimo u njoj vec jedno mesec dana,odlicna je,chiccova je u pitanju...
user posted image
Bas je i identicnih boja!Moze da se spusti skroz dole,da izgleda kao da je beba tik od poda,a moze da se podigne skroz gore.Tako i sediste ima vise polozaja,stvarno je idealna!Jeste malo skuplja,ali vredi.Do 15kg je nosivost,sto mi necemo jos skoro dostici user posted image ,s' obzirom da sa pet meseci imamo 6 kg user posted image


Evo je nasa stolica user posted image !Tada je imao 6 kg,a sada celih 10 user posted image .Sada je spustena skroz dole i sam seda u nju i silazi user posted image .I dalje mislim da je idealna user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
4.4.2011 23:24:43   
bokicans
ma ja cu uzeti ovu ,(ili zelenu)i ovako mi samo jedna fali.A stabilna je, ima kasiševe i posluzice svrsi,i nije uopšte skupa.

< Poruku je uredio bokicans -- 4.4.2011 23:26:15 >

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
9.4.2011 21:23:36   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Jele


IZVORNA PORUKA: isidora88

sta mislite o ovoj hranilici,da li je cena ok,tj. ima li negde jeftinije ili je ovo ok cena i da li ova boja moze za decake?deluje mi na slici ok ali ne znam kakva je uzivo user posted image

KLIK DO HRANILICE


Ja ima Peg Peregovu Prima Pappa, postavila sam sliku negde... Super je, ali ti je 17000 stvarno preskupo... Mi smo uzeli polovnu preko ebaya, ja je oprala i dezinfikovala i super nas služi, koštala nas je 20 EUR, bila u savršenom stanju, ali stariji model...
Pogledaj malo sajtove tipa limunda i kupinda, imaš tih hranilica često i novih, povoljnijih, jer ljudi često za poklone dobiju duple stvari pa prodaju za mnogo jeftiniju lovu nego u radnji...



a koliko ste platili carinu i te dodatne troskove?nisam nikad kupovala online van srbije a bas bih htela ali ne znam koliko se isplatiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
9.4.2011 21:36:56   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Isidora, Fisher-price ima super stolice (kupila sam drugarici u robnoj kući Leto za 7 ili 8 hiljada). Ona kaže da je fantastična, a inače joj rođaka iz SAD donosi samo njihove stvari.

Ja sam joj kupila OVU, samo sa drugačijim dezenom.



zvala sam LETO i ova stolica je sada 16000 user posted image
ne znam da li moze preko sajta fisher price da se poruci online i da li mi se isplati user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
9.4.2011 22:16:51   
New Mom
Ima li neko booster ovog tipa i kakva su mišljenja/iskustva?
user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
23.4.2011 22:23:34   
isidora88
ja sam porucila juce ovu stolicu,stize mi sledece nedelje,jedva cekam user posted image , nadam se da ce i mateja uzivati i da nisam dzaba bacila ovolike pare,inace peg perego mi se nije svidela uzivo pa sam odustala user posted image

ovo je do nekih 6 meseci da moze da se igra
user posted image

a ovo je kad se skine taj ulozak za novorodjencad user posted image
user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here