|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sobno cvece
24.3.2011 11:04:05   
Anoniman
Posto ja vise volim ovo sobno cvece da gajim da se javim u ovoj temi. Imam jedan fikus sa malim listovima al mi nesto ne mrda kao da tuguje. Nisam bas uspela da otkrijem sta mu je.user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Sobno cvece
13.4.2011 18:15:11   
ivaj
Ficus robust-onaj sa velikim listovima ili bendzamin?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Sobno cvece
4.5.2011 15:09:47   
Anoniman
Benzamin. Taj nije opstao, kupila sam nov valjda cu ovaj da ocuvam sledece zime. Inace sam napravila čistku sto se tice sobnog cveca jedno 5 sakskija koje su bezveze (cvece) nece na jesen biti u mojoj kuci. Zauzima mesto a nije lepo na izgled.

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Sobno cvece
4.5.2011 18:10:40   
liliana
Da li neko gaji  "Dracenu"?
Treba mi savet: T. mi je očerupala sve liske sa dracene, ostalo je samo golo drvce. Ima li joj spasa ili da je bacim?


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Sobno cvece
4.5.2011 18:15:08   
Olga75
ja imam dracenu sa onim satiranim listovima i kad se donji osuse ili ofucaju ja ih odsecem , e sad mozes odseci vrh i zasaditi ga a stabljiku , onaj odseceni deo premazati kalemarskim voskom i onda ce da pusta mladice , prvo bude kao pupoljak iz stabla i onda se pojavi grana , ja ih obicno odsecem i sadim tako da uvek imam jednu koja je rasadnik user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Sobno cvece
4.5.2011 18:20:19   
liliana
Ma, i ja sam joj tako kidala uvele liske. T. je to videla jedan dan- ja je ostavila sa MM na terasi, on čitao novine, a ona  "obavila ulepšavanje" moje dracene!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Sobno cvece
4.5.2011 18:22:29   
Olga75
user posted image i nama se to desavalo
onda joj odseci vrh i zasadi ga pa ces imati mladu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Sobno cvece
4.5.2011 18:30:31   
milenatea
user posted image

evo ga moj bendzamin

user posted image

a ovo je moja Yucca ili drvo zivota i umire ne znam sta da joj radim. jel`zna neka od vasuser posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Sobno cvece
4.5.2011 18:32:48   
Olga75
evo mene , za sve su mi lek makaze user posted image , poseces grane i zasadis ih pa sta joj Bog da , moja stara je resila da premine i ja joj posekla dve grane blizu liscu , jednu sam stavila u vodu , ta je umrla a drugu direktno u zemlju i eno je dve godine , bas lepo raste pupu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Sobno cvece
4.5.2011 18:34:41   
milenatea
znaci secem ovo gde je lisce, vrhove? pa da zabodem u zemlju ili u vodu, da isecem sve tri pa u zemlju dve, a jednu u vodu. bas sam se vezala za nju

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Sobno cvece
4.5.2011 18:36:48   
Olga75
mozda da joj prvo promenis mesto i odseces samo jedan vrh , cini mi se da je daleko od svetla kad se tako nakrivila .

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Sobno cvece
4.5.2011 18:39:35   
milenatea
bila je na svetlu pa sam je unela malopre, pise da voli bar tri sata dnevno direktno sunce. kljoknula je nacisto. odseci cu joj jedan vrh, pa sta joj Bog da.Da zabodem u zemlju samo tek tako? Bez da se zili u vodi? hvala punooo. ako prezivi, saljem jedan primerak u znak zahvalnostiuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Sobno cvece
5.5.2011 0:13:17   
moja ciklama
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Japansko drvo se najbolje razmnožava u proleće, pelcerom. U tu svrhu tek odrvenele .pelcere, dužine oko 10 santimetara, odvojiti i dobro osušiti Posle nedelju dana staviti ih u rastresitu zemlju, ali se ne smeju nikako zalivati, nego samo prskati.
M. M.


Možeš ovo podvučeno da mi pojasniš!
Moje "drvo novca" je istrulilo.user posted image Ali sestra ima ogromno i divno, pa bih da čupkamuser posted image
Pojma nemam zaštouser posted image

< Poruku je uredio moja ciklama -- 5.5.2011 0:15:49 >


_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Sobno cvece
5.5.2011 7:55:25   
ivaj
IZVORNA PORUKA: milenatea


a ovo je moja Yucca ili drvo zivota i umire ne znam sta da joj radim. jel`zna neka od vasuser posted image user posted image


Samo odseci gore te zelene delove i stavi ih u vodu.Kad puste zilice posadi ih,neces imati yuccu sa drvcetom ali bice mnogo lepo,videces.Ja imam dva takva.

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Sobno cvece
5.5.2011 11:00:21   
milenatea
uradila sam to sinocuser posted image , teska srca.
hvalauser posted image

ali... kupicu i sa drvcetom, novu

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Sobno cvece
11.5.2011 13:32:01   
Anoniman
Ja imam dracenu i prosle godine sam je prerano iznela pa je slana poparila i svo lišće joj upropastilo. Kad je krenulo lepo vreme ona je malo tugovala, ali se do zime skroz oporavila i bila prelepa. Ove godine mi je kiša namokrila pa je opet malo user posted image , ali sam reagovala na vreme pa se ne sekiram previše biće opet dobra.

(odgovor članu milenatea)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Sobno cvece
11.5.2011 16:17:59   
Anoniman
Nasla sam ljubičice napokon. Kako su divne... Zaljubiću se u njih.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Sobno cvece
13.5.2011 10:53:23   
moja ciklama
Krasula, nije moje, od moje najdreže komšinice je!
ali je baš lepo, trebalo mu je preko 10 godina da izgleda ovako!
Moje koje mi je posadila je uginulo..sada želim novo..
user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Sobno cvece
13.5.2011 11:27:07   
Lilly*
Divna krasula user posted image Baš ih volim user posted image Ciklama, lako je možeš sebi razmnožiti, uzmi jednu manju grančicu, ostavi je nekoliko dana, pustiće korenčiće, zasadi u zemlju kao za kaktuse i zalivaj samo kada se zemlja osuši user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Sobno cvece
16.5.2011 20:42:37   
moja ciklama
zalivaj samo kada se zemlja osuši 


ono prvo sam uradila u nedelju, ali ovo gore moram da imam na pameti..uvek!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Sobno cvece
16.5.2011 22:39:18   
milenatea
ciklamice, prelepo je ovo cveceuser posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Sobno cvece
15.6.2011 13:17:06   
Anoniman
Jel ima još neko ljubičice? Da li znate koliko dugo cvetaju? Ja sam ove moje kupila sa cvetom i pre par dana su mi precvetale. Zanima oće li ponovo cvetati, ili nisu trebale da precvetaju? Listovi su im lepi i podignuti, baš retko po neki propadne ali ga sklonim odmah. I rastu mi mladi listići. Ako neko zna nek mi odgovori, molim vas.user posted image

(odgovor članu milenatea)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Sobno cvece
15.6.2011 13:21:22   
Olga75
e , pa ja pojma nemam ali imam ljubicice i uvek su rascupane i ne cvetaju onako lepo da je dole jisce a gore cvet nego svugde a cvetaju dugo

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Sobno cvece
15.6.2011 16:16:28   
Anoniman
A jel cvetaju vise puta, ili samo jednom?

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Sobno cvece
24.6.2011 18:32:34   
Anoniman
Našla sam odgovor za ljubičice: cvetaju više puta u toku godine. Razmak izmedju precvetavanja i cvetanja je oko mesec dana. Eto, ako još nekome treba da zna.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here