|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
24.5.2011 9:31:11   
nina26
Super, hvala vamuser posted image

Nadam se samo da cemo mocu da uhvatimo neki termin na leto posto ne zivimo u Bgu.

A i cena je skroz ok.

(odgovor članu mala83)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
24.5.2011 9:39:44   
mala83
Anci i mislila sam da odemo kod nje, posto sam malo proguglala i vidim da je svi preporucuju ali hvala na brzom odgovoruuser posted image

_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
24.5.2011 22:09:45   
Cuftas
Stigli su nam rezultati, mm sa 85% na 80% u spermi i sa 80% na 60% u krvi, a ja sa 70% na 0. Srecna i tuzna u isto vreme... Njemu su opet nasli neku glupavu bakteriju, ne znam sad sta nas ceka... Nije mi jasno kako mu nije ujednaceno smanjenje broja antitelauser posted image  

(odgovor članu mala83)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
31.5.2011 23:02:16   
Milka76
Nesto sam se sad skroz sludela: radili smo 3 vantelesne a da niko nije obratio paznju na ta antitela! Cini mi se da nisu ni na spisku obavezne dokumentacije za komisiju.
Mm i ja smo  ih odavno radili, 2007, iz krvi, moj rezultat je 24,1 U/ml (<14), a mm 5,6 U/ml (<14), a izgleda da je granica 14 a moj rezulat je iznad! Da li ovo moze a utice na embrione posle ET, u smislu da ih organizam ne prihvati???user posted image
Da li se ovi rezulatati vremenom menjaju???user posted image

Moze li mi neko jos reci koji su imunoloski testovi? Da li su to ova antitela ili ima jos neceg? user posted image

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
31.5.2011 23:06:29   
Anoniman
Mislim da za Vto ovaj test ne mora da se radi, jer oni izoluju spermatozoide koji su dobri.

(odgovor članu Milka76)
  Direktna veza do poruke: 280
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
1.6.2011 17:46:13   
mala83
e ovako mi smo bili kod dva razlicita urologa i oboje su nam rekli da je taj test nepotreban zato se verovatno i ne trazi za VTO. cak nam je ova druga dr. rekla da na Torlaku svaki drugi muskarac ima 80% vezanih spermatozoida, sto ona kazze da uopste nije pouzdano raditi ga i da ne vidi svrhu zasto cimaju ljude da to uopste i rade ... eto to su nama rekli tako da sam ja sada malo opustenija sto se cele te price tice..user posted image

_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
1.6.2011 18:23:03   
mulan
Ja sam uzela uput od moje dr da odradimo test samo jos da zakazem i sto kaze mala83 bicu opustenija kod rezultata.

(odgovor članu mala83)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
2.6.2011 21:07:38   
Milka76
I ja cu ponovo odraditi, ovog puta komletan, pa cu da odvojm malo vremena da sa dr natenane porazgovoramo o rezultatu, kako bih bila bar rasterecena sto se toga tice.
Ne znam da li se isto tolerise kada su rezultati nepovoljni kod muskarca ili kod zene? A i uskoro trebamo da idemo na vracanje smrznutih embriona i volela bih da znam da ovo nema negativnih uticaja na njih kada se smeste unutra?

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
3.6.2011 22:02:25   
Bubamarac
devojke, ja vam preporucujem dr savu micic, koji mog muza vodi vec 6 meseci. imali smo i slepljivanje spematozoida, iako smo radili ASA test iz krvi 3 meseca pre toga. MM je dobio terapiju i to resio, ali ipak treba sad da uradi ASA test iz sperme, pa cemo da vidimo... terapija traje 15 dana. ako bude trebalo, napisacu vam koji je lekic tacno bio i koliko 

_____________________________

SVE STO IMAM JE TVOJA LJUBAV. JA IMAM SVE.

(odgovor članu Milka76)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
4.6.2011 13:56:12   
mulan
Bubamarac, odlicne vesti user posted image

(odgovor članu Bubamarac)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
9.6.2011 22:34:42   
Bubamarac
posle navedene terapije, ASA iz sperme je cist :-)

devojke, samo napred!!


_____________________________

SVE STO IMAM JE TVOJA LJUBAV. JA IMAM SVE.

(odgovor članu mulan)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
10.6.2011 8:54:49   
Katychoo
Devojke, da li mi treba neka posebna dokumentacija da bi dobila uput iz dz za torlak? Da li uzimam i za mm ili on mora kod svog dr? Da li on uzorak sperme daje na licu mesta ili moze da ponese od kuce to jutro?
Jooj, udavih...Hvala unapred!


_____________________________

LOVELY

When the soul is ready, the things are too...:)

(odgovor članu Bubamarac)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
10.6.2011 9:11:00   
Ana RR
Nama je upute ispisala doktorka opšte prakse, i za mene i za mm. Ništa nam nije trebalo, samo smo tražili uput za Torlak. MM je tamo davao uzorak, ali je bilo par njih koji su doneli od kuće.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Katychoo)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
10.6.2011 9:18:27   
Katychoo
Hvala Ana! Ja sam jutros bila kod ginekologa u dz po uput, ali moram ponovo da idem u ponedeljak, komplikovana situacij...a sad nesto kontam, ako moze dr opste prakse da daje uput, mozda moze mm da uzme od njegove za oboje, posto je ona zena skroz ok...ne znam, idem svakako u ponedeljak da barem otvorim karton.


_____________________________

LOVELY

When the soul is ready, the things are too...:)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
10.6.2011 9:21:07   
Ana RR
Može sigurno, tako smo mi uzeli. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Katychoo)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
10.6.2011 9:32:04   
Katychoo
U, super! Tako cemo onda! Hvalaaa!!!

_____________________________

LOVELY

When the soul is ready, the things are too...:)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
11.6.2011 0:07:39   
Cuftas
IZVORNA PORUKA: Bubamarac

posle navedene terapije, ASA iz sperme je cist :-)

devojke, samo napred!!



user posted image Bubamarac

Molim te, napisi koliko je % antitela tvoj muz imao na pocetku, koji mu je lek bio terapija i gde vam radi taj doktor. Slobodno napisi jos nesto ako se setis, dala si nam nadu user posted image

(odgovor članu Bubamarac)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
11.6.2011 15:27:45   
Bubamarac
Draga Cuftas, mi nismo imati potvrdjen pozitivan ASA test, ali smo imali aglutinaciju, sto ukazuje na to. MM je pio PRONISON 20mg 2x1 8 dana posle toga 15 dana po 1 svaki drugi dan.

Kontrolni ASA je negativan....nadam se da sam ti bar malo pomogla


_____________________________

SVE STO IMAM JE TVOJA LJUBAV. JA IMAM SVE.

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
20.6.2011 22:56:09   
dobro bice iz bajke
Cao devojke jel moze mala pomoc ,stigli rezultati asa testa.jel mozete da mi protumacitenalaz?

antispermatozodidna antitela 45,4 referentne vrednosti <60,0
mm :antispermatozoidna antitela 45,5 referentne vrednosti <60,0
spr atispermatozoidna at:22,6 referentne vrednosti 60,0>

_____________________________

Dobro se dobrim vraca..

(odgovor članu Bubamarac)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
20.6.2011 23:08:01   
dobro bice iz bajke
Molim vas jel moze neko da mi odgovori?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraca..

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
20.6.2011 23:39:48   
lidija 011
Ne razumijem se u ASA test, ali iz ovoga vidim da su rezultati okuser posted image samo mi je nejasno- jel' za ovu poslednju analizu ref. vrijednost < ili > od 60?

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
20.6.2011 23:56:51   
dobro bice iz bajke
Lidija hvala puno na odgovoru,<60,0 jos mi ostalo da odradim HSG,posto su ovi rezultati ok..Lidija hvala jos jednom.user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraca..

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
21.6.2011 0:03:41   
lidija 011
Onda su rezultati odlicni dragauser posted image ... nema na cemuuser posted image user posted image ... Sad cu biti malo off- nemoj se plasiti HSG-a, radila ga i ja bez anestezije- nije nista strasnouser posted image

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
10.7.2011 22:21:23   
GRGA
Drage moje zene.....Moze li jedo pitanjce za vas...Sada trebam odraditi HSG,,ali mi niko od mojih nepismenih doktora nije rekao da treba spermatozoidna antitela!!! Taj test smo mi radili pre 3 godine ,,iz spermemsupruga,,ali iz krvi ne...Kako ide sa tim.Kliko taj test meseci vazi,,,NA KOLIKO SE RADI.

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Test na antispermatozoidna antitela
11.7.2011 9:42:06   
nina26
Grga, ovaj test ni treba za HSG.

To uradi samo u slacaju da niste do sada, a pokusavate dugo .
Odes samo na Torlak i da on svoj uzorak i krv, i ti iz krvi i to je to .

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here