|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tabletice zelenog čaja
20.5.2011 9:47:20   
*Alexx*
Pridužujem se i ja klubu pijača tabletica zelenog čaja. user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Tabletice zelenog čaja
20.5.2011 13:43:22   
isidora88
odlucila sam da kupim danas neke tablete zelenog caja ako ne zaboravim user posted image
koje su najbolje a da nisu skupe?
ja ne mogu caj da pijem,ovaj mi je groznog ukusa i jos bez secera treba da ga pijem,nema sanse user posted image
Lu za koliko vremena si stesala te cm u stomaku? meni bi i to znacilo,da ne budem ovako naduvana,stomak mi je kao da sam 5,6 mesec trudnoce user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Tabletice zelenog čaja
26.5.2011 9:44:48   
MaDi
Tabletice su odlicne za vise stvari... ove koje ja koristim proizvodi Tg farm Loznica,u pakovanju ima 30 kapsula,3 dnevno pijem,kutija se krece od 180-240 sve zavisi od apoteke...jos jedna stvar jeko bitna e sad dal je tacno neznam ali u januaru sam radila papa test,bila sam 3 grupa...i pre nekih mesec dana odem na proveru opet kad ono 2,da bi uz pricu sa doktorom saznala da je moguce da sam sa 3 na 2 dosla bas pomocu ovih kapsula(nije 100% ali ima sanse) i isto mi je doktor rekao da je jako dobro piti ih jer imaju visestruko dejstvo pa cak i na nase ginekoloske problemcice...ja ih pijem vec dugo i ne nameravam da ih ostavim jer nema stetnog dejstva...

_____________________________

Kad nekog voliš...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Tabletice zelenog čaja
26.5.2011 10:57:00   
sunce ***
Da li ovo smeju da koriste trudnice ili porodilje?

(odgovor članu MaDi)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Tabletice zelenog čaja
26.5.2011 10:59:29   
lelaigor
Ja sam zaboravila da se priključim klubu, pijem ih već mesec i po.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu sunce ***)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Tabletice zelenog čaja
26.5.2011 13:03:26   
Lu
IZVORNA PORUKA: sunce ***

Da li ovo smeju da koriste trudnice ili porodilje?

Ne , trudnice i dojiljeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu sunce ***)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Tabletice zelenog čaja
26.5.2011 18:41:49   
MaDi
Ne nikako... trudnice i doilje ne trebaju da ih piju...
IZVORNA PORUKA: sunce ***

Da li ovo smeju da koriste trudnice ili porodilje?



_____________________________

Kad nekog voliš...

(odgovor članu sunce ***)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Tabletice zelenog čaja
29.5.2011 22:50:45   
Suncicabg
Da li pravite pauzu u pijenju tabletica? Ja sam pocela II kutiju, pa ne znam kad je vreme za pauzuuser posted image

(odgovor članu MaDi)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Tabletice zelenog čaja
29.5.2011 22:53:56   
madre
a kazite mi da li postoji neka razlika izmedju zelenog caja-napitka i ovih tabletica? mislim zasto piti tabletice umesto caja, ako je to isto? oprostite, pitam samo iz radoznalostiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Tabletice zelenog čaja
29.5.2011 22:58:26   
Suncicabg
Ne znam za ostale, ali na mojima pise 100% zeleni caj

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Tabletice zelenog čaja
30.5.2011 0:05:12   
isidora88
ja mislim da je to isto,samo nekome je lakse da pije kapsule jer im se ne svidja caj,ako meni na primer user posted image
ja moram da se pohvalim da imam 4 cm manje u obimu struka i 2 cm manje u bokovima user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Tabletice zelenog čaja
30.5.2011 0:06:55   
isidora88
koliko kapsula dnevno pijete?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Tabletice zelenog čaja
30.5.2011 0:12:10   
madre
IZVORNA PORUKA: isidora88

ja mislim da je to isto,samo nekome je lakse da pije kapsule jer im se ne svidja caj,ako meni na primer user posted image
ja moram da se pohvalim da imam 4 cm manje u obimu struka i 2 cm manje u bokovima user posted image

user posted image a jesi li malo korigovala ishranu ili je samo od caja?


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Tabletice zelenog čaja
30.5.2011 0:16:12   
isidora88
ja sam kapsule pila,caj mi je grozanuser posted image
nisam bas nesto iskranu korigovala,ne jedem uvece posle 7,preko dana gledam da pazim sta jedem ali jedem sve,samo manje kolicinski i nalivam se vodom,ali tako se vec duze vreme hranim i cm nisu hteli ni da se maknu, a od kad pijem kapsule su tek poceli da se smanjujuuser posted image
samo da ovako nastavim i bice superuser posted image
inace pijem ih tek 5 dana user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Tabletice zelenog čaja
30.5.2011 20:30:54   
Suncicabg
Posle 5 dana vidis rezultate user posted image
Kod mene tek kad sam pocela drugu kutiju, se mozda malo primecujeuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Tabletice zelenog čaja
30.5.2011 20:49:45   
isidora88
koliko kaspula dnevno pijes? ja uglavnom 2user posted image
ja treba jos bar 15(mada bih ja 20user posted image ) cm da skinem u bokovima i stomakuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Tabletice zelenog čaja
30.5.2011 21:32:24   
Suncicabg
3X dnevno sa pola litre vode, uglavnom pre obroka

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Tabletice zelenog čaja
12.7.2011 10:31:07   
valenti
cao forumasice...ja imam takodje problem sa stomakom koji je cesto naduven ko balon a inace i sa malo sala na stomaku...probala bi rado tablete zelenog caja.samo ja nisam gojazna imam55 kg al je moj problem upravo samo stomak koji mi kvari celu figuru.da li mi ga preporucujete kakva su vasa misljenja

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Tabletice zelenog čaja
12.7.2011 10:49:06   
valenti
cao forunmasice,nova sam i nisam cesto na forumu jer nemam bas mnogo slobodnog vremena.majka sam dva sina ,zaposlena ...itd,itd.al uspela sam da pronadjem nesto sto mene jako zanima i oko cega sam se dvoumila ...tabletice zelenog caja.o to me sam citala i vise o d godinu dana i razmisljala da li je to tako efikasno i evo sad sam tek mogla da procitam razna iskustva .moj problem nije tezina jer ja na svojih 166 m visine imam 55 kg .neznam koliko je to idealno al al sa manje kilograma izgledam premrsavo a kad dobijem koji kilog vise uglavnom se sve lepi na stomak.i tu pocinje problem .ostali delovi tela su sasvim ok al stomak mi kvari celu figuru.jeste da su uticale trudnoce i inace tu sam uvek imalamalo salca i kao devojka al sad taj moj stomak nekad se toliko naduje da lici na loptu i slobodno svako moze da posumnja da sam trudna.citala sam da neke forumas imaju isti problem ,il su ga imale.znaci problem je i u salu i u nadutosti stomaka verovatno zbog loseg varenja.molicu neku mamicu da mi napise koliko su stvarno efikasne kapsule zelenog caja i kakvi su njeni rezultati....samo da dodam moj problem nije gojaznost vec obim struka sa 2 3 sloja na njemu.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Tabletice zelenog čaja
12.7.2011 11:14:24   
AndreaK
Cao valenti, dobro nam dosla! I ja povremeno virnem u ovu temu ali moram priznati da jos nemam konkretnih iskustva sa zelenim cajem, pila sam ga ranije bez nekog odredjenog razloga, jer mi prija.
Trenutno sam u nedoumici da li da uposte pocinjem(po malo) da ga uzimam jer dojim a o nekim vecim kolicinama cu razmisljati tek kada bebac prestane da sisa.

Ja sam otprilike tvoje gradje, sada, narocito posle druge trudnoce, iako sam se lagano vratila na neku moju stnadardnu tezinu imam utisak da mi je ostalo bar 10 kg viska, sve zbog stomaka.

Mozda je jos rano da sudim, al ne bih da cekam prestanak dojenja dok krenem sa nekom dijetom...za sada radim vezbice, i trudim se da ne jedem ono sto nadima.

Ako se dvoumis da li da uzimas zeleni caj, pa vidi, sve i da ne resi problem sa stomakom svakako ne moze da ti skodi, veoma je zdrav user posted image


(odgovor članu valenti)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Tabletice zelenog čaja
13.7.2011 13:48:44   
valenti
Hvala AndreaK na savetu,jeste da se dvoumim al znam da mi nebi ni skodilo.ipak posto dojis ti bi trebala da odlozis dok beba sisa,da joj ne poremeti varenje kojim slucajem.to sto si pomenula vezbice ,nekoliko puta sam cula da su trbusnjaci samo da nabiju misice na trbuznom zidu a da ne tope masne naslage.sada je pitanje i koliko je i to tacno.znaci,treba neka kombinacija i jednog i drugog.npr,tablete zelenog caja i trbusnjaci.sad koliko je to verovatno i moguce ne znam,treba probati pa pricati...uvek su me zanimale ovakve teme i iskustva..ipak se na tudjim iskustvima najbolje uci....nadam se bice prilike da ispricamo i mi nasa iskustva...kiiisssssiiicc

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Tabletice zelenog čaja
13.7.2011 14:01:44   
valenti
Lu RR,koliko sam mogla da primetim najvise si dala odgovora u vezi tabl yelenog caja i da ih i sama koristis,pa sam htela pitati te da li bi ih meni preporucila.ja nisam debela,imam 55 kg al imam problem sa salom na stomakom koji bude nekad naduvan ko lopta.verovatno da je i varenje lose .koliko je reklama o preparatima za mrsavljenje u medijima toliko nas isto i upozoravaju da mogu biti i jako stetni i ugroziti zdravlje.citajuci i kapsul zelenog caja i njihovom delovanju rekla bih da je savrsen za mene jer meni je cilj da mi je stomak manje naduvan da se varenje stabilixzuje i bude redovno kao i da istopi masne naslage unutar stomaka. da li su pouzdana i da li bas stvarno pomazu....

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Tabletice zelenog čaja
24.7.2011 9:39:40   
MaDi
evo ja usla ovde posle duzeg vremena...ja sam pocela da pijem kapsule i odlicne su...ja pored kapsula sam i na dijeti jer imam veci visak kg... preporucila bi ti da ih pijes nemaju stetno dejstvo...ako ne dojis i nisi trudnica slobodno kupi,pije se 3 u toku dan apre jela sa bar 3deci do pola litre vode... isto tako ako imas samo salo na stomaku ok ti je da svako jutro pojedes ili popijes caj od cistog grejpa na prazan stomak bez secera..to je isto jako dobro ko moze... srecnooo
IZVORNA PORUKA: valenti

Lu RR,koliko sam mogla da primetim najvise si dala odgovora u vezi tabl yelenog caja i da ih i sama koristis,pa sam htela pitati te da li bi ih meni preporucila.ja nisam debela,imam 55 kg al imam problem sa salom na stomakom koji bude nekad naduvan ko lopta.verovatno da je i varenje lose .koliko je reklama o preparatima za mrsavljenje u medijima toliko nas isto i upozoravaju da mogu biti i jako stetni i ugroziti zdravlje.citajuci i kapsul zelenog caja i njihovom delovanju rekla bih da je savrsen za mene jer meni je cilj da mi je stomak manje naduvan da se varenje stabilixzuje i bude redovno kao i da istopi masne naslage unutar stomaka. da li su pouzdana i da li bas stvarno pomazu....



_____________________________

Kad nekog voliš...

(odgovor članu valenti)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Tabletice zelenog čaja
24.7.2011 11:53:44   
Lu
Valenti, zeleni čaj je prije svega zdrav, antioksidans je, snižava nivo kolesterola i preporučuje se preventivno piti kao zaštita od oboljenja od raka.
Meni je pomogao da skinem salce sa trbuha, sad vježbam pa je u toj kombinaciji još bolje.
Ako nisi trudnica i ne dojiš, slobodno možeš da ga piješ, u tabletama ili kao čaj, kako ti više odgovarauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu MaDi)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Tabletice zelenog čaja
26.7.2011 19:59:00   
valenti
Cure,kupila sam kapsule zelenog caja i pocinjem da pijem.bas sam user posted image user posted image ..

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here