|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.5.2011 14:26:19   
indy_25
Ne mogu da nadjem tacnu mjeru ima cini mi se na minjinoj kuhinjici al uglavnom margarin ili butter dve kasike mlijeka i secera u prahu i vanilin secer mjesas dok ne dobijes kremastu smjesu . Znaci mozes i ofrlje da ga pravis samo nemoj puno mlijeka.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.5.2011 14:30:26   
Anoniman
Hvala ti draga puno, ostaviću to za sledeći put a sad ću samo šareni šlaguser posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 527
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.5.2011 16:53:32   
GRGA
Nedja sto se tice premazivanja tortice za fondan jedno je jako bitno a to je da ti torta bude super ohladjena:))U tome lezi glavna caka u hladjenju.Ako se jako dugo mlatis oko torte dok je izravnas i lepo uradis ivice pre negos to stavis fondan stavi je malo duze u friz.Ja kada pravim torte imam ednu glavnu caku --tortu celu premazem filom koji je unutar torte stavim na hladjenje pa lepim fondan.Ako su to keks torte i budu jake---cetkkicom koja je natopljena haldnom vodom malo premazem torticu utankom sloju i lepim fondan.Inace ima i recept za puter krem ,krem se penasto umuti sa mao secera u prahu i dve =3 kasike mleka,,,,,,,ali ja to nikada ne radim!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.5.2011 16:58:00   
GRGA
Nedja dzordz se nece otopiti ako ga stavis na slag,,,,i za to ima caka.Naime ako pravite torte slagom,i zelite staviti figurice ili cvece ,,veoma je bitno da se te pravljene figurice lepo i dobro osuse!!Tako osusene su jake,,i mozete ih stavjeti na slag i da stoje i po dva dana!!Kolikos amo musterija narucuju kod mene torte i da budu ukrasene slagom pa figuricama i nikada se nisat nije desili--uslag stvite ucvrscivac za slatku pavlaku,,pa da se slag dugo hladi,,nakon toga figurice--jos nesto nikada nemojte na svez ,,,vruc slag stavljati figuriceuser posted image ,,...........bice katastrofe,i naravno jake figurice koje su jako crvene ili crne--moze pustiti boju pa da se sve razmrlja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.5.2011 21:39:09   
Dada81
Grga,super su saveti user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.5.2011 21:42:47   
Anoniman
Grga, odlični saveti, hvala punouser posted image

(odgovor članu Dada81)
  Direktna veza do poruke: 531
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.5.2011 23:27:05   
GRGA
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=175245422532880&set=a.175245275866228.46364.107583279299095&type=1&theater

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.5.2011 23:28:16   
GRGA
Drage moje zene velike cake leze u malim tajnama,,kod fondana je bitno hladjenje kada zuris pa sve sklepas,,nema od te torte nista samo je lepo hladite i pustite da se odmori,,bice lepsa!!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.5.2011 23:37:12   
GRGA
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=175033622554060&set=a.175033499220739.46284.107583279299095&type=1&theater

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.5.2011 23:37:36   
GRGA
Eto neke od mojih tortica!!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
29.5.2011 23:50:50   
indy_25
grgo torte su ti savrsene a meni je najljepsa ona knjiga torta user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
30.5.2011 8:00:19   
GRGA
hvala indy punooo.Nista nije tesko potrebno je samo talenat i eto neke cake sve ostlao ide lako!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
13.6.2011 22:51:01   
Anoniman
POMAGAJTE DRUGOVI, HOĆU DA SE UBIJEM... user posted image

Sedela sam danas sa drugaricom, i ona mi kaže za jednu ženu koja u NS pravi torte, radnja joj se zove "Medeno", i za jednu SZTR gde mogu da se kupe figurice, Barvalo, isto u NS. Kaže "Imaš sajt za oba!", ja Googlam, i kanda sam debil, ali sajtova nema. user posted image

(odgovor članu GRGA)
  Direktna veza do poruke: 538
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
13.6.2011 22:54:12   
Anoniman
Bul Oslobodjenja 21. To je lokal u jednoj zgradi. E-mail barvallo@eunet.rs

Postoji druga odnosno prva prodavnica Barvallo na Novom naselju u ulici Dusana Danilovica 22 tel 021/498-231, ta prodavnica je bolje opremljena nego ona na Bulevaru.Ova prodavnica ima veliki izbor raznoraznih ukrasa ,cvetova , buketa za torte kao i fondan masu, boje /gel i prah/ slagove ,kremove .Puno pozdrava svima iz Novog Sada.

http://www.coolinarika.com/forum/kuhanje/gdje-kupiti/49065/

< Poruku je uredio MaliMis -- 13.6.2011 22:56:24 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 539
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
13.6.2011 22:56:21   
GRGA
Tash ja sam isto ali isto cackala po netu za barvalo uu ns jert sam cula da imaju sve za torte ukrase boje .......i htela sam poruciti ubila sams e trazeci na netu i nisam nasla...nista ali ne znam sta ti treba od ukrasa pa ako ti mogu nekako pomoci .......ja od materijala za torte kupujem ovde-------------------------Torte co ,Pancevo ...iskucaj sajt ces sigurno naci,,,ja ih zovem narucim stigne mi postom platim i to je to.E sada ne znam sta te interesuje-ja sve figurice pavim,,narucuje boje,oglagije,,set za cvece i tako to..izbor je divan pa pogledaj mozda ti se nesto svidi!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
13.6.2011 22:58:15   
SareniVrabac
Tash, moja kuma pravi torte i ona sav materijal (boje, figurice i jos kojesta) kupuje u Barvalu na Novom Naselju,

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
13.6.2011 23:05:55   
Anoniman
Medeno sam našla. user posted image

A Barvalo nema sajt? Htela sam da vidim kako figurice izgledaju bez da pičim na N. Naselje.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 542
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
13.6.2011 23:24:49   
choopa choops
Tash ja sam uzimala od Barvalla figurice. Tj. kao samo lik (faca) Jagodice bobice i Nindza kornjace. Jos uvijek imama J Bobicu. Na nkutiji pise da je adesa Bulevar Oslobodjenja 23/8 P.J. Despotovo? Ima i tel ako hoces da ti napisem na pp, ne znam smije li ovako javno?

Edit: Ne znam je l'' se dobro vidi, ali evo ih Nindze user posted image
user posted image


< Poruku je uredio choopa choops -- 13.6.2011 23:37:04 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
14.6.2011 9:23:05   
GRGA
Mislim da barvalo nema sajt:(((

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
18.8.2011 21:44:18   
meyo
Curke meni treba pomoc
uskoro nam je rodjendan treci po redu torte po narudzbi ne zelim vise u svojoj kuci
probala sam i super pravim bingo i kapri tortu a imam i neki recept za obicnu cokoladnu

htjela bih jako lijepo da je ukrasim al ne znam gdje sve ima da se kupe ovi sastojci il gotovi fondan??
Koje boje koristite za bojanje orehrambene ili neke druge??
i gdje se kupuje ta dekstroza fruktoza i to...??


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
18.8.2011 21:48:18   
zivka
ja nisam sklona ukrasavanju kolaca user posted image ja pospem sarene mrvice i eto toliko od mene ..
Meyo- dekstoza i fruktoza se prodaje u apotekama i onim prodavnicama zdrave hrane...a da u tim prodavnicama zdrave hrane ima i boja kao i nekih ukrascica...doduse kako u kojoj...

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
18.8.2011 21:50:25   
Maya21
izvoli recept za cokoladnu tortu koju ja godinama pravim deci za rodjendane

COKO TORTA

a dekstrozu i fruktozu kupujem po prodavnicama zdrave hrane kao i boju, mada boje u prahu ima i po marketima malo bolje snabdevenim.
za gotove smese znam da ima u pancevu i ns... ne znam odakle si user posted image

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
18.8.2011 21:50:45   
Nensi*
Zivka ti je napisala da fruktozu kuujes u zdravoj hrani,isto i zelatin,a glicerin u apoteci,samo naglasi da je za tortu.
A imas da kupis i gotov fondan,kod mene ovde ima u radnji gde prodaju ukrase za torte,svecice,boje i tako to.

< Poruku je uredio Nensi RR -- 18.8.2011 21:51:27 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
18.8.2011 21:55:59   
Nensi*
Mayo,ova torta je fenomenalna,ja je pravim,ali po malo drugacijem receptu,bas je njami user posted image ali ne znam koliko je za fondan user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Masa za pravljenje ukrasa (figurica) za t...
18.8.2011 21:58:40   
meyo
ajd pokusat cu sve to da nadjem posto mi je ovo prvi put radija bih da nadjem negdje gotov ..
ja sam iz crne gore i pojma nemam gdje bih mogla pitat a ne ne daj boze naci :(

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Markiza Torta (malo improvizovana)
Ringerajin kuvar: lelaigor
Ukusni prokelj
Ringerajin kuvar: minnica



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here