|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Terapija Slobodana Tesica
25.1.2011 17:38:43   
nina26

IZVORNA PORUKA: *Maki*

Ninocka, tako treba. Evo malopre mi je suprug potvrdio da maticni mlec mora da se cuva na tamnom i hladnom mestu, frizider npr.
Bilo mi je cudno sto je Hemsedal napisala da je dugo trebalo da joj stigne taj paketic..ali mozda je kod nje maticni mlec drugacije obradjen... Obavezno i med uzimajte drvenom ili keramickom kasicicom, i pazite da drvena kasika nije prelakirana...obicno je prelakiraju da izgleda lepse pa se ljudi prevare izgledom i kupe.

Pepino, ja verujem da priroda moze puno da pomogne. I sama od skoro pijem caj koji mi je napravila zena koja se bavi zenskim sterilitetom...s tim sto ona nije htela ni da cuje da joj placamo caj... Kaze da se lek ne treba placati i da ona zeli samo da nam pomogne, ne zeli nikakvu korist... ja sam bila toliko dirnuta tom njenom recenicom, tim njenim prelepim gestom da sam cmizdrila sve vreme dok smo se vracali kuci :)
A isli smo na to, koliko god da trazi nije nam bitno, samo da pomogne... pa tako i vi isto, pokusajte, mozda uspe jer je sve to prirodno i zdravo. Ako ne uspe, nemojte zaliti novac, bar ste pokusali... Ja vam zelim od srca isto sto i sebi user posted image



Maki, jel znas od cega se sastoji taj caj, pa da napises devojkama ovde pa da mogu i one da koriste.
Daj boze da vam pomogne taj cajuser posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Terapija Slobodana Tesica
25.1.2011 17:40:20   
hemsedal
IZVORNA PORUKA: *Maki*

Ninocka, tako treba. Evo malopre mi je suprug potvrdio da maticni mlec mora da se cuva na tamnom i hladnom mestu, frizider npr.
Bilo mi je cudno sto je Hemsedal napisala da je dugo trebalo da joj stigne taj paketic..ali mozda je kod nje maticni mlec drugacije obradjen... Obavezno i med uzimajte drvenom ili keramickom kasicicom, i pazite da drvena kasika nije prelakirana...obicno je prelakiraju da izgleda lepse pa se ljudi prevare izgledom i kupe.

Pepino, ja verujem da priroda moze puno da pomogne. I sama od skoro pijem caj koji mi je napravila zena koja se bavi zenskim sterilitetom...s tim sto ona nije htela ni da cuje da joj placamo caj... Kaze da se lek ne treba placati i da ona zeli samo da nam pomogne, ne zeli nikakvu korist... ja sam bila toliko dirnuta tom njenom recenicom, tim njenim prelepim gestom da sam cmizdrila sve vreme dok smo se vracali kuci :)
A isli smo na to, koliko god da trazi nije nam bitno, samo da pomogne... pa tako i vi isto, pokusajte, mozda uspe jer je sve to prirodno i zdravo. Ako ne uspe, nemojte zaliti novac, bar ste pokusali... Ja vam zelim od srca isto sto i sebi user posted image

Meni je paket poslan 10.Decembra ali inace kad se salje paket , u ovom slucaju takodje,mi dobijamo jedan broj pod kojim taj paket putuje i preko tog broja se moze pratiti putem postanske stranice dokle je paket stigao.S obzirom da je paket krenio iz Beca (imam sve detalje kroz taj broj sto sam dobila od Aleksandre iz Beca koji je ona dobila kad je paket poslala) 13.12 ali nema evidentirano gde je paket zavrsio izmedju 13.12 i 7 Januara, jer je 7 Janura paket stigao u Oslo na carinu ujutro oko 8 sati i paket je nastavio put oko 12 sat i dalje ima sve kud je prolazio.Ja sam ga dobila 12.Januara. Snega je bilo puno , letova jako puno otkazanih i katolicki Bozic uz sve to i paket je kasnio.Aleksandra mi je rekla da nece nikad vise slati paket za vreme katolickog Bozica jer su poste jako opterecene.Pricale smo o tome da li se nesto desilo mlecu jer mora da bude u frizideru..Tesic kaze da mozda nije problem jer je vani hladno (Norveska je imala -20 stepeni u decembru) i pretpostavlja da paket nije bio nigde na toplom.

_____________________________

Zivot je sve ono sto se desava, dok mi cekamo da se nesto desi....

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Terapija Slobodana Tesica
25.1.2011 17:44:21   
nina26

IZVORNA PORUKA: hemsedal

IZVORNA PORUKA: *Maki*

Ninocka, tako treba. Evo malopre mi je suprug potvrdio da maticni mlec mora da se cuva na tamnom i hladnom mestu, frizider npr.
Bilo mi je cudno sto je Hemsedal napisala da je dugo trebalo da joj stigne taj paketic..ali mozda je kod nje maticni mlec drugacije obradjen... Obavezno i med uzimajte drvenom ili keramickom kasicicom, i pazite da drvena kasika nije prelakirana...obicno je prelakiraju da izgleda lepse pa se ljudi prevare izgledom i kupe.

Pepino, ja verujem da priroda moze puno da pomogne. I sama od skoro pijem caj koji mi je napravila zena koja se bavi zenskim sterilitetom...s tim sto ona nije htela ni da cuje da joj placamo caj... Kaze da se lek ne treba placati i da ona zeli samo da nam pomogne, ne zeli nikakvu korist... ja sam bila toliko dirnuta tom njenom recenicom, tim njenim prelepim gestom da sam cmizdrila sve vreme dok smo se vracali kuci :)
A isli smo na to, koliko god da trazi nije nam bitno, samo da pomogne... pa tako i vi isto, pokusajte, mozda uspe jer je sve to prirodno i zdravo. Ako ne uspe, nemojte zaliti novac, bar ste pokusali... Ja vam zelim od srca isto sto i sebi user posted image

Meni je paket poslan 10.Decembra ali inace kad se salje paket , u ovom slucaju takodje,mi dobijamo jedan broj pod kojim taj paket putuje i preko tog broja se moze pratiti putem postanske stranice dokle je paket stigao.S obzirom da je paket krenio iz Beca (imam sve detalje kroz taj broj sto sam dobila od Aleksandre iz Beca koji je ona dobila kad je paket poslala) 13.12 ali nema evidentirano gde je paket zavrsio izmedju 13.12 i 7 Januara, jer je 7 Janura paket stigao u Oslo na carinu ujutro oko 8 sati i paket je nastavio put oko 12 sat i dalje ima sve kud je prolazio.Ja sam ga dobila 12.Januara. Snega je bilo puno , letova jako puno otkazanih i katolicki Bozic uz sve to i paket je kasnio.Aleksandra mi je rekla da nece nikad vise slati paket za vreme katolickog Bozica jer su poste jako opterecene.Pricale smo o tome da li se nesto desilo mlecu jer mora da bude u frizideru..Tesic kaze da mozda nije problem jer je vani hladno (Norveska je imala -20 stepeni u decembru) i pretpostavlja da paket nije bio nigde na toplom.

Nemoj da brines za to, i meni je isto jedan dan bio u nekom skladistu, ali sobzirom da su niske temperature ne bi trebalo da bude problema. Ja kad sam ga dobila, malo je bio vise gnjecav posle u frizideru se stvrdnuo.

(odgovor članu hemsedal)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Terapija Slobodana Tesica
25.1.2011 17:44:56   
hemsedal
Ovaj mlec nista nije posebno obradjen sto sam ja dobila tako da smo i razmisljali da li se pokvario zbog kasnjenja paketa.Svaku kutijicu sam otvorila dok sam pricala sa Aleksandrom iz Beca i pretpostavljamo da mu nije nista.Ali rekla je ona da ako nesto ne bude kako treba da ce mi poslati novi paket.

_____________________________

Zivot je sve ono sto se desava, dok mi cekamo da se nesto desi....

(odgovor članu hemsedal)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Terapija Slobodana Tesica
25.1.2011 17:45:54   
pepino
Maki,hvala!user posted image  I ja vama svima zelim sto i sebi!
Nina pa razmisljala sam o tome,pila sam ja od jedne zene skoro cajeve,ali sam odustala jer mi je dala i obloge od zemlje da stavljam na stomak (ovo je za cistu,ne za zatrudnjivanje),a tu zemlju moras pokvasiti ledenom vodom,pa direktno na stomak,a posto je jako hladna i posto je zima ja odustala jer sam se bojala da sve ne prehladim i onda kuku meni!
Planirali smo i Tesicevu,iako je skupa opet probati,ali imam cistu na jajniku vec skoro godinu dana pa me strah da uzimam ista,pa i od prirodne stimulacije-cajeva itd...Vidjecemo,ako operisem cistu mozda opet probam sa cajevima ....
A sto se tice problema da je rijesen kao sto kazes ,ko ce ga znati,ja imam strah da li je i sve ostalo ok,jer mi niko ne garantuje da sam bebu izgubila zbog septuma,radila sam na svoju ruku po nesto od analiza,ali sada mi je mm bolestan,cim se to promjeni nesto cemo poduzeti...

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Terapija Slobodana Tesica
25.1.2011 17:45:59   
nina26

IZVORNA PORUKA: hemsedal

Ovaj mlec nista nije posebno obradjen sto sam ja dobila tako da smo i razmisljali da li se pokvario zbog kasnjenja paketa.Svaku kutijicu sam otvorila dok sam pricala sa Aleksandrom iz Beca i pretpostavljamo da mu nije nista.Ali rekla je ona da ako nesto ne bude kako treba da ce mi poslati novi paket.


Koje boje su tvoje teglice?

(odgovor članu hemsedal)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Terapija Slobodana Tesica
25.1.2011 17:58:42   
hemsedal
IZVORNA PORUKA: liliana

Taj sprej otprilike, iam svrhu kao  ovde kontraceptiv u postupku VTO, zar ne?

E to ti ne bih znala reci,iskreno.user posted image Mozda i jeste ali ja neznam.user posted image Ja nisam nikad radila umetnu oplodnju igde drugde nego ovde i ja poznajem samo ovaj nacin na koji ovde rade. Ja sam citala puno o oplodnjama kroz koje zene prolaze po Srbiji ali to je dosta drugacije nego ovde tako da se slabo razumem.Koliko sam primetila to je ovde manje komplikovano.Vi stalno vijate neke nalaze i doktore,pa mi se zbog toga cini da ovi ovde zaostaju ili manje vode racuna o nama (pacijentima),ali su manje komplikovani nego kod vas u jednu ruku.Vi na primer imate pristup nalazima,a mi ovde nemamo.Mi to nista ne vidimo.Ja neznam koliko mm ima ili nema plivaca i kakvih i u kojem stanju su ,jer mi te nalaze ne dobijamo u ruke.user posted image

_____________________________

Zivot je sve ono sto se desava, dok mi cekamo da se nesto desi....

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Terapija Slobodana Tesica
25.1.2011 18:08:44   
hemsedal
Nama je doktorica samo rekla da mm ima "nesto" a koliko je to "nesto" to neznamo ni u kakvom je stanju i da li je to zivi pokretni ili sta ja znam vec kakvi sve mogu da budu..i na koliko ml ih ima i kakvihuser posted image user posted image user posted image .Samo znam da na drugom pokusaju je imao SAMO JEDAN!!!user posted image user posted image user posted image  To znamo jer su ga doktori zvali na stranu da mu saopste da ima samo jedan i da mora ici ponovo "isporuciti" jer nema dosta za oplodnju mojih tadasnjih 8 jajasaca....A ja sam tad bila na rubu zivcanog sloma i da sve posaljem u lepi rodni kraj i njih  i bolnicu i umetnu oplodnju i sve..Jer sam dobila krvarenje pojacano posle punkcije pa me nisu smeli pustiti kuci dok se to ne smiri (jer je islo jako) i nisam mogla ni mokriti od bolova pa sam se becila u wc-u.Uzas...

_____________________________

Zivot je sve ono sto se desava, dok mi cekamo da se nesto desi....

(odgovor članu hemsedal)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Terapija Slobodana Tesica
25.1.2011 18:22:25   
hemsedal
IZVORNA PORUKA: nina26


IZVORNA PORUKA: hemsedal

Ovaj mlec nista nije posebno obradjen sto sam ja dobila tako da smo i razmisljali da li se pokvario zbog kasnjenja paketa.Svaku kutijicu sam otvorila dok sam pricala sa Aleksandrom iz Beca i pretpostavljamo da mu nije nista.Ali rekla je ona da ako nesto ne bude kako treba da ce mi poslati novi paket.


Koje boje su tvoje teglice?

Dve teglice su moje-roza boje,a 6 je za mm-zelene boje

_____________________________

Zivot je sve ono sto se desava, dok mi cekamo da se nesto desi....

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Terapija Slobodana Tesica
25.1.2011 18:41:27   
nina26

IZVORNA PORUKA: hemsedal

IZVORNA PORUKA: liliana

Taj sprej otprilike, iam svrhu kao  ovde kontraceptiv u postupku VTO, zar ne?

E to ti ne bih znala reci,iskreno.user posted image Mozda i jeste ali ja neznam.user posted image Ja nisam nikad radila umetnu oplodnju igde drugde nego ovde i ja poznajem samo ovaj nacin na koji ovde rade. Ja sam citala puno o oplodnjama kroz koje zene prolaze po Srbiji ali to je dosta drugacije nego ovde tako da se slabo razumem.Koliko sam primetila to je ovde manje komplikovano.Vi stalno vijate neke nalaze i doktore,pa mi se zbog toga cini da ovi ovde zaostaju ili manje vode racuna o nama (pacijentima),ali su manje komplikovani nego kod vas u jednu ruku.Vi na primer imate pristup nalazima,a mi ovde nemamo.Mi to nista ne vidimo.Ja neznam koliko mm ima ili nema plivaca i kakvih i u kojem stanju su ,jer mi te nalaze ne dobijamo u ruke.user posted image


Hemsdal, veruj mi kad je u pitanju VTO, analiza nikad dosta. Najbolje je da uradis sto vise mozes, kako bi povecala sanse za VTO. Ne bi verovala zbog kojih banalnih analiza nisu uspevale VTO, tako da sam ja uvek za ispitati sto bolje pa i ako to potraje, ali onda ides na VTO i kazes, sad je sve u bozijim rukama ja sam sve uradila sto je do mene.
Nije mi jasno kako nemate pristup analizama?? To mi je skroz bezveze. Jer ne mozes da trazis da ti daju rezultate?
Jel si punkciju radila sa anestezijom ili bez?

(odgovor članu hemsedal)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Terapija Slobodana Tesica
25.1.2011 18:58:53   
hemsedal
IZVORNA PORUKA: nina26


IZVORNA PORUKA: hemsedal

IZVORNA PORUKA: liliana

Taj sprej otprilike, iam svrhu kao  ovde kontraceptiv u postupku VTO, zar ne?

E to ti ne bih znala reci,iskreno.user posted image Mozda i jeste ali ja neznam.user posted image Ja nisam nikad radila umetnu oplodnju igde drugde nego ovde i ja poznajem samo ovaj nacin na koji ovde rade. Ja sam citala puno o oplodnjama kroz koje zene prolaze po Srbiji ali to je dosta drugacije nego ovde tako da se slabo razumem.Koliko sam primetila to je ovde manje komplikovano.Vi stalno vijate neke nalaze i doktore,pa mi se zbog toga cini da ovi ovde zaostaju ili manje vode racuna o nama (pacijentima),ali su manje komplikovani nego kod vas u jednu ruku.Vi na primer imate pristup nalazima,a mi ovde nemamo.Mi to nista ne vidimo.Ja neznam koliko mm ima ili nema plivaca i kakvih i u kojem stanju su ,jer mi te nalaze ne dobijamo u ruke.user posted image


Hemsdal, veruj mi kad je u pitanju VTO, analiza nikad dosta. Najbolje je da uradis sto vise mozes, kako bi povecala sanse za VTO. Ne bi verovala zbog kojih banalnih analiza nisu uspevale VTO, tako da sam ja uvek za ispitati sto bolje pa i ako to potraje, ali onda ides na VTO i kazes, sad je sve u bozijim rukama ja sam sve uradila sto je do mene.
Nije mi jasno kako nemate pristup analizama?? To mi je skroz bezveze. Jer ne mozes da trazis da ti daju rezultate?
Jel si punkciju radila sa anestezijom ili bez?

Pa ja sam radila laparaskopiju i vadili su mi krv neznam ni ja koliko sve puta i meni i mm.I oni su sve nalaze dobili i uvideli stanje kod oboje i odma odlucili na ICSI.Mi imamo tri puta preko drzavnog..mada i sad platimo ali puno manje nego privatno.Ja sam trazila svoje nalaze,ali oni bukvalno SVE odradjuju i nas samo salju i govore sta da radimo i dobijamo uputnice i mi nenosamo sve te papircine od doktora do doktora.To oni sve rade kompjuterski. Mi sa papirima nemamo nista ni kod obicnog doktora.Ako sam ja bolesna i treba mi specijalista,meni doktor da uputnicu i ja nazovem tel i dobijem kuci papir sa naznacenim datumom i vremenom zakazanim i onda on mene pregleda i daje odgovor mom doktoru putem kompjutera.Norvezani jako puno koriste kompjuter.Deca im pisu domace zadatke preko komjutera i salju nastavnicima.Pa sta drugo da ti pricam..Nemamo uvid. 3 puta su mm radili spermogram sa razmakom po 3 meseca (i nesme biti bolestan prije toga -prehladjen i nikakvi lekovi)...tako oni praktikuju,mi samo izvrsavamo naredbe koje dobijamo postom na kucnu adresu.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Terapija Slobodana Tesica
25.1.2011 19:03:05   
hemsedal
Kad sam isla na punkciju dobila sam dve jake tablete protiv bolova i nesto u venu preko igle da me malo osamuti ali sve sam bila svesna.Radili su u polumraku...hehehe svedno sam videla IGLETINU a ne iglu.A mm sedio kraj mene i drzao me on za jednu ruku a druga sestra za drugu ruku...to je podrska (to norvezani praktikuju cak i kad neko umire...sede kraj osobe i daju ruku).A mm je gledao a ja sam mogla gledati preko velikog ekrana punkciju i to izvlacenje ...uf sto to boli kad se setimuser posted image

_____________________________

Zivot je sve ono sto se desava, dok mi cekamo da se nesto desi....

(odgovor članu hemsedal)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Terapija Slobodana Tesica
26.1.2011 11:48:00   
*Maki*
Hemsdal, ako je on rekao da je ok sa maticnim mlecom, onda je ok :) Ipak se covek razume u to.

Ninocka, koliko sam videla, to je mesavina kantariona, majcine dusice i jos 2 caja koja ne mogu da prepoznam. Koristi puno i crveni kantarion ili se valjda ta biljka zove kunica a zovu je crveni kantarion, bezveze mi je da pitam. Poredjani su redom, prvo taj sto ne mogu da ga prepoznam, pa kantarion, pa majcina dusica i jos jedan. Ljubac

(odgovor članu hemsedal)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Terapija Slobodana Tesica
29.1.2011 22:12:22   
nina26
IZVORNA PORUKA: *Maki*

Hemsdal, ako je on rekao da je ok sa maticnim mlecom, onda je ok :) Ipak se covek razume u to.

Ninocka, koliko sam videla, to je mesavina kantariona, majcine dusice i jos 2 caja koja ne mogu da prepoznam. Koristi puno i crveni kantarion ili se valjda ta biljka zove kunica a zovu je crveni kantarion, bezveze mi je da pitam. Poredjani su redom, prvo taj sto ne mogu da ga prepoznam, pa kantarion, pa majcina dusica i jos jedan. Ljubac



user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Terapija Slobodana Tesica
31.1.2011 16:26:14   
Sesilija 83
Pozdrav svima,Mm i ja smo u Maju u BG kupili Tesicevu terapiju po ceni od 300e cajevi,mlec,propolis,i ostal. On  je bio otsutan pa nas je primila njegova sestra koja kaze da kod njih obicno dolaze parovi koji su izgubili svaku nadu,Te da se pita sto smo mi dosli kad se lecimo "samo" tada 6_7 meseci,inace ispili smo sve po propisu i  .........NISTA do sad.Kada nam je iznela kese sa terapijom mlec je bio topao kao iz sporeta a ne iz frizidera,Ona tada rece da to nema veze sa temperaturom ali je pozeljno da se drzi na hladnom mestu. Vredi sve probati nekim i uspe ali nazalost nama nije.user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Sesilija 83 -- 31.1.2011 16:32:35 >

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Terapija Slobodana Tesica
18.2.2011 23:44:03   
hemsedal
IZVORNA PORUKA: Sesilija 83

Pozdrav svima,Mm i ja smo u Maju u BG kupili Tesicevu terapiju po ceni od 300e cajevi,mlec,propolis,i ostal. On  je bio otsutan pa nas je primila njegova sestra koja kaze da kod njih obicno dolaze parovi koji su izgubili svaku nadu,Te da se pita sto smo mi dosli kad se lecimo "samo" tada 6_7 meseci,inace ispili smo sve po propisu i  .........NISTA do sad.Kada nam je iznela kese sa terapijom mlec je bio topao kao iz sporeta a ne iz frizidera,Ona tada rece da to nema veze sa temperaturom ali je pozeljno da se drzi na hladnom mestu. Vredi sve probati nekim i uspe ali nazalost nama nije.user posted image user posted image user posted image

Hmm...Bas cudno..user posted image  Mlec MORA da bude u frizideru,to i sam Tesic govori (bar je meni rekao,a i citala sam na netu takodje)..

_____________________________

Zivot je sve ono sto se desava, dok mi cekamo da se nesto desi....

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Terapija Slobodana Tesica
15.4.2011 12:38:24   
opa cupa
user posted image Pozdrav svima koliko vas ima
Nova sam u  ovom forumu user posted image nadam se da cete me prihvatiti da se druzimo ovde jer i ja takodje zelim ostati user posted image .
Imam 36g. imam cerkicu danas joj je rodjendan 15 po redu.od kako sam je rodila nisam vise ostajala trudna.
Inace na svet sam je donela veoma tesko  sa inekcijama hrpom lekova odrzavanju trudnoce u bolnici.
Sta sam tamo u bolnici dozivljava to je prica za sebe.Apropo teme da lekari sve znaju. MORAMO DA ZNAMO DA SU I TI LEKARI SAMO LJUDI KAO I SVI MI: tako da ok zavrsiti skolu ok ali verujte mi najpoznatiji najtrazeniji ginekolog je sestri koja radi na ginekologiji  greskom odstranio pola materice tako da  svi smo mi samo ljudi. ja sam takodje za cajeve  za prirodu jer samo uz bozije molitve i dosta prolivenih suza rodila cerkicu, ali sam rekla sebi  ili cete biti ili nece ali dete zelim.Bila sam spremna da umrem ako nemogu da rodim dete toliko sam tada imala cvrst karakter i sve je ja mislim u tih 2g.mozga da sebi kazemo nije sve u nasim rukama. dobro se dobrim vraca. svim majkama i buducim majkama  zelim da opet donesu na svet po jedan novi zivot

(odgovor članu hemsedal)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Terapija Slobodana Tesica
19.5.2011 14:08:41   
LEPOTIC
pozdrav svima ja sam nova user posted image

i sama sam sve kupila ove cajeve,samo jos nisam kupila maticni mlec i interesuje me te bocice sto je dao Tesic u svom paketu koliko su grama bile.
Moja prijateljica je tacno 3 meseca koristila njegovu terapiju i ostala trudna a muz joj je imao dijagnozu azospermije

ja sam odlucila sama ovo sve probat ma ako nebude nista a ako bog da bice,onda bi kod njega narucila mada jes veliko 300€


(odgovor članu opa cupa)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Terapija Slobodana Tesica
19.5.2011 14:32:23   
Verus
Dobro dosla lepotic na forum! Zelim da ti ovo uspe i da bude vredno datog novca...zaista ne znam nista o ovoj terapiji, ali se nadam da ce naleteti neko ko ce znati odgovore na tvoja pitanjauser posted image

(odgovor članu LEPOTIC)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Terapija Slobodana Tesica
19.5.2011 21:06:10   
Suncicabg
Dobrodosla Lepotic user posted image , pridruzi nam se i na drugim temama
Ja sam zvala Tesica, da ga pitam da li pravi neke kombinacije bez meda i mleca, jer je mm alergican na to, ali nazalost svaka terapija sadrzi to user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Terapija Slobodana Tesica
28.6.2011 20:50:42   
Kontesa.v
Cao narode,

Resih i ja da vam se pridruzim... user posted image

3.5 god. sam bila u braku, tek 9 meseci nakon vencanja smo poceli da pravimo bebu i... nista... A sto se tice lekara... ne znam sta da vam kazem... Mene su vec ubedili u policisticne jajnike i u jos svasta nesto... Na kraju po njihovoj preporuci uradih laparoskopiju i to... dzabe-sve je u najboljem redu kod mene, fizicki. Doduse, moj bivsi muz vec sa 4. ne dobija dete mada je radio sve analize i kao sve je ok, nije bas sjajno ali moze. Srecom, razveli smo se... user posted image Jedino je problem sto ja izgiboh sa mojim hormonima... Ili ne dobijam po 2, 3 meseca ili mi ide pomesec dana, po malo naravno. Samo me kljukaju svim i svacim, smucilo mi se vise user posted image Vise od godinu dana sam pila tbl za kontracepciju, u terapijske svrhe, cim sam prestala da ih pijem nisam dobila kad je trebalo. Resila sam da malo odmorim od svega...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Terapija Slobodana Tesica
24.8.2011 14:53:01   
Hristinica
A odakle je ovaj Slobodan Tesic?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Terapija Slobodana Tesica
24.8.2011 14:58:55   
nina26
Iz Beograda.

(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Terapija Slobodana Tesica
24.8.2011 19:44:51   
Hristinica
On, znaci, koristi samo bilje? a da li moze to bilje da se kupi i u obicnim apotekama? ili u Josifu Pancicu?

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Terapija Slobodana Tesica
24.8.2011 20:13:31   
liliana
IZVORNA PORUKA: liliana

I mi smo išli kod njega pre godinu i po. On je, za moj pojam, jedan najobičniji šarlatan!!! Bukvalno nam je rekao ovako: "Idite kući i J..... se!!!" Pa, mi to radimo i bez njega- kad već moram da budem prosta!!!
Moj brat je tada bio sa nama i pred njim je pitao:"Pa, dobro, vas dvoje, gde nađoste ovoga???"


Ja sam morala citirati samu sebe po pitanju frika zvanog S. Tešić. Za  mene je on jedan najobičniji šarlatan koji zarađuje na tuđoj muci i nevolji.  Tada mi je tražio 450 euro za te njegove  travčice , koje je, kak nam je rekao, spremio za jedan par koji nije došao, pa može odmah nama da ga da!user posted image Mislim-univerzalni preparat - svima odgovara! Da, kako da ne!!!

< Poruku je uredio liliana -- 24.8.2011 20:14:28 >


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

romsko dete
ančkabančka

Dali bi usvojili romsko dete?

Da. (24%)

Ne. (53%)

Ne znam. (23%)


Ukupan broj glasova: 168

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here