|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
8.6.2011 21:59:50   
Tea2
Nije to przenje za mene...user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
8.6.2011 22:27:08   
Inica
Na pocetku je uvek tesko kad pocinjes sa vezbanjem.. Dok se povrati kondicija, itd.. Ali kad malo udjes u formu, kad vidis kako kg spadaju, i taj osecaj posle vezbanja.. prosto se navuces.. Tako je bar bilo kod mene user posted image Desavalo se da ustajem ranije samo zbog toga da bi imala vremena sve da obavim pre posla.. Jer ako to ne uradim, posle se osecam bzvz..  

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
8.6.2011 23:49:32   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Tea2

Ja sam skinula 30 kg
nensiiiii,bravooooo!!!!!Kako?


Nemam pojma,nista nisam radila,otislo samo od sebe.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
10.7.2011 13:42:06   
Mala Loojka
Proslo je 5m od kako sam se porodila... Imam manje kila nego sto sam imala pre trudnoce, ali i dalje imam malo stomacic... Ubija me u pojam... Krenucu sa trbusnjacima i da se mazem GUAM preparatima!!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
9.8.2011 12:02:16   
babovicj
Ja sam skinuo stomak, ali ne znam kako je to posle porođaja.
Poznajem jednu devojku koja je posle porođaja jako uspešno skinula stomak.
Gaga se zove, ja ću da je pitam vezano za to, pa vam pišem ovde što pre :-)


_____________________________

jul. 2010. - Smršao 18 kg i nikada se nisu vratili :-)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
9.8.2011 12:05:31   
Jeca*
Moze, napisi...ali prihvatam samo odgovor da je bila na restriktivnoj dijeti i da se ubila od trbusnjaka. Posto mislim da je to jedini način user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu babovicj)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
9.8.2011 12:07:08   
Snelle
A možda je koristila Herbalife user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
9.8.2011 12:09:08   
minavb
Evo pitajte Jecu kako se dolazi do ravnog stomaka user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
9.8.2011 12:15:18   
Jeca*
Oooo fala na komplimentu user posted image

pa napisala sam gore...mnogo salata...nema slatkisa, nema hlebova i peciva.. kardio, trbusnjaci, pesacenje ne voznja kolima i gsp-om...mazanje kvalitetnim kremama (tipa guam)...ja sam pila ipharmanovin zeleni caj...e da je tako lako skinuti stomak niko ga ne bi imao....

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
15.10.2011 23:06:16   
soni
mozda je glupo ali slatko sam se nasmejala, kada sam procitala post od ovog naseg drugara... pa odkud on u celoj prici user posted image
IZVORNA PORUKA: babovicj

Ja sam skinuo stomak, ali ne znam kako je to posle porođaja.
Poznajem jednu devojku koja je posle porođaja jako uspešno skinula stomak.
Gaga se zove, ja ću da je pitam vezano za to, pa vam pišem ovde što pre :-)



ja isto muku mucim sa stomakom, gojim se u tom delu i kad neki period nisam akrivna i sedim pojave mi se naslage.. iako delujem mrsavo stomak mi je proble, a i trbusnjaci koje ne mogu da smislim user posted image ... ne znam kako da ga skinem ??

(odgovor članu babovicj)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
15.10.2011 23:13:25   
Inica
Soni, za skidanje stomaka ti je najbolji kardio. Kad imamo salce na stomaku tesko da moze da "ode" samo uz trbusnjake. U zivotu ih nisam radila, al imala sam zategnut stomak..i posle porodjaja..

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
15.10.2011 23:16:19   
soni
onda treba i da trcim ..joooooooooj...user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
16.10.2011 9:18:19   
Anck Su Nmaun
Jaaao stomak fuuj.. imam samo par kg viska  ( jos od prve trudnoce) al sam vise opustena nego sto imam viska, ali znam da mi trbusnjaci nece biti od neke pomoci jer sam ih i ranije radila al niiista to ne pomaze  user posted image

A sad bas neznam kako da ga stesem user posted image user posted image user posted image heeelp mee user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
16.10.2011 9:59:42   
limunada
Da na pomenem da u tom periodu ni u jednom trenutku nisam bila opterecena kilazom.
E ja mislim da je to najvaznije,jer primetila sam kad se ne opterecujem kilazom brzo skinem kile.Ja sam pred porodjaj imala oko 85 kila,a sad mali ima 8 meseci a ja imam 59 kila,samo sto me taj donji stomak nervira,salce i kad jedem odma mi se primeti.Sad svako jutro na prazan stomak pijem casu vode pomesane sa 2 kasikice jabukovog sirceta.I dosta se krecem od samog pocetka.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
16.10.2011 11:23:30   
Inica
Soni, ne moras ni da trcis :D
najbolja opcija ti je kucna sprava (orbitek), ona bukvalno topi salo i oblikuje celo telo. Kucni bajs ja ne volim, imam utisak da forsiram noge, a to mi nije cilj. Vijaca isto topi masne naslage- ali mene smara.
Limunada, u pravu si za to- kad smo optereceni kg ne spadaju. Ja se ne bih igrala sa zeludcem i sircetom. Nadji na netu u vezi meda pred spavanje i mrsavljenja. Ja ga inace pijem ujutru na prazan zeludac i uvece razmucen u toploj vodi.

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
16.10.2011 11:42:58   
Lu
Vježbanje i pravilna ishranauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
16.10.2011 11:44:29   
Lu
IZVORNA PORUKA: Jeca*

Oooo fala na komplimentu user posted image

pa napisala sam gore...mnogo salata...nema slatkisa, nema hlebova i peciva.. kardio, trbusnjaci, pesacenje ne voznja kolima i gsp-om...mazanje kvalitetnim kremama (tipa guam)...ja sam pila ipharmanovin zeleni caj...e da je tako lako skinuti stomak niko ga ne bi imao....

Slažem se, provjerenouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
16.10.2011 14:31:29   
limunada
IZVORNA PORUKA: Inica

Soni, ne moras ni da trcis :D
najbolja opcija ti je kucna sprava (orbitek), ona bukvalno topi salo i oblikuje celo telo. Kucni bajs ja ne volim, imam utisak da forsiram noge, a to mi nije cilj. Vijaca isto topi masne naslage- ali mene smara.
Limunada, u pravu si za to- kad smo optereceni kg ne spadaju. Ja se ne bih igrala sa zeludcem i sircetom. Nadji na netu u vezi meda pred spavanje i mrsavljenja. Ja ga inace pijem ujutru na prazan zeludac i uvece razmucen u toploj vodi.
Al to sam nasla na netu taj recept sa jabukovim sircetomuser posted image aj nacicu i u vezi meda

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
16.10.2011 16:31:25   
Inica
Aj kad budem pri kompu stavicu ti link.. Preko tel-a ne moze.. user posted image

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
16.10.2011 18:43:18   
Inica
Evo nekih sajtova- KLIK
KLIK
KLIK


(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
16.10.2011 22:24:57   
limunada
Inica hvala pocinjem veceras sa medomuser posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
17.10.2011 12:08:46   
Lu
Inice zvuči mi zdravo i zanimljivo, nemam vremena sad čitati, ako ti nije mrsko napiši u par rečenica na što to utječe i za što je dobro (osim za mršavljenje)user posted image
I naravno koji med koristiš?

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
17.10.2011 13:14:58   
Inica
Ja inace nisam neki ljubitelj meda, ali pocela sam vise u trudnoci da ga konzumiram, a i zbog male, da bi i ona htela. Mislim da je svejedno koji, samo da nadjete pravi med- kvalitetan, da ne sadrzi secere, jer nema efekta. Ja koristim u toploj vodi, ujutru i pre nego sto legnem, razmutim jednu kasiku. Ujutru kad to popijem tek posle pola sata jedem,a uvece gledam da pre toga ne jedem par sati. Ako nista vise pomaze kod imuniteta. Al za sirce-bas mi jedna devojka pre neki dan pricala kakve je probleme imala sa zeludcem zbog toga.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
17.10.2011 13:16:16   
Inica
Hm, da, ja uzimam bagremov med.. Taj mi je nekako neutralan.

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
17.10.2011 13:28:24   
Lu
Hvala ti, mene i zanima ova zdravstvena stranauser posted image
Ja se sa sirćem isto ne bi igrala nema šanse, kad se jednom zezne želudac popravke nema, a o krvi  i ostalom da ne pričamouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here