|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
30.11.2012 14:05:51   
cockic
za alyminijymsky folijy nisam cyla a za ony folijy providny jesam da se ymaotavajy y njy i onda one gace za znojenje to je jaci efekat.ili ta filija na stomak pa onda steznik za posle porodjaja i on je od tog materijala od kojeg se znoji barem ja a i delyjy mi da sy te gace za mrsavljenje od toga i napravljene.

ja se neopterecyjem stomakom imam mali stomacic.ima ty malo mozda sala iz obe trydnoce ali sve je y vezbama te folije nerade trbysnjake dok se nekreny vezbe stomak se nece skinyti user posted image

znaci sve poroidlje sa stomacicem ili vecim stomakom poenta sto vam je stomak ostao je ta da niste bile sportski tip pre user posted image .znaci y mladosti vezbe i vezbe do ravnog stomaka posle porodjaja.

ni ja nisam sportski tip nisam se nesto pyno mycila niti vezbala kao devojka mada i sad sam devojka imam 26 godinauser posted image ali stomacic mi je ostao jer nisam bila aktivna ni ja.mada mali je nije strasno bitno da nemam strije jer se to neskida bez operacije.

ala ja ybi y pojam user posted image

neradi mi slovo dobro slovo U pa zato pisem Y user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
3.5.2015 12:22:39   
emicaa
Da malo podignem temu user posted image
Kakve mi vježbice preporučujete za stomak,on je više naduvan ali posle poroda ima i malo kožice viška,pomažu li one kreme u kombinaciji sa vježbama.E sad dva puta sam operisala bruh,kakve vježbe smijem radit zbog tog.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
3.5.2015 12:53:09   
jess021
Emice, kad si operisala bruh?!
Sve vrste trbusnjaka, za donje, gornje i bocne misice. Kao i regulisanje ishrane, jer se masne naslage sa stomaka najteze skidaju.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
3.5.2015 13:09:18   
emicaa
Prije 3 i po godine zadnji put ali često me počne bolit ako pretjeram radeći nešto što mi nateže mišiće.
Prije operacije sam radila trbušnjake ali sam i nešto teško potegnula i tad sam dobila novi tako da ne znam od čega se tačno ponovio.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
3.5.2015 13:31:30   
jess021
Ako vec osetis da ti jos uvek smeta mozda stvarno ne bi trebala da naprezes stomacne misice.
Mozda pre onda kardio vezbe, ako imas uslova. Trcanje, steper, nordijsko trcanje...

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
3.5.2015 13:37:27   
emicaa
Meni treba nešto što mogu naveče kad T zaspi inače nemam vremena user posted image
Za to bi mi bili trbušnjaci idealni user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
3.5.2015 14:54:32   
jess021
Pretpostavila sam da ti je zgodno nesto u stanu, ali ako vec osecas stomak kad se naprezes mislim da ne bi trebala raditi trbusnjake.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
3.5.2015 16:27:26   
emicaa
stvarno ne znam šta bih znam samo da me stomak nervira,meni je prevenstveno problem duvanje stomaka ali mislim da mi za to ni vježbe nebi pomogle.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
4.5.2015 9:08:22   
Modessty
emice iskreno rečeno mislimda ti trbušnjaci nisu baš dobro rešenje ako si dva puta operisala bruh. Bolje da se posavetuješ sa lekarom oko trbušnjaka. Probaj da za početak radiš vežibce za istezanje celog tela, ne samo trbušnjaka. Nikada se ne radi samo jedna vrsta vežbi. Kreni lagano, svaki dan po 10 min recimo pa onda produžavaj vreme i intezitet vežbanja. Preko dana kada šetate gledaj da što više hodaš a manje da se voziš. Sve to ima efekta.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
4.5.2015 9:16:58   
emicaa
Juče sam uradila 10 trbušnjaka i jutros opet 10,nisam osjetila zatezanje mada od ovog broja slaba vajda user posted image
Posleću se bacit u potragu i za drugim vježbama,sad odo da vježbam sa usisivačem user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
4.5.2015 9:24:23   
Modessty
user posted image samo napred! Ali nemoj da preteraš ni sa usisivačem user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
30.6.2015 21:32:06   
Nonino
Nema bolji savet sem puno vezbanja, to je najbolji nacin uz neka dieta za da stomak bude smanjen

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
30.6.2015 21:45:53   
17 joka
ja radim one vezbe na laktovima zategnes sve i drzis sto duze i trbusnjake da vam nepricam svaki misic boli

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Nonino)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
30.6.2015 22:48:09   
vikiveki
A ima li neki savet za mene,ja ne smem trbušnjake zbog kile koju sam operisala...rekli mi da izbegavam trbušnjake,da li da ih slušam ili neuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
30.6.2015 22:52:48   
nata11
Slusaj. I cepaj detox vodu

_____________________________





(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
30.6.2015 22:55:40   
vikiveki
Nato kakva je to detox vodauser posted image nisam u toku

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
1.7.2015 8:52:37   
nata11
Imas svakakvih vidi na netu ali kazu da najbolje skida stomak voda sa krastavcem. Sipas malo vise od pola bokala vode, leda, tanko naseckan krastavac i pijes. Inace ima hiljadu varijanti ali kazu da je sa krastavcem bas za stomak dobra.
Ja imam 50 kg i ako se malo popravim makar 500 gr odma dobijem pojas za spasavanje a vezbee mrzimmm...

_____________________________





(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
1.7.2015 11:05:25   
emicaa
Nato koliko treba dnevno popiti te vode,i ja i dalje vodim borbu sa stomačićem a imam 48 kg user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
1.7.2015 11:55:39   
vikiveki
Nato sa 50 kg ne verujem da imaš baš pojas za spasavanje.To imam ja user posted image pravi pravcati pojas za spasavanjeuser posted image
Znači sipamo običnu vodu i u nju stavim krastavac...a koliko otprilike treba leda?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
1.7.2015 14:34:02   
nata11
Imam veruj kada imas manju kilazu vise se poznaje. Nije to nesto previse ali se vidi kada uvuces tesnu majcu. Ja mislim 1.5 l sada cu da potrazim link.
klik 1
evo ovde ima vise razlicitih varijanti

< Poruku je uredio nata11 -- 1.7.2015 14:35:51 >


_____________________________





(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
1.7.2015 22:27:22   
vikiveki
Nato napravila sam kako je pisalo...sada sam stavila u fržider da pijem onda sutra

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
2.7.2015 7:55:33   
emicaa
Vik jesi li stavljala i limun ili samo krastavac?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
2.7.2015 10:06:50   
vikiveki
Emice stavljala sam i limun i krastavac i listove sveže nane...evo od jutros počela da pijem,kao osvežavajuće pićeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
2.7.2015 14:25:45   
vikiveki
nato,javi nam se uskoro,imam gomilu pitanja vezanih za detok. vodu,počela da je pijemuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: kako skinuti stomak?pomoc
2.7.2015 14:37:34   
amdn
ja sam za hula-hop obruc vrtite i eto tanak struk, doduse i mene mrzi da ga vrtim ali to je bas idelano za stomaki struk,
a moracu i ja da probam tu Natinu varijantu sa vodom i krastavcem

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here