|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
20.7.2011 1:46:40   
klara01
U arilju firma radovic de svedske su 70,a tetra 88 i 90,imaju samo u beloj boji. U preradovicevoj u zemunu svedske 70,tetra 90, ja zvala juce.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
20.7.2011 14:02:45   
klara01
firma sa  sajta tetrapelene.com prodaje tetra po ceni 75 , a 77 stepane, svedske su 65. kako je meni onaj sef objasnio salju samo brzom postom, valjda nemaju svoje maloprodajne objekte.

(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
6.8.2011 15:15:28   
iva75
Cene u butiku Imago baloo

tetra pelene   89 din kom
svedske         195 din kom
bodi na preklop dug rukav    690 din
zekice dug rukav         1.290 din
zekice na bretele         1.100 din
zekica komplet sa kapicom dug rukav      1.990 din
donji deo stopice   460 din
peskir za kupanje sa kapuljacom 75cmx75cm      590 din
posteljina komplet     3.290 din
cebence poliester za kolica   1.490 din (kazu cebence mora biti od vestackog materijala jer je  za zimu)
portiklica     280 din
kapica pamucna za kupanje  129 din
kapica  paradna pamuk    490 din
makazice chico sa zastitom    489 din
pribor cetka i cesalj chicco 549 din
igracka visuljak sa muzikom za krevetac  4.990 din
lampa  za krevetac sa zvezdicama 5.000 din
flasica zakrivljena chico protiv grceva   1.529 din
pojas posle trudnoce silikonski   3.490 din
zavoj za pupak  990 din
kupko   490 din
musema frotirska      490 din (da li je ovo uopste potrebno staviti ispod bebe)
krevatac u enci menci firma je iz Subotice oko 12.000 (bele boje )

kadica obicna u porodilistu u visegradskoj svih boja   650 din

ljuljalica enci menci    od 5.000 din pa navise (kazu da je to spas za roditelje kada je beba mala)user posted image

Interesuje me takodje posto  ce se beba roditi u oktobru a ja nameravam da je setam gde se kupuju neke slatke pamucne jaknice ili se beba stavi u skafander

Takodje me zanima sta ste stavljali ispod bebe u kolica

Cula sam da postoji lep butik kod Djeram pijace i  na okretnici  (Ustanicka) tramvaja gde su povoljne cene

Takodje  postoji  ispod pijace Djeram 2 radnje (enci menci i ispod nje jos jedna )

Bebi butik u Cucuk Staninoj ul. (jedna ulica desno iz Bulevara)

Nekoliko radnji u Piramidi  i Aksa

Da li je neko bio u ovim radnjama i kakve su cene u odnosu na ovaj butik u Imagu

Meni se cini da su ovo malo visoke cene za bebi garderobu br. 62

Trzne centre (D city) nisam gledala jer mi se cini da su Zara, Jana i sl. radnje mnogo skupe

Beneton kids (preko puta bioskopa Balkan) trenutno ima snizenje od 50%, ali je za tako male bebe dosta skupo

Ono sto meni zadaje najvise muka to je da beba ne bude obucena kao cirkus.  Kako ste vi uskladjivali boje za devojcice ??? (Zamislite posteljina roze, bodi  zute boje, stopice pink , jaknica roze, cebence sareno, uzas...). Mozda ja previse paznje poklanjam detaljima

Hvala na pomoci




(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
7.9.2011 17:30:08   
PoisonEve
Evo sta smo mi danas pazarili:

luka dusek lux bez zicanog jezgra - 2.693
avent pumpica i sterilizator - 5.208
pampers pelene new baby -444
pampers vlazne maramice - 223
nivea baby vlazne maramice - 101
baby stapici za usi - 85
chicco kupka - 291
becutan talk - 136
johnson baby ulje - 291
NUK laza silikonska x 2 - 376
baby pult za povijanje - 2.024
NUK makazice - 336
cetka za kosu - 185
pavloviceva mast - 205
flasteri za bebin pupak - 120

Krevetac sutra, kolica narucili


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu iva75)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
7.9.2011 17:45:54   
Snelle
IZVORNA PORUKA: iva75


musema frotirska      490 din (da li je ovo uopste potrebno staviti ispod bebe)



Ne! Ja sam ga za džabe kupila i nijednom mi nije bila potrebna. Možda je potrebna za one bebe kod kojih majke koriste samo pamučne pelene, ali sa jednokratnim mislim da apsolutno nema potrebe.


ljuljalica enci menci    od 5.000 din pa navise (kazu da je to spas za roditelje kada je beba mala)user posted image



Moj ti je savet da ovo ne kupuješ pre bebinog rodjenja, jer je neke bebe npr. nikako ne prihvataju.



Interesuje me takodje posto ce se beba roditi u oktobru a ja nameravam da je setam gde se kupuju neke slatke pamucne jaknice ili se beba stavi u skafander



Za skafander ti je prerano da ga koristiš u oktobru, bolje neka jaknica.



Takodje me zanima sta ste stavljali ispod bebe u kolica



Ja sam stavljala samo pelenu jer je moje dete rodjeno u maju, a možeš i neki peškirić, ćebence da bude toplije, pošto ćete se šetati zimi.


Ono sto meni zadaje najvise muka to je da beba ne bude obucena kao cirkus.  Kako ste vi uskladjivali boje za devojcice ??? (Zamislite posteljina roze, bodi  zute boje, stopice pink , jaknica roze, cebence sareno, uzas...). Mozda ja previse paznje poklanjam detaljima



Za devojčice je barem lako, ima garderobice u svim bojama, tako da sigurno neće biti obučena kao za cirkus user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu iva75)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
6.10.2011 15:51:59   
smeskicTB
u kojim prodavnicama bi mogla da pogledam jungle asortiman? da li su oni otvorili kod forma ideale na auto putu prodavnicu?

i d ali znate kakva je ponuda u prodavnicama imago centra?


< Poruku je uredio smeskicTB -- 6.10.2011 15:52:30 >

(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
6.10.2011 18:30:52   
isidora88
jedan savet,ako u blizini imate pijacu tamo kupujte vlazne maramice i pelene(ukoliko koristite pampers) dosta je jeftinije nego po prodavnicama.
ja placam paket pampersa od 82 kom 1500 i vlazne maramice pampers plave 160,isto toliko su i niveine pa kombinujem.
pampers 2 vam je 1200 a u pakovanju imate 102 kom.user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
6.10.2011 19:07:25   
smeskicTB
isidora u blizini mi je cvetkova pijaca..bas cu pogledati..
a uverila sma se u vezi nekih stikova za mm, kada smo isli u vikendicu svratismo na vidikovacku..kupih u odnosu na depo jeftinije dosta;)
kasnije kada se preselimo u surcin, bice blizu kvantas i tempo, dis..ne znam kakve su cene kod njih...znam da je lili povisi sa cenama.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
1.12.2011 23:37:20   
bea83
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Švedske pelene kod mene u kraju 75 din komad

user posted image



Ana pošto smo (čini mi se) u istom kraju (Banovo Brdo) možeš li molim te da napišeš gde si pazarila ove pelenice? Znam da je prošlo dosta vremena od tada, nadam se da se sećašuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
2.12.2011 0:01:01   
Ana RR
Bea, jesam na Čukarici ali nisam na brdu. Poslaću ti pp.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
2.12.2011 11:06:47   
Azra_
Mame, koja je razlika izmedju rubljene i englane tetra pelene? Deluje mi da je Aksa po pitanju tetra pelena najskuplja posto im je najjeftinija tetra pelena oko 110din, a ima i on od po 120 i vise.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
4.12.2011 16:14:09   
Tinkerbell82
Anci, jel moze i meni pp posto sam ja na B.Brdu?

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
4.12.2011 16:23:31   
ivas
Mene zanima kako da znam koje pelene valjaju? user posted image Gledala sam neke i bile su mi mnooogo grube na dodir a teta kaze to su neke sto kao ne upijaju vec su vise za sirok povoj. A meni ne trebaju takve sto ne upijaju jer cu ih koristiti najvise za brisanje, bljuckanje i sl. Da li se neko razume u ovo upijanje - neupijanje? I di da nadjem neke fine mekane, ove su bile kao rende grube user posted image

(odgovor članu Tinkerbell82)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
4.12.2011 16:29:31   
pepeljuga
Arilje pelene su odlicne.

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu ivas)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
5.12.2011 11:21:41   
Azra_
Pepeljuga, kad kazes Arilje, mislis na nekog odredjenog proizvodjaca iz Arilja ili...? Koja im je cena ako znas?

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
5.12.2011 14:00:45   
ivas
IZVORNA PORUKA: smeskicTB

u kojim prodavnicama bi mogla da pogledam jungle asortiman? da li su oni otvorili kod forma ideale na auto putu prodavnicu?

i d ali znate kakva je ponuda u prodavnicama imago centra?



Smeskic evo bas sam bila u Pohorskoj na Nbgd, tamo imaju jungle. Mislim da je broj 20. Nije prevelika radnja ali ima dosta simpaticnih stvarcica i jeftini su dosta.

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
5.12.2011 14:03:39   
maslackic

IZVORNA PORUKA: Azra_

Mame, koja je razlika izmedju rubljene i englane tetra pelene? Deluje mi da je Aksa po pitanju tetra pelena najskuplja posto im je najjeftinija tetra pelena oko 110din, a ima i on od po 120 i vise.


Meni je neko napisao da su englane samo prostepane po ivicama, arubljene onako presavijene na krajevima pa prostepane

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
5.12.2011 14:05:17   
Azra_
Aha... Hvala Maslackic.

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
5.12.2011 16:50:03   
smeskicTB
IZVORNA PORUKA: ivas

IZVORNA PORUKA: smeskicTB

u kojim prodavnicama bi mogla da pogledam jungle asortiman? da li su oni otvorili kod forma ideale na auto putu prodavnicu?

i d ali znate kakva je ponuda u prodavnicama imago centra?



hvala sto si se setila!
trebam stici i do nbga opet..
sta je tebi zapalo za oko, da li imas neki kontakt, da ih zvrc? mozda jos negde imaju loakl.

Smeskic evo bas sam bila u Pohorskoj na Nbgd, tamo imaju jungle. Mislim da je broj 20. Nije prevelika radnja ali ima dosta simpaticnih stvarcica i jeftini su dosta.


(odgovor članu ivas)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
5.12.2011 16:57:43   
bea83
Smeškić evo kontakta za Jungle  KLIK

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
5.12.2011 17:20:47   
smeskicTB
beiceeeeeee, hvalaaaa! bila sam sacuvala, ali ne mogu da nadjem!
user posted image user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
5.12.2011 17:49:31   
bea83
Jedino što nema cenauser posted image Meni je blizu ovo u Trgovačkoj, al nikako da odem

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
5.12.2011 18:14:18   
smeskicTB
i ja ne volim takve sajtove :))))
zato me interesuje sta je sve ie ivas videla, kakve su cene cebica npr, prekrivaca..

i daa..bas sam se pitala za njihove autosediste gde mogu naci..treba nam jos jedno, a uzeli bi neko jeftinije..bertoni mi je favorit-ima dobre ocene.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
5.12.2011 21:30:25   
bea83
Samo da vam javim da ima bodića za bebe u Merkatoru (baš u hipermarketu), kupila mi mama nekoliko komada, na preklop, raznih boja, cena je zaista ok 199din su ti najjednostavniji, a ima i u pakovanju neki puniji sa vezom i nekim sličicama ti su oko 500din. Ona mi je uzela jedan najmanji (kaže da nije odolela) veličine 54, ostale je uzela 62 i 68. E, da uzela je i zekicu sa kapicom u kompletu oko 600,700 dinarauser posted image

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
5.12.2011 22:06:24   
ivas
Smeskic, videh jedan predivan prekrivac 1000 din, ali onako tanji, nije jorgan. Ima donjih delova sa stopicama za oko 300 din slatkih, bodica je bilo po 190, peskiric recimo sa kapuljacom 550 bas sladak, ima nehodajucih cipelica i patofnica preslatkih...Posteljine su samo navlake, bez ogradice oko 1500, a sve komplet su oko 2000 mada mi nisu neki dezeni, onako, kao i svuda. Garderobica mi je njihova najsladja, kapice su lepe isto ima i debljih zimskih i tanjih pamucnih.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Rh negativna krvna grupa - rizik za majku ...
Ukoliko u krvi imate Rezus protein onda ste Rh pozitivni (+), kao i većina ljudi, a ako ga nema onda ste Rh negativni (-...
Koji su najčešći simptomi trudnoće?
Prvi simptomi trudnoće se ne pojavljuju na isti način kod svake žene. Pre nego što uradite test ili proveriti nivo beta ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here