|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
29.5.2011 17:42:12   
Mala Loojka
Od svih sra**a koje sam kupila u apoteci, trebale su mi samo komprese, povidon j. i rastvor... Ostalo eno cuci na polici, na kraju cu da bacim...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
29.5.2011 18:12:45   
bubulence
ovo smo mi do sada kupili:
kolica JUNGLE - 14000din
krevetac BUCKO- 8900din
pelene -tetra smo kupili ''na metar'' u SUKNU jer su sve ostale bile jako jadne i providne, uglavnom izadje nepunih 80 din komad.
varalica NUK, to su nam preporucili u skolici 230din kom, uzela x2
makazice isto NUK oko 400din
cetka i cesalj 360 din.
silikonska kasika 290 din
svedske dobijam od sestre koja ima neraspakovanih a kupila je svega 15, od toga 10 jos uvek stoji u najlonu i to ce mi biti dovoljno.
bodice smo kupili u Madjarskoj, izadje oko 3e u proseku. uzeli smo cini mi se 10 kom.
carapice br 00 su 110 din kom
sediste koje hocemo da uzmemo je oko 6000din
flasice cu uzeti AVENT, videla sam da je kom od 125ml- 610 din... koliko znam za pocetak trebaju 2 kom...
spavacice za bolnicu sam uzela na pijaci 2komx750 din, za kod kuce cu uzeti neke lepse i kvalitetnije...


bebu cu izneti u onom jastucetu koje je ana stavljala na prethodnim stranicama, moj brat i ja smo u tome izasli iz bolnice, kao i troje mojih kumica koji su se rodili u januaru, aprilu i junu i nista im nije bilo, zimi ostavis dunjicu unutra, leti je izvadis i superiska. materijal predivan, ne moze se meriti ni sa cim sto ima sada da se kupi tako da cemo mi koristiti i za kolica...



< Poruku je uredio bubulence -- 29.5.2011 18:13:55 >

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
29.5.2011 18:17:21   
Anoniman
Ti si iz NS. Malko nisam u fazonu spiskova, ali ako ti bude još nešto trebalo, tipa, grudnjaci za dojenje, to mi pade na pamet, idi u radnjicu RODA, u krugu Betanije. Imaju extra povoljnih stvari, bar je tako bilo kad sam se ja porađala u septembru. Ako nešto i nemaju, tip može da poruči i donese za koji dan. 

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
29.5.2011 18:33:27   
bubulence
hvala Tash user posted image , samo ti pisi kada se necega setis, ima jos mnogo stvarcica koje treba da pokupujemo 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
29.5.2011 18:35:04   
Ana RR
Bubi, imaš temu Kamperski vodič za porodilište, tu su cure pisale spiskove stvari koje su im bile potrebne. I ja sam nešto pisala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
29.5.2011 18:49:32   
bubulence
dobili smo spisak u skolici nego nikako da uhvatim vremena..., ali  cu ove nedelje sve lepo da pokupujem i budem mirna...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
25.6.2011 21:20:22   
Ana RR
Švedske pelene kod mene u kraju 75 din komad

user posted image


< Poruku je uredio Ana RR -- 25.6.2011 21:26:12 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
25.6.2011 21:58:12   
Crvenkapa85
ja vala skoro pa nista nisam kupilauser posted image
sve sam pokupila okolo unaokolo...nesto mi je ostalo od maje jer nije hvala bogu nosila samo roze stvarcice user posted image ,pelene imam,svedske imam,kolica majina,krevetac od mm kad je bio beban,ocuvan je...sediste imam,jedno bas za male bebe,i jedno za kasnije....jedino te cucl,flasice....to ce uzeti neko kad se porodim...
al da kosta kosta...mislim kostalo me je sa prvim detetom....deru kao ludi za deciju garderobu i za to malo tkanine

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
25.6.2011 22:17:25   
jabudic
Anci, preslatke su, nase su obicne, bijele user posted image
Ni mi nismo mnogo toga kupili, sve nam je to jos novo od Nemanje, pogotovo te benkice i svedske, toga imamo za petoro djece... Pola cu da spakujem, one zimske benkice, debele, to mi nece ni trebati, a ni ove tanke slabo, vise cemo bodice koristiti, a benkice mi bas zatrpale ormar...

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
25.6.2011 22:47:20   
Ana RR
Jabudi, kupiću i ja bele ali ove su mi baš bile lepe user posted image mada, u paketu koji dobijamo u porodilištu se dobija 5 kom belih, tako da možda neću ni kupovati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
25.6.2011 23:15:32   
choopa choops
Ana strava su pelene user posted image Nisam ih jos do sada gledala. Mi smo imali sarene tetra, ali ove ne. Bas su vam cool user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
25.6.2011 23:18:34   
Ana RR
user posted image faaalaaaaa 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
27.6.2011 11:48:04   
*boka*
Ijaoooo Anci koliko su medene! Premedene! Za letnji period su te sarene pogotovo super, jer mozes bebici obuci samo benkicu i to i superiska... da se luftira user posted image
Ja trazim i one tetra sa nekim aplikacijama, da imam za kolica i za briskanje, ali to nisam jos videla. Zna li neko gde ima?

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
27.6.2011 11:49:41   
isidora88
bilo je tih pelena u turbo limacu user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
27.6.2011 11:50:15   
Ana RR
Mnogo su slatke, bile su takve i rozLe user posted image

Javiću ti ja kad vidim ovde kod mene te tetra sa aplikacijama, videla sam da imaju ali je bilo samo par komada.

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.6.2011 11:51:06 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
27.6.2011 11:50:52   
*boka*
Isidora mislis na ove tetra sa aplikacijama, sto sam pitala?


_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
27.6.2011 11:51:56   
*boka*
E vazi Ancice. Taman dok sam jos pokretna da pokupujem user posted image
Danas mozda odem do Sneguljice za ove obicne.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
27.6.2011 12:14:15   
jance
Anci i ja sam kupila takve svedske ko ona tvoja skroz levo.. potpuno je ista i aplikacija, platila sam jednu 100din...
a juce mi bila drugarica pa mi rekla kako su njima u skolici rekli da ne kupuju pamucne svedske nego platnene user posted image
ja jos nisam bila u skolici, ovo smo sa sestrom kupile onako, bez ikakve konsultacije...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
27.6.2011 12:19:00   
Ana RR
Jance, a kod mene su 75 dinara komad, kako su kod tebe toliko skuplje?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
27.6.2011 12:19:39   
isidora88
IZVORNA PORUKA: *boka*

Isidora mislis na ove tetra sa aplikacijama, sto sam pitala?



da na tetra pelene mislim, 5 komada je oko 600 dinara bilo,bile su sa medamauser posted image

< Poruku je uredio isidora88 -- 27.6.2011 12:20:01 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
27.6.2011 12:20:42   
jance
to je inace bilo kod sestre na selu, ja mislila jos da sam ekstra jeftino prosla user posted image
kontam da onda mora da ima i u gradu jeftinije... ne znam jedino za te platnene, dal da sada njih kupim ili...?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
27.6.2011 13:02:04   
*boka*
Hvala puno Isidora, bas cu svratiti, imam tu blizu. Pa javljam jesam li nasla i za koliko.

Jance ne znam kakve sad veze ima jesu li pamucne ili platnene user posted image Vazno je da je prirodan materijal. Ja sam do sad nailazila samo na pamucne i za druge ne znam.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
29.6.2011 16:00:13   
pepeljuga
Boko imas prelepe tetra pelene sa aplikacijama u Aksi, po 5 u pakovanju, pa sa razlicitim aplikacijama, divne su!

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
29.6.2011 22:21:42   
*boka*
Eee stvarno? Mi bas planiramo u Aksu da idemo ovih dana, pa taman da vidim. Hvala puno user posted image

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
30.6.2011 10:08:36   
Ana RR
Mi idemo sutra u Aksu pa ću pogledati user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *boka*)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here