|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Eugen Jonas
11.12.2011 23:22:11   
Bela medvedica
Sta kazes pandice da muckamo meni ispada po mladom mesecu da muckam.Kada bih znala kako da izracunam unazad za 2010 god. bas da proverim trudnocu proslu kada sam ostala da li je tacno

(odgovor članu pandica)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Dr. Eugen Jonas
11.12.2011 23:40:44   
Bela medvedica
A kako si proverila za sestru i trudnoce ja bih da izracunam za sebe za proslu trudnocu da vidim da li se poklopilo bila sam trudna 2010

(odgovor članu esma)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Dr. Eugen Jonas
12.12.2011 1:20:16   
esma

IZVORNA PORUKA: Bela medvedica

A kako si proverila za sestru i trudnoce ja bih da izracunam za sebe za proslu trudnocu da vidim da li se poklopilo bila sam trudna 2010

tamo gdje imas da upises podatke datum rodj,sat,tu sam njezino upisala,sve sto se nje tice,onda sam dole stavila od 1 jan pa do prosinca te godinu u kojoj je ostala trudna,ako zelis,posalji na pp podatke rado cu ti uradit,samo unazad upses god i izace ti

(odgovor članu Bela medvedica)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Dr. Eugen Jonas
12.12.2011 1:31:19   
esma

IZVORNA PORUKA: Bela medvedica

Sta kazes pandice da muckamo meni ispada po mladom mesecu da muckam.Kada bih znala kako da izracunam unazad za 2010 god. bas da proverim trudnocu proslu kada sam ostala da li je tacno

muckat ces kad i ja 24-og,tad nastupa popodneuser posted image user posted image user posted image ,nadam se da te necu morat podsjetit da taj dan imas obavezeuser posted image user posted image user posted image user posted image koje moras da obavis,te nakon dva tjedna zelim izvjesce kakva si bila inace ti se ne pise dobro ,nebudes li ispostovalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bela medvedica)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Dr. Eugen Jonas
12.12.2011 1:55:52   
esma

IZVORNA PORUKA: saira

Nisam ni ja nigdje našla da piše prvi dan menzesa al meni je izbacilo inaju neki ko krugići za danas kao da mi je plodan dan i 25 tog to taman pred menzes,ne znam sad ja cu probat pa sta bude.

ja sam ti pogledala ime, sam izmislila,te vidim da ti od septembra nemas ni jedam spol iznad da pise,prazno je ,kao sto ima do osmog mjeseca,u osmom je curica znak iznad,ako imas na pocetku mjeseca cikluse onda ti ove crvene crte pogadjaju,one pokazuju ciklus,u 2012 oj,do maja je prazno ,jesi ti trudna sad ,ispada da jesi,bas mi cudno ovoliko da je praznih polja bez spola decko cura,ako jesi ccestitam,bas me ovo iznenadilo,ako jedino ne zeza izmisljeno ime,neznam,probala na sebe ime promjenit i nije se nista promjenilo,bitan je znaci dat i sat rodjenja

(odgovor članu saira)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Dr. Eugen Jonas
12.12.2011 10:55:04   
saira
user posted image Hvala ti Esma za ovu informaciju ,bas fino izracunal sam sebi i imala sam odnos na taj dan sad cemo vidjet uglavno ne skodi probat.

(odgovor članu esma)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Dr. Eugen Jonas
12.12.2011 11:01:27   
saira
Draga Esma nisam trudna barem to još ne znam imala sam ciklus 1.12.2011 stao 7.12.2011,datum rođenja mi je 6.9.1984 a vrijeme 10:30h prije podne ime cu ti poslati privatnom porukom pa izračunaj ako ti nije tesko.
Hvala unaprijed.user posted image

(odgovor članu esma)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Dr. Eugen Jonas
12.12.2011 11:34:39   
Bela medvedica
Dogovoreno znaci muckanje na sve strane user posted image hajde odlazi user posted image vec jednom

(odgovor članu esma)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Dr. Eugen Jonas
12.12.2011 18:16:00   
nina26
Esma ja sam jos juce pogledala ovaj sajt, ali ja kad kliknem otvori mi se samo lista ona sa godinama rodjenja i datumima, a nigde ne vidim to za ime, pol itd...?

Sta radim pogresno?

A i mene zanima prosle godine kad sam ostala trudna da li se poklapa. Kako to da odradim?

(odgovor članu Bela medvedica)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Dr. Eugen Jonas
12.12.2011 19:31:09   
esma

IZVORNA PORUKA: nina26

Esma ja sam jos juce pogledala ovaj sajt, ali ja kad kliknem otvori mi se samo lista ona sa godinama rodjenja i datumima, a nigde ne vidim to za ime, pol itd...?

Sta radim pogresno?

A i mene zanima prosle godine kad sam ostala trudna da li se poklapa. Kako to da odradim?

ovdje na ovom linku ima god te nadjes u koju spadas ali za spol i ostalo da vidis moras da ides na astro.comhttp://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=astro.com&source=web&cd=1&sqi=2&ved=0CB8QFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.astro.com%2F&ei=OUjmTvj_F83rOcDV9dAE&usg=AFQjCNG4TBNhishBbzI55JHtkG6R5fOUiAtu nadji ,prijavi se i skuzit ces

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Dr. Eugen Jonas
13.12.2011 16:02:47   
nina26
Ok, a kad se prijavim gde idem posle?

Ovaj link sto si dala ne radi, mogu samo da udjem na astro.com... a na taj sam vec registrovana, i to je po Eugenu, ali za pol deteta sto si pricala to stvarno ne znam..

U svakom slucaju hvala.

< Poruku je uredio nina26 -- 13.12.2011 16:05:08 >

(odgovor članu esma)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Dr. Eugen Jonas
13.12.2011 18:04:11   
esma
kalendar idi na astro.com,kad izadje dole vidis my astro udji na to,kad udjes gore desno ima add a new person tu upisi svoje podatke,kad si gotova ima continue tu klikni,onda ides gore lijevo free horoskop klikni i izace ti dole extended chart selection te onda ides na ono u sredini kad ti izadje special charts te ispod pise please select the type odma od tog desno udji na to i listaj do dole i imas lunar phases fertility te na to klikni i onda jos dole imas di pise start date for charts i tu upisi sta oces npr 1 januar pa ima mjesec koji oces te onda upisi godinu koju oces,ja se nadam da sam ti docarala da se sama isto uvjeris,nije tesko vidjet ces,a svoju fazu nadji na moon phase 1950-2060,listaj do svoje god i vidjet ces di spadas
1977 9 13 9:21.7 New Moon 2 2443399.89
1977 9 20 6:18.9 First Quarter 2 2443406.76
ovako mora da izgleda ,od 13-og do 20-og je trajala

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Dr. Eugen Jonas
13.12.2011 18:06:32   
esma

IZVORNA PORUKA: esma

kalendar idi na astro.com,kad izadje dole vidis my astro udji na to,kad udjes gore desno ima add a new person tu upisi svoje podatke,kad si gotova ima continue tu klikni,onda ides gore lijevo free horoskop klikni i izace ti dole extended chart selection te onda ides na ono u sredini kad ti izadje special charts te ispod pise please select the type odma od tog desno udji na to i listaj do dole i imas lunar phases fertility te na to klikni i onda jos dole imas di pise start date for charts i tu upisi sta oces npr 1 januar pa ima mjesec koji oces te onda upisi godinu koju oces,ja se nadam da sam ti docarala da se sama isto uvjeris,nije tesko vidjet ces,a svoju fazu nadji na moon phase 1950-2060,listaj do svoje god i vidjet ces di spadas
1977 9 13 9:21.7 New Moon 2 2443399.89
1977 9 20 6:18.9 First Quarter 2 2443406.76
ovako mora da izgleda ,od 13-og do 20-og je trajala

spol ima iznad u svakom mjesecu a bude da ga i nema,ima znak cura ,ili musko ,gore je kao mali kruzic

(odgovor članu esma)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Dr. Eugen Jonas
13.12.2011 18:13:56   
madamme
ako sam tacno uradila po ovim uputstvima, meni se ne slaze. ostala sam trudna u aprilu 2004 i rodila sam devojcu, a po eugenu pise decak. i datumi se ne poklapaju bas.

(odgovor članu esma)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Dr. Eugen Jonas
14.12.2011 16:17:39   
nina26
Esma, hvala puno, vala si mi docarala posteno user posted image

Mene je samo bunilo sto sam ja vec na tom sajtu gledala plodne dane, ali nigde nije bilo pola, zato sam imala nedoumice.

Odoh sad da sve to lepo chekiram user posted image

(odgovor članu madamme)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Dr. Eugen Jonas
14.12.2011 16:27:11   
nina26
E pa ovako, meni stoji u aprilu kad sam ostala trudna a ja sam radila VTO i transfer mi je bio 13, plodni dani su mi bili oko 3,4 aprila i bio bi decakuser posted image

A sad mi stoji u decembru da mi je plodni dan 2 dana ciklusa...

Uh a mi nikad ne muckamo za vreme user posted image i to jos drugi dan nema sanseuser posted image

Ali probacu sta da radim

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Dr. Eugen Jonas
15.12.2011 13:36:56   
bibica08
nova sam ovdje pa sam htjela da napisem nesto o ovoj temi malo.inace pokusavam da ostanem u drugom stanju vec 9 mjeseci ali uzalud user posted image ,skoro sam saznala za metodu dr.jonasa.uradila sam kalendar na sajtu astro.com i narucila kalendar kod gosn.Jurica koji sam platila 35eur.ali se uspostavilo da je potpuno isti kao i ovaj koji mozete na sajtu uraditi besplatno.jedino sto vam on kaze kada su dobri dani za zdravu trudnocu,to znaci ako ste vec imali spontani ili drugih komplikacija. sada cekam 31,01 da muckam pa sta bude. i nadam se user posted image , imam samo u januaru i martu dobre dane,a otalo je rizicno u ovoj godiniuser posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Dr. Eugen Jonas
15.12.2011 13:42:01   
MakiJ
Po toktoru ja sam trebala muckati za vreme user posted image ali to nevolim, tako da ja nemogu po doktorovom jer meni vestica nedolazi bas na vremeuser posted image

(odgovor članu bibica08)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Dr. Eugen Jonas
15.12.2011 13:52:54   
hanka
Maki a sto ne probas bas tad msm kad dodje znam nekoliko zena koje su mogle jedino tad da zatrudne i zatrudnele su
Meni se ponovo pada kad i ono skolsko racunanje,morace mm da dodje kuci

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Dr. Eugen Jonas
15.12.2011 13:57:59   
MakiJ
Bas me boleo stomak ovaj mesec tako da nisam, mozda veceras ako uhvatim mm
Moram prvo da se sredim zaraslauser posted image

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Dr. Eugen Jonas
15.12.2011 14:07:46   
hanka
Aparaturu i preparate u ruke i pocni odmah!

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Dr. Eugen Jonas
15.12.2011 14:10:17   
MakiJ
zakasnila sam od 10 do 13 smo trebali a danas 15user posted image
samo da rucak zavrsim i cerupanje pocinjeuser posted image

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.12.2011 12:53:10   
esma

IZVORNA PORUKA: MakiJ

zakasnila sam od 10 do 13 smo trebali a danas 15user posted image
samo da rucak zavrsim i cerupanje pocinjeuser posted image

cerupanje haha dobra siuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.12.2011 12:57:08   
esma

IZVORNA PORUKA: MakiJ

Po toktoru ja sam trebala muckati za vreme user posted image ali to nevolim, tako da ja nemogu po doktorovom jer meni vestica nedolazi bas na vremeuser posted image

ma probaj,citala sam da cure probaju na nacin da se dragi potrudi bez tebe malo pa kad sreca bude htjela van samo nek ostavi u tebe i eto,da je balo degutantno jeste,zato jer nas je stid dragog ali staces ,kazi mu morasss dragi,moras,kad bude vidio plusic sve ce da zaboravi sta je radio,i u kakvim uvjetimauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.12.2011 12:58:05   
esma
user posted image
IZVORNA PORUKA: hanka

Aparaturu i preparate u ruke i pocni odmah!

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here