|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.12.2011 12:59:40   
esma

IZVORNA PORUKA: hanka

Maki a sto ne probas bas tad msm kad dodje znam nekoliko zena koje su mogle jedino tad da zatrudne i zatrudnele su
Meni se ponovo pada kad i ono skolsko racunanje,morace mm da dodje kuci

ako se poklapa sa skolskim odlicno,tad je uspjeh 99%

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.12.2011 13:02:45   
esma

IZVORNA PORUKA: bibica08

nova sam ovdje pa sam htjela da napisem nesto o ovoj temi malo.inace pokusavam da ostanem u drugom stanju vec 9 mjeseci ali uzalud user posted image ,skoro sam saznala za metodu dr.jonasa.uradila sam kalendar na sajtu astro.com i narucila kalendar kod gosn.Jurica koji sam platila 35eur.ali se uspostavilo da je potpuno isti kao i ovaj koji mozete na sajtu uraditi besplatno.jedino sto vam on kaze kada su dobri dani za zdravu trudnocu,to znaci ako ste vec imali spontani ili drugih komplikacija. sada cekam 31,01 da muckam pa sta bude. i nadam se user posted image , imam samo u januaru i martu dobre dane,a otalo je rizicno u ovoj godiniuser posted image
nisam znala da on salje kalendar da vidis i rizik,kontala sam da skine ovaj sto mozemo i same pa mi to bilo nesto sumljivo,kontam ne kosta puno pa je varka

(odgovor članu bibica08)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.12.2011 17:31:10   
bibica08
Posto sam ja imala 3 sp.pobacaja bas me zanimalo sta ce on da kaze,ti dobri dani obecavaju zdravo dijete i trudnocu bez komplikacija,a ostali nose rizik u mom slucaju.Dosta sam citala o dr.Jonasu i njegovoj metodi i zenama koje su imale sp.pobacaje,a kasnije rodile zdravu djecu.Tako da cu pokusati,nista ne gubim.

(odgovor članu esma)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.12.2011 17:49:22   
esma

IZVORNA PORUKA: bibica08

Posto sam ja imala 3 sp.pobacaja bas me zanimalo sta ce on da kaze,ti dobri dani obecavaju zdravo dijete i trudnocu bez komplikacija,a ostali nose rizik u mom slucaju.Dosta sam citala o dr.Jonasu i njegovoj metodi i zenama koje su imale sp.pobacaje,a kasnije rodile zdravu djecu.Tako da cu pokusati,nista ne gubim.

znaci kalendar ti je pogodio unazad kad gledas,zao mi je sto si imala te traume,drugi put ce biti bolje...btw on naravno okrece ljude prema prirodi,koju smo odavno zaboravili,i sama sam naravno otkad imam problema sa zacecem okrenula se medicini,zao mi je sto sam im ikad povjerovala,jer danas vidim da sam samo vrijeme izgubila sa njima,da sam im samo brojka.zalosno kroz sta zene sve prolaze,prije nije bilo puno toga sto danas namecu zeni,od prvog dana kad ih se trazi pomoc od tog dana samo truju zene,ubili su me hormoni u par navrata,neznam kako nekom pada to meni je jako lose svaki put sjelo,to je dokaz da je trovanje zivo,ali ajd covjek sto vise prodje vise je pametniji,valda tako ispadne na kraju,zelim ti da uspijes sto prije i da napokon malu bebu zagrlis te ju u prekrasnog covjeka pretvoris,biljeznicu ces praznu dobiti pa u nju upisi sve najbolje,u prevodu da me svatis prekrsnu stabilnu osobu odgojis i kojom ces da se ponosisuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bibica08)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Dr. Eugen Jonas
21.12.2011 0:58:53   
Bela medvedica
Caos Esma ja sam danas bila kod doktorke, kaze plodni dani petak subota poklapa se sa cika Eugenom moracu da muckam i to dobro. pa da vidimo hoce li biti user posted image i da ugledam moju user posted image uz Bozju pomoc!!!

(odgovor članu esma)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Dr. Eugen Jonas
23.12.2011 19:34:44   
Bela medvedica
Samo da ti javim da po cika Eugenu sutra posle 19 h treba muckati, ja muckam od sinoc pa valjda cemo smuckati jednog  zdravog beberona, pozzzz Esmauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu esma)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Dr. Eugen Jonas
23.12.2011 21:08:15   
maca821
Mi probali prošli mesec i ništa, mada ne treba baš verovati u to, ovo mu više dođe kao vid zabave. Inače nije mi se poklopio sa prirodnom O.

(odgovor članu Bela medvedica)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Dr. Eugen Jonas
23.12.2011 21:10:12   
soni
meni nista pogodio nije user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Dr. Eugen Jonas
23.12.2011 21:14:23   
maca821
Ma zato kažem...

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Dr. Eugen Jonas
24.12.2011 16:17:52   
Bela medvedica
E meni se poklopilo ovaj mesec i sa mojom O moracu dobo da muckam da iskoristim sva predvidjanja ali i da se malko opustim, da malo muckamo rastereceno!!!

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Dr. Eugen Jonas
26.12.2011 13:49:31   
bibica08
docekela sam napokon i moje user posted image ,trudna sam 4 nedelje. Mada mi nije pogodilo po dr. jonasu ali kako god srecna sam. Samo da bude sve ok sa trudnocom ovaj put.

(odgovor članu Bela medvedica)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Dr. Eugen Jonas
26.12.2011 14:58:39   
Bela medvedica
Divno bibice bezi u prvo tromesecje i vuci nas jako, mi smo bas muckali pa valjda ce biti dace Boguser posted imageuser posted image user posted image

(odgovor članu bibica08)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Dr. Eugen Jonas
19.1.2012 14:09:21   
esma
cestitam bibica ,svaka cast,sad samo opusteno,i uzivaj u trudnoci....

(odgovor članu bibica08)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Dr. Eugen Jonas
17.2.2012 18:19:55   
Maki353
Zdravo nova sam na forumu i zanima me da li je pouzdanata metoda Eugen Jonasa jer ja i MM pokusavamo vec skoro 5 meseci i nista.Izracunala sam i ovog meseca su mi plodni od 25.02. do 28.02.E sad jos me zanima da li ako imam ciljane odnose samo 25.02.da li ima sanse da i tada zatrudnim?Hvala unapred.

(odgovor članu esma)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Dr. Eugen Jonas
13.5.2012 0:52:31   
World
samo da ostane zabiljezeno... user posted image
upalilo je kad su se obe O poklopile... e sad, slucajno ili ne, ko ce znati...

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Maki353)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.5.2012 21:39:04   
Jole84
Pa da probam i toga džonasa,ništa me ne košta user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.5.2012 22:01:58   
micaubica
jole mislim da cu i ja da ti se pridruzim!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Dr. Eugen Jonas
16.5.2012 23:49:26   
Jole84
Jaoooj za mene je ovo viša matematika,slabo znam engleski,plavuša user posted image
dobila sam neku tabelu al ne razumem kud je tu moja O user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu micaubica)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Dr. Eugen Jonas
17.5.2012 10:23:25   
nata11
Jole trebalo bi da su ovi dani gde je crveni oblacic iznad tacke. A sta mu znaci ova druga zuta tacka bas i ja kontam ali...user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Dr. Eugen Jonas
17.5.2012 12:34:16   
Jole84
Nato a kakve veze ima rođendan sa izračunavanjem O,ili je trebalo da napišem dan početka ciklusa user posted image
ništa mi se ne uklapa user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Dr. Eugen Jonas
17.5.2012 17:41:09   
xoxo
Na kom sajtu ste racunale te dane ja na koji god da udjem nemoze da ucita ili izbacuje gresku?user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Dr. Eugen Jonas
17.5.2012 19:17:41   
nata11
Jole upisujes datum rodjenja, mesto rodjenja jer navodno zena moze da ostane trudna kada je mesec u fazi u kojoj je bio kada se je ona rodila user posted image sto ce ti program i izracunati. ZNAMMM smesno ali sve probam pa sta pomogne. Ja sam moju odstampala danas ali nisam stigla da je pregledam, cim je prelistam i skapiram jos nesto javljam ti. xoxo imas na 2 strani uputstvo.

(odgovor članu xoxo)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Dr. Eugen Jonas
17.5.2012 19:34:52   
Sashica82
Drage trudilice,

Ja sam mama 7-mesečnog dečaka, i kako nam zatrudnjivanje nije odmah išlo od ruke, i ja sam malo čačkala po sajtovima koji se tiču astrologije. Elem, ja sam U DAN ostala u drugom stanju po tabeli od dr Jonasa. Naravno, ono što je bitno je da se ovulacija poklopi sa danima koji su u tabeli navedeni kao plodni. I pol koji je tabela predviđala je bio tačan!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Dr. Eugen Jonas
17.5.2012 19:35:55   
nina26
sad sam bas opet isla na sajt posle sto godina...
Ovulaciju nisam htela ni da gledam da li se poklopilo jer sam radila VTO, ali za taj mesec kad mi je readjen transfer stoji da ce biti devojcica, i dr mi je rekao da je najverovatnije devojcicauser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Dr. Eugen Jonas
17.5.2012 19:42:02   
nata11
Sada sam pogledala i meni se O i datum iz tabele poklapaju sad slucajnost ili ne.. Sashice ova tabela nije izbacila tu mogucnost da pise pol ali ne biram user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here