|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vestacka oplodnja
22.6.2009 9:23:59   
Tara
JACO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Vestacka oplodnja
22.6.2009 11:22:27   
Jacaca
Drage moje ja sam juce bila na fertilizaciji- punkciji izvadili su mi 19 lepih jajnih celija, lepo su me uspavali, bilo je fenomenalno! Mene je neki smeh uhvatio sve sam ih tamo zabavljala, a kada sam se probudila nonstop sam im pricala da mi je jako lepo. Dr je rekla da ce me jako boleti posto je bilo toliko jc, pa su se jajnici namucili da pijem na 4 sata brufen od 600mg, ali ljudi mene nista nije bolelo jos sam isla kod sestre u drugi grad. Da nije bilo braunile, mogla bih da kazem da mi je bio divan dan. Sada ih oplodjavaju, pa cu utorak saznati da li su se oplodili i da li je sve dobro, tada ce mi raditi i transfer, ako je ok.

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Vestacka oplodnja
22.6.2009 11:41:22   
dacica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bice to super....osecam......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image [sm=bravo.gifpozdrav i drzi se....

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Vestacka oplodnja
22.6.2009 12:03:47   
dunja RR
Jaco user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Vestacka oplodnja
22.6.2009 12:32:35   
vodolija 82
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Vestacka oplodnja
22.6.2009 16:46:15   
visibaba
user posted image user posted image user posted image Jacouser posted image user posted image user posted image Jacouser posted image user posted image user posted image Jaco
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Vestacka oplodnja
22.6.2009 16:53:10   
Sneža
Jaco,još jednom ti čestitam na broju folikula,ma devojčica ti nije ravnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu visibaba)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Vestacka oplodnja
22.6.2009 17:02:58   
izabella
Jaco ja bih bila zadovoljna kad bi imala samo pola od toga. Sta si primala od terapije i kako. Mozda si vec napred pisala o tome ali ja nisam videla pa te molim ako mozes da mi ponovis. Hvala ti unapred. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Vestacka oplodnja
22.6.2009 22:00:55   
marijaci
o jacaca.....predivno......
o pisi pisi pisi....
mi idemo u cetvrtak u leskovac.....ali ako nas tamo ne prime u skorije vreme vec sam zvala ivanovice
rekli su mi da se javim na prvi dan menstruacije u septembru...
o zato pisi pisi.....
kojom metodom vestacke oplodnje ?

(odgovor članu izabella)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Vestacka oplodnja
22.6.2009 22:04:38   
mihi
Jaca biće user posted image iuser posted image iuser posted image . Dosta troje a mogu i blizanci. Drži se i da nam uskoro javiš najlepše vesti.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Vestacka oplodnja
22.6.2009 22:25:21   
dunja RR
vodolijiceuser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Vestacka oplodnja
22.6.2009 22:31:48   
vodolija 82
ej draga,kako siuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Vestacka oplodnja
22.6.2009 22:32:53   
dunja RR
dobro sam , sada dosla sa posla, sta mi ti radis?

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Vestacka oplodnja
22.6.2009 23:15:29   
marijaci
o pa zenske vi se bas druzite........

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Vestacka oplodnja
22.6.2009 23:20:45   
vodolija 82
naravnouser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu marijaci)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Vestacka oplodnja
22.6.2009 23:22:21   
Verus
vodolicijeuser posted image sta ima novo kod tebe?  Kada opet pocinjes proces? Uf mozda sam negde i citala al se zbrkam...

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Vestacka oplodnja
22.6.2009 23:25:07   
vodolija 82
ej dragauser posted image sutra idem na uz,da doca vidi kakvi su mi jajnici i materica,posle ove ne uspele,pa da kaze kad krecem u novu pobjedu,po mojoj procjeni,trbalo bi u septembru,no znacu sutra.

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 0:42:39   
Jacaca
Draga moja ja ti se divim, ovo nije lako, svaka cast. Sutra imam transfer ako su preziveliuser posted image  bas se nesto bojim em, zato sto me i bez pipanja sve vec boli a o kateteru da ne govorim.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 0:45:03   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: izabella

Jaco ja bih bila zadovoljna kad bi imala samo pola od toga. Sta si primala od terapije i kako. Mozda si vec napred pisala o tome ali ja nisam videla pa te molim ako mozes da mi ponovis. Hvala ti unapred. 


Gonal prva tri dana po tri a posle toga po cetiri ukupno 41 komad, ali zena koja je lezala sa mnom isto primila a od 5 folikula tri praznauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu izabella)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 0:46:06   
Jacaca
Ps sve vreme suprefact prvo 0,5 posle 0,2

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 7:35:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jacaca



Gonal prva tri dana po tri a posle toga po cetiri ukupno 41 komad, ali zena koja je lezala sa mnom isto primila a od 5 folikula tri praznauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A ti imaš 19 folikula, tako da... ti imaš mnogo veće šanse od te žene. Nemoj se prediti draga ni sa kim. user posted image

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 371
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 8:27:37   
barbara
jacaco kako se zove ta klinika u moskvi,je li to privatna!moze li se dobiti broj tel,e-mail bilo sta!da dam sestri da se cuje sa njima!unapred hvalauser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 11:23:55   
Jacaca
Cucu se sutra sa njom pa cu ti dati telefon, danas nisam bas u tom fazonu, punim besiku pa u 14 i 30h imam transfer.

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 11:25:22   
Anoniman
Sve mi zaigralo u stomaku kada sam videla da pišeš. Mislila sam gotovo! user posted image

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 374
   RE: Vestacka oplodnja
23.6.2009 11:56:37   
Jeca*
Isto....
hajde navijamo za tebe user posted image  i držimo fige!!!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PITAJTE DOKTORA NA RINGERAJI
Dr Jelena Todorović, stručnjak u oblasti interne medicine, izaćiće u susret svim Ringerajinim korisnicima koji imaju nek...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here