|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hemel proizvodi
11.1.2011 11:07:42   
*Alexx*
Koristite li ih? Šta ste probale? Kakva su iskustva?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Hemel proizvodi
11.1.2011 11:14:19   
Jeca*
probala kremu za kozu, kremu za pete, tecni sapun za ruke i sve je odlicno.
Stalno se "nakanjujem" da kupim svasta nesto od Hemela, ali nikako da otkrijem gde mogu u bg-u. Jel zna neko?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Hemel proizvodi
11.1.2011 11:42:25   
Ana RR
Pre nekoliko godina je mama moje kume radila sa Hemelom, i svojoj drugarici proda kremu za kožu. Posle nekog vremena dođe kod nje ta drugarica i oduševljeno joj pokazuje ruke na kojima više nema onih staračkih pega, ruke nežne i glatke kao kod devojčice. Mama moje kume je gleda, gleda, i kaže, pa ti si kupila kremu za kožu (nameštaj) a ne za ruke user posted image user posted image kako god, ženi je pomoglo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Hemel proizvodi
11.1.2011 11:52:49   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pre nekoliko godina je mama moje kume radila sa Hemelom, i svojoj drugarici proda kremu za kožu. Posle nekog vremena dođe kod nje ta drugarica i oduševljeno joj pokazuje ruke na kojima više nema onih staračkih pega, ruke nežne i glatke kao kod devojčice. Mama moje kume je gleda, gleda, i kaže, pa ti si kupila kremu za kožu (nameštaj) a ne za ruke user posted image user posted image kako god, ženi je pomoglo user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
znam da sam off ali moram...moja mama je jednom namazala usne kremom protiv kurijih ociju. bilo je isto pakovanje kao grozdzana mast user posted image user posted image user posted image user posted image par sati je imala usne kao karleusa user posted image user posted image user posted image user posted image
a na kremi za kurije oci pise da se ne dira prstima kad se nanosi jer je veoma agresivna


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Hemel proizvodi
11.1.2011 11:53:51   
Pretty78
ja nisam do sada koristila....jer imas negde link da vidim kakvi su proizvodi u pitanju?

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Hemel proizvodi
11.1.2011 11:54:57   
lenaa
*** jel to ovo ?
Obrisan link

< Poruku je uredio Lu RR -- 13.1.2011 9:52:40 >

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Hemel proizvodi
11.1.2011 11:56:13   
minnica
Ja koristim njihovu kremu za pete i to: za pete, laktove, usne, čak i opekotine i obožavam je. Imamo i za kožu. Uzimala sam i šampone neke, ali ne pene, pa mi je nezgodno da ih raznesem po kosi. Drugarica mi kaže da im je šminka odlična. Inače, njihovi proizvodi mogu se kupiti ***
Obrisan link

< Poruku je uredio Lu RR -- 13.1.2011 9:53:06 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Hemel proizvodi
11.1.2011 11:57:05   
*Alexx*
Nemojte postavljati linkove, molim vas - dovoljno je ukucati Hemel u Google, i izbacice vam. user posted image

< Poruku je uredio Alexx RR -- 11.1.2011 11:58:05 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Hemel proizvodi
11.1.2011 11:57:10   
minnica
IZVORNA PORUKA: lenaa

*** jel to ovo ?


To je to.
Obrisan link

< Poruku je uredio Lu RR -- 13.1.2011 9:53:34 >

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Hemel proizvodi
11.1.2011 11:59:20   
lenaa
Hvala Minnica, ja morala da pitam dal su to ti proizvodi jer ne znam da li ima ovde .

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Hemel proizvodi
11.1.2011 12:00:13   
SUPER MAMA
Ja vec dugo dugo vreme koristi ovo ulje za masazu odlicno je.
Tako me opusti i lepo spavam.
user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Hemel proizvodi
11.1.2011 12:00:50   
*Alexx*
A gde kupujete? Ima li prodavnica u Beogradu?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Hemel proizvodi
11.1.2011 12:01:26   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Nemojte postavljati linkove, molim vas - dovoljno je ukucati Hemel u Google, i izbacice vam. user posted image


jes vala....ziveo google


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Hemel proizvodi
11.1.2011 12:05:12   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

A gde kupujete? Ima li prodavnica u Beogradu?

Meni mama donosi iz Makedonijeuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Hemel proizvodi
11.1.2011 12:06:44   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

A gde kupujete? Ima li prodavnica u Beogradu?


Bila je njihova radnja u piramidi, ne znam tačno gde, nisam ja kupovala ali sećam se da mi je drugarica pričala. Nemam pojma da li još uvek postoji.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Hemel proizvodi
11.1.2011 12:09:19   
lenaa
Alexx ima na ovom linku sto je Minnica postavila gde su njihove prodavnice. Izgleda da nema u Beograduuser posted image

< Poruku je uredio lenaa -- 11.1.2011 12:11:26 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Hemel proizvodi
11.1.2011 12:13:32   
Anoniman
Koristim Hemel godinama - kremu za lice (kupiš pa zaboraviš , ja lično nanosim na lice mrvu veličine pirinča , dovoljna je) , meni je trajala skoro 8 meseci , krema za pete , krema za kožu (obuća , nameštaj , jakne) , šampon za kosu , ulje protiv celulita , ma mnogo toga sam probala od njih i meni su oni extra . Kunem se u njihovu kremu za pete , ona mi je melem za sve , opekotine , osip , crvenilo , a znam nekog ko je koristi i za hemoroide i kaže da čak i za to pomaže .

Da , zaboravih - ovde u NS ih ima u apotekama .

< Poruku je uredio BubaMira -- 11.1.2011 12:14:22 >

(odgovor članu Pretty78)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Hemel proizvodi
11.1.2011 13:58:48   
minnica
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Nemojte postavljati linkove, molim vas - dovoljno je ukucati Hemel u Google, i izbacice vam. user posted image


Izvinjavam se. Postavila sam link jer ima spisak prodajnih mesta, a neko je pitao gde ima da se kupi. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Hemel proizvodi
11.1.2011 14:17:00   
lanajelena
 Ja sam koristila za koznu jaknu neku kremu i bila je fantasticna nadam se da je to Hemel user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Hemel proizvodi
11.1.2011 15:27:34   
bucika_bg
Odlicni su. Krema za pete KREMA ZA SVE user posted image
Imate ih u piramidi na NBG, ali ona stara zgradica,tacnije stara piramida, i mislim da su ovih dana otvorili u Narodnog fronta, na pocetku kod Zelenjaka,...
Sta god kupili od njih necete se pokajati user posted image


_____________________________

Moj sin-moja radost !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Hemel proizvodi
13.1.2011 10:42:20   
Jeca*
upravo dolazim iz Hemela! Naslaaaaaa sam ih user posted image
kraljice natalije 1
kupila sam kremu za odrzavanje kozne obuce user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu bucika_bg)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Hemel proizvodi
15.1.2011 16:17:33   
LillyT
Hm, gledam sada njihov sajt, cena kreme 17565 din user posted image user posted image
Da li je stvrano tako dobra user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Hemel proizvodi
30.6.2011 11:00:30   
Irence
Zene,ja sam sa kremom za pete sinu skinula ekcem kada je bio beba.Probali smo svasta nesto za ekceme i nije mu pomoglo samo Hemel.Ako neko bude probao nemojte se uplasiti jer kada se namaze to mesto bude crveno pa posle nekog vremena prodje.Sin od moje zaove ima uzasne ekceme vodili su ga na sto mesta ali kada je neko tvrdoglav nemozes ga ubediti.Tvrdoglava!!!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Hemel proizvodi
30.6.2011 20:34:16   
Verus
Super je krema, meni je mama uzela Hemel kremu za kozu.  Moj tata (jer i oni imaju istu) uzeo jedan dan tu kremu, koja je stajala u fioci i nije dobro video bez naocara, i pise za sve tipove koze.  I on sa tim namaze rukeuser posted image   a ona, naravno za kozne jakne, i druge "kozne" proizvode.  Naravno, ne ode od ljudske koze. Al nije mu nista bilo, samo se malo naljutio na mamuuser posted image

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Hemel proizvodi
30.6.2011 21:50:10   
bokicans
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pre nekoliko godina je mama moje kume radila sa Hemelom, i svojoj drugarici proda kremu za kožu. Posle nekog vremena dođe kod nje ta drugarica i oduševljeno joj pokazuje ruke na kojima više nema onih staračkih pega, ruke nežne i glatke kao kod devojčice. Mama moje kume je gleda, gleda, i kaže, pa ti si kupila kremu za kožu (nameštaj) a ne za ruke user posted image user posted image kako god, ženi je pomoglo user posted image


A hahahahha,ovo sam i ja uradila,mama kupila i kaze za kožu,a ja u pubertetu samo da  se nečim mazem,.Ali koza mi je bila prva ligauser posted image

< Poruku je uredio bokicans -- 30.6.2011 21:51:49 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here