|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kolut vs mišići
23.5.2010 23:37:28   
marince1
IZVORNA PORUKA: Tashke

Nedjo, pitaću mamu gde je kupila Lukin prsluk, mada... koliko ja nju poznajem, garant je u Merkatoru u prodavnici. user posted image

Marince, Luku sam u kolutu ubacila u more sa godinu dana, a pre tiga smo kolut isprobali u montažnom bazenu kod mojih roditelja. Znači oko prvog rođendana, šta ću kad je rođen na leto.
U mali bazen možeš da ubaciš dete čim bude toplo, samo ga ne ostavljaj samog ni na sec, prevrnu se kao jedan-dva... Oprez: Deca u kadi i bazeničiću KLIK


Hvala user posted image
imamo mi kuci onaj zidani pa cu tu da probam malo user posted image
On ce imati 10 meseci kad odemo na more


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kolut vs mišići
8.6.2010 12:51:04   
Anoniman
Naručili smo prsluk preko neta, jako mi se dopada, a i Neša ga voli, ne greje ga, i ne smeta mu, iako je glomazan. Ima deo koji čuva glavu, da ne može nikako da potone, ima one fluoroscentne trake, pištaljku koja je zakačena za prsluk i deo koji se provlači između nogu. Deluje mi stopostotno siguran, iako je čamac poprilično dubok i siguran, i ne verujem da bi moglo nešto da mu se desi, ja sam paničarka i nema ulaska u čamac bez prslukauser posted image

Ne vidi se baš najbolje, al evo kako otprilike izgleda
user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kolut vs mišići
8.6.2010 12:56:02   
Anoniman
user posted image

Naš nije tako ozbiljan.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kolut vs mišići
8.6.2010 12:56:56   
Anoniman
ih, o cemu sve covek mora da razmislja sa detetom na moru?! ku kuuuu... ali mi kolut deluje super... ionako ne bih dete sa jedva godinu dana pustila samu... pa valjd nisam toliko luda?!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kolut vs mišići
8.6.2010 12:59:55   
Anoniman
hahahhahahaha, nećeš skoro dete pustiti samo. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kolut vs mišići
8.6.2010 13:01:43   
Anoniman
Iskreno, da sam ja birala, ne bih ni naišla na taj, ali se deda pozabavio time i našao ovaj. Znaš da sam ja baš paničar, a i Neša mi je baš mali, i užasno nemiran, pa mi je ovo leglo kao budali šamar...
Išli smo na probnu vožnju, i čovek bi rekao da ću moći da budem opuštena pored takve zaštite za dete, ali neeeeeee, ja sam sat vremena cupkala i histerisala po onom čamcu, kao da se vozim u orahovoj ljusci po nekim brzacima, užasna sam postala, ne znam više kako da se izborim sa timuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kolut vs mišići
13.8.2010 13:42:06   
marince1
Zdravo drustvo,ja se polako spremam za more,pa imam jedno pitanje,jel ste koristili za vase bebce onaj kolut sto ima ''gace'',kao dubak,to sam cak negde nasla da se zove vodeni dubak?

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kolut vs mišići
13.8.2010 13:59:01   
Jeca*
da, prosle godine. Ali sam stalno imala osecaj da ga time grebem kad ga ubacujem o kolut. Ali drugacije i ne moze mala beba ili to ili ruke ili camcic

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kolut vs mišići
13.8.2010 14:03:54   
marince1
Jecoooo znala sa da ce sti da se juvis.Kad god ja imam neku nedoumicu ti si tu user posted image
Neko mi rece sad da ga ne smem u more jer je mali user posted image
Glupost,jel da?


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kolut vs mišići
13.8.2010 14:06:30   
Jeca*
naravno da je glupost user posted image
idu i manje bebe u more! Neke se rode u vodi...
Elem, kupi da imaš. Pogotovo ok što je tvoja beba dovoljno velika pa sedi. Kupi onu gumu sa krovićem, ta je super za bebe. Ima to za noge, ima krović...imaš takve i kod kineza, mislim, vršiće ti posao, pogotovo što beba neće toliko vremena provoditi u tome. Elem, videćeš, verujem da će ti biti najprijatnije da je uzmeš u naručje i sa njom tj njim polako udjes u vodu, malo gore dole se buckate, vrtite u krug (kad se oslobodi i navikne na vodu) i milina...ja sam to mnogo volela prosle godine user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kolut vs mišići
13.8.2010 14:10:26   
marince1
joooooooooooooooo jedva cekam!!!!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kolut vs mišići
13.8.2010 14:10:41   
Jele
Mi smo juču u Tempu uzeli taj neki kolut sa rupama za noge. Tamo je neko sniženje, bio je 145 dinara, pa ko veli, probaću. Kupili smo mu i mali dušekić, hi, hi, bio je nešto smešno jeftin, makar da na njemu sedi na plaži. A lopte za naduvavanje 35 dinara, e uzeću par komada čisto da ima za dvorište da ih šutira.  

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kolut vs mišići
13.8.2010 14:11:37   
Jeca*
obavezno mali čamac. Napunite ga vodom ispod suncobrana. Ma Luka nije izlazio iz njega. A izadjemo iz vode on guzu u čamac, koficu, lopatice i udri user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kolut vs mišići
13.8.2010 14:13:04   
Jeca*
evo mi jedne od omiljenih

user posted image

user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kolut vs mišići
13.8.2010 14:15:36   
marince1
Imamo camac,kupali smo ga kuci u njemu user posted image
Tacnije on okupa sve nas i iskida se od smeha user posted image
Btw,slika je prelepa1
Uzgred,dobro ste mi rekle za tempo,skoro se kod nas otvorio,sad cu da teram mm da idemo user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kolut vs mišići
13.8.2010 18:03:12   
Anoniman
Sve se slažem, sem onog koluta sa krovom, meni je to bzvz, ali stvar je ukusa.
Samo jednu stvar bih dodala, ima dve vrste kolutova sa "gaćama". Jedni (po meni bolji i bezbedniji) su oni koji imaju baš gaće, znači, sve zatvoreno i samo dve rupe za noge. Drugi su oni koji na kolut imaju pričvršćene trake, kao X... to mi se ne sviđa... imam utisak da beba može da ispadne.

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kolut vs mišići
26.8.2010 13:19:32   
Jele
Izvor: Bebac.com

Saspiska opasnih proizvoda za decu. Na spisku se nalazi ovaj šlauf na naduvavanje:

user posted image

Datum objavljivanja:20.08.2010. No.Ref.:1230/10 Zemlja koja obaveštava:Francuska Kategorija:Oprema za vodu Naziv proizvoda:Šlauf na naduvavanje Originalni naziv: Inflatable swim ring Proizvođač:Bestway Tip/broj modela:Code: 8-3824. 24 inches – 61 cm. Zemlja proizvodnje:Kina Izvor:Rapex Opis:Gumeni dečji šlauf na naduvavanje.



Opasnost: Hemijska opasnost
Opis opasnosti:Postoji hemijska opasnost jer ventil sadrži 37 %, a šlauf 26 % bis (2-etilheksil) ftalata (DEHP).

Prema REACH regulativi ftalati DEHP, DBP i BBP su zabranjeni u svim igračkama, dok su ftalati DINP, DIDP i DNOP zabranjeni ukoliko dete može da stavi igračku u usta. Preduzete mere u zemlji koja obaveštava:Dobrovoljno povučeno sa tržišta.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kolut vs mišići
1.6.2012 22:27:05   
hoodi
cao,
ponovo je sezona, otvaram temu :)

samo da vam javim da sam konacno nasla Swim trainer u Srbiji. Prezadovoljni smo, probali smo samo u bazenu i jedva cekamo more. Alek moze opusteno da pliva sam i brcka nogiama i rukicama, a naravno moramo da smo pored nejga za svaki slucaj da se ne prevrne, ali ne moram non stop da ga drzim, jer je potpuno zxasticen i siguran! Do sada smo sve probali i misice i kolut sa "gacicama", shlauf nismo jer je jos mali pa bi ispao, a ovo pokusavam da nadjem vec godinu dana otkako sam videla ovde na forumu, a onda mi je i brat rekao da sve bebe na bazenima u Sloveniji plivaju jos od 3. meseca u tome i da je to apsolutno neophodno, ne mogu da verujem da ga nije bilo do sada kod nas. Mi smo bas zaljubljenici u vodu, on se cak rodio u kadi :) i redovno idemo na plivanje sa njim, ali sada konacno mozemo da stvarno uzivamo!
Mi smo ga kupili preko sajte http://www.swimtrainer.rs/ ali videla sam da ima i u Enci Menci. Jel jos neko probao? Kako vam se cini?
Sto se mene tice, svaka preporuka!
pozzzz

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kolut vs mišići
1.6.2012 22:48:42   
nenja22
ovo izgleda skroz ok, ališta je sa onom nekom preporukom, negde sma to čula, da je najbolje da dete proplivava sa što manje tih nekih pomagala, eventualno ona daska za koju se hvata?

pitam ovo, radoznalosti radi, da li je neko to još čuo, ili sam ja to nešto umislila?
mada verujem da ćemo svakako uzeti nešto, a onda mi se ova varijanta čini i najboljom možda

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu hoodi)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kolut vs mišići
2.6.2012 0:10:41   
Sanchy
Nenja nisi umislila ali tu taktiku da kazem ili metod koriste uglavnom primorci user posted image ,moj tata je primorac tako da mi nismo koristili nista i vrlo rano smo proplivali oboje...to je kod njih tako..prvo nauci da plivas pa onda da hodasuser posted image ,salim se ja malo ali rano smo proplivali bas,bas...

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kolut vs mišići
2.6.2012 0:49:30   
nenja22
pa da, verujem da je u tome jako bitno da onaj koji sa detetom tako "proplivava" bude u vodi i više nego siguran, a primorci to svakako jesu...
a mm i ja nismo, ali kosta jeste primorac, možda će on nas bez kotura i mišića da vodi user posted image

šta ga znam, mislim da će svakako letos neka kombinacija biti...ja sam stvarno jako opuštena u vodi, mm možda za nijansu manje, ali i on isto, ali sigurno će nam ovako nešto dobro doći kad hoćemo svo troje da se opustimo u dubini recimo, a svakako će ići i bez ičega u vodu...

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kolut vs mišići
6.6.2012 0:21:13   
hoodi
Pa sigurno je najbolje da propliva kada sepotpuno opusti u vodi, bez ikakvih pomagala, al blago vama primorcima kad vam se moze :-)
Mada veca deca sigurno nece dugo da izdrze u ovakvom pojasu,tj. Ni u jednom,ne znam nismo dotle stigli :-) mi smo jos nepune dve pa nam je ok, mada mi se cini ovaj crveni da je bolji za manje bebe, tj. lakse. Jel neko probao druge boje?

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kolut vs mišići
18.6.2012 11:25:07   
poofy
user posted image
Super prica!
Slazem se sa stavom oko proizvoda, preko prijatelja sam i sama dosla do informacije o pojasu za plivanje. Inostranstvo je uveliko snabdeveno pojasevima, konkretno Swim trainer pojasevima, namacki kvalitet se izborio za odlican plasman i ubedljivu dominaciju nad ostalim, slicne vrste, pomagalima za plivanje. Mi kao zemlja malo kasnimo sa promocijom istog, ali, na kraju, bitno je da je pojas konacno dostupan i nasoj deci! Nadam se da ce i svest roditelja (kao i standard nasih ljudi), da se probudi (poveca), i da svojoj deci ponude najbolje! Tragajuci za sto dostupnijim informacijama, nasla sam fejsbuk stranu - swimtrainer srbija, http://www.facebook.com/swimtrainer.rs, imaju simpaticne linkove koji upucuju na zastupljenost pojaseva u citavom svetu, rec roditelja je, po meni, uvek presudna, a isti su se oglasavali video zapisima sa svojim bebama, kako preko kucnih kada, bazena, tako i na otvorenom - na moru, uzivanje je potpuno! :)
Ovaj video zapis me kupio, govori vise od reci :))) http://www.youtube.com/watch?v=3uYjcNCEa0c&feature=related

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kolut vs mišići
13.6.2013 9:07:43   
minnica
Mi smo probali sa gumom prve godine kad je M išla na reku i more. Imala je godinu dana. Kupili smo onu što ima kao gaće u koje uđe dete, tj. sa otvorima za noge. Nije joj se sviđala jer je bila polovinom tela van vode. Više je volela da je držimo tako u plićaku bez ičega. Naredne godine smo probali sa mišićima i to joj je ok, super pliva i ne boji se.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu poofy)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kolut vs mišići
13.6.2013 9:10:01   
lanajelena
moji imaju sve rekvizite za vodu,misice,slauf,camce i juce im je mm uzeo i prsluke,javim posle mora sta nam je bilo najefikasnije user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here