|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
13.12.2010 17:49:20   
Daca88
Čitam da nemaš BEBIBION,nama je on od svega nabrojanog najviše pomogao...
Prodaje se u kutiji(tako je skuplje),ali možeš tražiti i nekoliko kesica jer otvaraju kutiju pa prodaju i na komad.
Ima dobre probiotske bakterije,ukus vanile i bebe ga rado piju,a kesica se rastvara u 50 ml prokuvane vode.
Ukucaj u google bebibion,uglavnom su iskustva pozitivna,ako lepo prihvati i htela piti,grčevi se brzo mogu eliminisati.
Nama su grčevi krenuli tek od drugog meseca,pio je svako veče po kesicu nekih 10 dana,i mi više nismo imali problemas kasnije,a noći je poroplakao i vrištio i budio se iz sna koliko ga je bolelo,i koristili smo i plantex i bibilibi,i hipp komorač,i zrno kima kuvano u vodi,i kamilicu,i espumisan i sve je bilo veliko ništa,nama je samo taj bebibion rešio problem.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
13.12.2010 17:53:11   
Snelle
I moja preporuka je termofor - duže drži toplotu stomačića! I probaj da je stavljaš na sebe, da spava na tebi okrenuta stomačićem.
U Beogradu u samo jednoj apoteci može da se nadje čaj, čini mi se da se zove Senjački, u koji se moja komšinica klela! Ja sam ga kupila, ali nama tada već više nije bio potreban. Koliko sam ja videla to je kombinacija kima i kamilice, ništa više.


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
13.12.2010 17:59:06   
Anoniman
Noćašnja noć je bila najgora ... Grejali smo peglom pelene pa na trbu , ležala na mom stomaku , na stomaku mm , nosali je na smenu , hranili kako treba , opet trba na trbu , opet grejanje , sve što ste mi napisale sam uradila , termofor kupio muž evo čekam da donese ...

Meni se od naprezanja otvorila rana od CR na jednom mestu i malo curka (juče skinuli konac) ... Danas bila ponovo u Betaniji na previjanju ... Prolupaću user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 728
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
13.12.2010 19:35:29   
zoća
bravo Snele senjački čaj su pila moja deca i nisu imali problem sa grčićima

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
13.12.2010 21:54:16   
Iwana87
bubo nemoj da ti pada na pamet da se zezas sa sobom.gledaj dete ali gledaj i sebe,ako ti padnes sta onda.pazi na ranu dok ne sraste skroz,ima ko da ti pomogne.i kazem ti probajte ako bude opet isto na smenu inace cete svi od jednom da se iscrpete

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.12.2010 8:59:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Noćašnja noć je bila najgora ... Grejali smo peglom pelene pa na trbu , ležala na mom stomaku , na stomaku mm , nosali je na smenu , hranili kako treba , opet trba na trbu , opet grejanje , sve što ste mi napisale sam uradila , termofor kupio muž evo čekam da donese ...

Meni se od naprezanja otvorila rana od CR na jednom mestu i malo curka (juče skinuli konac) ... Danas bila ponovo u Betaniji na previjanju ... Prolupaću user posted image


user posted image Drzi se BubaMiro,svi mislimo na vas i zelimo da vam mukice sto pre prodjuuser posted image
Nemam savete oko grceva osim da probate sve sto moze da vam pomogne a nesto i hoce .Drzim palceveuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 731
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.12.2010 12:41:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ribizla

Nemam savete oko grceva osim da probate sve sto moze da vam pomogne a nesto i hoce .Drzim palceveuser posted image



Što moja mama kaže, dok isprobaš sve, beba poraste i grčevi prođu sami.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 732
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.12.2010 12:48:16   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Noćašnja noć je bila najgora ... Grejali smo peglom pelene pa na trbu , ležala na mom stomaku , na stomaku mm , nosali je na smenu , hranili kako treba , opet trba na trbu , opet grejanje , sve što ste mi napisale sam uradila , termofor kupio muž evo čekam da donese ...

Meni se od naprezanja otvorila rana od CR na jednom mestu i malo curka (juče skinuli konac) ... Danas bila ponovo u Betaniji na previjanju ... Prolupaću user posted image


ooooo duša moja malauser posted image user posted image user posted image

Bože mili kako mi je žao da se nešto tako maleno i nežno muči i da ima boluuser posted image

Mazi je i ljubi je MamaBubaMiro puno je mazi... valjda će taj termofor pomoćiuser posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 733
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.12.2010 12:49:19   
Ana RR
Joj Bubo user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.12.2010 12:57:43   
Anoniman
Žene , desilo se MIRKL user posted image
MOJA NINA JUČE PRESPAVALA NOĆ ! user posted image Budila se uredno na 3 sata , hranjena (podoj) i nastavljala da spava user posted image . Pu , pu , pu .
Šta smo uradili ? Pa sinoć smo na plemenskom savezu (baka , taja i ja) većali i doneli odluku da joj u mlekce posle kupanja dodamo Espumisan kapi . Tako i učiNjesmo user posted image . Okupali je oko pola 9 , ja se izmuzla i u to mlekce dodali Espumisan . Celu noć je bila mirna ! E sad , da li je od Espumisana ili je samo puka sreća - ne znam . Večeras ćemo ponoviti ritual u nadi da će sve proteći kao i noćas ! user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 735
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.12.2010 12:58:47   
Olga75
Espumisan rulz user posted image . Marija ga je obozavala user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.12.2010 12:58:55   
Ana RR
Bravo Bubo user posted image user posted image user posted image biće Ninica dobro, no sikiriki user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.12.2010 13:06:32   
Anoniman
Inače , samo za mog Bambija - slika tj položaj koji smo od nje naučili user posted image :

user posted image

< Poruku je uredio BubaMira -- 14.12.2010 13:07:03 >

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 738
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.12.2010 13:07:54   
Anoniman
bubi user posted image  kako je slatkaaaa!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 739
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.12.2010 13:08:02   
NadaR
Jaooo , pile malo .

ovako je mm nosio Milosa kad smo se borili sa grcevima.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.12.2010 13:08:21   
Anoniman
slatkis user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 741
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.12.2010 13:09:40   
Vučko.ba.
Bubi mašala ko lutka je user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.12.2010 13:09:43   
jabudic
dusa mala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.12.2010 13:17:39   
Anoniman
lutkica! super ako espumisn rešava stvari, držim fige da je to to. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 744
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.12.2010 13:24:30   
Verus
divna je!  hvala bogu da joj je bilo bolje!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.12.2010 13:26:03   
Verus
bubo pisala sam ranije ali evo sta smo mi koristili za grejanje (umesto peglanja pelene sto ne ostane toplo dovoljno dugo ko sto znas). 

U tanku carapu, moze i najlon stavis sacicu pirinca, dovoljnu kol da njoj pokrije stomacic.  To ugrejes u mikrotalasnoj na nekih 30 tak sekundi.  Proveris naravno jel previse toplo pre nego sto joj stavis.  Ovako ostane toplo paaa sigurno 15tak minuta i vise!!

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.12.2010 14:50:08   
Jele
Mi smo Urošu i Strahinji davali espumisan i pomagao je. Urošu smo dodatno u onaj džepić od fiksnog pozicionera stavljali canpolov termofor, mislim da je taj termofor držao temp 40-tak minuta po aktiviranju...

evo pozicionera:
user posted image

evo tog termofora, samo je naš u obliku jagodice:
user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.12.2010 16:02:28   
Anoniman
I mi imamo jagodicu termofor. Evo taman što sam napisala da je Nina ok - opet je spopali grčevi user posted image . Dali smo joj Espumisan , oko 13h , tek sad je zaspala , a do malopre je ječala i grčila se . Daću joj ponovo večeras , pa ćemo videti ... Eno je spava na stomačiću sa jagodicom ...

Btw , ona slika gore gde je tata nosi - vidi se kako je namrštena dušica moja , to je u pauzi između grčića user posted image

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 748
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.12.2010 16:08:07   
Jele
Bubo, mislim da sam razumela da Ninu dohranjuješ i adapt mlekom, jel'? Pitam, zato što je od mm-a sestrin mali imao grčeve dok je ona kombinovala sikenje i ad mleko, a formulu nije menjala. Posle je valjda mali prešao samo na ad mleko i grčevi su prestali. Očigledno mu ta kombinacija nije prijala, to je tek kasnije videla. E sad, verovatno je trebalo da menja formulu, ne znam, jesi li to probala?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.12.2010 16:09:58   
Jele
Da dodam da su Strahinju mučili grčevi do pre neki dan, pu, pu, da ne ureknem, nadam se da su prestali za stalno user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here