|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inhalacije
30.4.2020 19:11:42   
mati
Sanjice na ovom uputstvu uopste ne pise o inhalaciji. Zato sam se i zamislila kad sam procitala da se vise ne koristi... user posted image poslacu ti sliku
Sada sam stavila malo vise od 0,5ml...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Inhalacije
30.4.2020 19:18:17   
ivaMark
mati, mislim da nikad nije ni pisalo na njemu da je za inhalaciju...opet kazem, mislim.



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Inhalacije
30.4.2020 19:19:18   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mati

Sanjice na ovom uputstvu uopste ne pise o inhalaciji. Zato sam se i zamislila kad sam procitala da se vise ne koristi... user posted image poslacu ti sliku
Sada sam stavila malo vise od 0,5ml...



Znam mati. Mi smo se time inhalirali po savetu pedijatra, a i Torbica me je savetovala. Procesljaj temu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Inhalacije
30.4.2020 19:27:13   
mati
"samo fiziološki i fiziološki+pantenol(tenutno pantenol za inhalacije ima da se kupi samo u DMu, jer onaj Galenikin rastvor pantenola više nije za inhalaciju kako mi apotekarka objasnila dodali su mu neku komponentu :krsta: i sada ne sme da se inhalira)"
Kopirala sam tamo gde sam procitala, post iz 2014god. Ja sam se svakako inhalirala, i na upusttvima na internetu stoji da je za inhalaciju, samo na ovom papirnom uputtstvu ne pise. I onda kad povezem post sa upuststvom, pomislim da mozda jeste tako...
Valjda ne moze da skodi...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Inhalacije
19.4.2021 9:30:22   
nata11
Koliko fiziološkog ide u inhalator za dete 2 god?



_____________________________





(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Inhalacije
19.4.2021 9:31:04   
jess021
2-3ml 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Inhalacije
19.4.2021 9:39:31   
nata11
Hvala. 


Jos jedno pitanje.

Jel potrebna inhalacija kod suvog kaslja?

_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Inhalacije
19.4.2021 9:45:46   
Maraj
Nato mislim da se kod suvog i preporucuje, da vlazi grlo, koje je suvo. Nama je dr davala 2ml fizioloskog i 9kapi beroduala

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Inhalacije
19.4.2021 12:11:02   
Filadendronka

Nasa dr inhalacije daje kod produktivnog, zrelog kaslja. Pritom predlaze samo obican 3% NaCl, ali obavezno tri puta dnevno po 3ml. I obavezno nakon toga lupkanje da se slajm odlepljuje. 
Kod laringitisa (kasalj kao lavez psa) je prepisivala pumicort, a kad cuje nesto ozbiljnije na slusalicama onda ukljuci berodual ( za pet godina samo dva puta kod D.). 

IZVORNA PORUKA: nata11

Hvala. 


Jos jedno pitanje.

Jel potrebna inhalacija kod suvog kaslja?



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Inhalacije
19.4.2021 12:15:28   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: nata11

Hvala. 


Jos jedno pitanje.

Jel potrebna inhalacija kod suvog kaslja?



Ја сам Софи инхалирала физиолошким и пантенолом. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 560
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here