|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
10.9.2011 21:06:48   
limunada
secam se,gledala sam kroz prozor nase lepe kuce u baranji i mama mi kaze da se selimo u neko selo,daleko,da nije nesto lepo al navicicemo se,da moramo ostaviti ovu kucuuser posted image tada nisam znala da ustvari bezimo zbog rata 

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
10.9.2011 22:13:57   
minna
Ja se secam kada sam pala sa kuce u Dubrovniku, tacno se secam i sta su mama i tata imali obuceno tog dana. Ja mislim da sam imala 4 godine.

Secam se i prabake koja je umrla kad a sam imala 3 godine, ali cini mi se da je to secanje mozda vise sto su mi prepricavali kako sam se igrala sa njom...ali se ipak nekako secam, kao kroz maglu

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
10.9.2011 22:24:33   
Anoniman
Ја се, веровали или не, сећам својих кишобран колица. Имала сам 3 године када сам их последњи пут видела. И сећам се свог скафандера и црвених, гумених чизми. И сећам се да сам се те зиме санкала са татом, после тога више није било брда ни толиког снега, а ни санкања, дошле смо у Војводину мама и ја...

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
10.9.2011 22:32:37   
pepeljuga
Ja se secam kako me je deda vukao po snegu na crveno-belim sankama koje mi je on napravio i narandzaste frotirske pidzamice bez koje nisam htela da spavam. To je bilo kad sam imala dve godine. Secam se bolnice kad sam imala dve i po, kad god su me dovodili nisam htela da izadjem iz naseg Renoa 4, a kad me ipak nekako nagovore, kupovali su mi pogacice i jogurt u onom starom crvenom kiosku ispred Gradske bolnice.

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
16.9.2011 18:32:30   
Dove
Tad sam imala ne vise od tri godine.Aktuelan je bio onaj sladoled u fudbalskim lopticama.Obozavala sam ga.Tog dana sam se igrala na kartonu koji je bio rasiren ispod prozora letnje kuhinje.Tata se prikrao uz prozor i bacio bombonu u vis,koja je pala tik ispred mene.Uzela sam bombonu i pogledala u nebo.Pa drugu,trecu...
Ali kada je pred mene pao sladoled,to je bila prava euforija.Utrcala sam u sobu sa sve sladoledom i viknula
TATA,TATA DEDA BOGA MI BACIO SLADOLED!!!
Sto ne mogu bar jos jedan dan da budem dete???
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
16.9.2011 20:09:27   
vukosava
Bila sam mladja od 3 godine i secam se stvari iz tog perioda - seke bebe koju mama nosa po kuci dok joj rastu zubici (mladja me je godinu i 11 meseci), secam se svoje omiljene solje - crvene sa belim tufnama, tate kako pise razglednice za Novu Godinu, moje igracke Paje Patka... to je sve pre nego sto smo se preselili kad sam imala skoro tri godinu dana za Vojvodinu.

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
19.9.2011 12:53:16   
Anoniman
Setila sam se sladoleda u lopticama , fudbalskim , ne znam ciji je bio verovatno ledov

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
19.9.2011 12:57:37   
lanajelena
Do pre pola sata user posted image
secam se moje gumene lutke Jocka (oko 2,5godine) u stvari on garant izgleda skroz drugacije nego sto ga se ja secam ali znam da se zvao Jocko user posted image ...svega ostalog se setim kad vidim slikeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
19.9.2011 13:03:33   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: ribizla

Setila sam se sladoleda u lopticama , fudbalskim , ne znam ciji je bio verovatno ledov


a onaj sa dva stapica user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
19.9.2011 13:04:55   
Anoniman
To je palo u zaborav user posted image


(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
29.9.2011 11:09:12   
mirjam86
hmm... secam se totalno glupog dogadjaja kada sam imala tri godine da sam cekala da dodje tata sa posla i skakala po krevetu pevajuci neku pesmicu od brene e problem je samo sto ne znam koju ali celu sliku imam u glavi kao da je juce bilo user posted image

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
28.10.2016 10:10:44   
Anck Su Nmaun
Imala sam oko 4 god kad je sevalo i bila jaaka oluja, cuvala me baka. Mama upravo dosla sa posla a ja jadna placem za tatom kako ce doci kuci jer je nevreme user posted image

(odgovor članu mirjam86)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
28.10.2016 10:17:40   
isidora88
secam se kad sam kupovala coko moko za 1 din, a 5 din je milky way sladoled, tata mi dao jednom 5 dinara da kupim sladoled i ja samo sebi kupim taj najskuplji, a on je mislio da svima uzmem po jedan i jos da mi kusur ostaneuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
4.11.2016 19:33:27   
Animsaj9
Nekih mozda 4 godine sam imala , secam se da nas je neki decak u zabavistu gadjao kockama

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
4.11.2016 20:03:26   
choopa choops
Ja pamtim nekako u segmentima, nešto skroz izbrišem iz memorije, a nešto kao da je juče bilo. Recimo, neki dan me drugarica ubjeđuje kako sam bila kod jedne drugarice u kući, a ja kažem da nisam nikad u životu ušla u njenu kuću, niti znam gdje je user posted image A sjećam se recimo kad sam imala 5g i kad sam pobjegla od kuće i došla kod mame na posao, ali bilo me sramota da uđem kod nje,pa sam je čekala kod zgrade preko puta user posted image (Naravno pogađate ko je dobio batine kasnije user posted image )

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
5.11.2016 7:01:31   
branki*
moje najdalje secanje je kad sam imala 4 i li 4 i po godine,ziveli smo u bosni tad,secam se da mi je mama ujutru davala kiflu,presecenu po sredini i namaze dzem i ja izadjem ispred kuce i jedem i gledam onako ispod nogu naopacke i secam se da mi je tata u reci uzeo maluribicu i stavili je u teglu,dali joj hleb da jede,ali je uginula do ujutru.i secam se malo kad smo isli kod mame u porodiliste jer se rodio moj brat.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
5.11.2016 19:57:26   
emicaa
sjecam se prvog dana skole,i kako me mama vodila na posao pa sam se igarala sekretarice.sjecam se i kad je bio rat,imala sam oko 5 godina,bombardovali su nesto oko Doboja a mi u sumi pripremali drva.Ja sam uzasno bojala pa sam se sakrila iza drveta da me nebi vidjeli ovi iz aviona user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
5.11.2016 21:18:59   
Anck Su Nmaun
Sad me Branki podseti, kad sam se sastajala na cosku ulice za drugaricom i pile keks i melko iz flasice user posted image a to je 5 m od nase kuce.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
19.5.2017 9:07:44   
IvanaSK RR
Od rodjenja do cetvrte godine sam zivela u Zadru... Sećam se kuce u kojoj smo ziveli, tj. terase, a tata u dvorištu sa kucetom. Odlazaka na plazu, stave me na dusek i ja gledam u vodu, ali kod neke ograde koja je presecala plazu unutra u vodi je bilo nesto ili neki oblik od trave kojeg sam se plasila...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
19.5.2017 9:17:32   
Ana RR
Ja se sećam ranog detinjstva ali zato ne mogu da se setim nekih stvari od pre neki dan user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
23.5.2017 19:28:03   
gagana83
Mislim da sam imala 3 i po godine.Secam se kad mi je komsinica polomila plasticnu igracku Vucka (maskota ZOI u Sarajevu), kako sam volela tu igracku. Secam se selidbe i prvog dana u novom komsiluku, izasla u dvoriste sa knjigom u rukama i kao citam.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
5.11.2017 18:05:29   
Anck Su Nmaun
Secam se i par dana iz vrtica , igre, nekih drugara

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
5.11.2017 19:05:50   
mama Jo
Ja se isto secam necega iz vrtica, i imam par situacija iz bas ranog detinjstva ali ne znam koliko godina sam imala, recimo 5...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
6.11.2017 10:26:12   
Sarav
Mislim da je ovo lažno sećanje ali je meni u glavi da se sećam kad su mi doneli brata iz porodilišta, a ja sam 6mala 2,5 god. Elem, sećam se mame i tate koji sede na krevetu i mama drži nešto umotano u plavo ćebence. Zove me da dođem i vidim šta ima. I ja podignem kad ono ispod beba. Mislim se šta li nam je to trebalo, mnogo sam bila ljubomorna. Mama kaže da sam te večeri nasvirala 40 temperaturu.
Da li je lažno ili ne, meni je bilo traumatično sećanjeuser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dokle sežu vaša sećanja?
6.11.2017 10:31:08   
Sanjica26 RR
Secam se bakine kuce i divnog cveca avgusta. Pete sobe (tako su je zvali) u koju se zavucem i citam knjigu. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here