|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hodalica
4.6.2012 9:49:05   
jance
ja se razmisljam izmedju same guralice i autic-guralice.. juce smo kod poznanika na selu probali neki autic-guralicu ali je bas bio jaako nestabilan, izvrtao se i tako to.... pa nisam pametna. opet autic-guralicu ce moci da koristi i kad prohoda ako ga bude zanimalo a ova samo guralica mu tada bas i nece biti od neke koristi vise.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Hodalica
4.6.2012 11:48:29   
Ana RR
Jance, mi imamo sličnu šetalicu KLIK, pre par dana smo kupili. Mislim da ti je još rano za to i da će se oni oko toga iskreno zainteresovati tek kada prohodaju. Marko se igra sa njom, ubacuje loptice, zna gde su melodije pa to dira, ali ona baš leti po parketu tako da ga ne puštam samog da gura (a doduše još uvek i ne ume). Trenutno mu je najzanimljivije da je okrene naopačke i vrti točkove user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 4.6.2012 11:54:11 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Hodalica
4.6.2012 11:51:11   
madre
jance, i ja mislim da je bas rano za guralicuuser posted image ali sto se tice tvog pitanja, mi imamo i autic i onu chicco guralicu... auticem se i danas igra a guralica mu nije bila dugo interesantna.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Hodalica
4.6.2012 14:43:40   
jance
Anci znaci i guralica ide bas lako jel da? e to me je zanimalo, to onda dodje isto kao i autic...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Hodalica
4.6.2012 14:53:30   
nenja22
mislim da su dok ne hodaju ipak stabilnije ove baš hodalice, a ne to što je i kao autić...ali to što je kao autić po svim primerima iz okruženja deca baš rabe dugo...

ajd da stavim i ovde, mi smo uzeli ovu sad za rođendan mu

user posted image

i super je jer jeste stabilnija (drvo je, pa je teža) od svih plastičnih koje je probao, i uopšte, meni se mnogo više svidela jer nema pištanja, a opet ima svega i svačega (oblici, životinjice, zupčanici itd)

e sad, on nasleđuje i trotinet i gurka, ovog kao autić i još neke te stvarčice pomagala za vožnju i šetnju, tako da nisam razmišljala o tome šta će duže i više koristiti, sve će isprobati, pa ćemo videti...



_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Hodalica
4.6.2012 14:54:37   
Anoniman
Prelepa je , gde ste je uzeli , jel to ima ovde ?

(odgovor članu nenja22)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Hodalica
4.6.2012 14:59:56   
*Alexx*
Ribizla, imaš to u Pertiniju. Cena je, lupiću, do 3000 din.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Hodalica
4.6.2012 15:02:48   
Anoniman
Hvala Alexx , bas mi se dopada user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Hodalica
4.6.2012 15:30:48   
nenja22
joj, skuplja je, oko 5500 din, a jeste u pertiniju

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Hodalica
4.6.2012 15:35:20   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: nenja22

joj, skuplja je, oko 5500 din, a jeste u pertiniju


Stvarno?! Ja sam prošle godine htela da kupim za poklon, a znam da se ne bih isprsila za toliko para. Hm, najbolje otići i pogledati.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Hodalica
9.6.2012 7:35:00   
nenja22
jeste toliko sigurno, u pertiniju u sinđelićevoj (ako negde ima jeftinije, nemoj mi kažete user posted image ) mi se eto ipak otvorili detetu rođenom za rođendan, i tako k'o siroče, uglavnom ništa ne dobija od roditelja jer većinu nasleđuje svega user posted image

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Hodalica
9.6.2012 8:07:58   
Anoniman
Najjeftinije što sam našla je 5350, čini mi se. Možda je dobijemo od moje sestre. user posted image

(odgovor članu nenja22)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Hodalica
9.6.2012 8:32:36   
nenja22
e pa to, tako nekako, nije baš okruglo 5500 bila, malo manje nešto, ne mogu ja to u 'iljadama da pamtim, odvikla sma se user posted image

a ako nemaš nešto konkretnije da ti treba, nek uzme slobodno, super je baš (sad, što često tužno čami u ćošku dok kosta mlatara i gura dve one plastične hoklice što su verovatno 100 dinara komad, to je druga stvar user posted image )

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Hodalica
9.6.2012 10:16:32   
Ana RR
GG, imaš sjaaaaajne drvene igračke u holu delta city-a (ili beše u ušću, a može biti da je u oba tc) samo zaboravih kako se zovu... fantastične su, nema čega nema. Imaju čak i tricikl, ali od drveta.

Setih se KLIK


< Poruku je uredio Ana RR -- 9.6.2012 10:17:47 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Hodalica
9.6.2012 13:02:17   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Ana RR

GG, imaš sjaaaaajne drvene igračke u holu delta city-a (ili beše u ušću, a može biti da je u oba tc) samo zaboravih kako se zovu... fantastične su, nema čega nema. Imaju čak i tricikl, ali od drveta.

Setih se KLIK



Znam, ali kad sam videla cene trebala mi reanimacija.user posted image Te mačlo krupnije kreću od 10 000 pa na gore.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Hodalica
9.6.2012 13:03:07   
Anoniman
Svasta ! jesi nekom predlozila da kupe mini micro ? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Hodalica
9.6.2012 13:04:57   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: ribizla

Svasta ! jesi nekom predlozila da kupe mini micro ? user posted image


Mini mikro 9500, sramota me da ga pomenem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Hodalica
9.6.2012 13:06:34   
Anoniman
Imali su popust - oko 8000 je bio ..

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Hodalica
9.6.2012 13:32:31   
Anoniman
To sam propustila :(

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Hodalica
11.6.2012 11:17:15   
Anoniman
I ja sam i necu ni da kupujem to , mislila sam za drugi rodjendan ali ona se snalazi i sa Andrejevim velikim trotinetom na tri tocka , samo joj spustim rucke skroz i teraj user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Hodalica
21.12.2012 15:55:04   
Sesilija 83
Evo i mene ovde citam sta ste pislae i nemogu da se odlucim jos uvek,planirala sam mojoj K za novu godinu da uzmem neku guralicu ili tako nesto....ona sad ima 10 meseci i bas stoji i drzi se lepo za namestaj,a mislila sam da uzmem i za malog od sestre isto to on sad ima 8 meseci....bas se mislim i nemogu da se odlucim .... imam jos 5-6 dana da se smislim i obavim shopinguser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Hodalica
21.12.2012 23:03:59   
Jeca.V
I moj bebac imace za koji dan 8 meseci i isto razmisljam o guralici,jes da nam nece trebati jos jedno mesec-dva,ali bolje nesto sto ce nam koristiti.Meni se svidja chicco guralicauser posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Hodalica
22.12.2012 0:10:44   
Ana RR
Mi imamo tu chicco guralicu, kupili smo je čini mi se kada je imao 9 meseci, ali realno, počeo je da je koristi tek kada je uveliko hodao. Ako u stanu imate samo parket, ta guralica bukvalno leti, točkovi se i ne okreću, a to nije ni malo bezbedno za dete. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Hodalica
22.12.2012 0:54:01   
Sanchy
Tacno,bas sam skoro imala prilike da je vidim uzivo,tu chiccovu ,tockovi se jako brzo okrecu ono nikako ne moze da pomogne detetu ,moze samo da padne eto ,nije mi jasno kako su je tako napravili user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Hodalica
29.12.2012 19:06:06   
panpan1
moje dete nece guralicu bilo kakvog oblika, tipa oni autici isl. u dubak ga stavljala, nuzno zlo da odmorim ruke. sta cu.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here