|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tabletice zelenog čaja
25.9.2009 9:27:29   
oliveradj
Za ova tri dana koliko sam pila čini mi se da je ubrzan metabolizam, a pijem samo jednu dnevno videćemo još user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Tabletice zelenog čaja
25.9.2009 15:27:12   
dacca
A je li bas tjeraju u wc? bas ne mogu napustati nastavu kada me procera user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Tabletice zelenog čaja
25.9.2009 15:32:55   
viking

IZVORNA PORUKA: dacca

A je li bas tjeraju u wc? bas ne mogu napustati nastavu kada me procera user posted image



Iz mog nevelikog iskustva sa tim tableticama (uzimam ih tek oko 10 dana) rekla bih ne, ne teraju, ali možda sam to samo ja... user posted image
A počela sam da ih uzimam nakon što sam pročitala postove na ovom forumu, delovalo mi je ok...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Tabletice zelenog čaja
25.9.2009 15:38:50   
dacca
zamislite uciteljicu koja uci djecu sada brojeve preko milion, ubija se od objasnjenja, crveni i PPROCERA je user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Tabletice zelenog čaja
25.9.2009 19:29:58   
viking
pa dobro, i učiteljice su ljudi user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Tabletice zelenog čaja
27.9.2009 16:17:13   
montenegra
stevajela
stevajela - xenical ne topi i izbacuje masne naslage, pročitaj malo o njemu - a da je zeleni čaj i xenical isto (kažeš rekao ti doktor), blage veze nema sa istinom - Xenical je predstavnik potpuno nove terapijske skupine inhibitora pankreasne lipaze. Blokirajući lipazu sprečava apsorpciju 30% masti iz hrane i tako omogućuje dugoročnu kontrolu i regulaciju tjelesne težine. Dakle, Xenical izbacuje mast iz hrane.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Tabletice zelenog čaja
27.9.2009 16:20:26   
montenegra

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

?
pijem, ali ne vjerujem da imaju neki veliki učinak osim što izbacuju toksine iz organizma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Tabletice zelenog čaja
28.9.2009 9:57:15   
Anoniman



">user posted image


ja sam ove uzela prije mjesec dana i toliko sam bila lijena da ih pijem, uzas! od danas cu opet pa vam javljam. ali nista bolje od dobrog treninga ako bas hocete da smrsate. mozda je kombinacija tableta i vjezbanja najbolja.

(odgovor članu montenegra)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Tabletice zelenog čaja
28.9.2009 10:02:22   
Jeca*
To su te koje ja pijem. Popila sam tri kutije i u kombinaciji sa UN dijetom i setnjama sa sinom, skinula sam 11cm u obimu struka user posted image  da li je zaista od njih, nikada necu moci sa sigurnoscu da tvrdim, ali eto ipak ih toplo preporucujem.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Tabletice zelenog čaja
28.9.2009 10:05:38   
Anoniman
Pise da je piju 3x dnevno uz obrok, a ja ni ne doruckujem niti veceram, pa ne znam ima li efekta ako ih pijem bez obroka? Mene nesto ne tjeraju na wcuser posted image user posted image Sad cu da vidim tu UN dijetu, mada se tek toga necu pridrzavati, znajuci kakva sam.


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

To su te koje ja pijem. Popila sam tri kutije i u kombinaciji sa UN dijetom i setnjama sa sinom, skinula sam 11cm u obimu struka user posted image  da li je zaista od njih, nikada necu moci sa sigurnoscu da tvrdim, ali eto ipak ih toplo preporucujem.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Tabletice zelenog čaja
28.9.2009 10:08:49   
Jeca*
pa i ne teraju. Ja sam ih pila 2x, a eventualno, ako ne jedem nista tog dana, pojedem komadic kifle i popijem tabletu. Nisam htela bas "na prazno". Mozda sam samo malo vise u pocetku isla da pis..m, ali nisu mi nesto namucile stomak.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Tabletice zelenog čaja
28.9.2009 10:13:07   
Anoniman
Daaaa, jedino sto idem da piskim svaki cas. Posjetilo me je na trudnocu, taman izadjem iz wc, kad opet user posted image user posted image user posted image
Vidjela sam sad dijetu. Svidja mi se jer je raznovrsna, ali znajuci sebe, nema sanse da cu biti disciplinovana. Kod mene pali samo vjezbanje. Pocela sam preksinoc opet(iako sam negdje prije mjesec dana napisala da sam krenula, ali sam pauzirala), imam upalu misica, crkohuser posted image user posted image user posted image   Vidjecemo sta ce biti.


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

pa i ne teraju. Ja sam ih pila 2x, a eventualno, ako ne jedem nista tog dana, pojedem komadic kifle i popijem tabletu. Nisam htela bas "na prazno". Mozda sam samo malo vise u pocetku isla da pis..m, ali nisu mi nesto namucile stomak.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Tabletice zelenog čaja
28.9.2009 10:23:18   
oliveradj
Ja pijem jednu dnevno Goti farm Loznica, i nemam non stop probavu nego normalno jednom dnevno ništa posebno ne kao nekih čajeva od kojih se u......., mada na svakog drugačije deluje ne znam kako bi bilo kad bi pila 3x dnevno.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Tabletice zelenog čaja
28.9.2009 16:16:22   
dacca

IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Daaaa, jedino sto idem da piskim svaki cas. Posjetilo me je na trudnocu, taman izadjem iz wc, kad opet user posted image user posted image user posted image
Vidjela sam sad dijetu. Svidja mi se jer je raznovrsna, ali znajuci sebe, nema sanse da cu biti disciplinovana. Kod mene pali samo vjezbanje. Pocela sam preksinoc opet(iako sam negdje prije mjesec dana napisala da sam krenula, ali sam pauzirala), imam upalu misica, crkohuser posted image user posted image user posted image   Vidjecemo sta ce biti.


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

pa i ne teraju. Ja sam ih pila 2x, a eventualno, ako ne jedem nista tog dana, pojedem komadic kifle i popijem tabletu. Nisam htela bas "na prazno". Mozda sam samo malo vise u pocetku isla da pis..m, ali nisu mi nesto namucile stomak.


Kolika im je cijena i koliko ima tableta?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Tabletice zelenog čaja
28.9.2009 20:19:24   
Anoniman
10 eura, a ima 60 kapsula

IZVORNA PORUKA: dacca


IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Daaaa, jedino sto idem da piskim svaki cas. Posjetilo me je na trudnocu, taman izadjem iz wc, kad opet user posted image user posted image user posted image
Vidjela sam sad dijetu. Svidja mi se jer je raznovrsna, ali znajuci sebe, nema sanse da cu biti disciplinovana. Kod mene pali samo vjezbanje. Pocela sam preksinoc opet(iako sam negdje prije mjesec dana napisala da sam krenula, ali sam pauzirala), imam upalu misica, crkohuser posted image user posted image user posted image   Vidjecemo sta ce biti.


IZVORNA PORUKA: Jeca RR

pa i ne teraju. Ja sam ih pila 2x, a eventualno, ako ne jedem nista tog dana, pojedem komadic kifle i popijem tabletu. Nisam htela bas "na prazno". Mozda sam samo malo vise u pocetku isla da pis..m, ali nisu mi nesto namucile stomak.


Kolika im je cijena i koliko ima tableta?

(odgovor članu dacca)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Tabletice zelenog čaja
28.9.2009 20:21:00   
dacca
daj mi jedan dobar razlog da ih kupim! da li zaista djeluju? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Tabletice zelenog čaja
28.9.2009 21:50:35   
Jeca*
mi pisale 4 strane o tome...ne znam šta da ti kažem, pročitaj, razmisli, probaj..user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Tabletice zelenog čaja
28.9.2009 23:27:16   
simke
Lu imas ppuser posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Tabletice zelenog čaja
29.9.2009 9:08:21   
Anoniman
Nemam pojma, ja sam jako neodgovorna po tom pitanju. Kupila sam ih prije mjesec dana, [pocela ih piti, pa batalila. I sad opet pocela, i opet preskacem. Ja imam negdje oko 5 kg viska, ne znam da li ce kapsule imati efekta, mislm da mozda vise djeluju ako imas veci visak kg. Nemam ja vjere u sinteticke preparate, vise sam za dobar trening, koji zaista ima efekta. ja stalno na tome insistiram, jer svi Holivudski glumaci bi koristili sve te preparate da imaju efekta, a ne bi placali 1000 i 1000 dollara licnog trenera da ih onako steshe.

Jedino sto piskim svaki cs od tih tableta, sto mi bas i ne prija, jer sam se u trudnoci ispiskila za cijeli zivot user posted image user posted image user posted image user posted image Ti probaj, jer kako sam ja krenula, vjerovatno necu piti te tablete.


IZVORNA PORUKA: dacca

daj mi jedan dobar razlog da ih kupim! da li zaista djeluju? user posted image

(odgovor članu dacca)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Tabletice zelenog čaja
29.9.2009 21:12:13   
dacca
epa kupicu ih... i bice jos jedne u nizu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Tabletice zelenog čaja
29.9.2009 21:20:11   
Lu
Tabletice zelenog čaja nisu za mršavljenje nego za detoksikaciju organizma i uklanjanje štetnih masnoća.
Pomažu kod skidanja nakupljenog sala na trbuhu ukoliko ga imate.
Ja ih pijem treći mesec,rezultati su vidljivi,sad je oko 3 cm manji obim trbuha a kilaža je ista,nisam bila ni na kakvoj dijeti.

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Tabletice zelenog čaja
3.10.2009 21:33:58   
Anoniman
Evo, pocela sam i ja. Ujutro i uvece popijem
user posted image

a dva puta u toku dana
user posted image

Ovaj caj je isto zeleni caj, ali ima aromu manga i limuna, pa je podnosljiv, onaj obican mi je odvratan, ne mogu ni da ga pomirisem, pijem ga po preporuci drugarice koja je jako brzo smrsala uz njega, a kosta isto kao i kapsule, oko 170 din 20 kesica.
Za sad samo non-stop piskim, ne mogu da verujem, nisam toliko ni u trudnoci trcala...i stalno sam zedna, popijem bar 3 litre tecnosti na dan. A sa konkretnim rezultatima se javljam, nadam se, uskoro

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Tabletice zelenog čaja
3.10.2009 21:37:35   
viking
Ti Nedjo udarnički, i tabletice i čaj istovremeno! Pazi da ne pozeleniš od toliko zelenog čaja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Tabletice zelenog čaja
3.10.2009 21:38:40   
Anoniman
Hehe, pa pise do tri tablete na dan, pa ja kao zamenila onu jednu i razvukla je na dva caja na dan...pocele jako da mi smetaju ove kile moje, pa se mora udarnicki user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Tabletice zelenog čaja
3.10.2009 21:40:14   
viking
Neka, neka, samo napred! Ja ne volim da pijem čaj nikako, meni su ove tabletice legle samo tako user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here