|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HRONO ISHRANA
12.4.2013 16:05:38   
tanjica85
bitno je da napravis razmak izmedju obroka 4 do 5 sati. sama vidi kako ti najvise odgovara zbog tempa i nacina zivota.

i ja ponekad jedem slaninu, mada retko, ali jedem

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu LALA 62)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: HRONO ISHRANA
13.4.2013 10:49:33   
AnchiSmajli
Devojke, kakva su vam iskustva sa delovanjem hrono ishrane na celulit? I, da li negde pise nesto o unosenju vode (kad, koliko, pre ili posle obroka i sl.)? Taj deo nigde nisam nasla...

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: HRONO ISHRANA
13.4.2013 22:29:05   
poppysmic
Zdravo svima. Ja sam na hrono ishrani od početka meseca. Nemam vagu, pa se nisam merila i ne znam da li tripujem, ali mi se čini da sam izgubila centimetre u struku. Inače, nemam velikih problema sa kilažom, ali imam višak sala na stomaku, a san mi je ravan stomak i zategnuto telo. Otkako sam na hrono ishrani, počela sam i da vežbam. Skinula sam program Jillian Michaels i čini mi se da je sve lakše pratim user posted image Ono što mislim da je moj problem je što sam skoro svakog dana jela slatkiše, pila sokove i prečesto jela testeninu. Sada ne jedem ništa od toga, ne užinam, ali nisam potpuno na restrikciji. Ustajem i ležem ranije i osećam se mnogo bolje. Nadam se rezultatima, mada sam trenutno u pms-u, pa mi je stomak prilično naduven i imam utisak da nema rezultata. Interesuje me za koliko otprilike ste primetile rezultate? I, da li pijete neki dodatak tipa hrom, selen ili oligovit?

(odgovor članu AnchiSmajli)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: HRONO ISHRANA
15.4.2013 7:28:33   
LALA 62
Zdravo drage moje,za sada sa hrono ishrnom ide super,ja sam zadovoljna nisam se još merila,moja kćerka je za 7 dana 1,5 kg smršala.Htela sam da pitam dala se ponekad mogu jesti kokice.Pozzz za sve.user posted image

(odgovor članu poppysmic)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: HRONO ISHRANA
15.4.2013 9:32:47   
LALA 62
Ja bih da pitam Tanjicu jel može za doručak ponekad da se jede grašak ili pasulj....ustvari kuvana hrana....

(odgovor članu LALA 62)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: HRONO ISHRANA
15.4.2013 9:46:24   
tanjica85
Mahunarke se jedu za rucak. Ne preporucujum za dorucak, mahunarke treba izbegavati, tj da se pravi razmak u danima. npr ako danas jedes pasulj, da sutra ne spremas grasak ili krompir....

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu LALA 62)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: HRONO ISHRANA
15.4.2013 9:54:09   
LALA 62
Hvala Tanjice na odgovoru.

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: HRONO ISHRANA
15.4.2013 10:04:21   
poppysmic
Draga LALA 62, iako nigde u brošuri ne piše konkretno ništa za kokice, ja verujem da ih treba izbegavati bar neko vreme. Posebno one koje se spremaju u mikrotalasnoj.
Ja sam počela sa uzimanjem hroma selena, po jednu tableticu uz doručak ili ručak, ali još uvek ne primećujem da mi suzbija želju za slatkišima, mada sam u pms-u. Sinoć sam brljala i pojela 4 napolitanke i to baš kasno.. Ali, danas je novi dan i nadam se da ću se kontrolisati. Pišite vaše rezultate, mislim da to dodatno motiviše sve nas.. Meni je posebno potrebna motivacija jer sam toliko naduvena da mislim da nema nikakve razlike u mojoj kilaži otkako sam na hrono user posted image

(odgovor članu LALA 62)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: HRONO ISHRANA
15.4.2013 11:10:23   
Krstićka
Drage moje danas mi je 17-i dan od kako sam na Hrono-ishrani,a rezultat je 7,5kg manje!!! :)
Želim vam puno uspeha u narednom periodu!user posted image

(odgovor članu poppysmic)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: HRONO ISHRANA
15.4.2013 11:49:47   
tanjica85
user posted image user posted image probaj sa hromom

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Krstićka)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: HRONO ISHRANA
15.4.2013 13:59:21   
LALA 62
supeeeer
user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: Krstićka

Drage moje danas mi je 17-i dan od kako sam na Hrono-ishrani,a rezultat je 7,5kg manje!!! :)
Želim vam puno uspeha u narednom periodu!user posted image


(odgovor članu Krstićka)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: HRONO ISHRANA
15.4.2013 14:02:10   
LALA 62
Hvala na odgovoru i ja se slažem s tobom,za kokice.Pošto sam ja na ovom forumu nova ja moram da pitam,nigde nisam pročitala,jel smije da se jede kuvana pšenica.

(odgovor članu poppysmic)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: HRONO ISHRANA
15.4.2013 14:12:45   
lajla
E pa ponovo da se i ja ode upisem.Jedno vreme sam se hranila ovim rezimom i prestala...posto nemam naviku da doruckujem sve se promenilo.Od danas sam zvanicno ponovo da hrono.Imam samo da pitam za kafu jer ja kafu bas puno pijem i jednostavno ne mogu bez nje naravno pijem je bez secera ali koliko smem u toku dana da popijem i pitanje za jogurt jer i njega pijem a ne znam da li sme.Mislila sam da za dorucak jedem pahuljice koje su dobre za creva i casu jogurta?

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu LALA 62)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: HRONO ISHRANA
15.4.2013 18:42:06   
poppysmic
LALA 62 Znam da bi pšenično brašno trebalo izbegavati, a što ne bi kuvala proso? Svakako je zdravije. Ali, naravno da se jede samo za doručak.
lajla Umesto jogurta uzmi kiselo mleko. U brošuri piše da bi trebalo jesti sir i kiselo mleko, a jogurt i slatko mleko ne. Što se kafe tiče, smeš da popiješ dve u toku dana, ali prvu kafu obavezno nakon doručka. Ja i nisam neki ljubitelj kafe pa pijem zeleni čaj. Ali, nemoj da ti doručak bude siromašan. Jedino za doručak smeš da mešaš ugljene hidrate, proteine i belančevine i to treba da bude najobilniji obrok u toku dana. Iskreno, i ja sam preskakala doručak, ali otkako sam na hrono, ustajem i ležem ranije i gladna sam čim se probudim. U tome je i poenta ovog načina ishrane user posted image

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: HRONO ISHRANA
16.4.2013 7:16:56   
LALA 62
Hvala na odgovoru.pozzz

(odgovor članu poppysmic)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: HRONO ISHRANA
16.4.2013 14:06:05   
LALA 62
Koliko si dugo bila Lajla na hrono ishrani,kakvi su bili rezultati.

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: HRONO ISHRANA
17.4.2013 12:57:51   
lajla
Bila sam negde oko mesec dana,rezulatta je bilo vidnih ali malih sa obzirom da sam pila jogurt za veceru.user posted image .Sada sam ponovo na istom tom rezimu ali opet pijem jogurt za veceru,jako volim jogurt i kapiram da mi solja jogurta za veceru ne moze jako skoditi.Hleb ne jedem nikad pa cak ni za dorucak,a ako mi se bas jako jede onda pojedem parce tonus hleba....Malo ja tu menjam....user posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu LALA 62)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: HRONO ISHRANA
18.4.2013 7:11:59   
LALA 62
Ja za večeru ne pijem ni jgurt ni kiselo mleko,samo ujutro kiselo mleko.

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: HRONO ISHRANA
20.4.2013 22:41:41   
poppysmic
Je l' moze neka od vas da mi kaze koji je najbolji nacin da se odreknem slatkisa? Mislim da mi se jedu zato sto sam u pms-u, a pijem hrom/selen tablete i ne suzbijaju mi zelju user posted image

(odgovor članu LALA 62)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: HRONO ISHRANA
21.4.2013 15:11:11   
maksmin
Samo prestani da ih jedes, prvih par dana ce biti mnogo tesko, ali vec 7. ces se naviknuti, a posle 20. neces ih se secati. Ja sam prestala da ih jedem pre punih 6 meseci, a bila sam od onih koji nisu mogli da preguraju dan bez cokoladice. Sad ih ne primecujem uopste, dobar je osecaj kad prodjes pored rafova u prodavnici punih slatkisa, i shvatis da ti ne treba nista od toga. Cak sam za rodjendan mm pojela parce torte i posle nastavila bez slatkog najopustenije. A da ne govorim o raznim novogodisnjim, bozicnim i slavskim gozbama gde nisam okusila ni kolacic, i nije mi bio tesko. Samo napred!!!

(odgovor članu poppysmic)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: HRONO ISHRANA
21.4.2013 17:39:13   
poppysmic
Draga maksmin, veliko ti hvala na odgovoru. Mislim da je zavisnost vise psihicke, nego fizicke prirode, tako da znam da si u pravu kad kazes da samo treba da prestanem. Uopste ih i ne kupujem i ne privlace mi paznju u marketu.. Problem je kad vidim da ih ima u kuci.. Znam da moram da istrajem, jer mislim da mi upravo slatkisi prave najvise problema oko gubitka masnih naslaga, svega drugog se bez problema odreknem.. Hvala na podrsci user posted image

(odgovor članu maksmin)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: HRONO ISHRANA
21.4.2013 22:44:19   
maksmin
samo napred poppy, nema na cemu. mada problem je vise fizicke zavisnosti, jer organizam navikne na slatku dozu, ona izaziva naglo povecanje insulina, ali isto tako on naglo i padne pa se javlja ono sto mi kazemo pao mi secer, ili nekome izaziva drhtavicu i sl. Ali veruj kada se organizam normalizuje posle nekih 7 dana, toga vise uopste nema, i nece ti biti tesko da odolis. Moja mama npr. nije mogla da poveruje da ne jedem i da me ne privlaci, a obavezno kad ja dolazim kupi nesto za mene, jer zna koliko volim, i onda mi kaze zacudjeno, pa ti uopste ne jedes slatko, uzmi bar malo nece ti nista faliti i sl, a uz sve to ide i onaj tugaljiv pogled. user posted image

(odgovor članu poppysmic)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: HRONO ISHRANA
22.4.2013 7:23:14   
LALA 62
I ja tako mislim što se tiče slatkiša,ja mislim samo volja,jer volja čini čuda.Ja slatko nadoknadim voćem npr; dve jabuke.pozzz

(odgovor članu maksmin)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: HRONO ISHRANA
22.4.2013 9:20:25   
poppysmic
Beskrajno hvala obema na odgovorima i podrsci, stvarno mi znaci.. maksmin ti si moj idol! user posted image
Najvise sto mrzim to je taj tugaljiv pogled koji mi upute dok se prezderavaju, u smislu "sirota ona". Pobesnim od toga user posted image Ili kad mi se cude sto se trudim kad nisam debela! Argh! Evo, ova dva dana uspesno kuliram slatkise i nadam se da ce doci taj period kad uopste necu misliti o slatkom.

(odgovor članu LALA 62)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: HRONO ISHRANA
22.4.2013 10:47:35   
maksmin
samo kuliraj poppy, i ne opterecuj se drugim ljudima! Na kraju krajeva, najbitnije je hranti se zdravo i prirodnim namirnicama, zbog sopstvenog zdravlja, ne zbog drugih, ni zbog par kila viska, nego stvoriti sebi i svojoj porodici zdrave navike, pa ce i sve ostalo vremenom doci na svoje. pozdravljam te!

(odgovor članu poppysmic)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here