|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
13.11.2017 14:29:10   
mama Jo
U prvoj sam mislila da je decak.... ali samo zato sto, kad sam saznala da sam trudna, i kad sam pocela da obracam paznju na decije srvari samo sam dolazila do stvari za decake.... nisam pogodila 😊
Sad u drugoj trudnoci nisam imala nikakav osecak 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
13.11.2017 14:35:29   
isidora88
Imam osecaj da je decak, tj.nekako mislim da ne moze biti zensko, svi iz okoline su rekli da licim na mamu tri decaka i mm je ubedjen da je musko, ali nam je zelja da bude devojcica, mada to se ne moze birati tako da samo nek je zivo i zdravo. Za koji dan cu saznati da li me vara osecaj ili je Maslacak u pravuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
13.11.2017 15:38:52   
madre
Ja mislim da je taj osecaj cista glupostuser posted image beba moze biti musko ili zensko, nista trece... Dakle, verujem da je to pre svesna ili nesvesnauser posted image zelja da beba jeste ili "strah" da slučajno nijeuser posted image odredjenog pola...

< Poruku je uredio madre -- 13.11.2017 15:41:22 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
13.11.2017 15:43:27   
mama Jo
Kada je trudnoca mala, nema nijedan razlog da se misli decak je ili devojcica je, prosto si trudan i moze biti jedno ili drugo... ali po nekim tako segmentima zene stvarno mogu da imaju osecaj...
Eto ja sam alucajno u prvoj trudnoci stalno gledala decacke stvari, i nisam to ni sama.primetila dok mi mm nije rekao... i onda sam kao pomislila garant je decak cim me vuce...

Vise sam mohda sad u druhoj trudnoci pozelela da je decak, jer imam devojcicu pa kao sad bi bilo ok da je decak... a u drugoj trudnoci apsolutno nikakav osecaj nisam.imala....

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
14.11.2017 15:33:50   
MamaNecaVo
Od pocetka sam imala.osecaj i tako je bilo.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
14.11.2017 22:47:57   
mama Jo
,,moj me instinkt nikada ne prevari"

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
14.11.2017 23:34:54   
MamaNecaVo
Bas tako
Cudno zvuci ali je potpuno istinito.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
2.12.2017 0:36:53   
Srecko47E
Da.
I pogodila sam

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
27.3.2018 13:12:07   
Dragce86
Nisam, iskreno, ni u prvoj ni sada...Svaka cast ko ima, ali ja nemam taj osecaj :/

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
27.3.2018 13:15:15   
lokicagagica
Od samog pocetka smo i suprug i ja znali da je devojcica. Ne znam kako, ali imali smo taj osecaj i nismo pogresili. Dok su svi ostali govorili da ce biti decak :)

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
27.3.2018 13:16:42   
mama Jo
Mene je pprevario osecaj oba puta 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lokicagagica)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
27.3.2018 13:23:33   
lokicagagica
Ja generalno retko za sta imam osecaj, ali kad se javi uvek bude tako. Za tri drugarice, jako bliske, sam takodje od samog pocetka imala osecaj sta nose i tako je bilo. Kasnije su me terale ostale da im kazem kog je pola beba, kao da sam vidovita user posted image

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
9.5.2018 11:28:19   
mama ivane
za prvo dete nisam imala nikakav predosecaj zelela sam da rodim sina ali ipak se rodila devojcica a za drugo odc kako sam saznala da sam trudna znala sam da je decak i rodio se sin majkinuser posted image user posted image

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
9.5.2018 13:01:58   
Misha i Ljisha
oba puta sam znala. PRvi put devojcica od starta sam znala cak je dr pogresio i rekao cini mu se da je decak, i ja mu rekla "Nemate pojma doktore devojcica je" hahha stigla amnio kad ono devojcica.

A u drugoj trudnoci sam se od starta salila "zovemo ga Milica" znala sam da je decak, a D je htela u pocetku sestru Milicu pa sam se vecito salila kako ga zovemo Milicauser posted image

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
3.6.2018 20:21:18   
Lilyka7
Nemam nikakav osećaj...
Prvi put sam žarko želela devojčicu... rodio se dečak ...posle mi je ipak bilo drago :)
A sad još ne znam šta je, dr kaže da liči na devojčicu.

_____________________________

I'm not crazy. My mother had me tested.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
4.6.2018 12:31:08   
MimaKos
Za devojcicu bila ubedjena da je decak( po svim bapskim pricama bi bila decak) :) a za decaka sam znala pol ali sam se osecala kako opisuju trudnoce sa devojcicama :)

(odgovor članu Lilyka7)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
4.6.2018 13:27:05   
Duškić
Pa jako sam zelela devojcicu prvog puta, i nisam pogresila ...Dusa.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
27.6.2018 6:16:49   
mirana1
Nisam imala osecaj dok mi nisu rekli, svejedno mi je bilo kojeg pola ce biti.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
27.6.2018 8:51:54   
Maraj
Mislila sam da je decak. Al potajno sam zelela devojcicu.
I devojcica je user posted image

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
18.11.2018 9:04:23   
Azada
Imam dva sina. Za prvog sam znala da je decak. Za drugog sam se samo nadala da je devojcica iako sam znala da je jos jedan deckic. A sad, jedino smo moj stariji sib i ja ubedjeni da je devojcica toliko da koliko god razmisljam o muskom, ne moze da se uklopi. Ne mogu to da opisem. A u 11 nedelji rekli dda je musko. Ne verujem! I to neverovanje je toliko jako. Nije stvar zelje, vec ne znam kako to da objasnim. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
18.11.2018 12:53:48   
Maslacak15
kod prvog deteta sina sam bila sva sludjena i mislila sam u pocetku da je devojcica. Za drugo i trece ( decak pa devojcica) sam nekako znale, nemojte da me pitate kakouser posted image . Iako mi je bilo sve jedno. Valjda drugi put sam se osecala i izgleda identicno i bio je ponovo decak a treci vec sam ja sebi u licu delovala podbulo i drugacije. Sva tri puta saznala sam vec u 13 oj nedelji na eskpertskom ultrazvuku tako da nisam imala mnogo vremena da razbijam glavu. Meni je bilo sasvim sve jedno, nego eto cisto radoznalost.

(odgovor članu Azada)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
18.11.2018 14:44:09   
BubaBubica



Ja nemam blage veze 😂 U prvoj trudnoći sam bila ubeđena da je dečak, ali ipak sam pogrešila. U drugoj sam isto mislila e sad je dečak, opet pogrešila. U trećoj isto 😂 ali mi se nešto čudno dešavalo, nisam mogla da gledam stvarčice za dečake već sam umirala za stvarčicama za curice, i nosila sam curicu. Sad mislim da je opet devojčica ali više ne verujem sebi 😂

A što se tiče izgleda i tih babskih priča, svaki put sam potpuno odgovarala opisu da nosim decaka. Toliko da su mi dubili na glavi da je UZ pogrešio i da je sigurno dečak. Al ja rodila devojčice.

U trudnoćama se osećam isto jedino mi se sa svakom sledećom mučnine pojačavali pa su u ovoj bile najgore, al opet nisam povraćala. Sve trudnoće sam nosila nisko samo sad mi stomak deluje da ide u vis. Uvek sam imala samo donji stomak, sad ga imam kompletnog. Videćemo da li je do pola kod mene ili nije.



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
18.11.2018 15:06:33   
Maslacak15
hahah meni su trudnoce bile identicne po pitanju mucnica, povracanja generalnog osecanja - svega. Ali ja sam sebi bila drugacija u licu. Sa decacima sam bila sva besprekorna lepa i sijala sam hahah( uprkos povracanjima verovali ili ne) a u trecoj sam imala neku blagu podbulost u licu. I delovala sivkasto i umornije. Vrlo mala razlika. Ali sam otprilike pretspotavljala da moze da bude devojcica. ko sto rekoh brzo sam saznala. Arapi kazu zensko dete ukrade majci lepotu.... user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
18.11.2018 22:06:09   
emicaa
Maslacak to i kod nas kazu.A ja nisam nikad ljepse izgledala nego kad je Dora bila u stomaku 😂
Pisala sam vec prije,ali prvi put sam od onog trenutka kad sam saznala da sam trudna znala da je curica.Nije mi ni trebao uz.I drugi put sam imala taj neki osjecaj ali ni priblizno jak kao sa Dorom.Kad mi je dr rekla da je djecak pitala sam je jel sigurna 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba?
19.11.2018 8:28:03   
BubaBubica



I kod nas tako kažu, sa prvom ćerkom sam bića ekstremno ružna, bubuljice, u licu sva otečena, imam samo jednu sliku iz te trudnoće i drago mi je 😄

U drugoj sam sebi izgledala kao umorno ali bolje nego u prvoj, a u trećoj sam izgledala nikad lepšie, svi mo govorili kako se meni isplati biti trudna jer sijam. Sva tri puta devojčica.


Ono što sam ja primetila oko mene da mame koje nose dečaka oteknu u licu. Nemam pojma zašto. Čak sam i jednoj drugarici mislila da nosi devojčicu po izgledu jer je od otečenosti baš promenila lik, iako ne verujem u ova sranja ponekad mi je zabavno da pravim kao neko istraživanje da li ima neke veze 😂 a naravno niđe veze 😂

Ovo je više na temu bapske priče, pec pec. Baš juče sam čitala i dobro se zabavila 😃



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here