|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
17.5.2011 17:14:30   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jeco, ja bih i ovakvo

user posted image

nema veze što je starinsko, meni je lepo user posted image



Ana, ja imam ovakvu dunjicu. Dobila sam ga od svoje mame, ona je mene u tome iznela iz porodilišta, a onda sam ja svoje dete. Meni to uopšte nije prekatično, jer ne možeš bebu nikako lepo da uhvatiš. Dok je jako mala ona se sva "izgubi" u ovome...dok sam ja L nosila u tome imala sam utisak da će mi svakog trenutka ispasti. Koristila sam zbog toga samo jednom i nikada više!


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
17.5.2011 17:16:04   
lanajelena
I ja samo jednom,da se mm pitao i Duca bi izasao u ovoj roza user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
17.5.2011 17:16:32   
Ana RR
Snelle, ja bih to najviše zbog kolica kupila user posted image za iznošenje bebe ćemo verovatno autosedište, ali ovo mi je jako lepo i koristila bih za kolica.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
17.5.2011 17:21:21   
Snelle
To je onda druga stvar. Ali da mu ne bude pretoplo u tome u kolicima? user posted image Tebi je beše termin u septembru?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
17.5.2011 17:23:58   
Ana RR
U avgustu. Pa neću ga umotati u to, samo kao podloga za kolica. Misliš da je pretoplo? user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
17.5.2011 17:32:24   
Snelle
Mislim da će mu biti pretoplo. Ja sam tokom leta stavljala samo najobičniju pelenu i ništa više.
A te dunjice (barem ova moja) su spolja od takvog materijala koji baš greje user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
17.5.2011 17:35:12   
Ana RR
Nisam o tome razmišljala.. ja sam mislila samo o tome da mu bude udobnije, mekše. Tja, videćemo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
17.5.2011 17:37:12   
Lu
IZVORNA PORUKA: Ana RR

U avgustu. Pa neću ga umotati u to, samo kao podloga za kolica. Misliš da je pretoplo? user posted image

Ana nema šanse da ćeš to staviti u kolica u AVGUSTUuser posted image
Ozbiljnouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
17.5.2011 17:38:09   
Ana RR
user posted image pa sad i ja to kontam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
17.5.2011 18:16:00   
lanajelena
Dobro to smo resili user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
17.5.2011 22:29:42   
zmajeva
Meni je svekrva kupila dunjicu, kobajagi da je stavim na autosediste, al' vise ima smisla da sluzi za kolica!!!

Elem, pre nedelju dana u Arilju uzela sam spavacicu za bolnicu 1200 dinara, jednog zeku 900 dinara. Uzeh i 20 tetra pelena i 3 svedske (ne pitah koliko su, jer sam mislila da su oko 100 din komad), a prodavacica mi sabra sve to na 5160 dinara! I ne dade mi ni racun, iskoritila je guzvu u radnji!
Znaci nemoguce da je 20 tetra i 3 svedske pelene 3000 dinara!!!


_____________________________

www.kreirajzivot.com

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
17.5.2011 22:44:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zmajeva


Znaci nemoguce da je 20 tetra i 3 svedske pelene 3000 dinara!!!



Koliko se sećam, ja sam tetra pelene pre 5 god plaćala 150din komad, onda je sasvim moguće.

(odgovor članu zmajeva)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
17.5.2011 22:49:21   
Nensi*
Ja sam tetra pelene placala 80 din komad prosle godine.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
17.5.2011 22:51:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jeco, ja bih i ovakvo

user posted image

nema veze što je starinsko, meni je lepo user posted image



Ana, ja imam ovakvu dunjicu. Dobila sam ga od svoje mame, ona je mene u tome iznela iz porodilišta, a onda sam ja svoje dete. Meni to uopšte nije prekatično, jer ne možeš bebu nikako lepo da uhvatiš. Dok je jako mala ona se sva "izgubi" u ovome...dok sam ja L nosila u tome imala sam utisak da će mi svakog trenutka ispasti. Koristila sam zbog toga samo jednom i nikada više!



Luka:

user posted image


Marko:

user posted image


Mog dedu je njegova mama u tome iznela. Moja baka je moju mamu u tome iznela. Moja mama je mene i brata u tome iznela. Ja sam svoju decu u tome iznela.
Da li su svi oni to koristili posle - ne znam. Ja sam u tome samo iznela dete. Ne dopada mi se što je toplo od dole, a od gore faktički pokrivaš samo čaršavom. Nisam koristila nikada sem za iznošenje bebe.

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
17.5.2011 22:54:53   
Anoniman
Da se nadovežem na "toplo, mekše"... moj jastuk je punjen PERJEM! user posted image Nikako za leto. user posted image
A i novorođenčetu ne treba da bude meko, već tvrdo. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
17.5.2011 22:59:33   
Anoniman
"Koliko koštaju???" Ja ne znam da li ta cifra može da se stavi na papir user posted image Ni dan danas nemam pojma koliko smo para "utopili", ali ništa nije bilo suvišno, uvek je nešto nedostajalo.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
17.5.2011 23:04:21   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Ja sam tetra pelene placala 80 din komad prosle godine.


I ja isto, i to u Aksi. Svedske su bile skuplje jer sam kupovala u boji, ali obicne tj. bele nisu bile skupe, tako da je ta cifra definitivno sumnjiva user posted image
U svakom slucaju mislim da imas pravo da odes i zalis se sto nisi dobila racun user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
17.5.2011 23:46:24   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Ana RR

U avgustu. Pa neću ga umotati u to, samo kao podloga za kolica. Misliš da je pretoplo? user posted image


Moji su rodjeni u septembru, pa sam koristila kao podlogu za kolica. I bas mi je bilo prakticno. Ali na nasem se moze izvuci taj sundjer i onda bude kao carsaf samo, pa bi moglo i za ljeto.

A sto je najludje koristila sam zetov (kad je on bio mali), jer su me mama i sestra ubjedivale da mi to nismo imali i na kraju kad je M vec skoro prerastao korpu, one sredjivale kucu i nasle nas kad smo bile bebe user posted image user posted image

Ne znam, meni je to bilo OK, ali opet kazem moja djeca su zimska user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
18.5.2011 11:24:25   
srna001
Ja sam malo istraživala cene pamučnih pelena u Beogradu i evo šta sam pronašla.Ako neko zna gde može da se nađe povoljnije neka napiše.

Panda, TC enjub, blok 45 švedske 79 tetra 89
Sneguljica, blok 45 švedske 84 tetra 86
Ariljac, kod cvetkove pijace švedske 70 tetra 110
Zizi, Banovo brdo švedske 110 tetra 110

Šaroliko

< Poruku je uredio srna001 -- 18.5.2011 11:25:37 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
18.5.2011 11:26:24   
Ana RR
Srna, baš šaroliko. Ja još nisam gledala te stvarčice ali ću napisati cene kad budem počela da obilazim radnje.




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
18.5.2011 11:52:00   
srna001
To je najjeftinije što sam našla.Po nekim buticima za bebe se cene kreću od 110 do 125 din po kom. A to uopšte nije malo kada se pomnoži sa količinom.Ne mogu nigde da nađem neku radnju u kojoj se prodaje samo ariljska roba oni bi trebali da budu najpovoljniji.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
18.5.2011 11:54:49   
Ana RR
Hm..zar nije bila neka radnja na bulevaru sa njihovom robom? user posted image

Mislim da kod mene u kraju ima neka radnjica koja ima ariljske stvari, baš ću svratiti da pogledam.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
18.5.2011 12:08:05   
Didy
Ana, povodom onog jastuka za bebu - Ja sam isto samo iznela Stefana u tome i nikad ga više nismo koristili. Moj je tanji, inače moj i bratov kad smo bili bebe. Stefan se rodio u novembru, zima bila hladna, kad smo išli u šetnju bio je uvek u skafanderu, pa u džaku. Kad je došlo lepše vreme, već je sedeo i mlatio i rukama i nogama u kolicima.user posted image Po meni je za leto najpraktičnija pamučna pelenica ili neki tanki letnji pamučni prekrivač koji ćeš staviti ispod bebe.
Za pelene ne znam, nisam ni gledala. Stefanu smo kupili 10, ali pošto uopšte nismo stavljali široki povoj, kao nove su. Ni drugoj bebi ne planiramo široki povoj, tako da smo pamučne pelene i švedske gaće precrtali sa spiska.

< Poruku je uredio Didy -- 18.5.2011 12:16:55 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
18.5.2011 13:52:18   
Ana RR
Hvala Didy user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Koliko koštaju stvari za novorođenče
29.5.2011 17:35:56   
Anoniman
Sto se tice stvari za bebe ja sam nasla jeftino mesto za kupovinu. Na Limundu. Kupila sam vec par stvari za male pare za koje ne mozes da kupis u prodavnici. A nova roba. Tako da ceprkam tamo sve sto je novo i sto mi se svidi ja uzimam. Juce bila do radnje da pitam koliko su zeke ona ce meni 1000 dinara a ja na Limundu kupila dva para zeka za kapicama za 200 user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako da se budući tata poveže sa bebom u s...
I budući očevi su uzbuđeni zbog dolaska bebe na svet, ali imaju manje prilika da zaista osete kako malo biće raste. Dok ...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here