|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.9.2013 10:22:16   
Didy
Napisala sam sinoć na fb, ali moram i ovde - Stefan je neki dan došao iz vrtića s pričom da ga je Saška pozvala da spava kod nje kući.user posted image Pitala sam ga da li će da spava uveče ili preko dana, a on mi je rekao sav bitan - Ma, zvala me je da malo spavamo preko dana, a onda možda i uveče, pa mogu ići kući kad mi dosadi.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.9.2013 10:25:31   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Didy

Hahaha, Ana, i Mare je u fazonu rođendana.user posted image
Moji celo leto prave torte od peska i zabadaju štapove umesto svećica i onda pevaju. A sad posle rođendana su još više u fazonu.user posted image



Isto user posted image no moru smo stalno pravili torte od peska user posted image

Haha, počelo je počelo user posted image kuku nama kad uđu u pubertet user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.9.2013 10:26:39   
Olga75
ahahahaha
pa da a moja ce dobiti skejt user posted image
vise nije moderno cokolada ili eto tako nesto nego ni vise ni manje skejt user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.9.2013 10:28:22   
Didy
Da, Olga, crkla sam od smeha za skejt.user posted image Pazi, tako kreće - skejt, pa trotinet, pa bicikl, pa motor i onda neka fina kola... Uh, šta nas sve čeka, mene nekad hvata panika kad samo pomislim...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.9.2013 10:29:38   
lesica
Hehehehe, a moja jasno i glasno ne voli "dečace" samo devojčice. Tako da, neće biti poziva za spavanje, ni skejtova... user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.9.2013 10:32:27   
Olga75
Lesice ni moja ih satro ne voli
a vamo od jednog skejt , drugi joj da uzinu , treci je ceka na vratima kad dolazimo
kuku meni , ustvari kuku matorom user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.9.2013 10:34:38   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.9.2013 10:34:42   
lesica
Hihihihihi, a i to što kažeš user posted image

Doduše kad bolje razmislim, samo je izjavila da je Vuk ( Dijanin ) njen drug i da ona može da spava u njegovom krevetu (kad je videla fotke novog kreveta)

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.9.2013 10:38:19   
Ana RR
Jao kako je opasna user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.9.2013 10:42:51   
Didy
Hahahaha! Inače, Stefan se uglavnom igra s devojčicama, u vrtiću je uvek on i nekoliko devojčica oko njega. Tako i u dvorištu, na ulici, u komšiluku... Radije bira žensko društvo.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
11.9.2013 10:52:52   
Ivanka 75
Slaže Ika nekog Štrumfa juče pa se koncentrisala i ne reaguje na nas 10 okolo, prilazi joj komšinka i kaže "joj moram da te ljubim u guzu kad si tako slatka" a I. će na to "nemoj ljubiš guzu, kakila sam!"user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
12.9.2013 10:00:13   
Agripina
Neko jutro mm i ja pijemo kafu, TV upaljen, a N. se igra kraj nas. Odjednom čujem N. kako govori: "Teto, nemoj da đikaš čiku, đikaj konju" Ja zbunjena gledam u nju, mm se smije i pokazuje mi na televizor, a tamo dvoje "na kamari". user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
12.9.2013 13:15:07   
lanajelena
user posted image

Malopre Dusan pusti goluba i ja ga pitam jesi to ti uradio tek on "nisam,Lana je"(a Lana u vrticu)user posted image

(odgovor članu Agripina)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.9.2013 14:19:18   
lanajelena
Dusan krenuo da piski a (ajde da budem fina)pisko mu podigao kao Ajfelova kula i on vice mama ne volim sto mi je velika kika,ja pozovem mm da mu pomogne i kad je zavrsio tek ce on tatice ja te volim najvise na svetu sto si mi napravio malu kiku user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.9.2013 14:37:23   
Ana RR
Hahahaha user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.9.2013 14:48:40   
Snelle
user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.9.2013 14:57:52   
dijana1*
Decaci i njihove pise user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.9.2013 16:28:48   
Janncica

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Dusan krenuo da piski a (ajde da budem fina)pisko mu podigao kao Ajfelova kula i on vice mama ne volim sto mi je velika kika,ja pozovem mm da mu pomogne i kad je zavrsio tek ce on tatice ja te volim najvise na svetu sto si mi napravio malu kiku user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
28.9.2013 21:56:41   
Misha i Ljisha
joj fuj decaciuser posted image i bata Nole je pisurija. Dosao danas sa mojim bratom i hoce da kaki u prirodi kaze on i to bas pored moje baste. Ja sam rekla da cu Dunju da dovedem do njih i da se posere snajki u cveceuser posted image (naravno salili smo se)

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
29.9.2013 23:29:58   
Figaro88
Gleda Andrea neke veverice i miseve na tv-u i vice meni-Mama dodji da vidis grobare!user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
29.9.2013 23:36:48   
dijana1*
user posted image
Danas sam vodila Vuka u pozoriste i gleda dete cudno salu pa pita, mama a cija je ovo kancelarija user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
30.9.2013 10:42:21   
big mum
Sjedimo u čekaonici Hitne pomoći i na zidu ispred nas okačena veliki plakat sretne porodice kako šeta šumom.

Pitam svoju vragolanku šta oni rade a ona će "PA IDU U HITNU"user posted image
Otkud znaš da idu u Hitnu "znam fino,šta će njihova slika ovde,da idu u šumu bila bi u šumi"user posted image user posted image

Reko dobro i kažešuser posted image




_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.10.2013 10:07:25   
Peace*
- Marko, hoćeš kupusa?
- Neeee, ja sam analergičan na to!

user posted image

Sad je alergičan na sve što ne voli. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
7.10.2013 18:44:15   
NadaR

IZVORNA PORUKA: big mum

Sjedimo u čekaonici Hitne pomoći i na zidu ispred nas okačena veliki plakat sretne porodice kako šeta šumom.

Pitam svoju vragolanku šta oni rade a ona će "PA IDU U HITNU"user posted image
Otkud znaš da idu u Hitnu "znam fino,šta će njihova slika ovde,da idu u šumu bila bi u šumi"user posted image user posted image

Reko dobro i kažešuser posted image





Pametnica! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Da se smejemo našoj deci... :-)
9.10.2013 10:28:25   
Ognjenka
Nisam pisala neko vreme ovde, pa se bisera mog sestrica skupilo, ljubi ga tetka :D

Sestra mu vezuje pertle, a on kaze
-Hvala ti mama, ja zivim od tvoje pomoci.

Zet ga pita
-Sine kad ces da ides sa tatom malo na posao u foto studio da se slikamo?
-Tata, ti si stalno na poslu u tom studiju. Najbolje je da odemo da se slikamo kad ti odes u penziju i lepo se odmoris.

I jos jedan biser
-Ali!!! Slon Dondolan i slonica Mica nisu mogli da se vencaju jer ne mogu da se poljube da utvrde zenidbu! Oni imaju surle, ne mogu da se ljube!

Pita ga sestra
-sine sta da kupimo tetki za rodjedan?
-Mama! Haljinicu koja svetluca u mraku, to ce je oduseviti!
(ne znam odakle mu to, ja sam stalno u farmerkama...user posted image )

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
“U životu najviše žalim što nisam rodila t...
Zatvorila sam oči i videla nas za 10 godina. Videla sam porodične odmore sa planinarenjem kroz kozje staze i igranje na ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here