|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Putovanje u trudnoći
11.8.2014 14:07:02   
Dada81
Navikli smouser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Putovanje u trudnoći
17.5.2016 20:38:45   
maja_ilic84
Drage moje, treba mi savet user posted image uplatili smo letovanje ya 21.06.2016, ali ja danas saznadoh da sam u cetvrtoj nedelji trudnoce. Sta raditi? Trebalo je da putujemo u Grcku. Napomena je da sam imala 2 spontana pobacaja pre ove trudnoce.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Putovanje u trudnoći
17.5.2016 21:40:59   
emicaa
Maja najbolje da se posavjetuješ sa ginekologom,on će ti najbolje reći.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu maja_ilic84)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Putovanje u trudnoći
17.5.2016 21:59:49   
maja_ilic84
Emice, sutra idem kod njega user posted image uzrok spontanih mi je trombofilija, pa se sve nadam, obzirom da dobijam inekcije za to, da ce me pustiti user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Putovanje u trudnoći
17.5.2016 22:03:59   
emicaa
Ako rekne da je bolje da ne idete i ne razmišljaj da se ipak drugačije odlučiš.Jer more neće nesrati a tvoja bebica je najbitnija user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu maja_ilic84)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Putovanje u trudnoći
17.5.2016 22:07:22   
maja_ilic84
Mudro zboris user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Putovanje u trudnoći
17.5.2016 22:22:26   
pngpme
Ja sam putovala do Rima u 5. mjesecu trudnoće. Kada sam saznala za trudnoću odložili smo putovanje (nismo još ništa uplatili naravno) jer sam se plašila da putujem u prvih 3 mjeseca. Doktorica mi je dala zeleno svjetlo u 5 mjesecu, ali je rekla da nikome ne preporučuje putovanje u trudnoći, ali nije bila protiv da je idem.

(odgovor članu maja_ilic84)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Putovanje u trudnoći
17.5.2016 22:30:20   
dddaca
Slazem se sa emicom, poslusaj doktorku. Ja sam bila u slicnoj situaciji ali dilema je brzo nestala kada sam se zapitala sta mi je bitnije beba ili letovanje. Ne mora da znaci da ce nesto da krene po losem, ali bice jos letovanja i letovanja, a beba je sad najbitnija

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Putovanje u trudnoći
18.5.2016 6:45:32   
vocicana
Slazem se sa svim devojkama, odlozite putovanje, izaberite nesto blize lakse, sa manjom temperaturom, npr Zlatibor i sl, ali kada prodje riskantni period znas u kojim nedeljama ti se missed desio. Ja sam prosle godine isla avionom za Holandiju, treci mesec trudnoce, ali naominjem da sam imala potpuno zdravu trudnocu, bez istorije missed-a. Ne moras se igrati sa sudbinom i visokim morskim temperaturama, sedi, cekaj da sve bude uredno, sto kaze Emica, mora nece nestati, bice tek letovanja i letovanja za vas troje. Znam da ti je zao, ali bebica je najvaznija.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Putovanje u trudnoći
18.5.2016 15:25:41   
maja_ilic84
Apsolutno ste u pravu 😊 sad ide malo ganjanja sa agencijom oko vracanja novca 😊

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Putovanje u trudnoći
18.5.2016 16:28:41   
emicaa
A možete li preko agencije uzeti nešto drugo gdje bi mogla otići a da je blizu.Ne znam baš kako to funkcioniše user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu maja_ilic84)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Putovanje u trudnoći
18.5.2016 19:56:27   
choopa choops
Svakako odluči kako ti dr kaže. Ja u sve tri uspješne trudnoće nisam nigdje putovala (ali ja sam imala dijagnozu da moram da mirujem). A na početku prve trudnoće, koju sam izgubila, sam putovala u Tursku i nazad autobusom (24h vožnje u jednom pravcu). Da li je to imalo veze za kasniji ishod, ne vjerujem, ali eto...S druge strane znam iks žena koje putuju najnormalnije i sve pet user posted image

Prodaj aranžman nekome preko oglasa user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 187
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here