|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (04.09.-08.09.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anemija / malokrvnost / nedostatak gvožđa
10.9.2019 16:46:17   
IvanaSK RR
Meso,crveno,proso,cvekla. Mozes uzeti ampule totnheme ali se piju na slamcicu da ne oboje zibe i mozes da ih mesas sa sokom od jabuke. Ako pijes tablete gvožđa pij ih ujutru na prazan stomak sa vitaminom c. I nemoj da se plasis unapred.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 376
10.9.2019 16:46:17   
emicaa RR
Popkice meni je bilo skroz nisko pa su mi dali venski.Ono infuzija samo crno 😂To mi je popravilo

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 377
11.9.2019 0:55:20   
Mirko Svirko
Ja sam bila anemicna. U trudnoci pila tothemu, heferol i ferum sandoz..

Uz to folnak ili vitamin C. Napominjem nisam pila to sve odjednom, terapija je menjana kako su se smenjivali lekari.Pravila sirup od kupine.Pila caj od koprive. I jela seme koprive sa medom.Pila sam i sirovu cveklu sa limunom ili nekim vocem koje sam imala tog trenutka u kuci uz dodatak meda, sve to u blender pa ceo dan pijuckaj po malo posto ukus i nije bas lep. 

(odgovor članu emicaa RR)
Direktna veza do poruke: 378
11.9.2019 0:59:40   
Mirko Svirko
Nesto sto sada pijem jer sam anemicna to je MORINGA PRAH.Ali trenutno nisam u drugom stanju a ne znam pouzdano da li trudnice i dojilje smeju da piju. Znam da deca od godinu dana smeju da piju. Moringa je zelene boje,  nazivaju je jos zeleno zlato.Ali da vam odmah kaze ukus je bljak ali vredi probati. Poslednja krvna slika je bila ok ali mi je dr rekla da mogu da nastavim da pijem. I da mleko smanjim. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 379
13.9.2019 20:02:34   
jane1
Tothema, mada mi je bilo muka od ukusa.

Direktna veza do poruke: 380
14.9.2019 1:58:01   
Mirko Svirko
Tothemu sam pila sa sokom od borovnice sa cevcicom ali kad se set_im samo i dalje osecam onaj ne bas lep ukus

(odgovor članu jane1)
Direktna veza do poruke: 381
14.9.2019 7:21:09   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Nesto sto sada pijem jer sam anemicna to je MORINGA PRAH.Ali trenutno nisam u drugom stanju a ne znam pouzdano da li trudnice i dojilje smeju da piju. Znam da deca od godinu dana smeju da piju. Moringa je zelene boje,  nazivaju je jos zeleno zlato.Ali da vam odmah kaze ukus je bljak ali vredi probati. Poslednja krvna slika je bila ok ali mi je dr rekla da mogu da nastavim da pijem. I da mleko smanjim. 

GLOBIFER FORTE, meni dr.preporucula cim sam se porodila.
Skupe. Ali rekla mi je bolje njih nego tami daju transfuzije.

Direktna veza do poruke: 382
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Idi na:

Kuvar: medamisko
Kremasta

Anketa

POL DETETA
Admin

Da li Vam se dogodilo da Vam je lekar na ultrazvuku video jedan pol, a da ste rodili dete suprotnog pola?

DA (15%)

NE (85%)

Ukupan broj glasova: 84

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here