|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ovo je poruka za ...
25.5.2012 9:56:43   
Anoniman
Luuser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ovo je poruka za ...
25.5.2012 10:03:47   
tanjica85
ovo je poruka za mtatu

hvala ti sto cinis sve za nas. Zao mi je ako smo te ikada povredili i uvredili. Zasluzujes mnogo vise iako ti to nikad nismo rekli.
Volimo te i bez tebe ne mozemo.

user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ovo je poruka za ...
25.5.2012 10:03:57   
*Alexx*
Lu user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ovo je poruka za ...
25.5.2012 11:37:24   
Lilla
Povrijedila si me. Toliko sam te voljela, bila uvijek tu za tebe sto sam nebrojeno puta i dokazala ali ti si se promijenila. Nisi vise ista i ne bi to bio problem da nisi pocela da budes neko o kome bruji carsija. Nikad nisam slusala sta drugi kazu, ali ovo je previse. Ne zelim da meni neko kaci zvono na vrat zbog tebe, izvini, ali sebe i svoje dijete i svoj brak volim puno vise od naseg prijateljstva za koje se sad, poslije svega pitam da li je ikad bilo iskreno. Cudno, kako te oni u koje se nekad kunes najvise iznenade i iznevjere. Nedostajes mi, volim te i dalje ali nisi vise moja sestra, sad si neko drugi, neko koga vise ne poznajem.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Ovo je poruka za ...
19.5.2017 9:45:49   
IvanaSK RR
Tri devojke sa RR... Prekjuce su me rasplakale koliko su bile divne... Hvala vam.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Ovo je poruka za ...
19.5.2017 10:53:17   
Sanjica26 RR
Ivana, sta su uradile te persone?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Ovo je poruka za ...
19.5.2017 10:56:28   
IvanaSK RR
Ponele se kao da smo sestre❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Ovo je poruka za ...
19.5.2017 11:01:23   
Sanjica26 RR
Svaka im cast. Vece prijatelje imamo na ovoj RR. Imam takav utisak.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Ovo je poruka za ...
19.5.2017 11:12:02   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Svaka im cast. Vece prijatelje imamo na ovoj RR. Imam takav utisak.user posted image

Samo da potpisem ❤️❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Ovo je poruka za ...
24.5.2017 13:08:16   
veselicaa
Ja zaista moram da izdvojim moje drage Rr prijateljice sa kojima kuckam svaki dan,obozavam ih.Nema toga sto ne mogu njima da kazem,ni najblizoj rodbini i prijateljicama ne pricam sto i njima.Hvala dragoj rr sto me je ovako obogatilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Ovo je poruka za ...
24.5.2017 13:18:46   
emicaa
Veselice kod mene je isto,nisam ni sanjala da cu imati takav odnos sa nekim i koga ne znam

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Ovo je poruka za ...
25.5.2017 0:11:23   
choopa choops
user posted image Ringerajke bravo!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Ovo je poruka za ...
25.5.2017 9:03:21   
vocicana
Za one koje me uvek osete na pravi nacin, kada me procitaju kao otvorenu knjigu, tacno tako...hvala vam do neba!
RR hvala ti sto si me primila u zagrljaj, sto si mi otvorila oci, sto si mi poklonila prijateljstva sa ljudima koje nisam ni videla, samo ih cula i dopisivala se sa njima, a tako je to sve snazno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Ovo je poruka za ...
26.5.2017 7:56:40   
Sanjica26 RR
Ovo cu ja uvek da potpisem da vece prijatelje nisam srela. user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here