|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
6.11.2019 18:57:52   
dunja RR
Konačno danas stigli rezultati papa, rađen u bolnici pre mesec dana, javio mi dr,. sve je ok, 2. grupa.
Imala sam situaciju da sam ciklus dobila (poranio) 2 sata posle rađene kolpo i papa, nadam se da nije uticalo, tj. izgleda da nije, čim je urađna analiza.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
12.12.2019 11:53:24   
Anoniman
Blago tebi :)

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 227
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
12.12.2019 11:58:13   
Tikica94
Proslo je 8 meseci,jos uvek ga nisam obavila :) user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
12.12.2019 12:17:58   
Filadendronka

Moras da mislis na svoje zdravlje, obavezno sto pre. 
IZVORNA PORUKA: Tikica94

Proslo je 8 meseci,jos uvek ga nisam obavila :) user posted image user posted image



(odgovor članu Tikica94)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
4.8.2020 23:43:01   
Mirko Svirko
Ja se secam tog prvog pregleda.. samo sam mislila u sebi "opet ce da boli"...

Ali bilo je sve ok.  I stvarno taj spekulum, imam osecaj kao da ce svakog ttenutka da me ustine.
Ali kada su mi ispali oni konci, ja mislim da nisam dozivela veci sok,jer sam se utripovala. Ipak prvi put sam videla to i prva neka misao je bila "glistee"...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
5.8.2020 6:29:15   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Tikica94

Proslo je 8 meseci,jos uvek ga nisam obavila :) user posted image user posted image



Trebala bi da odradis?

(odgovor članu Tikica94)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
5.8.2020 9:25:41   
Mirko Svirko
Mozda je zena do sada bila.. 

Ali svakako mi zene moramo da vodimo racuna o sebi.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
5.8.2020 9:51:29   
Sanjica26 RR
Duškic, malo kasnis sa pitanjem🤣

Pogledaj od kad je post😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
20.4.2021 14:55:52   
Filadendronka
Ne nadjoh drugj temu, samo da se upisem da sam 17.4. obavila sistemtski sa uz dojki i stigose rezultati da je sve ok. Imam ranicu i dalje, kontrola za sest meseci.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
20.4.2021 20:20:32   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Ne nadjoh drugj temu, samo da se upisem da sam 17.4. obavila sistemtski sa uz dojki i stigose rezultati da je sve ok. Imam ranicu i dalje, kontrola za sest meseci.
Drago mi je da je sve ok.❤


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
22.11.2021 14:55:20   
Coconut
E ovako,ne znam da li pisem u odgovarajucoj temi ali bar je nesto slicno.Proslo je 12 dana od porodjaja,na otpustu iz bolnice na ultrazvuku je vidjena neka zaostala krv i koagulumi i dobila sam kapi za stezanje materice koje sam pila 3 dana.Na kontroli je i dalje tu i dobijam savet da vise set_am da bi to izbacila.Ponovo idem na drugu kontrolu gde se nista menjalo nije,samo sto ja vise ne krvarim.Dobila sam da primam inekcije 3 dana a zatim ponovo kontrola.Kazu da nije deo posteljice,ja se dobro osecam,nemam temperaturu.Zanima me da li je neko imao nesto slicno i kako se zavrsilo? Da li je moralo da se obavi ciscenje ili je samo otislo?


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
23.11.2021 8:52:13   
Milena18
Coconut, nije mi se desilo posle porođaja, ali jeste posle kiretaže pre dve godine. Bilo je zaostale krvi u materici na nekoliko kontrolnih ultrazvukova. Srećom, prošlo je nekako nakon mesec dana, mada ne znam kako jer uopšte nisam krvarila. I ceo taj mesec sam bila pod antibioticima. Nadam se da će i kod tebe proći, da ne moraš ništa dodatno da radiš. 

(odgovor članu Coconut)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Prvi ginekološki pregled nakon porođaja
23.11.2021 14:07:20   
Coconut
Milena,hvala.Nadam se i ja da ce proci samo od sebe.Vec me te kontrole izludjuju i kako ce to da se resi 😑

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 238
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here