|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
6.10.2016 19:54:15   
Animsaj9
pa zao mi je bilo da urnisem tockove na kamen, ipak na njih ide i korpa i sediste, a i 10 x su skuplja od ovihuser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
6.10.2016 20:03:54   
isidora88
Ja sam pozajmila kisoban i 2,3 puta ih provozala i ne mogu vise, beba ne voli da se vozi u njima i uzasno su mi neprakticna i teska za voznju.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
6.10.2016 20:14:16   
Mariya
Mi smo za sve koristili ta velika chicco kolica baš zato što su sjajna, jedina zamerka je što nam zauzimaju ceo gepek, pa kad putujemo negde onda pozajmimo kišobran da nam zauzmu manje mesta, jer kad se puno šetamo (kao što radimo na letovanjima, moru, Tari) H ne može baš da drži tempo sa nama , a i u kolicima može da odspava, što je na moru redovno radila. Sad se mislim da li da za treće uzmem kolica ali ako bmm zameni auto za veći, veličina kolica nam neće više predstaljati problem jer će i gepek biti velikuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
19.4.2017 9:00:42   
vocicana
Kolica su nam super ali vec mi to nije to, zauzimaju ogromno mesto u gepeku, bas mi je vise dojadilo pakovanje i guranje. Ne znam sada sta da radim, planirala sam kupovinu kisobran kolica, ali vidim da je vecina vas koristila prva kolica dosta dugo. Ne znam sta sada. NIsam iskreno ni gledala ponudu, kakva je.
Mame, pisite jos svoja iskustva, slusam sta kazete...
Hvala
Sada sam gledala ponudu u Aksi, cene malo mi je muka pripala. Hauck ima jedino onako razumne cene, ali nema ih na stanju.

< Poruku je uredio vocicana RR -- 19.4.2017 9:07:33 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
19.4.2017 9:49:42   
Anck Su Nmaun
Voci, ja prva nisam koristila dugo kolica , pogotovo sa Vukom.
T 9 meseci, H isto tako a V sa 4 meseca i presli u kisobran. Mnogo su mi laksa, prakticna, ma ko ce se sa onim cudom ganjati. vec sam ih prodala user posted image

Mi smo uzeli CAM letnja kolica i zadovoljna sam, nema odredjene polozaje vec od 30 pa dp skoro 90, podesava se onom trakom iza koliko ti treba.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
19.4.2017 13:28:14   
bebilule
ja sam isto razmišljala o kišobran kolicima. Nešto mi nisu prijeko potrebna, koristiću ova velika, jer su mi super. Ali zgodno bi bilo imati ih kada krenomo negdje. Sad sam naručila neki tricikl, a za kišobran nešto ne bih davala puno para. Samo mi nije jasno do koliko kg ona idu? Za većinu piše do 15, a M ima već 14 user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
20.4.2017 22:33:54   
vocicana
Hej Anck, hvala ti mnogo.
Meni je sve nesto zao da prodamo ova prva kolica, ali moracemo uskoro da menjamo, bas mi znace vasa iskustva. Hvala ti mnogo.
Lule svi kazu da je mnogo lakse sa njima, mene j... mesto u autu, a i veliki je on vec.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
21.4.2017 7:58:36   
Anck Su Nmaun
Ko ne putuje cesto i ne rasklapa ih svako malo i nije im preko potrebno. T je presla u taj biciklic sa 9 meseci pa smo izbacili kolica, taman dolazilo prolece. Nismo ni uzimali kisobran, sa H jesmo drugacije vreme bilo, ona jos mala pa nije mogla da spava u biciklu.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
19.5.2017 18:03:46   
ishler
Moze li mi neko reci iskustva sa Cam agile i hauck sport kolicima,htela bih da kupim za dete od 13kg da koristim na moru?

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
21.5.2017 22:58:27   
vocicana
Cam kolica su super, ne znam koji je tacnomodel, ja sam gledala ta sto mi se svidjaju nisu vise dostupna, ova isto koja mi se svidjaju a dostupna su, muzu ne odgovara anonimus brand , meni nije vazno, samo da mogu lagano da ih sklopim i da se ne kilavim vise sa ovom globom.
I ne znam sta cu stvarno vise.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
25.5.2017 1:04:36   
choopa choops
Vi''te ovo!!!user posted image user posted image user posted image

Kolica na rasklapanje gb Pockit Stroller

Edit: Kliknite dolje gdje je video...

< Poruku je uredio choopa choops -- 25.5.2017 1:05:13 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
25.5.2017 8:51:55   
vocicana
Koja fora dobra, hahahaaa, da zans da nije lose.
MM je kupio auto sediste za njegov auto u nekoj prodavnici u NS, rekao mi je da je nasao neka fina kolica, koje su marke ubijte me ako znam, ali moram da prostudiram.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
16.6.2017 13:12:42   
vocicana
Kupili kisobran kolica , stigla su iz NS, uzeli smo u Kidsland-u. Pokusacu da postavim.
https://www.svezakucu.rs/www/gomobile/mlargerimage2.php?id=41101&opnpc=../pics/items/portal/big/41101.jpg Nasa su nebo plava.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
16.6.2017 13:56:44   
Sanjalicaaa
Voci bas su lepa.
Naša kolica se raspadaju, baš su u lošem stanju. Razmišljam da kupim kisobran, ali već je veliki on. Ne sećam se kad se vozio kolicima zadnji put. Trebaju mi kišobran čisto da se nađu ako nekad zatrebaju.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
16.6.2017 14:08:49   
IvanaSK RR
Voci, super suuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
16.6.2017 17:01:37   
emicaa
Voci stvarno su fina.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
16.6.2017 22:31:28   
vocicana
Povozna i lagana, najtoplije preporuke, mame ako gledate ne dvoumite se.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
20.6.2017 23:38:32   
Dragce86
Ja i ne planiram da za to dajem novac, ova kolica koja idu od 0+ imamo i njih cemo koristiti jer su sjajna, JUNGLE je u pitanju :)

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
20.7.2017 11:22:31   
Anck Su Nmaun
Mi nasa i ne koristimo vise. Zadnji put se vozao u njima pre 3 meseca

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
20.7.2017 12:38:32   
emicaa
mi imamo dorina stara a i peg perego kolica.Ova kisobran koristimo samo ako nemamo dovoljno mjesta u gepeku za velika.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
20.7.2017 12:50:08   
veselicaa
Mi bas koristimo ova sto smo dobili ovde na rr.divna su,laka za upravljanje,boja mi je super prava letnja a i udobna su.N. se nekoliko puta uspavala u njima,bas su zgodna jer se navaljuju skroz i postavljena su,nisu tvrda i neudobna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
20.7.2017 13:18:19   
Anck Su Nmaun
Pre neki dan izvadili kolica , v ih je gurao, to je vise zanimljivije nego voziti se u njima user posted image
Sve smo batalili, samo auto tabani rade user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
20.7.2017 13:23:07   
MasnaMasnica
Ja merkam ova da kupim Nori i ostace batu.
😍
user posted image

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
24.7.2017 14:35:12   
dddaca
Mi smo imali Chicco, ali nismo ih mnogo koristili

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
24.7.2017 14:40:46   
veselicaa
Masnice super suuser posted image Koja je to marka?

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here