|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krečenje
30.8.2015 21:08:24   
milicicak
E, pa ja se nadam da smo stavili tacku na krecenje za ovu godinu user posted image
Doduse, pregovori za kupatilo jos uvek traju i ostaje pitanje mini bubine sobe ali sad uzivam u belini i mirisu user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Krečenje
13.3.2016 17:19:17   
aleksandrici
A ne,krečenje !Kako mrzim krečenje.U stvari ne mrzim krečenje već ono što kasnije dođe.Pranje,pomeranje,ribanje,nameštanje,neuklapanje i svega ostalog.Jednom će deca sobe u boji,beć posle 20 dana kažu da su se pokajali i da je pa bolje u belo.Da poludiš!Sreća pa živimo u stanu,ja sam nepušač pa može da prođe i par godima bez krečenja.Sad je upravo ta godina kad treba da krečim,držite mi fige.Ne znam ni koju boju deca žele.Menjaju svakodnevno,valjda će do letos smisliti određenu boju.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Krečenje
13.3.2016 17:36:07   
IvanaSK RR
Ja volim krecenje. Uopšte, volim sredjivanja.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Krečenje
14.3.2016 14:36:19   
branki*
ne volim krecenje,tj nervira me sva ona priprema pre toga i sredjivanje posle toga,kad bih mogla,prespavala bih sve to.
ja sam sama krecila kad smo bili privatno u beogradu prvi put i super sam to odradila!kod sebe u stanu se ne bih usudila,jer imam kombinacije boja,a i nisam profiuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Krečenje
14.3.2016 15:48:46   
Anoniman
Nama u subotu zavrsili majstori okrecili smo Uninu sobu, sada cekamo da se lepo osusi, pa namestaj da ubacimo, i tepih, luster smo staviliuser posted image okacicu slike u pravoj temiuser posted image

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Krečenje
14.3.2016 15:51:37   
Mala Elena
Ja volim jer me muz uvek posalje negde da mu ne smetamo user posted image Realno, pretprosli put bila trudna pa kod mojih, ove jeseni se selili pa smo prespavale u tom drugom stanu... bila sam na postedi, mada meni ne smeta da krecim, brisem itd. Volim kad odise svezinom...
Vec sam pitala muza kad cemo da krecimo, on kaze- nisi normalna, u oktobru krecili user posted image a ja bih sobu u neku drugu boju, mozda tirkiznu ili trula ljubicasta...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Krečenje
15.3.2016 2:06:36   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Ja volim krecenje. Uopšte, volim sredjivanja.

Isto user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Krečenje
15.3.2016 8:16:52   
NadaR
Ja voliim!
Ove godine dnevnu farbam u sivo - bijelo, spavacu u ljubicasto a M u svojoj hoce tapete . :-)

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Krečenje
15.3.2016 9:44:35   
IvanaSK RR
Nama je plafon u spavaćoj ljubicasti, a kod sina narandžasti. Da vidim jel imam negde slike pa da postavim.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Krečenje
15.3.2016 9:50:30   
Anck Su Nmaun
Mi sledeci mesec krecimo deciju sobu, al ce tu biti poslaaaa za majstora jer je citava izlepljena user posted image cak i po plafonu od onih zvezdica.
Sad sam u potrazi za fototapetom na pola jednog zida bih im stavila.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Krečenje
15.3.2016 9:56:42   
IvanaSK RR
user posted image

Ovo je sareno, jos uvek se sušilo.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Krečenje
15.3.2016 9:58:29   
IvanaSK RR
user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Krečenje
15.3.2016 10:05:10   
Anck Su Nmaun
Ivana ovo super izgleda, pogotovo mi se svidja onaj ljubicasti deo, i bas zato sto je obrnuto, plafon okrecen a zidovi beli user posted image

I ja tako da kazem volim krecenje.. jer volim promene u stanu.

Mi smo prosle god. krecili dnevnu, spavacu i hodnike ali dnevna bi kooomotno mogla ponovo sta su uradile od njihovih rucica a bogami i ja po kuhinji user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Krečenje
15.3.2016 12:08:36   
IvanaSK RR
Ja volim ljubicastu,pa mi muz udovoljio :) Posle sam ja stavila ljubicaste zavese,prekrivace,tepihe :))
Mala je soba i da smo obojili zidove,mislim da bi bilo previse.
I mi bi trebali dnevnu i trpezariju kreciti,ne znam samo kada..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Krečenje
15.3.2016 12:15:18   
nikiteki
Prelepo ivana svaka cast

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Krečenje
15.3.2016 12:15:30   
Mala Elena
Ivana, bas izgleda lux sa onim lampicama...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Krečenje
15.3.2016 16:10:32   
vikiveki
Jao Ivana baš vam je lepouser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Krečenje
16.3.2016 14:48:04   
Anoniman
Ovako smo mi okrecili UNinu sobuuser posted image
plafon , zid kod prozorra, i zid preko puta strafti su beliuser posted image

user posted image

user posted image

ovo je luster
user posted image

u mraku, slikac i po dnevnom svetlu, led je, ima 3 boje kojim moze da svetli, i moze da svetli u mraku ovako, ili da bude skroz iskljucen... slikacu vam uskoro i sobicu, sve se super uklopilo, ovo joj je privremena soba , na jesen ili prolece prelazi u vecuuser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 16.3.2016 14:49:52 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Krečenje
16.3.2016 16:55:03   
IvanaSK RR
Hvala, devojke. Nije bas luks, ali meni se sviđa. :)
UM, meni se bas svidja, i luster je fantastičan!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Krečenje
16.3.2016 17:02:40   
Sanjalicaaa
Nisam videla ove sličice.
Ivana, baš je lepo i drugačije. Verujem da sa ljubičastim tepihom i prekrivačem izgleda super.
um, baš za devojčice. Luster je super.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Krečenje
16.3.2016 18:08:26   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Ja volim krecenje. Uopšte, volim sredjivanja.

Potpisujem user posted image Volim to generalno sređivanje posle krečenja, sve je kao novo user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Krečenje
16.3.2016 19:23:50   
nikiteki
Luster je super bice lepa sobica za unu

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Krečenje
5.5.2017 15:18:02   
Ana RR
Nadam se da ćemo uskoro krečiti, počinje da me nervira sve.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Krečenje
5.5.2017 16:16:45   
suzi kju
Sledeće godine verovatno, dok još malo porastu, mada tek nam sledi prljanje ili zvrljanje po zidovima.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Krečenje
5.5.2017 16:18:08   
emicaa
Nas ceka kreceje kad se budemo selili...

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here