|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krečenje
10.3.2018 19:21:05   
Anck Su Nmaun
Treba mi pomoc strucnjaka user posted image

Posto ove godine ne mozemo bas finansijski da odradimo zidove kako smo zamislili tj, jaaa user posted image , a ja moooram da malo osvezim zidove, doslo mi je da sama okrecim belom.

E sad posto nam je u dnevnoj sobi kombinacija sa crvenom bojiom , znaci dva zida su crvena, interesuje me da li ce mi bela primiti, jer mm kaze da ce to mozda morati da se guli user posted image user posted image
Ja sam optimista i mislim da moze da se prekrije belom, mozda iz par puta...

Ako je nekom muz brat moler, dobro bi mi dossao savet.

U potpisu buduci moler user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Krečenje
10.3.2018 20:14:06   
veselicaa
Anck cini mi se da sam cula da ima neki premaz,prvo to naneses pa tek krecis.Svekijevci svake godine menjaju boju zidova,mada te boje nisu nesto jake i primi im se bela opet.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Krečenje
10.3.2018 20:29:26   
Anck Su Nmaun
Mi smo u spavacoj sobi imali plavu pa krecili zutom 3-4puta. Al ja bih nesto ako ima da predjem.da ne idem toliko.
Znas li kakav premaz je u pitanju

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Krečenje
10.3.2018 20:34:14   
veselicaa
Pa i svekijevci imali ljubicaste,zute i zelene boje pa uglavnom im se lepo primi bela.Veruj mi da ne znam,znam kada smo renovirali kucu prvo smo zidove premazivali nekim premazom da se primi boja.Ako se ne varam to je i za te jace boje.Pitaj najbolje u farbari ili potrazi recimo Bekament online i pitaj ih.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Krečenje
20.3.2018 20:00:44   
Anck Su Nmaun
Jedva cekam da krenem sa krecenjem samo malko da otopli user posted image
Nabacila sam i novi tepih uhh kako ce biti super user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Krečenje
20.3.2018 22:15:33   
Ana RR
Anck, mi krečimo sa Vitex gustim perivim bojama, imali smo ranije u dnevnoj neku crvenu i bez problema smo je prekrečili u krem(ali istim takvim bojama). A premaz je prajmer, nanese se na zidove pre krečenja.

< Poruku je uredio Ana RR -- 20.3.2018 22:17:10 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Krečenje
5.4.2018 12:49:15   
Anck Su Nmaun
Presla sam podlogom i presla jednom belom super je za sad
Za danas mi je dosta, da odmorim malo pa idem po dete u vrtic. Sutra il kasnije nastavljam user posted image

U potpisu...buduci moler user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Krečenje
5.4.2018 12:58:04   
Ana RR
user posted image svaka čast!

Nama ode jedan dan samo dok sve zaštitimo, izlepimo itd. Mm lepi trake po plafonu da mu ne bi prelazila boja gore pošto krečimo skroz do kraja zida, ne volimo da ima onu borduru.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Krečenje
5.4.2018 13:12:34   
Anck Su Nmaun
I ja isto al znam da mi je puno sve jedan dan. Juce sam oblepljivala i plafon i po kuhinji jer je ne mogu pomeriti.
I posle svake brlje odmah ribala da ne bih sebi dupli posao pravila. Podlogu sam presla svuda a okrecila danas samo jedan najveci zid. I onda morala sav namestaj nazad jer dolazi malisa.
Pa svaki dan po malo koliko mi vreme i deca dozvole. Za par dana gotovo.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 5.4.2018 13:13:52 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Krečenje
5.4.2018 13:12:35   
mama Jo
Bravo Anck, bas si vredna 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Krečenje
5.4.2018 13:14:50   
Anck Su Nmaun
Ma da ima danas malisu neko da mi pricuva ceo dan zavrsila bih ja to...krenulo me user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Krečenje
5.4.2018 13:24:07   
Maraj
Bravo anck. Veliki je to posao...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Krečenje
5.4.2018 13:50:05   
IvanaSK RR
Super user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Krečenje
5.4.2018 14:19:13   
jess021
Anck, svaka cast!
Iskreno, meni nikad nije bilo jasno kad zena kreci u kuci. Zar to ipak nije posao za muskarca?!


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Krečenje
5.4.2018 14:44:59   
Ana RR
Jess, ja se sećam da je moja mama uvek krečila, posle sam joj i ja pomagala. Tata nikad nije bio tu, uvek negde na terenu.

A sada prepuštam mm sve te grube poslove, ja samo biram boju, govorim koji zid kako da oboji itd. Menadžerišem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Krečenje
5.4.2018 15:01:07   
jess021
Ana, tako je i moja tetka, citav zivot krecila, meni je to bas bilo bzvz i kad sam bila mala. Moja mama nije nikad, uvek tata.
I ja menadzerisem user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Krečenje
5.4.2018 15:06:18   
Ana RR
Mm sve oriba posle, on je baš pedanterija po tom pitanju.

Moja mama da je čekala tatu mnogo čega ne bi bilo. Jbg, navikla tako.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Krečenje
5.4.2018 15:09:39   
Sanjica26 RR
Moja baka je stalno sama krecila, jer je deda umro mlad. Kod nas je tata krecio. Nemam nista protiv da i zena kreci, ali eto nisam se oko toga petljala. Jedino boju izaberem.
Svaka cast Anck. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Krečenje
5.4.2018 15:10:50   
jess021
Iskreno, mi smo krecili dok je stan bio prazan, kasnije smo angazovali majstore.
Verovatno cemo kreciti sledece godine, ali nadam se da cemo opet nekog pravog molera jer kad mi to radimo nije to bas to.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Krečenje
5.4.2018 15:22:42   
Anck Su Nmaun
Kod nas svi krece i majstori i mm a sad sam htela ja. Muski il ne muski posao to mene ne zanima. Sama sam imala zelju da krecim. A nije puno komplikovano vise tu ima posla oko same pripreme oblepiti oscistiti zidove i posle prebrisati.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Krečenje
5.4.2018 16:46:25   
isidora88
Mm i ja sami krecimouser posted image ja bas volim, mm uglavnom ide za mnom i riba i izvlaci linije cetkom, a ja sam strucnjak za valjak i kombinacu bojauser posted image
Sad smo krecili pre 2 meseca dnevnu sobu, dva zida u prugice razlicitih boja i ekstra je ispalo. Ako me ne bude mrzelo slikacu da viditeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Krečenje
5.4.2018 18:01:53   
Anck Su Nmaun
Mm kaze da sam opsednuta otisli u Uradi sam a ja snimam valjkove i cetke hahahahah

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Krečenje
6.4.2018 7:48:22   
Misha i Ljisha
Haha Anck super i svaka cast. Moja mama je sama krecila celu kucu. Ju kad s e setim. Kuca na sprat ogromna i sve je uspevala.
Ja sam krecila samo u belo ono sto je vec bilo belo. Npr predsoblje na salasu se vecito najvise prlja jos pogotovo sto zimi ja u predsoblje pustim i mace i kuce user posted image sta ces kad sam luda. I onda u belo i cao. I krecila sam bas krecom. To mi je bilo pravo zadovoljstvo. Miris kreca i svezine onako sve bas mirisalo na dezinfikovano.

Sto se tice boja. Ako smo mi uspeli tamno braon da prekrecimo i to perivu boju verujem da ti nece biti problem crvena iz par puta da predjes da bude belo.
Mi smo uzimali neke vauuu boje. Marco nesto. Italijanske i stbarno su ekstra ali ja se nisam mesala mm u posao. On je ipak to radio od kako smo zajedno. No ja smatram da svaka zena moze sve sto i muski i bolje. I naravno da si pedantnija i da vise pazis i sebi ne pravis nered sto je jedan veliki plus. Jer muski o tome ne razmisljaju.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Krečenje
7.4.2018 22:46:42   
vocicana
Tih sto ne volim ovu temu, a nas ceka to, bice vrlo brzo razmontiravanje stana i krecenje i haos.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Krečenje
8.4.2018 10:39:35   
Anck Su Nmaun
Ljiso podloga pa jedna bela i onda boja sve extra pokrilo.
Zavrsili smo dnevnu preddiivnooo jeee ! Ma kakav majstor ja sam expert user posted image nigde.ni jedna strafta.
Inace ubacila.sam.i sljokice .u boju za jedan zid izgleda boli glava!

Planiram i hodnik ove godine jer je on najgori svuda prsti, kad se obuvaju svi se hvataju za zid. Al tu sam gledala neke kombinacije rada sa sundjerom il krpom ( na YT) pa cu probati tako da se.ne vide prsti kad se dohvati super izgleda.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here