|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krečenje
8.4.2018 11:06:33   
IvanaSK RR
Anck, daj slike.
I pusti mi link tog snimka, i meni to treba user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Krečenje
8.4.2018 11:33:14   
Anck Su Nmaun
E hocu kad dodjem kuci ja sam sve preko YT gledala cake kako naj lakse i naj bolje okreciti a i pricala.malo sa komsijom molerom user posted image on mi je dao ideju za sljokice user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Krečenje
8.4.2018 20:39:39   
Ana RR
Svaka čast Anck, stavi slike da vidimo kako izgleda user posted image

Mi nismo stavljali belu preko crvene i braon, već samo primer pa boja. Bez ikakvih problema prekrečeno. Ali sa perivim bojama, Vitexovim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Krečenje
8.4.2018 21:44:24   
Anck Su Nmaun
Nemam pojma bilo mi malo rizicno da ne idem belom mada sam ja to i belom fino prekrila, nisam stedela user posted image
Bice i slikica user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Krečenje
21.4.2018 19:20:22   
Anck Su Nmaun
Napokon juce zavrsih i hodnik. On je bio neka boja kafe samo presla sivom iz prve sve lepo pokrilo.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Krečenje
21.4.2018 22:50:29   
mama Jo
Super...
Jesi radila sa onim gotovim bojama?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Krečenje
22.4.2018 6:56:13   
Anck Su Nmaun
Ipak na kraju jesam. Iako sam htela kao sama.
Ne znam jesam pisala da sam ubacila sljokice na jedan zid, izgleda super!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Krečenje
22.4.2018 12:14:17   
IvanaSK RR
Al slika nigde user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Krečenje
22.4.2018 17:28:45   
Anck Su Nmaun
Hahahahah joj zaboravih 😎

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Krečenje
28.4.2018 9:42:28   
MimaKos
Ja sam uzela one boje sto mogu da se peru zbog cerke, jesu skuplje ali se dugorocno bas isplate i mnoogo su lepse!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Krečenje
28.4.2018 9:44:18   
Anck Su Nmaun
Ako msilis na vodoperive to se.nista ne brise. Mi smo krecili njima, jedino su boje jace.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Krečenje
28.4.2018 10:53:43   
jagodp
Meni su svi zidovi u boji, ali obicnoj, ne toj perivoj i zadovoljna sam. A prostor mnogo lepse izgleda :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Krečenje
28.4.2018 11:53:39   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ako msilis na vodoperive to se.nista ne brise. Mi smo krecili njima, jedino su boje jace.

Meni su super i jeste boja intenzivnija, a znacili su nam za masne prste najvise! :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Krečenje
28.4.2018 11:56:55   
nata11
Ja imala te na kaminu i nisu se nesto brisale. Ostajale su flekice.

_____________________________





(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Krečenje
28.4.2018 21:12:10   
MimaKos
Mozda zavisi od marke, ovo je svekar nasao ali znam da su bile bas skuplje od ovih drugih, nego nismo sve zidove mazali njima, pa kao ajde da ne stedimo..

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Krečenje
28.4.2018 21:26:26   
Anck Su Nmaun
nema tu neke razlike ako su te klasicne vodoperive to se nista ne pere, jedino ako nema neki premaz preko il slicno.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Krečenje
28.4.2018 22:34:03   
Anck Su Nmaun
Ja bih komotno mogla uzeti jos jednu kantu boje , V je vec obelezio par zidova onako posteno masnim rukicama.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Krečenje
28.4.2018 22:35:35   
MimaKos
Meni sve to svekar zavrsava, on se u to razume ali su se moje brisale

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Krečenje
28.4.2018 22:37:03   
mama Jo
Joj i kod nas na tri zida manja se vide tragovi prstiju, moram to prekreciti sto pre

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Krečenje
28.4.2018 22:38:02   
Anck Su Nmaun
Ja ga vikala kad je to dohvatio i sad kad prodje pored tog zida obavezno objasnjava sta jw uradio user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Krečenje
29.4.2018 5:06:11   
MimaKos
Pa moras, nista ruznije nego uflekani zidovi.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Krečenje
29.4.2018 7:33:15   
sneza24
Jao krecenje user posted image trebalo bi spavacu sobu da okrecimo samo ne znam kada cemo. Volela bih da to sami odradimo muz i ja ali se on u to ne razume bas najbolje. Mada su kod mojih krecili i mama i tata ko stigne.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Krečenje
29.4.2018 7:37:44   
Anck Su Nmaun
Joj ma nije komplikovano ni malo. Najvise posla.je sama priprema okreci se brzo. Ja sam gledala.snimke sa YT

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Krečenje
29.4.2018 7:46:04   
sneza24
Znam. Pomagala sam ja mami i tati oko krecenja. Nikad nismo majstora placali da nam kreci. Do sada nam je krecio svekar ili moj tata, zavisi ko je slobodan. Ali imamo jedan deo zida iza ormana koji prosli put nismo krecili. On je svetlo plavi a ostatk sobe je zute boje. Plava je obicna boja pomesana sa jupolom a ova zuta je ta vodoperiva. Ne znam u koju cemo boju kreciti ali mi nije bitno i ako se to iza ormana malo razlikuje od ostatka sobe jer ce orman opet biti tu.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Krečenje
29.4.2018 7:48:53   
Anck Su Nmaun
E pa zato imas one maaale valjkove i cetkice da njima dohvatis. Tako sma i ja iza frizidera. Niam mogla skroz da izvucem pa presla belom samo al se ne vidi. Cisto da pokrijem crvenu.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here