|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Autosedišta za bebe i decu
25.10.2015 9:25:55   
cockic
Mi smo sinu uzeli nania od 0-18 nasledila cera,za njega pozajmili neko.a njega uskoro i na ono samo za sedenje.tako da nania je skroz ok,a i cena ja ok.sad se nesecam kad beba ima oko 9kg jer tad vec moze i ono od 9-36kg.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2251
   RE: Autosedišta za bebe i decu
25.10.2015 11:42:08   
wivern
I mis mo gledali naniu, ali neku varijantu 1/2/3 ali nema isofix. Nekako sam vise za isofix, ma u stvari sve mi se pomesalo i vise ništa ne znam.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 2252
   RE: Autosedišta za bebe i decu
25.10.2015 20:48:57   
mamin mish
Wiv mi imamo naniu i skroz je ok i povoljna.
po meni mozes komotno da uzmes ono od 9-36kg.on je vec dovljno velik za to sediste.
Ja sam nasla na FB nania na akciji 5000-6000 din.
Ja isto treba da uzmem za D vecesefiste a mala je samo za onaj booster.


_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2253
   RE: Autosedišta za bebe i decu
25.10.2015 21:24:03   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: wivern RR

I mis mo gledali naniu, ali neku varijantu 1/2/3 ali nema isofix. Nekako sam vise za isofix, ma u stvari sve mi se pomesalo i vise ništa ne znam.

Ja sam ultra zadovoljna sedištem koje smo Ani onomad kupili, evo i Luka ga nasledio. Mi smo ga platili nešto smešno jer je bila akcija ali mislim da ni ovo (11.000) nije mnogo. A boje su univerzalne, pa kad se odlučite na drugo i ono bude devojčurak - može i za nju.

Dva su - jedno je 11.000; drugo oko 14.000
A da, brevi je u pitanju

KLIK 11000

KLIK 14000

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2254
   RE: Autosedišta za bebe i decu
25.10.2015 22:07:24   
vonavoj
Wiv,mali je jos za as koje nema polozaj..ono od 9-36 je dugotrajno,ali kako ce spavati..nikako.. Ja ti ne preporucujem to.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2255
   RE: Autosedišta za bebe i decu
25.10.2015 22:27:26   
choopa choops
Wiv ja sam mojima uzela taman oko godine dana 1-2-3 sjedište, imaju blago nagnut položaj, mekana su, ali sam im uzimala Recaro, a ona su malo skuplja. Imaju ista takva Strochenuehle, isti proizvođač, samo drugo ime, i jeftinija su dosta, ali kod nas ih niko ne uvozi. Zavisi i koliko često idete na putovanja, ako je to često onda ti se možda više isplati uzeti ono do 18kg, a ako ne idete onda ti i nije toliko važno. Naravno Isofix je super, ali onda su sjedišta i skuplja, iako ne nužno sigurnija...

Uglavnom, gledala sam Cosatto 1-2-3 čini mi se da je cjena bila pristojna? user posted image Imaju i GrCO nAUTILUS I cHICCO gRO-UP IZ TE KATEGORIJE. a CIJENA IM JE OKO 150E SVIMA. oVI OSTALI SU skuplji za bar 100e

Edit:Mada ni Nania nije loše prošla na testovima a jeftinija je.

< Poruku je uredio choopa choops -- 25.10.2015 22:38:10 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2256
   RE: Autosedišta za bebe i decu
25.10.2015 23:14:12   
wivern
Hmmm, ja sam od kolicine pregledanih AS sklopila od jedno u svojoj glavi koje je idealno user posted image . I sad kad sam gledala kako 1/2/3/ kategorija nema taj polozaj kad sam videla da ima, uvidim da nisam to videla kod tog sedista. Ali mi putujemo na duza putovanja par puta godisnje, on ovaj polulezeci polozaj koji ima u jajetu ne podnosi i nikada ga nije ni podnosio. Urla u tom jajetu i dalje, sto zbog naopackog polozaja sto zbog tog stava.
Tako da ovo sto kaze choopa za putovanja i ima logike.
Sad moram ponovo da buljim user posted image
Choopo sad cu da vidim ta sto si pisala.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2257
   RE: Autosedišta za bebe i decu
25.10.2015 23:21:56   
Ivanka 75
Wiv, ja ti preporučujem da kupite neko sediste do 18 ili 25 kg sa opcijom da se zavali. Mali je on da bi mu glavica padala u sedištu do 36kg. Ionako će u tom sedištu biti do 4godine posle može buster.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2258
   RE: Autosedišta za bebe i decu
25.10.2015 23:46:36   
wivern
Ne.ja sam definitivno spojila tri sedista u jedno. Sve su nanie sa nekim tigrom, leopardom gepardom user posted image ali drugacije u nekim naoko sitnicama.
I sad kad sam ponovo pregledala nadjoh OVO i cini mi se ok sasvim.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2259
   RE: Autosedišta za bebe i decu
25.10.2015 23:51:01   
Ivanka 75
To ti treba.
I još uvek proklinjem sedište do 36 kg što ne može da se zavali pa glava pada, pre dve nedelje sam joj vezivala glavu maramom za sedište koliko je klecala.
U sedištu do 18 kg to se nikad nije desavalo, a ona zaspi posle 5 km.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2260
   RE: Autosedišta za bebe i decu
26.10.2015 0:02:37   
wivern
Evo sta sam ja spojila u jedno: OVO + OVO + OVO

Glava me zabolela od ovoliko informacija user posted image
Videla sam tu fotku sa maramom, sjajan izum user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2261
   RE: Autosedišta za bebe i decu
26.10.2015 8:03:00   
mamin mish
Wiv ja sam uzela bila nania od 0-18 i sadoram da kupujem vece. Posto nam je ovo vec malo. Zato sam ja vise za swdiste od 9-36kg sam ako mozes da pronadjes onaj tip sto moze da sw zavali. Moja kuma ga ima alu neznam koji je proizvodjac. Jednostavno se izvucr i bude polu sedeci polozaj. Ili da uzmes neko od 9-25kg mislum da je chipolino giro tog tipa.

< Poruku je uredio mamin mish -- 26.10.2015 8:13:44 >


_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2262
   RE: Autosedišta za bebe i decu
26.10.2015 8:11:15   
cockic
ipak bolje kad neko da savet kakva su ta od 9-36kg mi nismo uzimali to pa sam mislila da sam pogresila sto nismo to kupili.ali sad rekoste da i bolje ovo do 18kg i skroz je ok.meni ce cera moci duze u njemu jer sad nema vise od 15,5kg,a za par meseci ce cetiri godine.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 2263
   RE: Autosedišta za bebe i decu
26.10.2015 8:36:38   
vonavoj
Wiv,onA nania je dobra. Ja imam oba i do 18,i ovo 9-36,T je sa dve godine presla u vece jer je visoka i kaisevi joj nisu odgovarali..ali zato joj glava pada.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 2264
   RE: Autosedišta za bebe i decu
26.10.2015 9:06:28   
Valerie
IZVORNA PORUKA: wivern RR

Evo sta sam ja spojila u jedno: OVO + OVO + OVO



mi imamo ovo u sredini, I max, i zadovoljni smo. uzeli kad je imala oko 2 godine i bas uziva. opet bih ga uzela. nemamo isofix u kolima pa nismo ni gledali da to ima.

doduse, mi nismo putovali nigde kolima, i nije nam u planu.

< Poruku je uredio Valerie -- 26.10.2015 9:08:04 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2265
   RE: Autosedišta za bebe i decu
26.10.2015 9:56:25   
Ana13
Ima li neko peg perego viaggio 0+1 switchable?
Ima sve karakteristike koje zelim,ali ne mogu uzivo da ga vidim. Ne bih da ga narucujem na slepo

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 2266
   RE: Autosedišta za bebe i decu
8.2.2016 22:34:23   
Štetica
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

To ti treba.
I još uvek proklinjem sedište do 36 kg što ne može da se zavali pa glava pada, pre dve nedelje sam joj vezivala glavu maramom za sedište koliko je klecala.
U sedištu do 18 kg to se nikad nije desavalo, a ona zaspi posle 5 km.

Ivanka ja kad sam kupovala sediste vodila sam se ovim tvojim postomuser posted image . Nasla sam sediste 9-36,sa bazom da mogu lepo da ga zavalim kad zaspi,a da nekosta koliko I auto. Bertoni loreli magic premium,placeno je 11000din. On u njemu spava super.

< Poruku je uredio Štetica -- 8.2.2016 22:35:21 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2267
   RE: Autosedišta za bebe i decu
8.2.2016 22:50:52   
Klarita
E sad cu da izguglam...bas mi treba za Kolju ☺

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 2268
   RE: Autosedišta za bebe i decu
3.3.2016 21:06:58   
lesica
Moram pod hitno da se nateram i ispregledam sve redom, vreme je. Jaje je gotovo ... omalelo, pa taman da sad za rođ naručimo neko babi i dedi. Jedino što znam je da će biti ili 0-18 ili 0-25. Imam par favorita, pa da selektujem.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 2269
   RE: Autosedišta za bebe i decu
4.3.2016 11:45:22   
Animsaj9
mi autosediste imamo Chicco Spring koje smo uzeli uz kolica 3u1 i to je ono do 13 kg , a od babe smo dobili od 9-36 kg Nania , nasa kuma je bila zadovoljna ovim sedistem pa smo i mi uzeli

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2270
   RE: Autosedišta za bebe i decu
4.3.2016 11:47:23   
Sanjalicaaa
Ova Nania je sada u Aksi na akciji. Razmisljamo da je uzmemo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 2271
   RE: Autosedišta za bebe i decu
4.3.2016 11:52:23   
Animsaj9
valjda ce nam posluzitiuser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2272
   RE: Autosedišta za bebe i decu
17.3.2016 21:04:19   
Maraj
Kako da izaberem auto sediste? Imamo ono jaje , koje dodje uz kolica. E sad planiramo da kupimo neki sediste koje ide posle jajeta. Treba nam za put na more izmedju ostalog. L ce imati punih 9 meseci kada budemo isli na more. Sta da izaberemo. Ne znam uopste sta i kako se gleda kod kupovine tih sedista. Na sta da obratim paznju?

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 2273
   RE: Autosedišta za bebe i decu
17.3.2016 21:39:53   
emicaa
Maraj mi imamo ono Römer Sjedišta što se može blago spustiti ako prikunja i zadovoljni smo sa njim

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2274
   RE: Autosedišta za bebe i decu
17.3.2016 21:42:40   
eca89
Maraj mi imamo Maxi cosi Tobi i isto ima one naslone da nije samo u sjedecem i ok je!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here