|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupaći za devojčice
4.7.2015 16:51:09   
choopa choops
L je ove godine počela da traži da nosi dvodjelni. Nosi ponekad, a onda skine. Ove godine sam joj prvi put kupila jednodjelni. ne volim ih, ali ajde. mada vidim da i njoj smeta pa ne traži puno da ga nosi ili se okupa jednom u njemu i onda traži obični. Za I imam jednodjelni Zvončica, ali to je je više fore radi, ona se ionako ne kupa u moru...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kupaći za devojčice
4.7.2015 18:31:07   
veselicaa
Emice presladak je kupaci user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kupaći za devojčice
4.7.2015 22:14:59   
emicaa
Ma ja sam se zaljubila u njega,možda joj ga obučem na bazenu samo da je slikam ali nije to još za nju.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kupaći za devojčice
5.7.2015 14:39:10   
Anoniman
Emiceee divan jeuser posted image H&M, steta sto nema veci, moja U nosi jednodelni dok se kupa, kada se sunca, onda je samo u donjem deluuser posted image

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kupaći za devojčice
5.7.2015 16:47:17   
veselicaa
Ja sam mojima narucila iz h&m po jedan kupaci,stize nam za neki dan.Bas cu da stavim slike da vidite.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kupaći za devojčice
5.7.2015 16:57:23   
branki*
emice,bas je lep.inace,nisam pristalica gornjeg dela za devojcice,samo gacice.osim,ako mi boka ne promeni misljenje kad dodje red na nju.user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kupaći za devojčice
5.7.2015 18:33:35   
veselicaa
branki moja A nikada nije htela bez gornjeg dela,ma ni u nase dvoriste.Ona je prava damica,cak je kao manja nosila i onu suknjicu na vezivanje sto dolazi uz kupaci user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kupaći za devojčice
5.7.2015 18:54:22   
branki*
pa,zato i kazemuser posted image devojcice su to!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kupaći za devojčice
5.7.2015 21:06:46   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Emiceee divan jeuser posted image H&M, steta sto nema veci, moja U nosi jednodelni dok se kupa, kada se sunca, onda je samo u donjem deluuser posted image

Ovde ima i veći,mi smo ovaj uzeli u njemačkoj u h&m,ovde kod nas uopšte nema ovakav model.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kupaći za devojčice
5.7.2015 21:15:32   
Anoniman
kod nas samo do 92user posted image a U nosi 110/116

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kupaći za devojčice
5.7.2015 21:44:15   
emicaa
Ako budemo u skorije vrijeme išli vidjeću ima li pa mogu ti poslati,ne vjerujem da je to skupo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kupaći za devojčice
5.7.2015 21:45:54   
Anoniman
ne moras da mi saljes, hvala user posted image user posted image ionako ove godine nista od mora, koristimo onaj proslogodisnjiuser posted image

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kupaći za devojčice
29.10.2016 14:08:26   
Anck Su Nmaun
Bas smo pre neki dan trazili kupace ali sportske, mnooogo su brate skupi, platili 2400 i joa smo dobro prosli user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kupaći za devojčice
29.10.2016 14:37:48   
mamica 91
Ne vidim nista lose u dvodelnom, U uvek trazi kupaci i sisaci da joj obucem user posted image
Meni se ne svidja golo dete da se setka po plazi, svakakvih manijaka i pedofila ima.
Letos na moru dva decaka, otprilike 6i8 god, skroz golisavi user posted image to mi je bas ruzno, nisu mali.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kupaći za devojčice
29.10.2016 14:41:32   
Anck Su Nmaun
I meni je ruzno...jedino za bebace razumem i tu do 2 god. Mada ni onda nisma volela da idu goli cisto iz higijenskih razloga.

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kupaći za devojčice
29.10.2016 15:24:25   
MasnaMasnica
I ja volim da deca nose kupace, bar donji deo.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kupaći za devojčice
29.10.2016 15:34:43   
Animsaj9
I ja sam za kupace da nose , ok kad su bebe , ali i moj D je nosio pelenu za kupanje na moru , nije mi ni higijenski

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kupaći za devojčice
29.10.2016 15:54:24   
emicaa
Ili kupaci ili pelena za vodu,nikako ne volim kad je dijete golo koliko god da je

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kupaći za devojčice
29.10.2016 17:59:30   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ili kupaci ili pelena za vodu,nikako ne volim kad je dijete golo koliko god da je

I ja, Emice. Bas ne volim da vidim golo dete.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kupaći za devojčice
29.10.2016 18:03:53   
branki*
meni ranije dok nisam imala decu nije bilo glupo da vidim malisane bez kupaceg,gologuze,skroz mi je bilo nekkako prirodno i normalno.i sad mi je kad vidim tudju decu.ali,svojoj deci ipak oblACIM KUPACI,DOBro b je veci,ali i boki sam letos oblacila,malo joj skinem,pa joj obucem ipak.donji deo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kupaći za devojčice
29.10.2016 18:12:31   
Animsaj9
Naravno Branki ni mrni ne smeta, to su decica, bebe, ali sta se sve desava u ovom ludom svetu nikad ne znas ko ih gleda

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kupaći za devojčice
29.10.2016 20:56:13   
Anck Su Nmaun
Ima i toga naravno ali zamislite golo dete na pescanoj plazi jos devojcica....jooooj
Ja sam tako jednom T skinula .... brzo sam se pokajala!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kupaći za devojčice
30.10.2016 1:11:34   
choopa choops
Ma kakvi goli da sjede user posted image Mojima je svim obavezan kupaci na plaži. Čak ni maloj nisam dala da ide gola, upravo jer ne znam kad će da spusti dupe na pjesak/beton. Malo na peškiru sjedne, proluftira user posted image i odmah kupaci/pelenu.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kupaći za devojčice
15.7.2017 14:07:40   
emicaa
Dora jos uvijek nosi samo gacice.Gornje dijelove jos nijednom nije obukla.Ima dva,plavi i roze.Do mora cu joj kupiti jos jedan a srecku su pelene sasvim dovoljne

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kupaći za devojčice
15.7.2017 18:38:41   
veselicaa
Moje nose oba dela,A nikad nije htela samo gacice user posted image Skoro sam im kupila nove,proslogodisnji su im mali a tako su lepi.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here