|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupaći za devojčice
15.7.2017 19:28:52   
degu
Meni Doda isto gacice nosi, nikako gola.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kupaći za devojčice
15.7.2017 20:39:34   
milicicak
Mini buba je na plazi uvek u kupacem a dok je nosila pelene imala je one pelene za vodu. Prosle godine je bila aktuelna ona reklama za VIP pa je gospodjica svako jutro pitala jednodelni ili dvodelni kao devojka sa reklame :D

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kupaći za devojčice
20.7.2017 10:52:58   
Anck Su Nmaun
T smo uzeli u Dugi dvodelni za nekih 600 din. Mada nam je trebao samo donji. A u Grckoj u Jumbo ih vidim po 2 euser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kupaći za devojčice
23.2.2018 1:17:03   
Srecko47E
Mi smo uzeli u c&a na ovom velikom snizenju sad dva kupaca po 250din.Znam da su samo ukras jer ce beba imati godinu dana ali eto Makar za slikanje.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kupaći za devojčice
23.2.2018 3:21:54   
Duškić
Mi isto imamo jedan jednodelni kao mini, i dvodelni. Dobila od tetke.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kupaći za devojčice
23.2.2018 7:12:11   
Anck Su Nmaun
One vole kao foru taj gornji deo al vidim da nema svrhu user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kupaći za devojčice
23.2.2018 7:59:34   
mama Jo
Da, tako i J.voli kao gornji deo, i one jednodelne kupace kao vise mi se cini da se malo pravi vazna 😊 ali kad smo na moru bili uglavnom je bila samo u gacicama...
I mi smo kupovali u c&A ili HM i to na nekim akcijama, dosta jeftino ih placali

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kupaći za devojčice
23.2.2018 8:01:51   
Anck Su Nmaun
H je krisom nosala gornji deo ispod odece , posle mi T rekla da joj je to kao ovo sto ja nosim ( mislila je na brus)user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kupaći za devojčice
23.2.2018 10:39:13   
Srecko47E
Ja samo ne volim da vidim goko dete na plazi zbog svakakvi.A ima ih da se ne lazemo.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kupaći za devojčice
7.3.2018 15:29:08   
Dora89
Svojoj devojčici sam stavljala samo pelene na plaži, a kupala se gola, a za decu koja ne nose pelene mislim da su obavezne gaćice, da se ne uvlače pesak i svakakve prljavštine. I obavezno devojčicama koje se stide da se obuče gornji deo kupaćeg, čak i ako nemaju grudi! Meni roditelji nisu hteli da daju gornji deo, a već sam imala grudi za korpu A, pa je jedan pedofil obletao oko mene, bzv situacija, a nema potrebe, samo ako se prati dete!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kupaći za devojčice
28.4.2018 12:31:43   
MimaKos
Mi cerkici samo donji deo oblacimo, pa ima cetiri god i mislim da je rano za gornji, a i nije mi higijenski da sedi na pesku..

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kupaći za devojčice
15.5.2018 14:03:39   
mama ivane
Ja svojoj cerkici obucem samo gacice i nista vise mislim da nije sramota mala je

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kupaći za devojčice
1.7.2018 13:43:48   
Anck Su Nmaun
Sem ovih sportskih za treninge, koji su i markirani i citavi ovi za plazu su nam se raspali na moru od prosle godine. Moram im uzeti nove, samo gacice naravno

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kupaći za devojčice
1.7.2018 22:59:42   
AnaTamara
Vec sam pisala negde u temi, pre par dana sam kupila 4 kupaca za 396 dinara. Tri donja dela i jedan komplet gornji i donji deo. Inace obuce i gornji deo, ali cim udje u vodu skida ga, tako da je dovoljan d. deo

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kupaći za devojčice
2.7.2018 8:56:49   
Maraj
AT pa super si prosla user posted image

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kupaći za devojčice
2.7.2018 9:04:52   
mirana1
Ana Tamara super si prosla

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kupaći za devojčice
2.7.2018 11:50:50   
emicaa
Dora ima 4,mislim da joj je dovoljno za ovo ljeto.
Juce je trazila da obuce i gornji dio da ima grudnjak kao i ja user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kupaći za devojčice
2.7.2018 11:55:54   
Milena18
Ja sam mislila da M kupim samo gaćice, ali mi je palo na pamet da će tražiti i gornji deo kad vidi mene. Onda sam videla sam i prelepe jednodelne, tako da sad tek ne znam šta da joj uzmem. Je l' nose vaše devojčice jednodelne kupaće?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kupaći za devojčice
2.7.2018 12:08:26   
mama Jo
Uglavnom jednodelne, ali J kratko bude u kupacem, trazi da bude gisava user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kupaći za devojčice
2.7.2018 12:13:03   
milicicak
Milena, iz mog iskustva prakticniji je dvodelni, ionako ce samo gacice da nosi. Uvek mozes da uzmes samo gacice i jedan dvodelni pa joj iz fazona oblacis gornji deo.
Meni je jednodelni nepraktican zbog odlaska u wc, narocito sto moje dete ne piski u moru da ga ne bi isprljala

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kupaći za devojčice
2.7.2018 13:21:10   
emicaa
Slazem se sa Milicak,kad joj dosadi gornji dio lako ga je skinuti.Dori dosadi posle kad bude mokar.Onda ostane samo u gacicama.Niti bi ona htjela,a ni ja ne bih dala da bude skroz gola

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kupaći za devojčice
2.7.2018 16:30:10   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Milena18

Ja sam mislila da M kupim samo gaćice, ali mi je palo na pamet da će tražiti i gornji deo kad vidi mene. Onda sam videla sam i prelepe jednodelne, tako da sad tek ne znam šta da joj uzmem. Je l' nose vaše devojčice jednodelne kupaće?

Moje nose na treninge ali za kupanje su im donji delovi sasvim dovoljni!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kupaći za devojčice
27.6.2020 19:42:32   
dunja RR
Mame, za devojčice, konkretno M ima 16 meseci, da li da uzmem samo gaćice?
Nekako mi jednodelni previše kada se nakvasi...jedino što je ona baš bela, ali ću svakako gore neku belu majicu da joj navučem..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kupaći za devojčice
27.6.2020 20:07:45   
milicicak


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mame, za devojčice, konkretno M ima 16 meseci, da li da uzmem samo gaćice?
Nekako mi jednodelni previše kada se nakvasi...jedino što je ona baš bela, ali ću svakako gore neku belu majicu da joj navučem..




Suzi, mini buba je nosila i jednodelne i dvodelne... Ne znam sto ti je problem kvasenje, ionako ga skida cim izadje iz vode... A jako dugo se kupala u belim kosuljama i sedela na plazi u istim.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kupaći za devojčice
27.6.2020 20:24:01   
dunja RR
Hvala Mili, iskreno ne nađoh neki normalan jednodelni, našla par ali skupiii, a gaćice sam našla u Extreme intimo, mrzi me da oblizaim puno, a tamo bi i S uzela.
Videću još, ne znam ni gde da gledam, Dexyco nema baš veličine, Menda ima leipih, ali mi deluju skupi ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here