|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
3.12.2015 10:19:20   
cockic
Odavno beše sećam se ja user posted image
Sa sinom start 62 kg porodila se sa 75 kg. 67 kg sam imala posle prvog prodaja.
Drugi put sam ostala sa 65 kg,a isto na porodjaj otišla sa 75 kg.posle sam imala isti višak nekih 4 kg.
Meni je 60-62 kg idealno kad imam.sve ispod je mnogo mršavo tj.naizgleda zdravo.na visinu 172 je taman.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1376
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
3.12.2015 13:41:03   
Zemunka85
Mene je trudnoca unakazila. Ali bukvalno.
Ja sam bila premrsava (zvali su me Ausvic u srednjoj ahaha, bavila se manekenstvom (amaterski), jos drzala casove po srbiji user posted image ), imala sam 48kg na 175. I ok nije ni to dobro. Pre trudnoce sam imala 55 tj sa toliko sam zatrudnela i to mi je ok,tada se osecam jako lepo i zdravo. Oko trudnoce se bas nicega ne secam, kg i to - ali sam prelezala celu trudnocu. Kada sam se porodila, ja sam u tripu od dojenja samo gledala da ne preskocim obroke (doduse jesam zdravo jela),a obzirom da je to trajalo 2.5god ja sam se skroz sazivela sa tom misijom :D. Onda, slabo sam se i kretala, nisam htela ni da treniram - samo da dojim ahaha, a bilo je i izgovora "Sve ce to doci na svoje kada prestanem" ... i te kg ja uopste nisam primecivala, jer sam bila u kuci 24/7 kako je ona pre god i 2m krenula u vrtic(i prestala da sisa) ja sam ocajna ali buuukvano. Od one ne mrsavice, nego kostura ja se sebi gadim ali zaista. Mozda ja nemam puno kg ali ja se ne osecam sebi lepo, troma sam i naduvena kao 5m. Stomacina mi je ogomna ostala i sva sam fuuuuj sebi. Karakter nemam nikakav ali nula. Prosle god u ovo vreme sam imala 60kg i bilo je koliko toliko ok. Juce vaga pokazuje 68. Zaista sam u depresiji povodom toga. Nisam neka kuvarica da bih sebi nesto specijalno zdravo i fit kuvala, tako da uopste ne vidim resenje. Trazicu fit liniju od Deda Mraza user posted image ili makar ovu stomacinu da mi skloni oooooogromna je :(

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1377
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
10.12.2015 0:56:10   
Jole84

IZVORNA PORUKA: Jole84

Sada 19 nedelja+2kg

Start 56kg,
19 nedelja+2kg
28 nedelja+5kg


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1378
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
10.12.2015 11:54:15   
alex88
user posted image Jole,pa ti si nam za primer.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1379
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
10.12.2015 16:49:24   
bojana92

IZVORNA PORUKA: Jole84


IZVORNA PORUKA: Jole84

Sada 19 nedelja+2kg

Start 56kg,
19 nedelja+2kg
28 nedelja+5kg




Svaka cast..user posted image
U prvoj trudnoci sam se ugojila 17 kila,a u drugoj 15.:) Mada mi se nije puno videlo,jer mi je sve islo u stomak.user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1380
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
10.12.2015 22:05:29   
amelia
Pre trudnoce 53 posle u minusu i otisla do 50 kg zbog povracanja ali zato posle sam se ugojila koliko je trebalo user posted image +12 kg 41 nedelja

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 1381
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
10.12.2015 22:24:50   
mila83
U sve tri trudnoce je do kraja 9.meseca bilo od 10kg do 12kg vise.Start mi je uvek bio oko 63 kg,koliko i sada imam,a visoka sam 175cm. Sve sam jela u trudnoci i u normalnim kolicinama,kretala se dosta,hvala Bogu pa je sve i bilo ok.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1382
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.12.2015 12:53:20   
Anarunika
Danas se mame stvarno malo goje u trudnoći. Sve po ulicama viđam tanke mamice sa maaaaalim stomačićima. Ja sam se ugojila 14 kg,ali obzirom da sam niska meni je stomak izgledao ogromno. Sada imam 4 kg više nego pre ove poslednje trudnoće i nikako da spadnu user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1383
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.12.2015 13:06:25   
Sanjalicaaa
Slazem se sa Arunikom. Danas se trudnice bas malo goje, toliko malo da cujem neke cifre od 6-7kg user posted image Ja sam se u obe trudnoce ugojila 14 kg. I to samo stomak i grudi. Cini mi se da su mi samo grudi na kraju trudnoce bile oko 2 kg. Nemam vagu da se izmerim, ali sam jako zadovoljna izgledom 20 dana nakon porodjaja.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1384
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.12.2015 13:15:56   
alex88
Ja sam ocigledno od onih staromodnih trudnica user posted image .

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1385
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.12.2015 15:21:27   
mila83

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Danas se mame stvarno malo goje u trudnoći. Sve po ulicama viđam tanke mamice sa maaaaalim stomačićima. Ja sam se ugojila 14 kg,ali obzirom da sam niska meni je stomak izgledao ogromno. Sada imam 4 kg više nego pre ove poslednje trudnoće i nikako da spadnu user posted image


I onda uglavnom imaju losu ks ili teze podnose neke uobicajene tegobe...nesto "normalno" je oko 13 kg vise do kraja trudnoce.Svi smo mi razliciti,ali treba misliti i na bebino i na svoje zdravlje. Ja ne odobravam kada je zenama trudnoca opravdanje da jedu non stop i da se goje puno,jer to ugrozava prvo njeno zdravlje,sama sebi otezava trudnocu a i otezava porodjaj,uglavnom.Ali ne treba ni biti gladan,da ne bi "nakupio"visak kg. Niti je tezina trudnice merilo kakva je beba.Ja sam najmanje izgledala "trudno " sa sinom,a imao je 4kg na rodjenju i 58cm user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1386
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.12.2015 19:44:56   
misika
jao pa ja sam stvarno katastrofa...

25 nedelja +12kg

ko zna koliko me jos ceka..

idem u ponedeljak na ogtt, nadam se da nemam IR user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1387
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.12.2015 19:45:46   
misika
Ima li ovakvih kao ja????

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 1388
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.12.2015 20:44:57   
alex88
Ima Misika,i pored mucnina i povracanja, 27 nedelja +12 ,ali ne krecem se,mirujem uglavnom user posted image

< Poruku je uredio alex88 -- 11.12.2015 20:54:18 >

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 1389
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.12.2015 21:29:05   
pipi_coco
alex i ja sam jaaaako staromodna trudnica user posted image user posted image

25 sedmica + 10 kg vec user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 1390
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.12.2015 21:36:31   
alex88
Ma bicemo bas lepe i debele user posted image ,vec zamisljam kako ce biti tesko ustati iz kreveta,a jos gore popeti se na onaj sto za pregled,meni je vec sad problem taj STO.Al da smo mi dobro i nase bebice,pa sad sta cemo nismo sve te srece da se ugojimo desetak kg,a i malo da pojacamo prosek nasim zgodnim trudnicama user posted image

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 1391
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.12.2015 21:43:05   
mama krava
Meni je samoj sebi izgledali neverovatno, ali ja sam se u drugoj trudnoci ugojila 7 kg....stvarno ne znam kako! U prvoj 14, a u drugoj sa 36.god samo 7. A sve sam isto radila, tj nisam imala nikakav poseban rezim i sl....jednostavno je tako bilo. Ja ni dan danas nemam objasnjenja za to.

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 1392
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.12.2015 21:54:25   
alex88
Svaka trudnoca pa cak i kod iste zene je ocigledno razlicita,pa i dobijanje kg.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1393
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.12.2015 21:58:30   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Ja sam se ugojila 14 kg,ali obzirom da sam niska meni je stomak izgledao ogromno. Sada imam 4 kg više nego pre ove poslednje trudnoće i nikako da spadnu user posted image


Ja vala 15 u obe.


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Nemam vagu da se izmerim, ali sam jako zadovoljna izgledom 20 dana nakon porodjaja.


E vidiš, ja sam se merila. I nekih možda čak i 15 dana posle porođaja sam imala 3 kg više nego na početku trudnoće. Da ne pominjem da nisam mogla da uđem u farmerke. Sada imam 6kg više nego pre poslednje trudnoće i nekako uđem u farmerke.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1394
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.12.2015 23:21:46   
Mala Elena
U ovoj trudnoci +10 kg , planiram jos 2 do kraja za mesec dana..user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1395
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
12.12.2015 14:21:40   
vocicana
Ima, ja! Ostala sam trudna sa 48 kg. Jela sam samu sebe do trudnoce, mislila sam da nece nikada da se dogodi. Sada se ne merim, mislim da sam dodala vise od 10 kg, sigurno, jer sam dosta I natecena, nema tu realnog salista I sl, ali u dipanzeru za trudnice nisam bila vise od dva I po meseca I nemam nameru da se traumiram oko toga. Kako sam upucena znam da cu opet biti les kada se sve zavrsi. Drugo, ovo je period kada apsolutno jedem sve sto mi se jede, bez I malo grize savesti, pa zaboga, trudne smo, svasta mi na pamet padne za klopu I necu da se mislim, jedino ne jedem posle 18 h zbog loseg zeluca, smeta mi tovarenje nocu, zaista nema razloga za brigu. Neka pre, neka kasnije, ali svaka se sredi.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 1396
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
14.12.2015 14:40:30   
Jole84

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Danas se mame stvarno malo goje u trudnoći. Sve po ulicama viđam tanke mamice sa maaaaalim stomačićima. Ja sam se ugojila 14 kg,ali obzirom da sam niska meni je stomak izgledao ogromno. Sada imam 4 kg više nego pre ove poslednje trudnoće i nikako da spadnu user posted image


Mislim da je to individualno zavisi od gradje zene, od genetike, ali i od ruckanja jelte. Ja ne trpim gladna, jedem sasvim normalno koliko mi prija, i kad stignem. Ne podrzavam nikakve dijete u trudnoci ali ni preterano opustanje kasike, tj sve sto je neumereno. I ne mora da znaci da ona koja je dodala manje kg, ima losiju ks, visak kg ne garantuje napucanost vitaminima.


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1397
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
14.12.2015 15:22:37   
Animsaj9
Slazem se sa tobom Jole, sve je to individualno i svaka trudnoća je različita, ja jedem svee, i dosta voca i povrća, nista ne odbijam, a pocela sam trudnoću sa 65.5kg. Sada sam 38 nd imam 73,5 kg. Bebac je imao oko 3kg prosle nedelje na uz i to mi je najbitnije da je on ok, a sad kg manje vise neko ranije neko kasnije al to se sve vrati na svoje.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1398
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
14.12.2015 15:29:42   
Jole84
Tacno Anim, samo da bebani budu dobro a kilogrami se brzo gube user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1399
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
14.12.2015 15:31:40   
vocicana
Tako je Anim, slazem se I sa tobom I Joletom, nista sto je neumereno nema dobar svrsetak, samom tim, ponasanje shodno osecaju je naravno najvaznije, bez preterivanja, pa to malo cudo je najvaznije.
Divne ste!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here