|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strije
6.6.2014 17:41:44   
daca77
Mille, a gde kupujes kakao buter?

(odgovor članu Mille)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Strije
6.6.2014 23:58:39   
degu

IZVORNA PORUKA: New Mom

Ja uspela srecno i treci put da prodjem bez strija.



Svaka čast user posted image Ja se još uvek provlačim bez njih, videćemo do kraja user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Strije
7.6.2014 2:03:28   
vikiveki
Ja sam pre neki dan kupila u avonu neku kremu protiv strija,mada ne verujem da to može bilo šta pomoći ali eto čisto kolko da probam

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Strije
7.6.2014 5:32:31   
Misha i Ljisha
e probala sam ja iz avona neki preparat i na kraju vidim body make over, odnosno dodji to ko sminka za telo, namackas se i strije se ne vide ako se ne mackas vide seuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Strije
7.6.2014 23:50:21   
erijan
Koristim ulje od argana . U prosloj trudnoci me je spasao od strija, videcemo sad sta ce da bude.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Strije
8.6.2014 0:10:15   
Sanchy
Nisam dobila nijednu striju ,mazala Saljica i posle trudnoce par nedelja tako mi rekli..,ali mije ostao stomak i dalje uzasan..,tako da bolje da sam dobila koju strijuuser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu erijan)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Strije
8.6.2014 9:06:34   
branki*
nije bolje sanci,veruj mi,stomak ces kad tad da steses i vratice sa(naravno ako povedes malo racuna),a strije ostaju zauvek.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Strije
8.6.2014 13:31:41   
Sanchy
Mojoj mami se nikad nije vratio,inace je mrsava zena znaci nema veze sa ishranom na primer

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Strije
19.6.2014 22:16:31   
lorelaj
evo ja moram da pohvalim belinu mast za telo od nevena...prosto mi je savrsena....jeste da je masna bas...ali namazem uvece posle tusiranja...i stomak mi je elastican bukvalno 24h....koristila sam i saljica...ali mazala ga svaki cas...nekako previse brzo upije....a prilicno je skup..oko 800...a trajao mi je nedelju dana...dok je balea super povoljan ..oko 250 a definitivno bolja....

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Strije
19.6.2014 22:19:36   
lorelaj
*balea..greska u kucanju :-)

(odgovor članu lorelaj)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Strije
25.6.2014 22:57:50   
vjekoslava
Individualno,ne postoji način da se izbrišu...mogu se samo malo postoje prirodni tretmani za strije.Umjesto skupocjenih neefikasnih krema dovoljno je bademovo ili neko drugo ulje.Ako imate genetske predispozicije,slabije vezivno tkivo koža će popucati svakako ali će donekle ljepše izgledati kada je njegovana.Pucanje se odvija u najdubljim slojevima a ovo na koži je samo površinska manifestacija.Smeta izgledno ali na svu sreću zdravlje nije nimalo ugroženo zbog toga.Ne preostaje ništa drugo nego ih prihvatiti i ignorirati njihovo postojanje

< Poruku je uredio lesica RR -- 26.6.2014 15:50:48 >

(odgovor članu lorelaj)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Strije
26.6.2014 23:03:23   
indy_25
Ja isto imam strije po dnu stomaka. S godina ma sam ih zavolila i navikla se na njih. Jos kad pocrnim a one sjaje srebrenkasto. Isto sam tigrica :) salim se naravno, ali mi ni ne smetaju. Meni jedino sto smera poslije porodjaja sto se promijenilo je moje visece grudi. Prije sam se furala na silikone da stavim cak sam i operaciju prosle godine zakazala u Bosni i odustala. Najvise me plasilo da se ne probudim pa sta bi onda moja jadna djeca bez mame.

(odgovor članu vjekoslava)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Strije
27.6.2014 7:58:11   
Trcosava
Kako buter u Srbiji nema u slobodnoj prodaji. On je sirovina za apoteke i ne može da se prodaje. Znam jer mi je mama radila u apoteci i ona mi je donosila za sunčanje, mogla je dok je radila. Pretprošle godine sam ušla u privatnu apoteku i pitala da li bi oni mogli da mi prodaju, kaže generalno bi mogli, ali da kupim 1kg - minimalna količina koju oni mogu da naruče, a kaže ne može posle da prodaje na 200-300 grama.

Ovde recimo ima u slobodnoj prodaju i apotekama. Dakle ili nađi nekog ko radi u apoteci i ko može da ti donese, ili zamoli ako imaš nekog u inostranstvu ad se raspita i da ti donese.
Da znaš, on je u čvrstom stanju i mora da se 'topi' na suncu. Tek tad je u mazivnom stanju.
IZVORNA PORUKA: daca77

Mille, a gde kupujes kakao buter?



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Strije
27.6.2014 10:00:29   
Ana13
Daco,kakao buter ima da se kupi na nekoliko mesta.Ja ga koristim vec duze vreme.U BGu imas u Maslini i jos nekim radnjama,imas na sajtu Mana.rs,u Nisu imas u podzemnom u Milbahamu... Sad ga stvarno ima svuda.Moze i da se naruce kod svih sto prave prirodnu i organsku kozmetiku

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Strije
27.6.2014 10:07:50   
Ana13
Kad sam videla da Trca siri dezinformacije user posted image ,zaboravih sto sam dosla
Trenutno imam Eucerin,Baby love DM,Pregnacare kremu i mesavinu kakao butera sa kokosovim i shea buterom. Od masnih mi je najbolji Eucerin,a ova pregnacare krema je suva,odmah upija,pa je zgodna kad moram odmah da se oblacim i idem napolje.Planiram kasnije i Mustelu da kupim. Daco,kakva ti je Guam? Jel ima isti blatnjavi miris kao vecina njihovih proizvoda? Ako nema,mogla bih i nju da uzmem user posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Strije
27.6.2014 10:35:32   
Trcosava
E pa izvinjavam se na dezinformacijama. Kažem to je bilo pre max dve godine. Posle se više nisam ni raspitivala jer sam videla da ovde ima u apotekama.

Izvinjavam se još jednom, mlogo se izvinjavam user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Strije
27.6.2014 11:10:34   
Ana13
Trco,oprastamo ti user posted image Ali da znas da i kod nas u Tunguziji nije sve tako crno...napredujemo user posted image
Inace,preporucujem kakao puter.Miriseeee user posted image Ponecu ga i na more za suncanje

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Strije
27.6.2014 12:08:24   
Trcosava
Problem je što na niti malo ne posećujem bio trgovine jer mi se diže kosa na glavi od tog 'bio'.

I sad ću biti offtopic ali - nadam se da nemaš osetljivu kožu jer ako misliš da koristiš samo buter, be ready to burn user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Strije
27.6.2014 12:16:10   
Ana13
Ne gorim,imam taman ten,a i sad ne planiram da sedim na suncu.Sunce ce da me vidi samo dok sam u vodi user posted image Mada nosimi Avene za mm,pa ako zatreba jaca zastita,mackacu se

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Strije
29.6.2014 13:35:29   
daca77
Ana13, Guam po meni bas smrdiuser posted image Njega koristim ujutru, jer koza brzo upije, a uvece Eucerin. A reci mi gde u podzemnom prolazu ima kakao buter-novi ili stari?
Trco, u pravu si bila...pre 2 god.sam okrenula ceo grad kako bih na more ponela kakao buter i svi su me gledali belo...

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Strije
29.6.2014 19:21:56   
Ana13
Daco,u onom deli podzemnog kod Kalce.Udjes onde kod MBN i ides levo,prema Dusanovoj.Lokal sa leve strane,zove se Milbaham.Imaju te rucno radjene prirodne kremice,sapune,ulja...Imaju i kakao buter,nerafinisan.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Strije
30.6.2014 15:47:25   
Felina
Palmers Cocoa Butter Formula - Massage Lotions for strech marks - najbolja stvar koju sam ikad probala + divno mirise, u prvoj trudnoci sam je mazala od treceg meseca pa i posle porodjala dok nisam potrosila zalihe user posted image . Nisam dobila ni jednu striju a inace sam im podlozna, i imam ih kao i svi na zadnjici pa cak i na donjem delu ledja. Opet sam ih nabavila pa cemo da vidimo kao cu proci ovaj put user posted image
Nazalost ne mogu se kod nas kupiti, ja ih nabavljam iz Amerike, a kuma je uspela iz Francuske da ih naruci. Inace nisu jako skupe, u Americi ih placam oko 8-9 dolara pakovanje od 250 ml.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Strije
30.6.2014 18:45:24   
branki*

IZVORNA PORUKA: Felina

i imam ih kao i svi na zadnjici

ja ih nemam na guzi,imam par linijica na unutrasnjoj strani butina...iskreno se nadam da cu se izvuci i ovaj put bez njih.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Felina)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Strije
2.7.2014 12:14:42   
Felina
ja sam sve svoje strije zaradila pre trudnoce user posted image
i zivi sam dokaz da strije nemaju bas puno veze sa kilazom nego sa kvlitetom koze, 55 kg imam unazad 15 godina i nikad ne variram u tezini vise od kilu-dve gore dole a eto opet ih imam...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Strije
2.7.2014 14:26:07   
branki*
ISTO I JA,MISLIM ,DOBILA SAM STRIJE PRE TRUDNOCE,U TRUDNOCI NIJEDNU JEDINU,A PUUNO SAM SE UGOJILA BAS.
uups,izvinjavam se zbog velikih slova,sad videh da je ono bilo ukljuceno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Felina)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here