|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pilula za dan posle
6.6.2010 22:16:29   
Isidora87
Imala sam sinoc nezasticen odnos, dan pre nego sto treba da pocnem piti anti bebi pilule koje redovno uzimam neke 3 godine. Mislite li da trebam uzeti postinor?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Pilula za dan posle
6.6.2010 22:18:59   
Anoniman
mislim da treba da pitas lekara..

(odgovor članu Isidora87)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Pilula za dan posle
6.6.2010 22:26:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Isidora87

Imala sam sinoc nezasticen odnos, dan pre nego sto treba da pocnem piti anti bebi pilule koje redovno uzimam neke 3 godine. Mislite li da trebam uzeti postinor?


Definiši, draga.
... koji ti je dc?
(dan ciklusa)


Dobrodošla ! user posted image

(odgovor članu Isidora87)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: Pilula za dan posle
6.6.2010 22:29:08   
Isidora87
Dobila sam mestruaciju proslog petka, i sad u subotu sam spavala sa njim... Racunala sam, to je neplodan dan, pa sam sad u dilemi da li da uzmem postinor jer sam danas pocela redovno da pijem Logest

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Pilula za dan posle
6.6.2010 22:29:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

jesi odlucila?

boga mi, koliko seksa ja imam(odnosno nemam) nema sanse da zatrudnim user posted image user posted image user posted image

micketta, ne brini...






user posted image user posted image user posted image
Ja htela da te pitam Kaaaaaaaako, sestro? s obzirom na neke postove .....user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Pilula za dan posle
6.6.2010 22:29:56   
Isidora87
I pod nezasticen, mislim svrsio je u mene :/

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Pilula za dan posle
6.6.2010 22:32:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Isidora87

Dobila sam mestruaciju proslog petka, i sad u subotu sam spavala sa njim... Racunala sam, to je neplodan dan, pa sam sad u dilemi da li da uzmem postinor jer sam danas pocela redovno da pijem Logest


aj   da probam ovako... user posted image
Je l* svršio u tebe?

Ako sumnjaš da si trudna ( to oslanjanje na plodne i neplodne dane nema veze sa životom, ja sam živi primer - zatrudnela sam u neplodnim danima...) uzmi Postinor ali se ooobavezno posavetuj sa ginekologom koliko je bezbedno i da li smeš da odmah nakon Postinora počneš sa uzimanjem Logest-a.

< Poruku je uredio kaliopi -- 6.6.2010 22:35:30 >

(odgovor članu Isidora87)
  Direktna veza do poruke: 157
   RE: Pilula za dan posle
6.6.2010 22:34:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Isidora87

Dobila sam mestruaciju proslog petka, i sad u subotu sam spavala sa njim... Racunala sam, to je neplodan dan, pa sam sad u dilemi da li da uzmem postinor jer sam danas pocela redovno da pijem Logest

A ti si već počela da piješ Logest???
Ne znam draga , zaista nazovi lekara ....Nemoj da se ifraš. pobrljavićeš hormone te pilule nisu bezazlene naročito Postinor.



< Poruku je uredio kaliopi -- 6.6.2010 22:35:37 >

(odgovor članu Isidora87)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Pilula za dan posle
24.7.2010 20:35:33   
ikica1
uzasno me je strah popiti tabletu, obzirom da sam je pila pre par godina desilo se da je kondom pukao i imala sam velikih komplikacija zbog toga. Sada se opet desilo isto,  odnosno sinoc a mislim da su mi plodni dani odnosno moja racunica tvrdi tako. u velikoj sam dilemi sta da radim obyirom da mnogo lose te tablete uticu na mene bar tada su ... znam da mi niko ne moze pomoci povodom toga ali morala sam ovako javno da se izjadam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Pilula za dan posle
24.7.2010 20:55:15   
lothroniell
Idi kod ginekolaga, i konsultuj se sta i kako, niko od nas ovde nije toliko strucan da mozemo da ti damo dobar savet s obzirom da si imala komplikacije jer mi mozemo samo da ti kazemo pij ili nemoj piti a to ti nije od pomoci. A pilula deluje i 72 sata posle odnosa. user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu ikica1)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Pilula za dan posle
25.7.2010 0:19:52   
ikica1
Hvala na savetu, to sam i mislila da uradim u ponedeljak, već sam informisana da deluju 72 sata nakon odnosa. tako da mi nije kasno ukoliko se konsultujem sa ginekologom u ponedeljak ujutru. U svakom slucaju razgovaracu sa strucnijim od sebe i ako nisam sigurna koliko mi moze pomoci. Meni je najbolje da nemam vise odnose obzirom da sam maler koliko god koristila zastitu user posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Pilula za dan posle
25.7.2010 0:22:04   
Anoniman
A sta ti je bilo kad si popila pilulu tada?

(odgovor članu ikica1)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Pilula za dan posle
25.7.2010 0:26:25   
ikica1
Imala sam menstruaciju 15 dana posle toga sa prekidima po jedan dan. Ogromne bolove, nisam mogla da se krecem od nesvestica. Bas mi je bilo lose. nakon svega toga menstruaciju nisam imala dva meseca . 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Pilula za dan posle
25.7.2010 0:27:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

A sta ti je bilo kad si popila pilulu tada?


Sexala se...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Pilula za dan posle
25.7.2010 0:28:02   
Anoniman
jao bzvze...
Ja sam kupila jednom i nisam smela da popijem... bas zbog svega toga!

(odgovor članu ikica1)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Pilula za dan posle
25.7.2010 0:29:37   
ikica1
A sta se desilo da li si bila u plodnim danima? 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Pilula za dan posle
25.7.2010 0:31:16   
Anoniman
Pa davno bilo al cini mi se u plodnim i kupila i nisam smela da popijem... bacila sam ih u wc solju!

(odgovor članu ikica1)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Pilula za dan posle
25.7.2010 0:32:19   
cipiripi
koliko ih dolazi u pakovanju pcelo?

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Pilula za dan posle
25.7.2010 0:33:01   
ikica1
nisi ostala trudna??? Kako bi volela da znam da li cu biti trudna pa i da rizikujem da mi bude lose user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Pilula za dan posle
10.1.2011 10:50:50   
Anoniman
Koja je cana pilula

(odgovor članu ikica1)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Pilula za dan posle
10.1.2011 10:55:57   
Ana RR
Pretpostavljam da misliš na cenu? Mislim oko 200 - 300 din.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Pilula za dan posle
11.1.2011 1:59:18   
smeško
Mislim da ljudi trba da shvate da kontracepcvija počinje u glavi, a ne u piluli! Pogotovo ne u piluli za dan posle.
Savršeno dobro znam da je osećaj bez zaštite daleko bolji,ali da li stvarno treba da budemo toliko sebični da zbog malo intenzivnijeg zadovoljstva pravimo takve gluposti poput PILULA, ABORTUSA ILI ODRICANJA OD SOPSTVENOG DETETA!!!!!


Kakvi smo to ljudiuser posted image

(odgovor članu Isidora87)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Pilula za dan posle
11.1.2011 9:15:22   
Anoniman
pilule za jutro posle ima 2 u pakovanju...i kostaju oko 700din

(odgovor članu smeško)
  Direktna veza do poruke: 173
   RE: Pilula za dan posle
11.1.2011 10:19:54   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: smeško

Mislim da ljudi trba da shvate da kontracepcvija počinje u glavi, a ne u piluli! Pogotovo ne u piluli za dan posle.
Savršeno dobro znam da je osećaj bez zaštite daleko bolji,ali da li stvarno treba da budemo toliko sebični da zbog malo intenzivnijeg zadovoljstva pravimo takve gluposti poput PILULA, ABORTUSA ILI ODRICANJA OD SOPSTVENOG DETETA!!!!!


Kakvi smo to ljudiuser posted image


Daj molim te.....

(odgovor članu smeško)
  Direktna veza do poruke: 174
   [Obrisana poruka]
11.1.2011 10:34:28   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu smeško)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here