|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ulošci u porodilištu
7.5.2019 9:22:02   
Filadendronka

Evo vizuelno da uporedite Galenikine ( levo, krupnija mrezica) i Boni mrezaste uloske ( desno). Razlikuju se i po boji, a i po velicini. 
user posted image


IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Dunja, tih Galenikinih ima samo u Veru. Meni je bas krivo sto nisam znala za njih do pre neki dan. Bas mi odgovara takva mrezica, nekako je krupnija i sam ulozak ne mrda. Naravno, finese su u pitanju da ne bude da preterujem. 
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Doduse ja ne videh ove Galenikine hm, sad vidim da njih hvali fili. Koristila sam razne, ali nisam ove videla nigde. 






(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Ulošci u porodilištu
7.5.2019 11:55:16   
lesli
Neko je pominjao bambo pelene i ukoske...Sto ne probate direktno od dobavljaca? Isporucuju pelene na kucnu adresu, a ako uvoze uloske oni ih imaju sigurno:

Bambo

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Ulošci u porodilištu
7.5.2019 12:05:02   
Ana RR
Ja sam posle porođaja koristila Vir mrežaste uloške, meni su bili odlični. Mrežaste gaćice preko njih i super.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Ulošci u porodilištu
7.5.2019 12:05:15   
bubulence
Lesli hvala ti, ja sam ih spominjala ali nisam mogla da nadjem. Dakle, evo ovi ulosci su u pitanju


user posted image .Moja naiskrenija preporuka posebno prvih dana, kada je krvarenje obilno. 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Ulošci u porodilištu
7.5.2019 12:48:21   
Filadendronka
Odlicno izgledaju, pogotovo taj oblik. Na pocetku sam stavljala po tri ova obicna da bih sve drzala pod kontrolom. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Ulošci u porodilištu
7.5.2019 13:01:23   
bubulence
Jeste, oblik je savrsen. Uopste ne moras da brines kako si sela ili ustala, da li ce nesto izaci sa strane... Dok sa ovim mrezastim od kupatila do sobe vec zna da probije ako stavis jedan ili 2. Mrezaste sam prvih 10 dana trosila po 15 na dan, najmanje. 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Ulošci u porodilištu
7.5.2019 13:06:07   
Filadendronka
Bubulence, tacno tako. Probije obavezno ili napred ili nazad. Zato sam po tri stavljala, nekako iz razmestim da budu sto duzi i deblji. I opet sam sad prokrvarila, a danima nisam imala gotovo nista. Ne znam sta je vise sa mnom, prodje pet nedelja i probija bas krvavo. Nego to je za temu lohije. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Ulošci u porodilištu
7.5.2019 17:53:38   
kamičak
Gde kupujete ove "multifunkcionalne" uloske?

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Ulošci u porodilištu
7.5.2019 18:17:21   
bubulence
Ovi mogu da se poruce preko neta, firma Simbex. U NS imaju radnju, ne znam za druge gradove


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Ulošci u porodilištu
7.5.2019 18:20:00   
kamičak
Ok hvala

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Ulošci u porodilištu
21.7.2019 10:44:40   
MimaKos
Mi smo morali one mrezaste da.ponesemo sa sobom


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 136
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...
Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here